>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet 2023 Włochy/Niemcy/Belgia/Estonia

B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ja mówie o ogólnym spadku jakości gry Chorwacji a nie o tej edycji Ligi Narodów chłopie czytaj ze zrozumieniem, kiedyś to była zawodnicza która ciągnie ten zespół, teraz tej zawodniczki nie ma i służą za dziewczynki do bicia. Czego tu nie rozumieć.Zagrała trzy mecze bo trener miał dość już jej dennej postawy, aczolwiek całośc spadku Chorwacji jest zasługa spadku formy Fabris która niegdyś ciągneła je za uszy.
Kompromitacji ciąg dalszy. Nie miałem nic do Ciebie, ale przez brak szacunku dla innych użytkowników ktoś tutaj powinien zainterweniować, ale to nie moja sprawa. Jak jesteś taki kozak to podliczaj swoje typy i rób staty po każdym typie wtedy coś udowodnisz. Pozdrawiam.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ja mówie o ogólnym spadku jakości gry Chorwacji a nie o tej edycji Ligi Narodów chłopie czytaj ze zrozumieniem, kiedyś to była zawodnicza która ciągnie ten zespół, teraz tej zawodniczki nie ma i służą za dziewczynki do bicia. Czego tu nie rozumieć.Zagrała trzy mecze bo trener miał dość już jej dennej postawy, aczolwiek całośc spadku Chorwacji jest zasługa spadku formy Fabris która niegdyś ciągneła je za uszy.
1. Napisałeś że ostatnie dwie edycje VNL Chorwacja zawdzięcza jej postawie, więc równie mówiłeś o minionej.
2. Zagrała 3 mecze, bo wcześniej zmagała się z urazem.
3. Zasługa takich wyników to również brak Butigan.

Rumunia vs Chorwacja, typ: Chorwacja @2,28 - Unibet

Typ pod spadek lub ewentualną kontrę na live. Zdecydowanie za wysoki kurs na Chorwację. Nie wiem czy bukmacherzy nie ogarnęli, że nie ma Alexii Carutasu, czy wystawiają kursy na podstawie zmęczenia, ale równe kursy to tutaj maks co powinno być. Wczoraj Chorwacja zagrała całkiem spoko mecz. Nic szczególnego, ale na Rumunię starczy.
Mnie szczerze mówiąc nawet nie interesuje wynik końcowy, ponieważ na live zamierzam kontrować w momencie kiedy na Rumunię będzie 2+.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pytanie do ekspertów : czy węgierki są w stanie ugrać choćby 1 seta z Belgijkami ? Kurs jest mega atrakcyjny...czy raczej spodziewac sie spotkania gołej dupy z batem :D
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Pytanie do ekspertów : czy węgierki są w stanie ugrać choćby 1 seta z Belgijkami ? Kurs jest mega atrakcyjny...czy raczej spodziewac sie spotkania gołej dupy z batem :D
Belgia to nic szczególnego. Nemeth może ugrać seta, Belgia uwielbia mieć przestoje przy kiepskim przyjęciu. Rozgrywająca też tyłka nie urywa, ale imo taki zakład jest mega ryzykowny. Raczej spodziewalbym się 3:0, bo oprócz Nemeth to personalnie Węgry wyglądają bardzo słabo bez Grety Szakmary. Glemboczki i Torok to nie poziom ME
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
korver 121,3K

korver

Użytkownik
reakcja na składy:


Ale wg mnie jest to klasyczny przykład manipulacji ofertą. Kiedy jest ona okrojona i wystawiają tylko ruskie buki "krzaki", bardzo często dochodzi do manipulacji kursami, liniami handicap. Odczytuję to jako próbę wpłynięcia na rynek i pogranie w drugą stronę, gdy oferta będzie poważniejsza ;)

Owszem rynek nie wiedział, czy Herbots wróci do składu, ale kto chciał to miał takie informacje, a przynajmniej mocne poszlaki - grała w sparingach. Skład Węgierek nie powala, ale hcp rzędu +32,5 są delikatnie mówiąc przesadzone.
Numer ruskim bukom prawie się udał, dzisiaj linia o 10pkt niższa :) niestety STS nie dał się ograć i musze obejść się smakiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Holandia mniej niż 75,5pkt po kursie 1,8 ???

Nie wiem o co tu chodzi, ale dla mnie Hiszpanki nie mają najmniejszych szans dojść w żadnym secie do gry na przewagi, a tylko w takim wypadku Holenderki mogłyby ugrać powyżej 75pkt. O przegranym secie raczej nie tu mowy, bo Oranje to inny siatkarski lvl w porównaniu z Hiszpankami. Widzę tu gładkie 3:0 i to z wysokim handi rzędu powyżej 20pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +784
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Holandia mniej niż 75,5pkt po kursie 1,8 ???

Nie wiem o co tu chodzi, ale dla mnie Hiszpanki nie mają najmniejszych szans dojść w żadnym secie do gry na przewagi, a tylko w takim wypadku Holenderki mogłyby ugrać powyżej 75pkt. O przegranym secie raczej nie tu mowy, bo Oranje to inny siatkarski lvl w porównaniu z Hiszpankami. Widzę tu gładkie 3:0 i to z wysokim handi rzędu powyżej 20pkt
Zgadzam się z Kolegą powyżej, właśnie miałem pisać analizę pod ten typ ;)

W skrócie Hiszpania odmłodzona kadra, zaledwie 1 zawodniczka (środkowa Varela Gomez) z I składu się ostała z ostatnich ME, które były raptem 2 lata temu. Nie ma "gwiazd" Escamili i Segury na przyjęciu oraz pozostałych kluczowych zawodniczek. W kwalifikacjach miały łatwą grupę, a i tak uległy raz kompromitująco ze Słowaczkami 0-3 (-18pkt). Holenderki solidny skład, w zasadzie to skład z VNL z tego roku. Nie ma i już chyba nie będzie (?) przyjmującej Buijs oraz libero. Pozostałe zawodniczki są, na czele z gwiazdą Niką Daalderop na przyjęciu. Zgadzam się, że mecz powinien zamknąć się w 3 setach, dość łatwo wygranych przez ekipę Oranje.

Holandia poniżej 75,5 @1,8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1229
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kompromitacji ciąg dalszy. Nie miałem nic do Ciebie, ale przez brak szacunku dla innych użytkowników ktoś tutaj powinien zainterweniować, ale to nie moja sprawa. Jak jesteś taki kozak to podliczaj swoje typy i rób staty po każdym typie wtedy coś udowodnisz. Pozdrawiam.
Przecież podałem podstawowe typy na pierwszą kolejke https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-kobiet-2023-włochy-niemcy-belgia-estonia.169061/#post-7207139 które gośc kopiuje i zbiera po 1500 puntów reputacji, dziś kolejny typ na 3:0 dla Holandii który podałem juz pierwszego dnia i też pewnie mu nabiją 2000 reputacji. Nie żebym mial cos do tej reputacji bo w sumie to sram na nią i jest mi do niczego nie potrzebna, ale jest to w zasadzie lekko komiczne i w sumie tak zachęciłes mnie do skupienia się na swoim temacie a nie pisania analiz bo kompromitacją jest właśnie to co napisałem i nic więcej, ja znikam z tego tematu szkoda czasu na pisanie analiz bo w zasadzie chyba nikt na nie nie spogląda, więc szkoda czasu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +343
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Holandia mniej niż 75,5pkt po kursie 1,8 ???

Nie wiem o co tu chodzi, ale dla mnie Hiszpanki nie mają najmniejszych szans dojść w żadnym secie do gry na przewagi, a tylko w takim wypadku Holenderki mogłyby ugrać powyżej 75pkt. O przegranym secie raczej nie tu mowy, bo Oranje to inny siatkarski lvl w porównaniu z Hiszpankami. Widzę tu gładkie 3:0 i to z wysokim handi rzędu powyżej 20pkt
No jednego punkcika brakowało i by ta gra na przewagi była :D zresztą Holandia dziś fatalnie się prezentuje na tle tej żałosnej Hiszpanii, która nie jest wstanie przebić się przez blok z żadnego ze skrzydeł... Tylko Plak tam ratuje gre, reszta kaplica, rozegranie to raczej wystawa bo krótka nie chodzi w ogóle...ogólnie fatalnie się to ogląda, ale w pierwszym secie co zrobiły z 24:19 to 24:23 i jeden punkcik i po tych wszystkich underach 75.5 by było :D Zresztą ja się oduczyłem grać tego w siatce, czasem naprawdę marniutka drużyna potrafi wejść w którymś setów na te 24:24 a potem i tak spokojnie dostaje po dupie, no zobaczymy jak będzie tu bo jeszcze jeden set został
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Słowenia
Typ: Polska poniżej 75.5pkt
Kurs: @1.98 Fortuna
Kursy na 3-0 poleciały juz na łeb na szyję. Obecnie ok 1.40-1.50. Dlatego proponuję ciut bardziej ryzykowną opcję, że Polki wygraja 3-0 bez setów na przewagi. Tutaj na każdej pozycji mamy lepsze zawodniczki . W Lidze narodów Polki rozgrywały świetne spotkania, a teraz dodatkowo wraca podstawowa rozgrywająca Joanna Wołosz oraz środkowa Witkowska. Pewnie wyjdziemy podstawa , a później przy spokojnym prowadzeniu pojawia się zmienniczki, które prezentują rownie dobry poziom . Stysiak i Korneluk zrobią robotę w ataku i bloku, jestem o tym przekonany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2641
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Francja - Hiszpania
Kontynuuję grę przeciwko Hiszpanii, dla mnie wczoraj Holandia sobie sama grę uprzykrzyła, niż Hiszpanki coś dobrego pograły - żadna z 4 skrzydłowych (bo zmieniły atakującą po I secie na 18-letnią) nie przekroczyła progu 25% skuteczności w ataku. Ja wiem, że to kobiety i inną "miarę" należy przyjąć, ale mimo wszystko to fatalne wskaźniki. Z zespołu tego cenię w zasadzie jedną zawodniczkę - Varela Gomez, rocznik 2003. Zresztą nie tylko ja, bo jest to środkowa włoskiej Novary. Reszta to przeciętne zawodniczki, głównie z lokalnej ligi, jedną przyjmująca z ligi niemieckiej, którą uważnie obserwuję, ale słabego klubu - Munster.

Francja w gazie, przejechały się po gospodyniach. Podoba mi się, że one mają w meczu przynajmniej 1 set, gdzie po prostu miażdżą rywalki. Daje to pewien margines bezpieczeństwa przy typie na handi punktowe. Spodziewałem się linii co najmniej o 3 oczka wyższej, do tego w Fortunie w porównaniu do konkurencji jest lekko "zawyżony" kurs na taką opcję.

Gwoli uzupełnienia dodam, że ostatnie dwa mecze bezpośrednie pomiędzy zainteresowanymi zespołami miały miejsce w 2022 w ramach Ligi Europejskiej. Francuzki wtedy też wygrały bez większych problemów 2x 3-0 (-20 i -27 w pkt). Skład FRA w tym meczu był bez Bauer na bloku, zaś po stronie hiszpańskiej na pewno powinno brakować atakującej - Montoro, pozostałe zestawienie porównywalne z tym co zagra dzisiaj.

Francja -15,5 pkt @1,94 Fortuna/STS
porażka, porażką, ale mając 14-8 w TB, kiedy do pokrycia hcp wystarcza 15-9, po czym zepsuty serwis, atak w aut i koniec 15-10, równo -15 w małych pkt to trochę jednak niesmak pozostaje :confused:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Włochy - Bułgaria
Gram już dzisiaj bo jutro spodziewam się spadków. Pierwszy poważniejszy mecz przed Włoszkami, Rumunki, dzisiaj Szwajcarki to trochę inny kaliber. W zasadzie to mecz o I miejsce w grupie. Mam nadzieję, że Egonu dojdzie już do siebie i zagra zamiast młodej Antropovej. Co tu dużo pisać, linia i kurs na 3-0 wydają się, aż nadto atrakcyjne. Włoszki w rezerwowym składzie ograły Bułgarki 3-0 w czerwcu tego roku w VNL, w pkt -16. Skład Bułgarek jest obecnie identyczny, Italia grała wtedy w składzie B - jedynie Sylla i Danesi z I zestawienia. Tym razem grają dodatkowo u siebie, no nie widzę logicznych podstaw do takiej linii i wyceny. W 2022 też grały w VNL, wynik 3-0 i -23pkt.

Dałbym myślę linię -20,5 i @1,4 na 3-0.


Włochy -15,5 pkt @1,93 go+bet / dodatkowo DW 3-0 @2,1
25-16, 25-17, 25-13 (-29pkt)

edit: stan na 21.30 w piątek (mecz jutro) hcp już -22,5 / 3-0 @1,35
:(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Słowenia - Polska under 141,5 punktów (pzbuk)

Celuję tutaj oczywiście w 3:0 dla reprezentantek Polski. Od kiedy Lavarini objął kadrę, możemy zobaczyć, jak rozwijają się dziewczyny jako zespół. Jest świetna atmosfera w drużynie, zaczęły się od jakiegoś czasu pojawiać wyniki. I to bardzo dobre wyniki. Według mnie kluczowym momentem dla tej grupy siatkarek były MŚ, na których o mało co nie sprawiły niespodzianki w ćwierćfinale z Serbkami (2:3).
Na ten turniej przyjeżdżają jako świeżo upieczone brązowe medalistki Ligi Narodów. Szczerze mówiąc, Słowenki oglądałem raz w życiu, ale szału ten mecz na mnie nie robił, więc go wyłączyłem po godzinie. Uważam jednak, że przewaga umiejętności naszych siatkarek powinna być widoczna. Linia 141,5 wydaje mi się być zbyt wysoka. Sam wystawiłbym 134,5. W zasadzie to jedynym argumentem przeciwko temu typowi jest to, że to będzie pierwszy mecz turnieju i różnie może być, ale biorąc pod uwagę doświadczenie i formę naszych siatkarek, powinno być raczej spokojnie 3:0. Lavariniego cechuje to, że nie kombinuje i jestem pewny, że wyjdzie możliwe najlepszym składem, mimo że nie będzie to mecz z Serbkami czy Belgijkami. Dziewczyny są ze sobą zgrane. Pewnie wyjdzie Wołosz na rozegraniu.. szczerze wolałbym, że ta Wenerska rozgrywała, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość gry reprezentantek Polski.
0:3 (19:25,14:25,19:25) = 127 punktów ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +747
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Słowacja - Hiszpania

Gram konsekwentnie przeciwko Hiszpanii, dlaczego opisałem w dwóch poprzednich typach (jeden wygrany, drugi przegrany). Słowaczki mają wg mnie lepszy skład, niemal na każdej pozycji, może poza środkiem w postaci Vareli. W I meczu bardzo spokojnie wygrały z Finlandią, kolejne przegrały z faworyzowaną Holandią. Mają 3 skrzydłowe na co najmniej średnio-dobrym europejskim poziomie. Ostatnie bezpośrednie mecze to zeszły rok kwalifikacje do ME, u siebie gładkie 3-0, na wyjeździe 1-3, więc decydował "własny parkiet". Na terenie neutralnym spodziewam się, że to Słowaczki wezmą górę, a kurs mnie satysfakcjonuje. Poniżej @1,4 bym nie ruszał.

Słowacja wygra @1,77 unibet
25-17, 25-23, 25-19 (idealnie -16pkt, które wczoraj potrzebowałem z dużo mocniejszą drużyną Francji, ależ przypadek... ;) )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1088
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam po krótkim urlopie.
Mistrzostwa Europy już na dobre się rozpoczęły ja póki co muszę odrobić zaległości bo przyznam się szczerze, nie obejrzałem ani jednego spotkania - zupełny odpoczynek.
Na dziś puściłem 1 kupon i postanowiłem się nim podzielić - być może ktoś skorzysta a jeśli mi coś umknęło z dość istotnych informacji to z chęcią poczytam.

Azerbejdżan - Niemcy Azerbejdżan +16,5 1,45 1:3
Ukraina - Węgry Ukraina -1,5 seta 1,27 3:0
Estonia - Finlandia powyżej 3,5 seta 1,50 2:3

AKO: 2,76

Azerbejdżan zrobił nie małą niespodziankę pokonując wyżej notowane Czeszki i to gładziutko 3:0 wręcz demolując je w 2gim i 3cim secie. Dodatkowo informacja na którą się dziś natknąłem to, że w meczu Niemcy - Grecja H. Orthmann nabawiła się poważnej kontuzji kolana i już nie zobaczymy Jej na tych ME, jest to spore osłabienie Niemek.
Ukrainki co prawda przegrały jednak zagrały z Serbkami, Bosković na swoim poziomie i nie było czego zbierać jednak dziś przeciwnik zupełnie z innej półki - Węgierki należą do top 3 najsłabszych drużyn na tym Euro..? Z Belgijkami nie doszły w żadnym secie nawet do 20 punktów dlatego uważam, że Ukrainki max co mogą stracić w tym meczu to seta.
No i dokładam co najmniej 4 sety po dobrym kursie, Estonia gra u siebie - oczywiście o awansie z grupy mogą pomarzyć chyba jednak Finlandia nie jest drużyną, której nie mogą pokonać. Obie drużyny przegrały 0:3 w swoim 1 meczu i dziś uważam, że możemy obejrzeć dłuższy mecz.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1384
K 990

kax26

Użytkownik
Próbuje pograć dziś delikatnie w stronę Azerbejdżanu. Wczoraj w meczu z Czeszkami wyglądały bardzo solidnie. Również kontuzja której nabawiła się przyjmująca drużyny niemieckiej H. Orthmann sprawia, że wierzę w zwycięstwo reprezentacji Azerbejdżanu. Oczywiście bez szaleństw ze stawkami.⛔
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
AKO @1,80 - Unibet

Polska 3:0 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Serbia 3:0
Holandia 3:0

Zdecydowanie widzi mi się dzień pewnych zwycięstw.

Polska bez problemów powinna pokonać przesłabe Węgry. Anett Nemeth się stara, ale to jedyna zawodniczka która jest w stanie punktować. Brakuje tam przede wszystkim przyjęcia. Obojętnie w jakim składzie wyjdziemy, to jesteśmy na papierze drużyna lepsza w każdym elemencie. Linia meczowa bardzo niska i nie podejmę się typowania under/over dlatego zostaję przy dorzuceniu do kuponu dokładnego wyniku.

Serbia od Slowenii również jest o niebo lepsza. Mają sobie coś do udowodnienia, bo w sparingach przed ME dostawały potężne baty od Włoszek. Każdy wie, że Serbia czeka na mecz z Polską, bo będzie to mecz o 1 miejsce w grupie. Po Słowenii nie spodziewam się niczego innego niż w meczu z Polską i tutaj na dobrą sprawę doświadczenie, ogranie + Tijana Boskovic starczą, żeby ten mecz szybko się skończył.

Kupon zamykam meczem najbardziej niepewnym, ale jednak widzę zdecydowanie większą przewagę po stronie Holandii. Grają przeciwko Estonii w Estonii, ale nie powinno to dużo zmienić. Walka o pierwsze miejsce w grupie wkracza w decydującą fazę. Francja ośmieszyła się z Hiszpanią i straciła tam dwa sety, co jest świetnym scenariuszem dla Holandii. Te nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów z fatalna Estonią. Spodziewam się bardzo dużej przewagi na środku, a także liczę na doświadczenie Niki Dalderoop. Kluczem do wygranej będzie zatrzymanie Kertuu Laak, która swoją drogą w tym sezonie będzie występować na polskich parkietach ;)
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zakłady na kilka dni, kto wygra grupę:

Serbia @1.65
Kurs mnie w pełni zadowala. Poza Polkami jest jeszcze w sumie Belgia, która może zarówno jednym jak i drugim namieszać w planach. Serbki mimo wszystko są przeze mnie cenione najbardziej, głównie przez najlepsza zawodniczkę świata na przestrzeni wielu lat (moja opinia, każdy może mieć swoją, ale chyba nigdy nie zagrałem przeciwko drużynie w której grała, od czasów juniorski reprezentacji Serbii). Owszem, mam pewne skrzywienie, ze często nie doceniam naszych zawodniczek, ale mam wrażenie, ze jak znowu maja zamiar zaskakiwać wynikami to raczej w kolejnej fazie, gdzie gra już będzie o życie.

Turcja @1.2
Tu sprawa wydaje się łatwiejsza, po kontuzji Orthmann nie widzę możliwości, by Niemki miały ograć Turczynki. Na turniej przyjechały bez nominalnej atakującej, teraz wypadła im najlepsza przyjmująca. Naprawdę wyjątkowo nie maja kim straszyć.


@1.98 STS
 
Ostatnia edycja:
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Nasze Panie dzisiaj szybkie 3:0 czy granie w większym wymiarze czasu zmienniczkami i wolne 3:0? Jutro mecz z Serbkami. Handi punktowe w kierunku Madziarek warto?
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jak oglądałeś chociaż jednego seta Madziarek na tym turnieju to nie wiem jak można myśleć o czymkolwiek w ich stronę :D Nemeth musiała by zagrać chyba na 90% w ataku, żeby to ich żałosne przyjęcie zakryć.

Imo jakiekolwiek granie w kierunku Węgier to czysty gambling
 
Do góry Bottom