>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka słów tylko o meczu Holandii z Turcją.

Wyraźnymi faworytami u bukmacherów są Holendrzy, ale wcale nie musi to być dla nich łatwe spotkanie.

Mnie obecnie zespół Oranje nie przekonuje. Abdel-Aziz zmienił jakiś czas temu i na pewno ma ogromny potencjał (brakuje chłodnej głowy), ale i tak więcej na pozycji atakującego gra Ter Maat. Andringa mocno przeciętny, Rauwerdink solidny i doświadczony, ale chyba już nic poza tym. Kiedyś wydawało się, że Ter Horst może zrobić naprawdę porządną karierę, bo potencjał (zwłaszcza w ofensywie) miał ogromny, ale jakoś zatrzymał się w rozwoju.

Turcy to na pewno chimeryczna drużyna, ale nie ma co ich skreślać. Toy na ataku radzi sobie całkiem dobrze. Na przyjęciu jest leworęczny Subasi, który trochę już pograł, a są jeszcze Gungor i Gokgoz, którzy będą stanowić o sile tej reprezentacji parę dobrych lat. Nie wiem czy środkowy Matic będzie podstawowym zawodnikiem, ale w przypadku nieobecności Koca może tak być. Świetne warunki fizyczne, bardzo fajnie prezentował się w LM i to może być spore wzmocnienie (przypominam, że Matic jest Bośniakiem) dla tej drużyny. Zwłaszcza, że Eksi potrafi pograć ze środkowymi.

Uważałbym tutaj jeżeli ktoś chce grać w kierunku Holendrów. Są faworytami, ale nie wydaje mi się, że po takich kursach warto ich ruszać. Turcy mogą spokojnie powalczyć o punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Belgia + 16,5 - Francja @ 1,81 fortuna
Ohohohoh. Bukmacherzy trochę niedoceniają Belgów i przeceniają jednocześnie Francuzów. Owszem to &quot;żabojady&quot; są głównym faworytem turnieju, ale jak przystało na głównych faworytów to wszystkie największe sił będą szykować na fazę pucharową. Myślę, że Belgowie są w stanie dzisiaj nawet urwać seta, a takie linie to dośc duża promocja. Z tego co widziałem poprzednik pograł typ z +15,5, ja pogram nieco ostrożniej, bo po 16,5 (daje to przynajmniej 2 razy po 19 punktów i raz 21 punktów Belgów). Owszem, w ostatnim spotkaniu WL Francuzi rozbili Belgów, jednak progres jaki ta reprezentacja zrobiłą jest ogromny (świetne kwalifikacje do MŚ, gdzie stracili tylko jednego seta + kilka niespodzianek w WL). Natomiast Francuzi w ostatnich siedmiu spotkaniach nie potrafili wygrać do zera. Wydaje mi się, że kursy na handicap dla Belgów jest całkowicie przesadzony i wypadałoby na tym skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Wbrew temu co mówili komentatorzy z PS przyjęcie mieliśmy lepsze od Serbów (!) 46 do 45 i perfekcyjnego 26 do 22 (co niestety nie przełożyło się na atak), więc co zawiodło że się nie udało ugrać nawet seta? Wszystkiego na pecha zwalać nie można, chociaż patrząc na wynik poszczególnych setów coś takiego przygodzi na myśl dwa pierwsze o &quot;włos&quot; od wygranej, bo do 22 a trzeci też nie katastrofa bo do 20. Czym odstawaliśmy od Serbów. Oglądając wczorajszy mecz rzucał się w oczy jednak brak skuteczności na kontrach, problem ze swoją pierwswzą akcją i problem z zagrywką. W zagrywce popeniliśmy 15 błedów przy tylko 2 asach serwisowych, natomiast Serbowie popelnili 12 błędów zyskując 5 punktów bezpośrednio z zagrywki. Spora różnica jednak była w ataku na naszą niekorzyść 43% do 51%.
Dziwi mnie pare rzeczy. Po pierwsze dlaczego trener mimo tak słabej skuteczności Konarskiego zmienił go dopiero w 3 secie i to też nie od początku? Po drugie dlaczego dwie ostatnie akcje Łomacz rozegrał do Kubiaka chodź mu nie szło najlepiej a nie do Kaczmarka, który chwilę wcześniej skończył dwie (nie dość łatwe) akcje? Jedyna nasza jasna strona to blok, który w miarę dobrze fukncjononwał.
W pozostałych meczach Rosja w 3 setach wygrała z Bułgarią , również w 3 setach Hiszpania uległa Słowenii natomiast Finowie wygrywając 2 pierwsze partie przegrali 2 kolejne, ale ostatecznie wygrali 5 partię i cały mecz 3 - 2.
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - Hiszpania
Bułgaria 3:0 @1.88 Lvbet ✅
Na jutro proponuje spotkanie Bułgarii z Hiszpanią, gdzie typuje zwycięstwo Bułgarów 3:0, co ciekawe handicap -2.5 seta wynosi już 1.85, ciekawe jaka jest różnica według bukmachera. Hiszpanie łatwo polegli ze Słowenią, owszem w 1 secie powalczyli, mieli znaczącą przewagę, ale Słoweńcy odrobili i wygrali na przewagi, pozostałe 2 sety były już pod ich dyktando. Niestety Hiszpanie nie mają za dużych szans na tych mistrzostwach, wątpię, że ugrają tu nawet seta, według mnie największe szanse mieli właśnie ze Słowenią i ją stracili. Bułgarzy łatwo polegli z Rosją 0:3, choć ten mecz wyglądał dziwnie, spokojnie mogli powalczyć o więcej, ale tego nie zrobili, chyba tak jak to komentator powiedział, że oszczędzają siły na resztę i nie będą walczyć na zabój o wywalczenie czegoś z Rosją, zresztą po humorach zawodników można myśleć, że miał rację. Bułgarzy muszą łatwo ograć Hiszpanów i czekać na Słowenię, gdzie mecz raczej nie powinien należeć do najłatwiejszych, ja widzę tu szybkie 3:0 dla Bułgarii i oczekiwanie na Słowenię.
Dodatkowo bez analizy:
Estonia - Serbia 0:3 @ 1.88 Lvbet ⛔
Rosja - Słowenia Over 40.5 pkt w secie z najmniejszą liczbą punktów @ 1.80 Lvbet ✅

EDIT:
Polska - Finlandia
Dawid Konarski over 15.5 punktów @ 2.00 Lvbet ⛔
Dodaje jeszcze jeden typ na mecz Polski, na tego zawodnika, który z Serbami bardzo zawiódł i zdobył jedynie 10 punktów. Dawid na pewno będzie chciał się zrehabilitować, a umiejętności, żeby być takich Finlandczyków ma, więc dzisiaj powinien skończyć z o wiele lepszym wynikiem i te 16 punktów powinien zrobić. Jest jedynie haczyk w tym typie, zawodnik musi wyjść w wyjściowym składzie, jeśli nie wyjdzie, typ nie jest liczony i tego właśnie się obawiam, czy trener da mu zagrać od pierwszych minut, czy posadzi go na ławce i od początku da grać komuś innemu, bo taka szansa również istnieje. Jeśli zagra od początku linię powinien pokryć, a kurs jest dosyć ciekawy.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Włochy Niemcy ✅
typ: 2
Kurs: 2.65

Włosi to wicemistrzowie olimpijscy, którzy ten sezon potraktowali ulgowo, wymiana składu na zdecydowanie młodszy, brak dwóch największych gwiazd ivan zaytsev i osmany juantorena są nieobeni. Włosi ciągle z Lanza i Gianellim, oraz kilkoma przyzwoitymi graczami Antonovem, Buttim, ale już Liga Światowa w której zajeli ostatnie miejsce wygrywając zaledwie 2 spotkania pokazała że ten sezon traktują ulgowo a zapewnę bedą się szykować na MŚ w 2018. Włosi to taka nacja w siatkówce której jak nie idzie przed wielkim turniejem to na turnieju też nie idzie. Po prostu nie umieją zbudować formy w trakcie turnieju. W ostatnich latach za każdym razem jak zdobywali medal to, byli faworytami do jego zdobycia nigdy nie zaskakiwali. Tak będzie i tym razem. Wprawdzie przed ME wygrali 2 razy po 3: 0 z holandią ale to tylko towarzysko i to z holandią która mocna nie jest.Ich skład jest mocno odmłodzony i nie wierzę że młodziki z Włoch pokażą charakter. Po drugiej stronie nasi zachodni sąsiedzi. Niemcy po kryzysie jaki niewątpliwie nastąpił w ich siatkówce po zdobyciu medalu na MŚ w 2014 roku, mają nowego trenera Adnrea Giani pokazał że wie jak przygotować zespół do ME 2 lata temu pokazał to ze Słowenią. Nie odpuści tej imprezy. Jest to jego pierwsza wielka impreza z Niemcami, będzie się chciał pokazać, a poza tym, nie sa to MŚ czy Igrzyska i zdecydowanie łatwiej jest tutaj o medal. Więc Niemcy moga tutaj grać o wszystko z całych sił. Zwłaszcza że są doświadczeni i ograni. Do kadry wraca Grozer, ciągle grają w niej uznane marki Kaliberda, Froom,Boheme, Kammpa nie jeden turniej już rozegrali. Dodatkowym atutem może być to ze grają w Szczecinie a więc tuż przy granicy. Nie ma co dla Niemców będzie to istotny turniej. Co do spotkań bezpośrednich ciekawa sprawa ostatnie 4 mecze wygrali Niemcy i w trzech z tych czterech tryumfowali po 3:0. Uważam że głupotą jest stawianie na Włochów, Niepewnych, himerycznych, a nie spróbowanie tak ciekawego kursu na reprezentacje solidną, złożoną z walecznych graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Włochy - Niemcy
Typ: 2 @2.96 Fortuna✅
No to lecimy z hitem dnia dzisiejszego. Niemcy wzmocnieni Grozerem i Kampą. Włosi bez Zaytseva i Juantoreny. O sile Włochów mają stanowić Lanza Gianelli, którzy szczerze mnie nie przekonują. Szkoleniowcem naszych zachodnich sąsiadów jest Gianni, legenda siatkówki. Grozer przyznał, że to dzięki niemu powrócił do reprezentacji. Do tego u Niemców jest jeszcze Froom, czy Kaliberda. Jedyny znak zapytania to 20-letni libero, absolutny debiutant. Niech wygra lepszy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Krótko i na temat
Holandia - Turcja
Holandia 1 set / mecz kurs @ 1.73
Skład o dwa poziomy wyżej od Turcji. Grają Ter Maat, Ter Horst, Andringa, to już wystarcza na osłabionych Turków. Holendrzy pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie w rozgrywkach LŚ. Zjadają umiejętnościami jak i formą Turków.
Niemcy - Włochy
Niemcy @ 2.83 Fortuna
Bardzo ciekawy, stykowy mecz, a kursy z goła odmienne. Włosi bez Zaytseva i Juantoreny. Ich brak był, aż nadto widoczny w LŚ. Co prawda wraca Lanza, ale sam nie ogarnie sprawy. Niemcy to przede wszystkim Grozer, człowiek torpeda, sam może wygrywać mecze. Do tego mamy dobrze rozgrywającego piłki Kampę, a na skrzydłach Kaliberda i Fromm, czyli ludzie z wieloletnim doświadczeniem w najlepszej lidze siatkarskiej na świecie - włoskiej. Spokojnie są w stanie ograć Włochów, którzy bez swoich motorów napędowych przegrywali ostatnimi czasy praktycznie z każdym i wszędzie. Nawet u siebie z Polakami, będącymi bez formy od dłuższego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Słowacja - Czechy Słowacja poniżej 93.5 1.70 Fortuna

Loterii ciąg dalszy. Tak jak to było we wczorajszym meczu Polski - zdarzyć się może wszystko. Nikt nie spodziewał się porażki aż 0:3. Podobnie może być i dzisiaj. Kursy wystawione przez bukmacherów sugerują bardzo wyrównane spotkanie, tymczasem Czesi wyglądają zdecydowanie lepiej przed ME. W ostatnim meczu przed turniejem ograli 3:0 Kanadę, podczas gdy Słowacja zebrała srogie bęcki od Finlandii. Ponadto trzy ostatnie mecze obu ekip to wygrane Czech kolejno 3:0, 3:2 i 3:1. Kurs na to zdarzenie nie powala, ale pozwala na pokrycie linii przy bardzo wyrównanym czterosetowym pojedynku. Uważam, że warto!
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
To co gra Holandia zakrawa o śmieszność. Turcy nic wielkiego nie pokazują , a Oranje sami się kończą. Koniec 2 seta a Turasy maja już koło 10 asów, i żadynch problemów z 1 akcją mimo też średniego przyjęcia. Środkowi Holandii chyba ani jednego dobrego wyboru w meczu. Szykuje sie szybkie 3-0 w pape.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Włochy - Niemcy typ 1 kurs 1.43 Fortuna⛔2-3
Dzisiaj wiele osób typuje Niemców jako zwycięzców podając główny argument powrót Grozera jednak moim zdaniem z Włochami sam Grozer nie da rady wygrać. Nie należy zapominać ,ze Niemcy co prawda bez Grozera przegrali finał III Dywizji Ligi Światowej z Estonią. Natomiast Włosi bez Zajcewa oraz Juantoreny to jednak mocna drużyna. Według mnie Lanza ,Vettori , Butti będą chcieli pokazać ,że potrafią grać w pierwszej szóstce. Może sezon traktują ulgowo jednak w Rio nikt na Włochów nie liczył a zagrali w finale. Włosi to przede wszystkim realizacja taktyki za wszelką cenę nie wierzę ,że Niemcy dziś powalczą ,ale przekonamy się wieczorem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Estonia (+2.5) - Serbia 1,93 Fortuna ✅ 2-3
W sobotę mecze z wyraźnymi faworytami i raczej nie ma się co spodziewać sensacyjnych wyników. Ja jednak chciałem pochylić się nad meczem naszych grupowych rywali. Estonia po zaciętym meczu ostatecznie przegrała na rozpoczęcie turnieju. Awans się oddala, bo Serbia i Polska to zespoły co najmniej o poziom wyższy. Liczę jednak, że Estonia łatwo skóry nie odda i postawi się przeciwnikowi. Świetnie w meczu z Finlandią spisał się Taht i jeśli w kolejnym meczu dołączy do niego atakujący to Serbia wcale nie musi łatwo wygrać.
Serbowie pokazali się z dobrej strony z Polską ale czy zagrali tak znakomicie? Moim zdaniem nie, bo Polacy sami się wykrwawiali. Rywal nie prezentuje się tak dobrze więc i tego ciśnienia wielkiego nie będzie. Serbia powoli wchodzi w mecze i liczę, że Estonii uda się wywalczyć choć seta w tym spotkaniu.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Niemcy-Włochy
typ: Niemcy✅
kurs: 2.83 Fortuna
Włosi nie są już taką maszynką do robienia punktów i wygrywania meczów, jak kiedyś. Niemcy to zawsze ekipa nieobliczalna i w wielu dyscyplinach sportu nazywana jako tą turniejową- również w siatkówce. Nie przewiduję jednostronnego spotkania i gładkiej wygranej Włochów, ani Niemców. Włosi od 2013 roku nie wygrali z ekipą niemiecką i zwykle gdy przychodziły bardzo ważne mecze - mieli ogromne problemy ze sforsowaniem szczególnie mocnej niemieckiej strony jaką jest zagrywka, a pana Grozera każdy kojarzy, kto choć trochę skubnął siatkówki. Ostatni mecz jaki rozegrali w Lidze Światowej odbył się również w 2013 roku i wygrali Włosi, jednak byli w ogromnych opałach. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 podczas, gdy Niemcy wygrywali już 2:0. W czwartym secie wygrali 26:24 z ogromnymi problemami w końcówce. W tie-breaku już chyba psychika Niemców dała o sobie znać i zostali odprawieni z kretesem 16:5. To tylko dowodzi tego, że zawsze ich mecze są niezwykle wyrównane i stawianie tutaj tak niskich kursów na faworytów - którymi niewątpliwie jest reprezentacja Włochów, może być mylne. Dzisiaj już miłośnicy Holandii przekonali się o czym mówię. Zagrywka, motywacja oraz dyscyplina taktyczna i umiejętności dzisiaj będą dominować na boisku i myślę, że Niemcy są w stanie sprawić małą niespodziankę na początek rozgrywek fazy grupowej.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Bułgaria - Hiszpania


Czas na 2 kolejkę grupową Grupy C. Obie drużyny przegrały na inaugurację, obie 0:3 - Bułgarzy z Rosją, Hiszpanie ze Słowenią. Bułgarzy z Rosjanami polegli z tego względu, że współmiernie w setach nie funkcjonowało kilka elementów grze. Pierwszy set pokazał, że jak jest skuteczny atak i dołożą blokiem to są w stanie rywalizować. O ile w ataku utrzymywali rezon tak z biegiem czasu coraz mniej bloków, Rosjanie odrzucali zagrywką i wszystko zamykali blokiem, których 9 w całym spotkaniu. Bułgarzy bardzo dużo punktów oddali po błędach własnych - w setach odpowiednio : 6,6,9. 21 punktów to nam daje prawie seta, ale było to związane z ryzykiem jakie musieli podjąć w związku z atutami przeciwnika. Hiszpanie natomiast to outsider tego turnieju. Przegrali zdecydowanie ze Słowenią. Brak tam zdecydowanego lidera. Dobry w ich wykonaniu był pierwszy set do drugiej przerwy technicznej, potem wszystko się posypało. Przez cały mecz ze Słowenią 0 punktów z serwisów i tylko 4 bloki. W takim razie co ich czekać może z Bułgarią ? Przykre doświadczenie i powtórka z rozrywki. Bułgarzy na pewno posiadają moc na skrzydłach. Skoro Hiszpanie nie wyrządzą szkody serwisem będą piłki dograne w punkt więc Bratoev na rozegraniu będzie mógł poczuć nieco swobody. Bracia Penchev i Cwetan Sokolov w ataku - spodziewam się, że skoro mieli dobrą skuteczność w ataku z Rosjanami to i tym razem będzie równie dobrze. Przy dobrym przyjęciu Bułgarzy pootwierają sobie wszystkie strefy boiska do gry, Bratoev nawet uruchomi środek. Co byłoby ewentualną szansą Hiszpanów ? Dokładne przyjęcie i bardzo wysoka skuteczność w ataku. Samo to już wydaje mi się mało prawdopodobne , ale jeśli by miała miejsce taka sytuacja to nie mając wgl zagrywki i bloku starczy to jedynie na prowadzenie gry na zbliżonym pułapie punktowym przy jednoczesnych porażkach w każdym z setów. Bułgarzy tu mają większe aspirację. Z Konstantinovem będzie to szło w dobrym kierunku. Tego przeciwnika nie zlekceważą i zrobią wszystko by jak najszybciej domknąć mecz. Będzie też świetna okazja by popracować nad redukcję błędów własnych. W mojej opinii reprezentacja Bułgarii zdominuje rywala, nie dość, że wygra mecz to osiągnie przyzwoitą przewagę punktową w całym spotkaniu.

Ze swojej strony polecam:
Bułgaria -13,5 pkt @ 1,70 Totolotek✅
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Serbia - Estonia 3:0 1,76 Fortuna

Różnica klas między jednym a drugim zespołem. Serbia jest lepsza na każdej pozycji i potencjał tego składu jest przeogromny. Na pewno wygrana na Narodowym tylko utwierdziła ich w przekonaniu, że stać ich na baaaaaardzo dobry wynik w tym turnieju. Z drugiej strony nie jest to akurat drużyna z wielkimi sukcesami na przestrzeni ostatnich lat dlatego nie spodziewam się po nich żadnego odpuszczania/oszczędzania się czy gwiazdorzenia. Wyjdą skoncentrowani na rywala okazując mu należyty szacunek ale ze świadomością w głowie, że są drużyną o wiele lepszą dlatego rozprawią się z Estonią szybko łatwo i przyjemnie. Bardzo przyjemny kurs na fortunie bo STS np daje tylko 1,6

Rosja - Słowenia 3:1 @3,25 STS

Podobna sytuacja, na papierze widać zdecydowanego faworyta. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z Rosją. Zawodnicy tej kadry lubią strzelać fochy, odpuszczać - zwłaszcza jak nie idzie, lekceważyć rywala a ich trener generalnie nie udziela się za bardzo i jest pasywny kiedy zespołowi nie idzie dlatego myślę, że stracą jednego seta z ambitną Słowenią, która zagra na pewno na dużym luzie po wygraniu pierwszego meczu z Hiszpanią gwarantującym już tak na prawdę pozostanie w turnieju. Jak mam wybierać między 3:0 po kursie 2 a 3:1 po kursie 3 to wybieram opcje numer 2 :cool:

Polska - Finlandia over 44,5 w 1 secie 1,55 STS

Korci grać handi na punkty lub nawet sety przeciwko Polsce jednak jeżeli zagramy swoją siatkówkę a jeżeli trener zmieni trochę skład lub co najmniej będzie wcześniej reagował na słabą grę wyjściowych zawodników to o wygraną jestem spokojny. Pierwszy set może być jednak specyficzny... My po ciężkim laniu możemy nie być do końca pewni siebie a na pewno pewność ta jest zachwiana. Dochodzi do tego stres bo poniekąd mamy ten mecz OBOWIĄZEK wygrać. Od bardzo dawna nasza reprezentacja średnio radzi sobie w roli wielkiego faworyta i lubią się męczyć ze słabszymi ekipami. Finowie z kolei zagrają na dużym luzie po wygranej z Estonią teoretycznie dającej awans do dalszej fazy turnieju. Po tym co zagraliśmy w pierwszy meczu na pewno się nas aż tak nie boją i wyjdą zmobilizowani i z wiarą w sukces. Myślę, że się rozkręcimy ale dopiero od 2 seta a pierwszy będzie nerwowy i spokojnie jesteśmy w stanie 20pkt stracić ( nie wyobrażam sobie byśmy mieli przegrać seta a na pewno do mniej niż 20 ???? )
 
M 75

marmas

Użytkownik
Zdarzenie: Estonia Serbia i Polska Finalndia
Typ: Serbia win 3:0 + Polska win 3:0
AKO: 3.57
Buk: LVBet

Po zwycięstwie Niemców nad Włochami pora iść za ciosem. Jutro mecz Estonia Serbia. Powiem szczerze fakt, że Estończycy zdołali urwać 2 sety Finom trochę mnie dziwi ale widać to już nie ta Finlandia sprzed 10 lat kiedy byli w stanie urwać seta nawet Brazylii a na ME w 2007 roku mieli 4 miejsce. Ale to było Kiedyś. Dzisiaj Estonia to chłopak do bicia w tej grupie i po tym co pokazali Serbowie na otwarcie wygrywając z naszymi panami do 0 nie mam wątpliwości są faworytami do gry o medale. Estonia oczywiście nie może stanowić dla nich żadnego zagrożenia, świetnie funkcjonujący zespół Serbów potrafi co widzieliśmy odskoczyć w odpowiednim momencie na 2 3 punkty i za każdym razem wygrać seta. Świetna zagrywka i to powinno wystarczyć. Typuję że Estoni nie uda się ugrać nawet Seta. I drugi mecz dla nas ważny bo mecz o wszystko w grupie. Oczywiście tak jak wspomniałem po dawnej Fińskiej drużynie zostało tylko wspomnienie jedynym rozpoznawalnym dla nas zawodników jest Siltala. Ale on sam nie pociągnie drużyny. Meczyli się z Estonią. Nie mają szans z Polską. Polacy pierwszy mecz bardzo słaby, jednak nie wyobrażam sobie straty nawet seta z tak słabymi przeciwnikami. Trzeba wyiśc zmotywowanym na każdą partię i zmazać lekką kompromitacje na otwarcie. Sądzę że Finowie nie zdołają ugrać nawet seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 1

sanitari

Użytkownik
Estonia-Serbia

Under 143.5 pkt
Linia typowo pod 3:0 dla Serbów oczywiście, bo zwycięstwa Estonii nie wyobrażam sobie nawet w tiebreaku a co dopiero w 3setach. Na inauguracje Serbowie patrząc na wynik rozbili naszych, jednak z gry zachowali po prostu głowę w koncówkach i nie podpalali się na zagrywce. Szczerze to pokazuję jak zespół z bałkanów dojrzał do grania o najwyższe cele. Jeszcze 3 lata temu to południowcy wyszli przerażeni na mecz z Polakami i nie mieli nic do powiedzenia. Tym bardziej teraz gdy przyjdzie im grać z przynajmniej o klasę gorszą reprezentacją powinni zakończyć to spotkanie w 3 setach co jest niezmiernie ważne w turniejach mistrzowskich. Każdy set więcej w tej fazie powoduję narastające zmęczenie w fazie playoff gdzie gra toczyć się będzie z poważniejszymi przeciwnikami, a mecze mogą trwać kilka godzin. Plejada gwiazd, mocny środek i skrzydła, Atanasijevic na ataku. Wszystkie argumenty za Serbami
W iforbet 1.80 na to zdarzenie co wydaję się być dużo bardziej opłacalne od 3:0 po 1.50
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Polska - Finlandia
2 +2.5 seta @2.06 Fortuna
2 +13.5 pkt @2.05 Fortuna
Przykro to pisać, ale tak słabej Reprezentacji to my dawno nie mieliśmy. Nie jestem znawcą siatkówki, ale widziałem, co ci szmaciarze ostatnio grają, i set dla Finlandii po takim kursie trzeba zagrać. Konarski bez formy, Kurek to już w ogóle zajęty bardziej romansowaniem z Grejman, niż grą w siatkówkę, Kubiak to już powinien wylecieć na zbity pysk z Reprezentacji, młodzi coś próbują grać i chwała im za to, ale to jest zdecydowanie za mało, aby osiągnąć sukces na tym turnieju i jeśli przy takiej formie znajdziemy się w top4 to będę bardzo zaskoczony. Finlandia oczywiście półka niżej, ale jakoś nie widzę tego 3:0 w wykonaniu Naszych zawodników i gładkiej porażki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom