>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

J 3K

josh91

Użytkownik
Cóż. 4 ich miejsce jest dla mnie dalej jak najbardziej możliwe. Wystarczy ze i z Włochami I z Bułgarami przegrają
Jasne, że jest możliwe i masz prawo do takiej opinii. Ja jednak jestem zdania, że z Czechami po prostu źle weszli w turniej i teraz ograją spokojnie Bułgarów, a z Włochami grając swoje też mogą wygrać.

Chyba jednak Niemcy olewają wygranie grupy, drugi sypacz, drugi atakujący, rezerwowi przyjmujący. Grozer dzisiaj zgłoszony na libero także nawet nie wejdzie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście ze tak może być. Ja swoją opinie pisałem gdy mecz Włochów z Bułgarami dopiero się zaczynal. Teraz juz widać ze to Włosi wchodzą jako jedynka
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Niemcy chyba przechytrzyli wszystkich bo wyszli na mecz z FRA w rezerwach, bez: Fromma, Grozera, Kaliberdy, Zimmermanna i Krage, czyli w zasadzie cały skład... nie rozumiem o co chodzi, mierzą tak wysoko, że chcą Polskę ominąć w 1/2? A najlepsze w tym jest, że walczą jak równi i idą na 1-1 obecnie, więc zupełnie nie rozumiem :) Estonię już ograli, dzisiaj mają mecz o I miejsce w grupie, więc na co by oszczędzali siły? Grozera brak jeszcze rozumiem, on często ze względów zdrowotnych pauzuje, wieku nie oszuka, ale cały skład posadzić na ławce w meczu o I miejsce? Teraz wygląda, że FRA celowo oddaje 3-11 w II... Komedia.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ten mecz komicznie zapowiadał się od poczatku. Tu można sprawdzić jedynie koncowy wynik na zasadzie kto kogo przechytrzyl

No chyba ze ktoś ma.ochotę popatrzeć jak to jest kiedy zaden zespół nie pali się do wygranej
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Earvin nie chciał podejść żeby otrzymać żółtą kartkę to dostał czerwoną bez podchodzenia :D
Faktycznie komedia
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ten mecz komicznie zapowiadał się od poczatku. Tu można sprawdzić jedynie koncowy wynik na zasadzie kto kogo przechytrzyl

No chyba ze ktoś ma.ochotę popatrzeć jak to jest kiedy zaden zespół nie pali się do wygranej
Być może, tylko w mojej głowie się nie mieści, że drużyny pokroju Niemiec idą do przodu w myślach 3 rundy i patrzą z kim zagrać mogą... Wychodzi na to, że Polska mimo gry w kratkę sieję postrach w innych ekipa, pewnie boją się kibiców ;) Niemcy wychodząc z I miejsca mieli by:

Czechów w 1/8, w 1/4 SLO/ITA/EST i w 1/2 POL

miejsce II w grupie daje:

BUL w 1/8, w 1/4 SLO/ITA, w 1/2 SRB/TUR/RUS/HOL (bo w grupie C wszystko możliwe jeszcze)

Kurczę, czy to aż taka różnica? No ja nie rozumiem, ale może jestem nieobiektywny, wszak Polska to Mistrz Świata + publika mistrzowska.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Być może, tylko w mojej głowie się nie mieści, że drużyny pokroju Niemiec idą do przodu w myślach 3 rundy i patrzą z kim zagrać mogą... Wychodzi na to, że Polska mimo gry w kratkę sieję postrach w innych ekipa, pewnie boją się kibiców ;) Niemcy wychodząc z I miejsca mieli by:

Czechów w 1/8, w 1/4 SLO/ITA/EST i w 1/2 POL

miejsce II w grupie daje:

BUL w 1/8, w 1/4 SLO/ITA, w 1/2 SRB/TUR/RUS/HOL (bo w grupie C wszystko możliwe jeszcze)

Kurczę, czy to aż taka różnica? No ja nie rozumiem, ale może jestem nieobiektywny, wszak Polska to Mistrz Świata + publika mistrzowska.
Tak serio to myślę, że Niemcom to bez różnicy i wyszli dzisiaj takim składem na całkowitym luzie licząc, że bez żadnej presji może się udać. Przy tym dają odpocząć najważniejszym zawodnikom przed decydującymi meczami.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dzisiaj spodziewam się podobnych kwiatków w " bitwie " o 2 miejsce w grupie B

Oto co ono daje (najbardziej prawdopodobne rozstrzygniecia)

1/8 finału - Estonia
1/4 finału - Francja
1/2 finału - Polska


Dla porównania co daje miejsce 3

1/8 finału - Niemcy
1/4 finału - Włochy
1/2 finału - Holandia/Serbia


Tak więc w meczu Bułgarii ze Słowenia obu zespołom bardziej opłaca się przegrać. A i to nie da im pewnego trzeciego miejsca

Jedno jest pewne - 2 miejsce w grupie B to chyba najbardziej smierdzaca pozycja dla wszystkich drużyn które chca tu coś ugrac. Jest różnica między droga do finału - Francja i Polska a droga -Włochy i Serbia/Holandia

Jest jeszcze opcja ze Słowenia oba mecze wygra bez straty seta i wygra grupę ale nie wiem czy ma to sens. Skoro wierzą w ogarnie Włochów to najlepiej z nimi zagrać w cwiercfinale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
korver 121,3K

korver

Użytkownik
To już jest grubymi nićmi szyte. SLO przegrywając dzisiaj nie ma pewności, że ogra ITA, do tego ITA ostatni mecz z CZE może przypadkowo odpuścić i wywalić SLO na IV miejsce, a to daje od razu FRA i potem POL.

Wg mnie za dużo ryzyko. O ile grupa GER/FRA to była formalność, o tyle tu I meczem Słoweńcy sprawili, że muszą patrzeć tylko na siebie i nie mogą kalkulować.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Słowenia - Bułgaria
Typ: Poniżej 185,5 pkt
Kurs: 1,51
Buk: Fortuna

Zastanawiałem się jeszcze, czy w tym spotkaniu nie dać na Słowenię (-1,5 seta), ale na obydwa zdarzenia są podobne kursy, a granie na poniżej obejmuje też jakiś niespodziewany kryzys Słowenii i wygraną Bułgarii w takim samym stosunku, więc kalkuluje się o wiele bardziej.

Co do kryzysu, to Słoweńcy chyba mają już go za sobą - fatalnie weszli w turniej. ulegając za 3 punkty Czechom, jednak z każdą kolejną piłką ich gra wygląda coraz bardziej solidnie, czego efektem bezproblemowe wygrane ze słabeuszami z Czarnogóry i Białorusi, i to na dodatek bez wyjścia rywala z 20 punktów w którymkolwiek z tych spotkań.

Bułgaria natomiast gra nieźle - na tyle, na ile ich w danym momencie stać. Powalczyła z przemeblowanymi Włochami, jednak to, co stało się w ostatniej partii, na tym poziomie siatkówki jest niewybaczalne.

Solidna przeciętność zmierzy się więc dziś z przeciętną solidnością (tak można by nazwać Słowenię). Kto wyjdzie z pojedynku górą? Moim zdaniem zdecydowanie Słowenia, dla której będzie to pierwszy test przed play off, i na pewno będzie chciała podbudować swoje morale i skończyć go jak najszybciej. Bułgaria to już nie ten zespół, co przed wieloma laty, i wszystko, na co będzie drużynę dziś stać, to ugranie jednej partii. Nie spodziewam się też fajerwerków, długich wymian i zaciętych końcówek, dlatego typ na poniżej 185,5 pkt wygląda bardzo solidnie, ponieważ pozwala nawet na jednego seta na przewagi i wpisuje się w mój opis pojedynku.

Przeglądałem również analizy grupowe i Słoweńcom nie opłaca się w żaden sposób kombinować (jest na to za wcześnie i mogliby wyjść na tym, jak Zabłocki na mydle), dlatego dziś będą grać na całego.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No dobrze. Biorę Wasze zdanie pod uwagę i zagram ale tez nieco inaczej

Słowenia - Bułgaria DW 3:2

Może to jest i grubo szyte natomiast w przypadku takiego wyniku Slowency gwarantują sobie grę dalej mając 8 pkt przed meczem z Włochami

Bulgarzy natomiast razem z Białorusinami (zakładam dziś 3 pkt dla Bialorusi) mieliby 6 pkt i mecz bezpośredni między sobą

Dość prosto byłoby wtedy Slowencom zjechać pozycję w dół.


A z tych zespołów co to serio podchodzą to dzisiaj chyba przede wszystkim Holandia. Ogarnąć Finów i wygrywają grupę, w tym wypadku żadnych kombinacji
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Spotkanie: Słowenia - Bułgaria
Typ: Sokolov powyżej 14,5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: betfan
Analiza:

Bardzo ważne spotkanie w grupie B. Obie drużyny mają już na koncie po jednej porażce. Słoweńcy są tutaj faworytem, ale łatwo im na pewno nie będzie. Bułgaria to zespół z niezłymi graczami i wielkim liderem, Sokolovem. To od niego w tej drużynie najwięcej zależy. Gdy ma dzień to potrafią powalczyć z każdym. Do tej pory atakujący Dynama Moskwa zdobywał na tej imprezie kolejno 12,17 i 15 oczek. Dziś powinien dostać także najwięcej piłek, a mecz raczej nie powinien być krótki, więc myślę , że tą linię pokryje bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +198
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
Siemanko Panowie to co ostatecznie na dziś najlepiej wybrać? Potrzebuje jedno zdarzenie do svitoliny win. Pozdrawiam 🍺
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Siemanko Panowie to co ostatecznie na dziś najlepiej wybrać? Potrzebuje jedno zdarzenie do svitoliny win. Pozdrawiam 🍺
Holandia może? Kurs atrakcyjny. Dobry mecz z Rosją, wygrana za 3pkt z rewelacyjną TUR. Ostatnie bezpośrednie spotkania z Finami wygrane 3-1/3-1 po kursie @1,15. Jedyny minus to gra przeciwko gospodarzowi. Zawodnicy różnie na to reagują, jedni są nakręcają, ale inni niestety nie wytrzymują presji. O Aziza na ataku jestem spokojny, ciekawe co reszta pokaże.

Ja grałem już wczoraj wieczorem po @1,68 w E-Toto. Wszystko powyżej @1,25 uważam za atrakcyjne. ✅
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ukraina - Belgia
Typ: Belgia wygra
Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Analiza: To że bukmacherzy nie mają pojęcia co tu się wydarzy doskonale odzwierciedlają kursy wystawione przez wszystkich bukmacherów na obie drużyny wynoszą 1.90. Spotykają się dwa przeciętne zespoły z których to napewno Belgia ma większe powody do niezadowolenia, bo jak narazie ich występ na tych Mistrzostwach Europy zdecydowanie poniżej oczekiwań. Na koncie po 4 meczach tylko jedno zwycięstwo z totalnym outsiderem czyli Grecja i 3 porażki z Serbia, Polska i Portugalia z którą powinni wygrac. Uwazam że dziś fajna okazja dla zawodników z Belgi żeby zwyciężyć, uspokoić trochę sytuację w tabeli bo za plecami Portugalia która zagra z Grecja z którą raczej wygra. Mimo szans 50/50 ja idę na przeczucie i zagram w stronę Belgii która również będzie chciała się zrewanżować za porażkę z Ukraina w ramach Golden European League w czerwcu.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Finlandia - Holandia
mniej niż 4.5 setów
@1.36
Fortuna
Obie z drużyn grają na tych ME raczej mało wyrównane mecze. Jedynie Holendrzy zagrali jednego tie breaka, a Finlandia grała co najwyżej 4 sety. Oczywiście te statystyki nie muszą mieć zdarzenia jeśli np. spotkają się na przeciw siebie dwie wyrównane drużyny, ale tutaj nieco wyżej stawiam Holandię, która będzie na pewno chciała przypieczętować pierwsze miejsce w grupie. Wczoraj za trzy punkty wygrali z pogromcami Rosjan czyli Turkami i to pokazało, że mają się dobrze i są w stanie wygrać tę grupę, mimo wpadki z Rosją. Spodziewam się ich wygranej dziś również za trzy punkty.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
To zaczynamy dywagacje, teorie spiskowe etc.

Polacy niefortunnie przełożyli mecz na 17.30 (pewnie prawa tv i mecz POL-ANG w piłkę zadecydowały...) i nie do końca będą wiedzieć co się wydarzy w grupie C. Bardzo łatwo mogą oddać mecz, spaść na II miejsce w grupie i ominąć FRA w 1/2. Jest jednak ryzyko, że TUR się podłoży i POL zagra 1/8 z RUS, co też nie do końca byłoby sensowne, mając za I miejsce w grupie rywala pokroju FIN... Ja myślę, że jednak zagramy o zwycięstwo w grupie z honorem i w 1/2 walka na całego z FRA. To tutaj chyba jedyny zespół, którego możemy się obawiać, a i mamy z nimi rachunki do wyrównania. Vital znany jest z kombinacji, w którymś wywiadzie rzucił coś w stylu, że oficjalnie nie śledzi wyników w grupie C. Dodatkowo karty też rozdaje FRA, kończy swoją grupę dzień później, ale po wygranej z GER za 3pkt bardzo ciężko będzie tej grupy nie wygrać...
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Co masz na myśli pisząc ze Turcja się podłoży i Polska zagra z Rosją w 1/8 finału? Bo mi wychodzi zupełnie inaczej - ze jeżeli Turcja się podłoży to zagramy właśnie z Turcja bądź Finami ( zakładając że wyjdziemy z drugiego miejsca)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Kluczem jest to, że RUS gra o 16.00, my 17.30, TUR-FIN o 19.00. Dla Rosji najlepiej by było zagrać tak, by zapewnić sobie III miejsce, ale nie spaść na IV. I z tego co liczę nie ma takiej opcji. Jak się podłożą 2-3 to TUR już na pewno nie spadnie niżej od nich, ALE wtedy Turasy oddają mecz 0-3, spadają na III miejsce a RUS na IV i ma możliwy mecz z POL w 1/8.
Generalnie to wszystko skomplikowane, ja będę na bieżąco patrzył w tabelę i kombinował na live. Ciężko mi wyobrazić sobie co zrobi RUS. Wyjdzie i wygra 3-0? Turcja i tak może ich przeskoczyć. Może wystawia rezerwy, ale z kolei rywal też przesadnie słaby...
Post automatycznie złączony:

Co masz na myśli pisząc ze Turcja się podłoży i Polska zagra z Rosją w 1/8 finału? Bo mi wychodzi zupełnie inaczej - ze jeżeli Turcja się podłoży to zagramy właśnie z Turcja bądź Finami ( zakładając że wyjdziemy z drugiego miejsca)
RUS-MCD 2-3 (bo taki wynik sprawi, że nie przeskoczą nad TUR w tabeli, ale mogą spaść niżej...)
TUR-FIN 0-3

Efekt dla tabeli:
II FIN
III TUR
IV RUS -> RUS zagra z I miejsce A w 1/8

Turcja gra ostatnia i będzie znała wynik RUS i POL. Tam może kombinować. HOL już pewne I miejsce. Polska też może wybrać czy wyjść z I czy z II.
 
Do góry Bottom