>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
Polska - Słowenia
Nie rozumiem takiego faworyzowania Polaków. Gramy bez Wlazłego, Zagumnego i Winiarskiego. Prócz tego, że gramy u siebie to wobec takich braków kadrowych nie widzę szans. Słowenia to przecież wicemistrz Europy. Teraz awansowały do Elity. Z takimi siatkarzami jak Cebulij, Urnaut czy Gasparini, który miał znakomity sezon w koreńskim Dżambo.
w fortunie Słoweńcy po 3, 50 zł 10/10
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Włochy - Turcja
Bułgaria - Finlandia
Francja -1,5 seta - Czechy
Polska - Słowenia
ako: 1,98
Witam !
Moim zdaniem nie ma co dziś szukać niespodzianek dlatego proponuje zagranie takiego ako !
Krótka analiza:

Włosi kadrowo lepsi, Turcy fajnie wyglądali w fazie grupowej lecz dalej nie widzę ich szans. Włosi może nie optymalny skład lecz i tak biją o klasę Turcję którą ciągnie Subasi. Uważam że nowy trener Blengini nie pozwoli sobie na taką porażkę. Zespół ciągnie Lanza, jest Gianelli oraz dobry blok środkowych. Uważam iż w zupełności starczy na Turcje która nie wzniesie się na tak duży poziom.
Następne spotkanie Bułgarów z Finami również uważam za jednostronne, Finowie to tylko atakujący Ojansivu który również popełnia błedy. Do tego fakt że Bułgarzy narazie świetnie wyglądają na bloku.
Jest Sokołov i tyle w tym temacie , mecze w tej fazie turnieju jest w stanie wygrać sam.
Trzeci typ do kombinacji to handicap Franzuców , to najkrócej, Czasi najsłabsi z całego towarzystwa nie mają na co liczyć , Francja powoli odpali , zbyt duże rozbierzności umiejętności miedzy oboma zespołami . Szybki mecz dla trójkolorowych.
Na deser mecz naszej Polski.
Najmniej pewny typ, ale gramy u siebie , coraz lepiej to wyglada zagrywka coraz lepiej wyglada.
Słowenia moim zdaniem przeceniona bez Cebulija , juz nie są tak uzupełnieni na każdej z pocyzji.
Sket robi błedy , słaby na przyjęciu , wszystkie serwisy bd kierowane w niego mysle ze dzieki temu wygramy dzis ten mecz.
Powodzenia !
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Polska - Słowenia
Nie rozumiem takiego faworyzowania Polaków. Gramy bez Wlazłego, Zagumnego i Winiarskiego. Prócz tego, że gramy u siebie to wobec takich braków kadrowych nie widzę szans. Słowenia to przecież wicemistrz Europy. Teraz awansowały do Elity. Z takimi siatkarzami jak Cebulij, Urnaut czy Gasparini, który miał znakomity sezon w koreńskim Dżambo.
w fortunie Słoweńcy po 3, 50 zł 10/10
Chłopie dla twojej informacji Cebulij kontuzjowany nie pojechał, Gasparini nie trzyma sie taktyki również nie występuję w 1 szóstce. Winiarski juz od paru lat nie reprezentował wysokiego poziomu ponieważ lekany był przez kontuzje.
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Polska - Słowenia
Nie rozumiem takiego faworyzowania Polaków. Gramy bez Wlazłego, Zagumnego i Winiarskiego. Prócz tego, że gramy u siebie to wobec takich braków kadrowych nie widzę szans. Słowenia to przecież wicemistrz Europy. Teraz awansowały do Elity. Z takimi siatkarzami jak Cebulij, Urnaut czy Gasparini, który miał znakomity sezon w koreńskim Dżambo.
w fortunie Słoweńcy po 3, 50 zł 10/10
Hahahaha ha ha ha haaa. No toż to są jakieś jaja co Pan piszesz. Jak mają grać Zagumny, Wlazły i Winiarski skoro zakończyli reprezentacyjne kariery 3 lata temu, po zdobyciu złota. Ponadto Zagumny jak i Winiarski nie grają już w ogóle w siatkówkę. Co z tego, że Słowenia to wicemistrz Europy, osiągnęli wielki sukces, ale to było jakiś czas temu. Nie jest to żadna topowa drużyna. Z analizy wynika, że grę ma ciągnąć Cebulj, który w ogóle na tych ME nie gra, bo jest kontuzjowany. A jest to niewątpliwie najlepszy Słoweński siatkarz.
Kurs 3.50 jest rzeczywiście bardzo kuszący i można spróbować za drobne, aczkolwiek wg mnie Polacy Słoweńców jednak pokonają. Jednak kurs na win Polaków 1.30 jest mega niski i nie ma co ryzykować. Ciężko stwierdzić na co stać Słowenię. Gładko ograli outsaiderów z Hiszpanii, powalczyli w każdym secie z Rosjanami, ale przegrali 0:3 i na koniec gładkie 0:3 z Bułgarami.
Przed ME gralismy z nimi 3 razy, z tego co pamiętam za pierwszym razem przegraliśmy po tie breaku, a dwa kolejne pojedynki wygraliśmy dosyć gładko. Mecz na pewno nie będzie łatwy, ale Polacy powinni ogarnąć tutaj sprawę.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Moim zdaniem Polska ogarnie i dzisiejszy dzień zakończy się bez niespodzianek, mecze wygrają Bułgaria,Francja,Włochy i Polska. Od następnej rundy zaczną się prawdziwe emocje bo topowe reprezentacje będą grać pomiędzy sobą i wtedy zobaczymy faktyczną siłę w bezpośrednich pojedynkach.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tez uwazam ze Polska dzis ogarnie ale bedzie miala najciezej z pozostalych topowych druzyn z barazy. W nastepnej rundzie juz polegniemy 3-0 z Rosja. Za slaba zagrywka, kiepskie przyjecie, ogolny chaos w polu.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dziś 1/8 i robi się ciekawie... Czyżby dziś było wszędzie 3:0 ? Tak mi się wydaję, ale mogę się mylić.. ale co do mojej perełki to przechodzimy teraz.. Bułgaria.. od lat są potęgą w siatkówce.. chcą zdobyć medal na tych mistrzostwach i wydaje mi sie, że mają duże szanse... na razie jedna wpadka 2:3 z Niemcami ale później 2x 3:0 i to z dobrą Słowenią która u buka była faworytem nie wiedząc czemu... Grają z Finlandią, która z Polską przegrała 3:0.. z Estonią ledwo wygrali 3:2 i z Serbią 0:3 choć ostatni set mogli wygrać ale zepsuli to na własne życzenie... Bułgaria widać, że złapała rytm meczowy i jeśli się wygrywa ze Słowenią 3:0 to wiadomo, że z taka finaldnia będzie się chciało wygrać szybko aby nie tracić sił na resztę imprezy.. a kondycja jest bardzo ważna w dalszej części turnieju.. 3:0 jak dla mnie wchodzi jak nóż w masło
 
Z 610,3K
Polska - Słowenia
Typ Polska -1,5 seta
kurs 2,09
Fortuna 1,64
Polska w dotychgczasowych spotkaniach prezentuje się słabo.Przegrana 3-0 na inauguracje z Serbią to nie przypadek.Gładkie wygrane po 3-0 z Finandią i estonią niezmieniają obrazu.Jeżeli myślimy o medalu to zdecydowanie musimy grac lepiej,bo na Rosje taka gra napewno ziewystarczy.Narazie to nikt niewybija się na plus.Kurek,Kubiak czy inni zdecydowanie grają poniżej swoich możliwosci .Słowenia też niczym się niewyróżnia,ale trzeba pamiętać że w ostatnich mistrzostwach europy pokonali nas 3-2.Jednak na śłowenie pewnie wystarczy Nam nasza prezentowana gra.Problem napewno będzie w ćwiercfinale
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bułgaria -10,5 + Włochy -8,5 +Czechy +20,5 + over 173,5 co daje Ako-5,78 (Fortuna)
Bułgarzy i Włosi powinni bez większych problemów uporać się ze swoimi rywalami. Linie do pokrycia stosunkowo niskie i nie trzeba żadnej rozpierduchy żeby to pokryć. Co do Francji to męczą bułe i choć z Pepiczkami raczej sobie poradzą to 20,5 małych punktów do pokrycia jak dla mnie zbyt dużo i nie dadzą rady. Mecz Polaków dla mnie zdecydowanie overowy. Na 3 setach się to nie zakończy. To nie Estonia czy Finowie z którymi i tak się męczyliśmy pomimo 3-0. Wszystkie typy jak dla mnie oczywista oczywistość ale jak będzie przekonamy się za kilka godzin
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Dubelek Polska i Włochy po kursie 1.62 to wybór oczywisty . Słowenia to nie jest nawet średniak. Raz im się udało i to wszystko. Jeden z dwóch potentatów czyli wlochy daleko na tym turnieju nie zajdzie. Przygotuje się na poważny turniej za rok ale mimo to z Turcją nie przegra szanujmy się. Ten dubel to promocja
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Data: 30.08.2017 20:45
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Polska (-1,5 seta) lub Polska (-2,5 seta) dla odważnych
Kurs: 1,60 lub 2,81
Buk: Fortuna
Dzisiaj zmienia się nieco moje myślenie na temat kadry narodowej, a to dlatego, że wygrywając oba pozostałe spotkania w grupie po 3:0 (czego absolutnie się nie spodziewałem) znacznie odbudowaliśmy swoje morale, a poza tym ze Słoweńcami mamy do wyrównania rachunki sprzed dwóch lat i na pewno siedzi to w głowach siatkarzy i będą chcieli wziąć srogą zemstę.
Mają przy wyborze typu znaczenie jeszcze takie czynniki jak to, że Słoweńcy grają bez jednej ze swoich największych gwiazd Klemena Cebulja, że nie prezentują się tym razem tak dobrze jak w poprzednim turnieju (przegrali już dwa mecze z Rosją i z Bułgarią do zera), jak również to, że rozegraliśmy z nimi trzy mecze sparringowe przed startem mistrzostw, więc mamy dośc dobre rozpoznanie przeciwnika, a na dodatek dwa z nich wygraliśmy 3:1 i 3:0.
Spekuluje się w prasie, że przeciwnik ma bardziej komfortową sytuację, bo nie musiał podróżować i swoje mecze rozgrywa w Tauron Arenie od samego początku, ale według mnie nie będzie to miało najmniejszego znaczenia - nasi zawodnicy są przyzwyczajeni do zmian miejsca gry, jak również wiedzą, że kibice zawsze stoją murem za nimi, i dlatego też nie mają problemu z podróżami - zwłaszcza, że lot z Gdańska do Krakowa trwał tylko godzinkę.
Musze przyznać, że jak nie miałem do końca zaufania do naszych, tak nie mam i nadal nie przekonują mnie swoją grą do końca (mówienie o tym, że poziom w Europie się wyrównuje i coraz ciężej pokonać takich rywali, jak Finlandia czy Estonia, zostawiłbym sobie na później), tak o dzisiejszą wygrana jestem całkiem spokojny. Problemem jest tylko bet -2,5 seta, bo na pewno nie będzie to spacerek, ale myślę, że motywacji i sił wystarczy i mam szczerą nadzieję, że nasi dziś eksplodują i na tych pozytywnych oparach zawalczą też jutro z Rosjanami. Bo o tym, że mamy potencjał, by być w czwórce, nie muszę nikogo przekonywać, natomiast czy i kiedy z niego skorzystamy, to już tylko kwestia odpowiedniego nastawienia w głowach zawodników.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Francja -19,5 - Czechy @ 1,57 fortuna
Francuzi bardzo powoli się rozkręcają na tych mistrzostwach, dlatego też dziwi mnie aż tak duży handicap na Czechów. Owszem, to Trójkolorowi powinni spokojnie pokonać naszych południowych sąsiadów, jeśli jednak spojrzymy na dotychczasowe mecze to zdecydowanie warto pójść w w/w typ. Czesi, poza meczem z Niemcami, radzili sobie na razie całkiem nieźle (3:1 ze Słowacją, przy czym każdy wygrany set był z dużą przewagą, a także -6 punktów z solidnymi Włochami). Żeby typ nie to Francuzi musieliby się mocno sprężyć i wygrywać 2 razy do 18 i raz do 19. Myślę, że przed ćwierćfinałami aż tak dużej spinki nie będzie i zagrają na tyle by wystarczyło do awansu do ćwierćfinałów, gdzie już nie będzie miejsca na jakieś rezerwy czy kunktatorstwo. Z kolei Czesi po słabym meczu z Niemcami pokazali, że są w stanie powalczyć z czołówką i czuję, że podobnie będzie w tym meczu. Seta raczej nie wygrają, ale spokojnie powinni pokryć ten handicap.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Francja - Czechy over 140.5 @ 2.39 Fortuna
W tym pojedynku upatruję zwycięstwa Francji ale nie sądzę (mam nadzieję) że nie skończy się w 3 setach chyba że na przewagi i to raczej dość wysoko. Co do formy Francuzów to raczej poniżej tego do czego w ostatnim czasie (zwłaszcza LŚ) nas przyzwyczaili. Czesi też nie zachwycają, choć ostatni mecz z Włochami przegrali o &quot;włos&quot;, wszystkie 3 sety na przewagi. Gdyby patrzeć na statystyki zespołowe to blok na korzyść Czechów 3,2 na set przy 1,3 Francuzów. Atak 50% Czechów przy 49% Francuzów. Przyjęcie lepsze po stronie Francji (ale nie znacznie) 38% do 27% Czechów. Punkty bezpośrednio z zagrywki na równym poziomie Czesi 1,3 asów na set a Francuzi 1,2 asów na set.
Patrząc na ostatnie 3 mecze Francuzi męczyli sie z NIemcami (zresztą przegrali 3-2) oraz z Holandią też 5-setówka i wygrana 3-2. Jedynie z Turcją wygrana bez straty seta przy bardzo wyrównanym pojedynku -23, -23, -22 - czyli różnicą prawie minimalną 7 pkt. Ostatnie 3 mecze Czechów 2 porażki do 0 z Niemcami (dość wyraźna) i z Włochami (wszystkie sety na przewagi i brak szczęścia aby ugrać seta bądź nawet wygrać to spotkanie) oraz wygrana ze Słowacją.
Myślę że przy odrobinie szczęścia Czesi powinni co najmniej ugrać jednego seta i kurs powinien wejść (sam kurs jest zachęcający).
 
M 0

march100

Gość
Włochy vs Turcja
Powyżej (178.5) @ 1,84 fortuna
Polska vs Słowenia
Polska (-1.5) @ 1,60 fortuna
Francja vs Czechy
Czechy (+19.5) @ 1,57 fortuna
Bułgaria vs Finlandia
Powyżej (173.5) @ 1,83 fortuna

Stawiając dzisiejsze mecze kieruję się głównie faktem, iż są to mecze o być albo nie być. Faworyci na pewno nie będą mieć dziś łatwo. Bardzo wyrównany poziom obecnych Mistrzostw Europy może skutkować niespodziankami, nie zdziwiłbym się gdybyśmy mieli już dziś małą sensację. Zarówno Czesi, którym przytrafił się słabszy mecz z Niemcami, jak i Turcy, którzy prezentują wysoki i równy poziom, są w stanie nawiązać wyrównaną walkę z Francuzami i Włochami. O ile Włosi nie odpalą zagrywką (Lanza i Giannelli) oraz Francuzi zagrają z większym zaangażowaniem i skuteczności, o tyle możemy spodziewać się dziś na prawdę ciekawych spotkań. Bułgarzy na papierze wyglądają na prawdę dobrze, ale również i w tym meczu nie skreślałbym Finów, którzy mają czym postraszyć rywali. Co do meczu Polaków to na pewno jest to po części typ życzeniowy, niemniej gra naszych wygląda już znacznie lepiej. Mam nadzieję, że dwa ostatnie zwycięstwa dały chłopakom więcej pewności siebie co na pewno zaowocuje w dzisiejszym spotkaniu. Zarówno handi jak i linie punktowe w dzisiejszych meczach są ustawione na bardzo korzystnym poziomie, dlatego polecam ich granie
P.S. Fabiano w statystykach po fazie grupowej najlepszym sypaczem ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam po dniu przerwy, czas na 4 mecze, które uzupełnią ćwierćfinalistów.

Mój pierwszy typ jest na Zwycięzcę całych Mistrzostw Europy a drużyną, którą typuję na Mistrza jest...
Rosja 5,00 eFortuna
Są dla mnie głównym faworytem do wygrania, pokazują najrówniejszą formę... Ich najwięksi rywale mają problemy, Włosi bez 2 najlepszych zawodników, Francuzi z kontuzjowanym N&#39;Gapethem i Tillie, który jest stawiany w roli Libero pokazuje, jak w słabej formie on jest. Kolejny zespół Serbia, Oni moim zdaniem nie są w takiej formie aby wygrać w dodatku bez Ivovica i ze słabym Atanasijevicem. Polacy hm.. no nie, nie widzę ich.
Rosja już czeka na rywala w ćwierćfinale i prawdopodobnie będą to Polacy, którzy trafili najgorzej jak mogą. W półfinale trafią najprawdopodobniej na Włochów, których także moim zdaniem ograją. No i w finale już może stać się wszystko i moim zdaniem będą faworytem w tym finale. Moim zdaniem kurs 5 jest promocją i pobieram już teraz.
a teraz czas na dzisiejsze mecze:
Bułgaria (-8,5) - Finlandia 1 1,60 iforBET
Włochy (-12,5) - Turcja 2 1,60 Totolotek
Francja (-19,5) - Czechy 2 1,70 Totolotek
Polska (-11,5) - Słowenia 2 1,70 eFortuna

To moje typy na dziś.
1. Bułgaria powinna pyknąć Finów tymi 9 punktami, wystarczy 1 set wyraźnie wygrany przez Bułgarów i typ powinien wejść gładziutko. Bułgaria pokazała dobrą siatkówkę w meczu ze Słowenią.
2. Tutaj widzę wyrównane spotkanie, Turcja gra świetnie na tym turnieju. Nie zdziwię się jeśli napsują krwi Włochom i wygrają seta a może nawet dwa... 13 punktami nie powinni przegrać ze słabymi Włochami, którzy męczyli się nawet z Czechami.
3. Tutaj także idę w kierunku dużego handi na Czechy, boję się tego spotkania bo Francuzi mogą w końcu zagrać fajny mecz, póki co grają padaczkę i jeśli zagrają tak jak w poprzednich meczach to o wynik jestem spokojny.
3. Spore handi w stronę Słowenii, mimo, że przegrali 2 spotkania to ja uważam, że Słowenia napsuje sporo krwi Polakom. Ostrzegam przed optymizmem to nie będzie łatwe spotkanie dla nas.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Polska - Słowenia - Słowenia +2.5 seta 1.37 Fortuna

Polacy po gładkiej porażce 0-3 z Serbią, kolejne dwa spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść bez straty seta, pokonując odpowiednio Finlandię i Estonię. Jednak wystarczyło obejrzeć każde ze spotkań by przekonać się, że dotąd &quot;nasi&quot; nie grają dobrze. Z Estonią co prawda zafunkcjonował już blok, ale dalej trafia się sporo błędów, także w ataku. Dzisiaj inne emocje i nerwy. Przegrany kończy swój udział w ME. Po drugiej stronie siatki staną Słoweńcy, którzy w swojej grupie wygrali spotkanie 3-0 z Hiszpanami, ale też przegrali w takim samym stosunku z Rosją i Bułgarią. Dlaczego więc sądzę, że Polacy nie pokonają dzisiejszego przeciwnika do zera? Bo moim zdaniem na obecnym etapie rozgrywek między drużynami nie ma aż tak widocznej różnicy. Rywale są w stanie wyrwać nam seta a nawet i dwa. Nasze wygrane z ostatnimi reprezentacjami nie były wyraźne, a to pozwoli Słoweńcom pokryć mój hc. Obie drużyny spotykały się ze sobą 6 razy i obecnie jest po równo 3:3. Jednak ostatni bezpośredni mecz w 2015 r. Polskie Orły przegrały po TB 2:3. Dziś do szczęścia wystarczy przegrany pierwszy set a później do boju! ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
zakład długoterminowy - czy któryś z Polaków zdobdzie w meczu minimum 5 bloków - Nie @1,7 sts

Zastanawiałem się nad tym typem bardzo długo. Jeżeli dziś nie zobaczymy 5 setówki to zakład wchodzi bez problemu. Jedyny kto może 5 bloków zaliczyć to Lemański. U Bieńka ten element kuleje od dawna. Ma problem z czytaniem gry i często spóźnia. W ogole patrząc na statystyki turnieju to w tym elemencie jest dramatycznie. 11 punktowych bloków całej drużyny w 3 spotkaniach. Owszem można mówić że to były trzysetówki, ale były to zacięte mecze. Pogrzebałem w statystykach i w ostatnim meczu Lemański zaliczył 4 bloki punktowe, więc z tąd ten kurs. Lecz z Finami i Serbią miał 1. Oprócz niego żaden nasz zawodnik nie miał więcej niż 2 w meczu. Dziś Lemański może mieć problemy na środku z Pajenkiem, bo jednak to zawodnik innej klasy niż środkowi Estonii. Gasparini uderza raczej nad i po bloku , a nie wali przed siebie ile fabryka dała więc czap też dużo bym sie nie spodziewał. Sket pewnie dostanie zmiane bo bedzie zajechany przyjęciem. Polacy powinni to ogarnąć w max 4 setach. Słowenia grając z Rosją czyli najlepiej blokującym zespołem na świecie Volvich miał 4 bloki i Vlasov 3. Dziś myślę że też na 2-3 blokach jednego zawodnika się skończy. Jeżeli wygramy gramy właśnie z Rosją, gdzie o bloki będzie jeszcze trudniej, szykuje się szybkie 3-0 i do domu. Kurs warty gry ja w to wchodzę.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Włochy – Turcja
Mecz fragmentami może być wyrównany. W mojej opinii Włosi są dużo lepsi w przypadku rozgrywania ważnych piłek. Turcy nie wygrali seta kończącego się różnicą 2 punktów – dobitnym tego przykładem był mecz z Belgią. W czym rysuje się przewaga Turcji ? W mojej opinii jedynie na pozycji atakującego są w stanie zdobyć kilka punktów więcej przy dobrym przyjęciu. Toy punktuje dużo, ale pytanie czy dzisiaj dostanie odpowiednie piłki ku temu ? Włosi zdecydowana przewaga wśród środkowych, lepsze parametry fizyczne, skuteczniejsi w ataku i agresywniejsi w bloku. Rozgrywający poziom podobny jednak Gianelli dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi co często przekłada się na blok. Na przyjęciu według mnie przewaga Włochów choć nie tak znacząca. Włosi skuteczniejsi na sytuacyjnej piłce. Pozycja libero przewaga Italii. Włosi będą dużo ryzykować na zagrywce co da kilka punktów rywalom. Jednakże powinno przynieść wymierne korzyści i będzie rzutować na inne elementy w grze. Świetnie w turnieju serwuje Lanza i niejednokrotnie powinien pocelować libero Unera, oraz wspomagającego go na danym ustawieniu przyjmującego. Włosi odrzucą Turków od siatki przez co możliwość szybkiej gry Eksiego zostanie zniwelowana. Toy i Gokguz będą musieli dużo grać z wysokich piłek, Włosi będą robić wybloki i przeprowadzać skuteczne kontry. Włochom zależeć będzie na odrzuceniu Turków od siatki na tyle by ograniczyć możliwości w ataku. Zresztą wiadomo co dziś będzie grał Eksi – przy stylu gry rywala będzie tylko Toy naprzemiennie z Gogkuzem bo wydaje mi się, że Subasi będzie tym, który odpowiadać będzie za defensywę. Turcy dziś nie odrzucą Włochów zagrywką. Możliwość gry przez środek dla Gianelliego będzie bardzo ważna i z pewnością z niej skorzysta. Biorąc pod uwagę zastoje Turków w drugich fazach setów – najczęściej po 2 przerwie technicznej nie wróże im sukcesu. Po Włochach spodziewałem się gorszej gry, ale mają lidera w postaci Lanzy, będzie przyjęcie i zagrywka i według mnie obnażą dziś wszystkie słabości reprezentacji Turcji.
Ze swojej strony polecam:
Włochy -8,5 pkt @ 1,60 Totolotek
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska dziś powinna sobie poradzić z rywalem. Słowenia choć wicemistrz Europy to pamiętajmy, że już pewien czas minął od tego jednostkowego sukcesu. Ogladalem ich mecz z Bulgaria gdzie zagrali bardzo słabo. Rywale odrzucili ich od siatki wcale nie jakąś super zagrywka, a później niszczyli bokiem. Niższych stać z pewnością na więcej. Rywala zawsze trzeba szanować ale chyba za bardzo patrzymy wstecz gdzie nas pokonali w cwierfinale i na tym się opieramy. Sądzę, że podobnie jak Bułgaria pokonany slowenie bokiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom