>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Niestety niespodzianka stała się faktem, BEL frajersko odpada z ME. Każdy wynik w ostatnim meczu GRE-POR sprawia, że są poza czwórką. Grekom do awansu potrzeba wygranej 3-0/3-1, każdy inny wynik promuje Portugalię dalej. Ukrainy już nie mają szans przeskoczyć.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Belgia poza turniejem, Portugalii wystarczy porażka 2:3 aby awansować z 4 miejsca i grać z Holandią w 1/8.
Wygrana Greków tylko za 3 pkt da im awans dalej.
Post automatycznie złączony:

Kluczem jest to, że RUS gra o 16.00, my 17.30, TUR-FIN o 19.00. Dla Rosji najlepiej by było zagrać tak, by zapewnić sobie III miejsce, ale nie spaść na IV. I z tego co liczę nie ma takiej opcji. Jak się podłożą 2-3 to TUR już na pewno nie spadnie niżej od nich, ALE wtedy Turasy oddają mecz 0-3, spadają na III miejsce a RUS na IV i ma możliwy mecz z POL w 1/8.
Generalnie to wszystko skomplikowane, ja będę na bieżąco patrzył w tabelę i kombinował na live. Ciężko mi wyobrazić sobie co zrobi RUS. Wyjdzie i wygra 3-0? Turcja i tak może ich przeskoczyć. Może wystawia rezerwy, ale z kolei rywal też przesadnie słaby...
Post automatycznie złączony:


RUS-MCD 2-3 (bo taki wynik sprawi, że nie przeskoczą nad TUR w tabeli, ale mogą spaść niżej...)
TUR-FIN 0-3

Efekt dla tabeli:
II FIN
III TUR
IV RUS -> RUS zagra z I miejsce A w 1/8

Turcja gra ostatnia i będzie znała wynik RUS i POL. Tam może kombinować. HOL już pewne I miejsce. Polska też może wybrać czy wyjść z I czy z II.
Nie ma szans żeby Polska podłożyła się Ukrainie przed własną publicznością. Ukraińcy jutro grają o nic i prawdopodobnie wyjdą ławką przed 1/8 w Gdańsku. Co więcej Polacy nie będą ryzykować możliwej potyczki w 1/8 z Rosją. Ponadto już widzę jak Turcy podkładają się po to aby grać w 1/8 i odpaść z Serbią zamiast zagrać z Ukrainą, którą ograli w czerwcu podczas finału LE.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Belgia poza turniejem, Portugalii wystarczy porażka 2:3 aby awansować z 4 miejsca i grać z Holandią w 1/8.
Wygrana Greków tylko za 3 pkt da im awans dalej.
Post automatycznie złączony:



Nie ma szans żeby Polska podłożyła się Ukrainie przed własną publicznością. Ukraińcy jutro grają o nic i prawdopodobnie wyjdą ławką przed 1/8 w Gdańsku.
Też tak myślę, a więc warto obserwować w zasadzie tylko mecz TUR-FIN na live.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie zrozumieliśmy się

"Bardzo łatwo mogą oddać mecz, spaść na II miejsce w grupie i ominąć FRA w 1/2. Jest jednak ryzyko, że TUR się podłoży i POL zagra 1/8 z RUS, co też nie do końca byłoby sensowne, mając za I miejsce w grupie rywala pokroju FIN.."

Myślałem ze chodzi Ci o to ze my mozemy spasc na drugie miejsce ale wtedy jak się Turcja podłoży to wpadniemy na Ruskich. I nie do końca rozumiałem ten tok

Mi też nie wydaje się zeby nasi szukali łatwej drabinki. Ten turniej to dla nich takie katharsis - oni postarają się o komplet zwyciestw na Euro. Francji nie ma się co bać -poza tym oni będą mieć jeszcze Slowencow w cwiercfinale wiec ich tam od razu nie wsadzajmy

Co do Turków - oni akurat faktycznie mogą kombinować. Z tym ze tutaj tez jest taka opcja ze dla nich już cwiercfinal będzie sukcesem. Oni dalej w drabinkę raczej nie patrzą. A jak zaczną za bardzo kombinować to zamiast z Ukraina mogą się bić w 1/8 z Serbami. Ogólnie mało jest tutaj ustawek - kiedyś bywało więcej.

Czekamy na jutro może jakiś live faktycznie
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
O co gra dzisiaj Ukraina? Ja wiem ze fajny mecz, fajna otoczka ale z 3 miejsca to oni ani nie podskoczą ani nie spadna. Po co mają się wysilać? 4 mecze w turnieju juz zagrane czas na odpoczynek dla podstawowych graczy

Polska 3:0 I Białoruś win @2.26 Fortuna
under 139.5 i Białoruś win @2.52 Fortuna


z pozostałych meczów kusi Słowenia i kto wie czy nie Grecja. Ja wiem ze Portugalia większe doświadczenie ale oceniając tylko ten turniej to lepsze wrażenie pozostawiaja moim zdaniem Grecy. Jestem ciekaw Waszych opinii
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
O co gra dzisiaj Ukraina? Ja wiem ze fajny mecz, fajna otoczka ale z 3 miejsca to oni ani nie podskoczą ani nie spadna. Po co mają się wysilać? 4 mecze w turnieju juz zagrane czas na odpoczynek dla podstawowych graczy

Polska 3:0 I Białoruś win @2.26 Fortuna
under 139.5 i Białoruś win @2.52 Fortuna


z pozostałych meczów kusi Słowenia i kto wie czy nie Grecja. Ja wiem ze Portugalia większe doświadczenie ale oceniając tylko ten turniej to lepsze wrażenie pozostawiaja moim zdaniem Grecy. Jestem ciekaw Waszych opinii
Popieram, poszedłem trochę odważnie i wziąłem Under 131.5 @3.4 134.5 @2.66 w fortunie, ale skurczybyki nie dali zbyt dużej stawki pograć. Poczekam na live na oficjalny skład UKR i najwyżej dołożę wtedy. Jak wyjdą rezerwy to gram do Under 130.5 ✅
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Niestety niespodzianka stała się faktem, BEL frajersko odpada z ME. Każdy wynik w ostatnim meczu GRE-POR sprawia, że są poza czwórką. Grekom do awansu potrzeba wygranej 3-0/3-1, każdy inny wynik promuje Portugalię dalej. Ukrainy już nie mają szans przeskoczyć.
Jak 3 drużyny będą miały tą samą ilość punktów, czyli 4, to nie robi się małej tabelki tych drużyn??
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Jak 3 drużyny będą miały tą samą ilość punktów, czyli 4, to nie robi się małej tabelki tych drużyn??
W pierwszej kolejności bierze się pod uwagę liczbę zwycięstw a dopiero potem punkty. Teoretycznie może więc być tak, że drużyna która ma mniej punktów ale więcej zwycięstw, będzie wyżej w tabeli. Wiem, że to nie jest bezpośrednia odpowiedź na Twoje pytanie ale warto mieć to na uwadze.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jak 3 drużyny będą miały tą samą ilość punktów, czyli 4, to nie robi się małej tabelki tych drużyn??
W rozgrywkach CEV nie ma robienia żadnych tabelek. Liczą się w kolejności:

1st Criteria: Matches Won
2nd Criteria: Ranking Points (*Ranking points are awarded for the following results: 3-0 or 3-1: 3 points, 3-2: 2 points, 2-3: 1 point, 1-3 or 0-3: 0 points)
3rd Criteria: Match Sets Quotient/Ratio
4th Criteria: Match Points Quotient/Ratio
5th Criteria: ‘Head to Head’ Results


Post automatycznie złączony:

Białoruś walczy o wyjście dzisiaj prawda?
Ma szansę i to nie takie złe. Kluczem jest wygrana dzisiaj z Czarnogórą i to najlepiej za 3pkt, czyli 3-0 lub 3-1.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
i kto wie czy nie Grecja. Ja wiem ze Portugalia większe doświadczenie ale oceniając tylko ten turniej to lepsze wrażenie pozostawiaja moim zdaniem Grecy. Jestem ciekaw Waszych opinii
No skoro Portugalii starczają 2 sety do awansu, to nawet po 2 setach mogą odpuścić i Grecja wygra mecz. A fakt, ze nie grają ani jedni ani drudzy równo, to po prostu Grecja może to wygrać. Dla mnie kursy powinny być 50/50, ale ja gram live.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Ukraina
Typ: Poniżej 179,5 pkt
Kurs: 1,40
Buk: Fortuna

Polacy na pewno w tym spotkaniu zagrają o pierwsze miejsce w grupie i pełną pulę - nikt nie myśli po olimpiadzie o jakimkolwiek kombinowaniu, a jedynie o tym, żeby sobie i kibicom udowodnić, że nadal stać nas na grę o najwyższe cele.

Ukraina natomiast znajduje się na nieco innym biegunie - swoją robotę wykonała wczoraj, pokonując za trzy punty groźnych Belgów i tak naprawdę eliminując ten zespół z dalszych gier. Nawet jeśli dziś zagrają pełnym składem i wykażą się ambicją, w podświadomości będą mieli fakt, iż swoje zadanie już wykonali i niekoniecznie będą grać na maksimum swoich możliwości. Pamietajmy jednak, że mają w swoim składzie bombardiera Oleha Płotnyckiego, który może nam napsuć sporo krwi.

My natomiast będziemy na pewno grali swoje i niezależnie od tego, jaki skład desygnuje do gry Vital (nadal nie możemy być tego pewni) zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zakończyc rozgrywki grupowe bez porażki i na fotelu lidera i z góry patrzeć na innych i ze spokojem czekać na rywala w fazie 1/8 finału.

Typ zachowawczy, który proponuję, uwzględnia cztery sety i nieprzekroczenie w żadnym z nich granicy 25:20 (w jednym musi być 25:19), natomiast co bardziej odważni mogą próbować pograc na poniżej 139,5 za 2,07 lub na DW 3:0 za 1,84.
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Ja dzisiaj znowu bym poszedł w seta przeciwko Rosji. Czyli Macedonia +2.5 seta po kursie 2.66.
Dodatkowo myślę,że można zagrać Turcję na zwycięstwo po kursie 1.45
Można spróbować Łotwę +21.5 punktów w meczu z Francją.
Oraz myślę, że mimo wszystko Portugalia zwycięstwo. Tam żadnego odpuszczania nie będzie, bo dla takiego zespołu każde zwycięstwo jest mega ważne
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska – Ukraina

Polska 2:0 po 2 setach @1,54 fortuna

Ostatni mecz grupowy dla naszej reprezentacji. Do tej pory nasi siatkarze na koncie mają 4 zwycięstwa i dziś będą chcieli zakończyć fazę grupową z kompletem zwycięstw, co da pierwsze miejsce w grupie. Z Belgią nasi reprezentanci w końcu wygrali bez straty seta. Vital Heynen korzysta z szerokiego składu jaki ma. Dziś raczej powinniśmy zobaczyć w akcji w miarę najmocniejsze zestawienie z Kurkiem i Leonem na czele.

Po drugiej stronie siatki Ukraińcy. Ta drużyna zapewniła sobie już 3 miejsce w grupie i wyżej nie podskoczy. Wczoraj grali bardzo wyczerpujący mecz z Belgią, który wygrali 3:1. To spotkanie kosztowało ich dużo sił. Siatkarze z Ukrainy mieli mało czasu na regenerację. Liderami tej reprezentacji są Oleg Płotnicki i Dmytro Vietskyi. Mecz z Polakami dla tej reprezentacji nie ma dla jednak większego znaczenia, więc pewnie ich trener da pograć zmiennikom.

Myślę, że to spotkanie będzie przebiegać pod dyktando Polaków. Jesteśmy zdecydowanie mocniejszą drużyną. Dodając do tego fakt, że Ukraina jest po wyczerpującym meczu i ten mecz nie ma dla niej znaczenia to spodziewam się gładkiej wygranej Polaków.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Słowenia to po tym jak oddala frajersko 1 seta to myślę że w 3 setach spotkanie się zakończy. Juz o nic nie grają, ratio pkt ich nie uratuje nawet przy wygranej 3-1
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jest. Bardzo duża. Oni wręcz trzymają kciuki żeby spasc na to 3 miejsce. Zauważ że 2 miejsce w tej grupie yo cwiercfinał z Francja i półfinal z Polska

3 miejsce to cwiercfinał z Włochami I półfinal Seebia/Holandia

Mega różnica
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Szukam potwierdzenia. Czesi żeby zająć 2 miejsce muszą wygrać z Włochami za 3pkt tak? Bo z tego co rozumiem 3-2 jutro nic im nie daje zważywszy że będą mieć wtedy tylko samo punktów co Słowenia ale gorsze ratio setowe, bo samo h2h (co mnie najbardziej interesuje w tym kontekście) jest brane pod uwagę dopiero po ratio setowym i dalej ratio punktowym, posiłkuje się zasadami z wiki, ale jednak wolę się upewnić.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
UKR prawie full... cholera o_O:confused:

Zmienili środek, rozegranie i przyjęcie. Ale dwie strzelby najważniejsze niestety grają.
 
Do góry Bottom