>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale ta nasza słabsza dyspozycja wcale nie oznacza faktu, że graliśmy z powodu gorszej dyspozycji dnia. Może paru zawodników pod poduszką znalazło dzisiaj magiczne czeki z kilkoma zerami, albo inną walizeczkę. ????
Skoro Katar już gra w finale to czemu mieliby go nie wygrać? Kupili sobie mistrzostwa, kibiców, zawodników, trenera, nowe przepisy, sędziów.
W finale parę karnych więcej dostaną, przeciwnicy parę kar, paru kluczowych zawodników zagra na podejrzanie gorszym poziomie i mamy przepis na ZŁOTO ???? .
 
O 4

otello

Użytkownik
temat schodzi na piłkarskie mistrzostwa świata, jeżeli chcecie wiedzieć to oni nie muszą nikogo kupować, 5 lat temu otworzyli szkółkę w Antwerpii i każdego roku testują 3 tysiące dzieciaków w Afryce (przedział wiekowy 8-15 lat), najlepszym dają internat i życie w luksusie do tego ich rodzina też dostaje parę groszy. Za 6 lat Qatar będzie tak silny jak dzisiaj Belgia a może i lepszy dorzucając do tego sędziowanie i mamy kandydata do mistrzostwa ???? . Jak im pewnie będzie brakować kogoś na jakąś pozycje to &quot;dokupią&quot; pojedynczych piłkarzy, max 2-3.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Tak czy inaczej dla mnie mecz finałowy jest z gatunku &quot;no bet&quot;.
I to sie zgadza , bo przykład był dziś w pierwszej połowie gdy polacy prowadzili dłuzszy czas to zaczeły się głupie kary minutowe dla polaków , gdy już serbo-hiszpano-kubany wygrywali bezpiecznie kilku - bramkową przewagą to przebiegało to w miare normalnie, owszem nasi marnowali swoje sytuacje , ale gdyby doszli z wynikiem do farbowanych lisów znów zaczeły by sie jaja z arbitrami ... , petro-dolary i nie tylko zrobią z wszystkim i wszystkimi wszystko co zechcą , mają szmalu tyle ile my papieru do du** w marketach , ciekawy bedzie 2022 rok i te MŚ w piłce nożnej , aż juz jestem ciekaw co oni tam nawymyślają , pozdro
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
To jest kurva jakiś żart... ????
???? Bartek, Michał i Chrapek za wywiady po meczu!!! Chrapek nie przejmuj się, w razie czego dorzucę się na karę. ???? ???? ????
Jak można wygrać mecz skoro sędziowie najpierw saperką, a później łopatą kopią dołki pod zespołem który ma przegrać mecz? Sprzedawczywki pieprzone... Piszecie że Polacy zagrali słabo w obronie, ale jak mieli zagrać jak za każde głaśnięcie dostawali karę? W osłabieniu trudno wypracować sobie pozycję i Saric się rozgrzał. Morale spadają z bezradności. Przekroczenie linii, Bielecki trafiony w głowę, karny w końcówce gdzie Michał i Bartek skakali do bloku... To tylko nakręcało drużynę Kataru bo wiedzieli że mogą wszystko... Ludzie jak można wygrać przegrany z góry mecz? NIE DA SIĘ! Myślałem że nie będzie już cyrków w półfinale MŚ, no $$$$$$$$$$$$$$$$$ górą. KPINA po prostu, ŻAL mi rywali Kataru...
WIĘCEJ PIEDROLENIA O FAIR PLAY W SPORCIE!!!! ????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10959304_797623976973350_2228821395357221266_n.jpg?oh=0d800698ee04131e6e1b938e9a3385d3&amp;amp;oe=5522959D&amp;amp;__gda__=1432494583_63e5464947d1d5138d16599cdef94670
Taka sytuacja, oni mają za duże cojones żeby tłumaczyć się porażkami sędziów, ale tutaj to było widać ewidentnie, że pastuchy kupiły sprzedajnie łajzy bez honoru z bałkanów, którzy mieli czelność jeszcze śpiewać ich hymn(znaczy ruszać ustami) a oprócz tego kupili wszystko co było potrzebne żeby dojść do finału.Mam ból dupy, bo nie mogę przeboleć tego że odpadliśmy z takim niczym, dużo łatwiej by mi było gdybyśmy przegrali zasłużenie ze sprawiedliwym sędziowaniem z drużyną w której grają tylko zawodnicy z tego kraju, a następnej szansy na finał MŚ, może nie byc dłuuugo długo, bo pewnie po ME u nas i ewentualnych igrzyskach w RIO połowa tej kadry pokończy kariery reprezentacyjne, a nikogo w ich miejsce nie widać
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
W finale all in na Katar. Innych opcji nie widzę.
Uznane bramki po przejściu, brak kar dla gospodarzy, za drobne faule dwójki dla rywali, gdy wynik robi się niebezpieczny. I grajków, co by nie mówić mają całkiem niezłych.
No ni ch... nie da się z nimi wygrać, choćby nawet zrobić łączoną reprę francusko-hiszpańsko-polsko-duńską.
Finał : all in Katar 10/10
 
ding 125

ding

Użytkownik
Medal dla tych sportowych prostytutek do największa sportowa hańba w XXI wieku. I nie odbierajcie tego jako lament po porażce, bo dziś nie przegraliśmy z tymi opłacanymi błaznami, ale z sędziami. Piszecie o słabej grze obronnej i kiepskich bramkarzach. Wiecie przecież, że jedno jest zależne od drugiego. Nasi dziś nie mieli możliwość grać ostrzej. Nie można grać agresywnie jeżeli masz świadomość, że każde ostrzejsze wyjście w obronie skończy się karą. Rzut bodaj Markovica w końcówce przekroczony. Cholernie ważny moment. Mogliśmy dojść na jedną bramkę, a pozostało jeszcze kilka minut.
Brawo dla Chrapka i Jureckiego za pomeczowe wywiady, brawa dla Naszych za aplauz dla serbskich drukarzy. Miał być cyrk, był cyrk. Jestem dumny z Naszych chłopaków, pokazali jaja, charakter i ambicję. Ambicję wyrażoną w postawie na boisku, a nie liczbą zer na czeku. &quot;Katarczycy&quot; mogą zdobyć nawet złoto, mam ich w dupie, ale dla świata ręcznej zawsze pozostaną sprzedajnymi ku**ami i będą żyć z tą świadomością to końca życia. Choć wiem, że ich to nie ruszy. Szejkowie każdemu z nich wycięli kręgosłup moralny. Ciekawe czy dostali jakieś bonusy za śpiewanie hymny? 100 tys. za zwrotkę. Jeszcze ta ręka na sercu... Poziom kur*stwa wprost niewyobrażalny.
Czekam na kolejne banery zachęcające do gry fair-play. Plakaty, spoty w tv. Mamy 2015 rok, a cofamy się do czasów średniowiecza. Swoją drogą wiecie, że Katar chciał wpierw zorganizować MŚ w koszykówce, ale kiedy dowiedzieli się, że w drużynie może być tylko jeden naturalizowany zawodnik odpuścili. Wymowne. Po tych żenującym spektaklu mam cichą nadzieję (bardzo cichą), że IHF zrobi to samo.
Jeszcze raz ogromne dzięki na Naszych herosów. Bez względu na wynik końcowy dla mnie są to moralni medaliści :browar565::browar565::browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
O 4

otello

Użytkownik
Qatar (win) @4.75
Qatar (+3.5) @1.80
wg mnie linia 5.5 po kursie 1.38 jest nie opłacalna bo w końcówce powiedzmy (55:00 min.)
jeżeli Francja będzie wygrywać 5-6 golami to Qatar odpuści będą wiedzieli że przegrali i będzie funball, im nie zależy na wyniku tylko na kasie a płacone za bramki raczej nie mają. Natomiast gdyby to Qatar wygrywał 5-6 golami to Franacja będzie gonić bo oni grają dla kibiców ???? przy trzecim założeniu że ktoś prowadzi 2-3 lub 1-2 bramkami to mecz będzie na styku do końca i linia 3.5 wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Przegraliśmy. No coż zrobić. Miałem chęć się okropnie znieczulić ale nie można więc chociaż coś napisze.
Można kupić wiele rzeczy, nawet sukcesów i medali ale tego co nam dali nasi piłkarze kupić nie można. Jestem z nich dumny bo nie byli przed mistrzostwami w gronie faworytów ale pokazali że mają serce i walczą. Dawali z siebie wszystko nawet jeśli nie szło. Nie ważne czy zajmą 3-4 miejsce ale mój szacunek mają wielki bo sam nie wierzyłem w tak dobry wynik przed mundialem.
Co od sędziowania w tym meczu to było 2 naprawdę ewidentne sytuacje gdzie goli nie powinno być. Poza tym kary dla piłkarzy gdzie nasi po pewnym czsie wiedzieli że za twardą grę w obronie grozi wyklucznie stąd też dziś ta defensywa nie była tak dobra jak poprzednio.
Nie będę więcej pisał bo można by było napisać słowa na k i ch ale chociaż tyle bo pewnie i tak post zostanie usunięty jako mało retoryczny.
Do boju Francja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radek03 90

radek03

Forum VIP
Do &quot;katarskich&quot; zawodników pretensji nie mam, dla nich to czysty biznes, proste. Oburzony jestem postawą federacji, która doskonale wiedziała, jak będzie wyglądać drużyna gospodarzy i cały turniej i w pełni świadomie na to pozwoliła. Na koniec przy ceremonii wręczenia medali, jeszcze podziękują szejkom za świetną organizację i atmosferę z hasłami fair play.
Odnośnie wczorajszego meczu, to po pierwszych dwóch karach wiedziałem, że tego meczu nie wygramy. Sędziowanie było uczciwe tylko w momencie, kiedy gra toczyła się równo a gospodarze mieli przewagę bramkową. W sytuacji, kiedy przejmowaliśmy inicjatywę i mieliśmy szansę dojść rywala, sędzie podawał im pomocną dłoń. A gol w końcówce po wejściu w koło, to kwintesencja całego spektaklu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ding 125

ding

Użytkownik
W finale nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo Francuzów. Katar już ma to co miał mieć, czyli medal. Ewentualne złoto tych błaznów rozniosłoby się po świecie. Smród byłby niesamowity, a niesmak pozostał przez wiele lat, uwłaczając tej pięknej dyscyplinie. Sędziowie choćby się zesr*li, to w finale nie pomogą. Francuzi są najlepszą drużyną w tym turnieju. Mocni w każdym elemencie. Nie mają większych trudności z konstruowaniem akcji w ofensywie, nawet grając w osłabieniu.
Nie mam zbyt wiele czasu, może przed samym meczem jutro napiszę coś bardziej merytorycznego, podpartego konkretnymi cyframi statystycznymi, ale po prostu nie wierzę w złoto dla tych odpadów, więc dziś po szybkim przejrzeniu oferty wydaje się, że taki handicap wygląda dobrze.
Katar - Francja (-3,5)
Bet365 1,80
7 miejsce daje możliwość walki w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Rio, więc ten mecz będzie chyba bardziej zacięty, niż o 5miejsce
Ósme miejsce też da kwalifikację to turnieju eliminacyjnego. Wszystko dlatego, że &quot;Katar&quot; najpewniej zdobędzie mistrzostwo Azji dzięki czemu zwolni się jedno miejsce i zajmie je ósma drużyna MŚ.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niemcy-Słowenia
Over 57.5 1.77 bet-at-home
Kto pograł mógł sto razy skontrować. Chore, bo 15min przed końcem potrzeba było tylko 10 goli, ale obie ekipy zacięły się. Na koniec minimalizm Szwabów i jest pechowe 57.
Myślałem, myślałem i wymyśliłem. Ciężko coś było wybrać na sobotnie mecze pocieszenia, ale po raz pierwszy na tych Mistrzostwach idę w kierunku o/u w meczu. Imo w obu dzisiejszych spotkaniach nie opłacalna jest gra na faworytów. 1.55 na Niemców i 1.65 na Danię to za mało, by ryzykować. Uważam, że lekko nie docenia się Słoweńców i Chorwatów. Ale jak mówię, na 1/2 dzisiaj nie gram. Wybrałem moim zdaniem dobry over, po najniższej opłacalnej linii. Jak łatwo zauważyć w swoich meczach Słoweńcy &quot;dyktują&quot; tempo. W całym tym turnieju to przeciwnik dopasowywał się do nich i rzucał więcej bramek niż zazwyczaj. Sami Słoweńcy zdobywają w granicach 28-30 bramek, a to jest dobrym prognostykiem przy tej linii. Dodatkowo dochodzi ranga meczu, a właściwie jej brak. Powiedzmy sobie szczerze, wszyscy zawodnicy nie będą się spinać na maxa na mecz o 7 miejsce, więc możemy obejrzeć sporo ofensywnego handballa. Przy tym myślę, że bramkarze nie będą mieli wątpliwości, czy rzucić ryzykowną kontrę, czy nie, zawodnicy, czy pójść 1 na 1, jeśli się da etc. Imo powinien to być radosny mecz, a przy Słoweńcach, którzy tracąc bramkę dążą do tego, by jak najszybciej tą stratę odrobić, często przez szybki środek, wydaje mi się, że możemy obejrzeć w tym meczu wiele goli, w tym niektóre bardzo ładnej urody. Na koniec ciekawostka, że na tą linię praktycznie najwyższy kurs jest w bahu, a to jest spory wyjątek, który ma miejsce raz na jakiś dłuższy okres.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Katar-Francja 1 5,30 @Unibet
Ekspert z ręcznej ze mnie zaden, natomiast widząc to co się dzieje w meczach Katarem to aż żal tego nie spróbować. Nie widzę sensu w graniu na Francuzów po 1,25. Gdyby mecz odbywał się na neutralnym terenie to Francja by zmiotla ten Katar. Ale nie tutaj. W meczu Polski jedyna pretensje jaką można mieć to to ze Polacy zmarnowali tyle sytuacji w ataku. Choć i gdyby to rzucili to i tak nie wiadomo jakby się ten mecz skończył. Gdy Polacy prowadzili to za byle co dostawali kary 2 minut. Gdy Katar odjechał to w miarę ok się to odbywało jednak gdy Polacy dochodzili to znów się zaczęło. Absurd absurdów to sytuacja kiedy odgwizdali błąd kroków Wisniewskiemu który leżał. Owszem Polacy zagrali słabo w obronie ale nie mogli grać tak jak z Chorwacja czy Szwecja bo za byle co dostawali kary. Z Francją myślę będzie podobnie. Katar będzie mógł więcej w obronie i więcej w ataku. Francuzom zapewne każdy miniaturkowy błąd będzie odgwizdywany. Szejkowie kupili sobie mistrzostwo i spróbuję na tym zarobić: )
 
C 2

cr11

Użytkownik
Mówiło się, że 1/8 im starczy, później półfinał, teraz są w dwójce najlepszych krajów na świecie i Qatar będzie walczył o to 1 miejsce do samego końca, nikt nie odpuści, dlatego że już nam starczy czy coś takiego, taka szansa nigdy się może nie powtórzyć dla tych zawodników. Fakt że Francja jest już znaną marką w piłce ręcznej, ale skoro ta zbieranina pokonała już wiele dobrych państw, to czemu od razu skreślać ich w walce z Francuzami, do tego jakaś pomoc dwóch panów z gwizdkami i wszystko może się zdarzyć.
7 miejsce daje możliwość walki w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Rio, więc ten mecz będzie chyba bardziej zacięty, niż o 5miejsce
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Mówiło się, że 1/8 im starczy, później półfinał, teraz są w dwójce najlepszych krajów na świecie i Qatar będzie walczył o to 1 miejsce do samego końca, nikt nie odpuści, dlatego że już nam starczy czy coś takiego, taka szansa nigdy się może nie powtórzyć dla tych zawodników. Fakt że Francja jest już znaną marką w piłce ręcznej, ale skoro ta zbieranina pokonała już wiele dobrych państw, to czemu od razu skreślać ich w walce z Francuzami, do tego jakaś pomoc dwóch panów z gwizdkami i wszystko może się zdarzyć.

7 miejsce daje możliwość walki w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Rio, więc ten mecz będzie chyba bardziej zacięty, niż o 5miejsce
Ta zbieranina to nie ogórki i patrząc obiektywnie nie pokonali nikogo dużo lepszego. Pokonali Polaków którzy zagrali słabo w ataku, a w obronie przeszkadzali sedziowie. Pokonali Niemców których nie powinno tutaj być, grali cały turniej dobra piłe a w pierwszej polowie z Katarem spusiaczyli. Pokonali przecietna Austrie i Słowenie, mizerna Brazylie i Białoruś oraz Chile. PRZYPOMINAM z Hiszpania przegrali. Francja to nie czarny koń turnieju, to główny FAWORYT do zwycięstwa. Nie będę przywoływał tu statystyk bo w przypadku Kataru nie będą miarodajne.
Francja jutro to wygra i sądze że będzie to zwycięstwo bezproblemowe

Francja -3,5 @1,76
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
katar - Francja
katar ::: 5,82 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
katar +4 bramek ::: 1,94 ::: Bet365 ::: 3/10 ✅

Kurs 5,82 w finale MŚ przeciwko gospodarzom to moim zdaniem olbrzymie value. Handicap uważam za bardzo wysoki i bezpieczny, a sam mecz może być prowadzony na styku. Nikogo tu nie powinno zdziwić zwycięstwo kataru który oficjalnie mówi - DLA NAS NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.
W piłce ręcznej sędziowie mają dużo do powiedzenia odnośnie wyniku meczu. Gospodarz może grać agresywnie w ataku, lub obronie - sędziowie będą przymykać na to oko tak jak to było we wszystkich poprzednich meczach kataru. To duży handicap w stronę gospodarzy. Francja nie będzie mogła się bronić mocno ani też agresywnie atakować - czego mieliśmy doskonały przykład we wczorajszym meczu półfinałowym z Polską.
Po pierwszej połowie bilans kar dwuminutowych wynosił 4 dla Polski i 0 dla gospodarzy. 2 karne dla kataru i 0 dla Polski. Skoro już katar doszedł do finału MŚ pokonując po drodze Polaków, Niemców, Austriaków to czy kogoś powinno zdziwić ewentualne zwycięstwo nad Francją?
1,25 na Francję w finale to samobójstwo. Skoro katar już kupił sobie organizacje mistrzostw świata, przepisy, sędziów, kibiców, zawodników, trenera - to czy nie może kupić sobie złotego medalu?
Myślę, że scenariusz meczu będzie podobny do tego z Polską. Przy dobrej serii Francji sędziowie będą ewidentnie rzucać im kłody pod nogi, a katar z czołowymi zawodnikami z całego świata i trenerem z Hiszpanii będzie pięknie kontrolował mecz.
Szejk na końcu wstanie i powie całemu światu: &quot;Qatar best team handball on the world! Very good tournament!&quot;.
Wynik: 22:25 ✅
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Croatia vs Denmark
Ponad 54,5 [1,666], Ponad 55,5 [1,86], Ponad 56,5 [2,10], Ponad 57,5 [2,42]
Marathonbet
Mecz o 5 miejsce, już bez wielkiej presji. Kwalifikacje do dalszych gier o Rio zdobyte. 5 miejsce splendoru nie przynosi, 6 porażką w perspektywie 5-go nie jest. Spodziewam się radosnego i ofensywnego handballu.
Dania to najwięcej rzucająca bramek reprezentacja na tych MS. Chorwacja również potrafi zagrać na full offens.
Spokojnie można szukać wyższych overów.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Niemcy - Słowenia
Niemcy 1,56✅
Niemcy/X 1,37
✅
Unibet
Wczoraj stawiałem przeciw reprezentacji Słowenii, dzisiaj zrobię podobnie. Meczu o 5 miejsce postanowiłem nie ruszać, bo wszystko będzie zależne od tego jak się komu będzie chciało. Za to w meczu o 7 miejsce chcieć się powinno i jednym i drugim. Sądzę więc, że przy jednakowo poważnym podejściu do tego meczu, wygrają go Niemcy.
Nasi zachodni sąsiedzi zagrali dobry turniej. Byli niepokonani aż do ćwierćfinału, gdzie dopiero sposób na nich znalazła uwielbiana na całym świecie drużyna gospodarzy... Wczoraj druga porażka, tym razem z Chorwatami. Było widać w tym meczu, że z Niemców uszło trochę powietrze, chyba jeszcze mieli w głowach mecz z Katarem. Ale dziś nie mogą już sobie pozwolić na słabszą grę. Stoi przed nimi nowy cel, który trzeba osiągnąć. I myślę, że z podniesionymi głowami Niemcy zrobią co trzeba, czyli wygrają, dzięki czemu zajmą 7 miejsce gwarantujące start w turnieju kwalifikacyjnym do IO.
O Słowenii pisałem już wczoraj, niezła ekipa, zrobili tu dobry wynik, pokonali kogo trzeba, z mocniejszymi rywalami jednak za każdym razem przegrywali. Wczoraj grając z Danią błysnął Dragan Gajić, który zdobył aż 12 goli, cały mecz był szybki, padło dużo bramek, jednak Dania cały czas kontrolowała wynik. Sądzę, że dziś będzie podobnie i Niemcy nie będą tym razem musieli czekać na dzikie karty, czy inne dziwne decyzje IHF-u w kwestii kwalifikacji olimpijskich.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Dr kadry Rafał Makowski został zawieszony na 6 miesięcy za &quot;agresywne protesty&quot; po meczu z Katarem. Będzie kara finansowa dla związku. Jutro wygląda na to, że gramy bez lekarza. Brak słów co tam się dzieje. Kompletna samowola pastuchów.

Jutro finał mają sędziować... Macedończycy. Może ktoś potwierdzić to info? Zasłyszane w internetach, a chciałbym wiedzieć czy to prawda.
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dr kadry Rafał Makowski został zawieszony na 6 miesięcy za &quot;agresywne protesty&quot; po meczu z Katarem. Będzie kara finansowa dla związku. Jutro wygląda na to, że gramy bez lekarza. Brak słów co tam się dzieje. Kompletna samowola pastuchów.

Jutro finał mają sędziować... Macedończycy. Może ktoś potwierdzić to info? Zasłyszane w internetach, a chciałbym wiedzieć czy to prawda.
A mógłby ktoś bardziej ogarnięty w temacie powiedzieć co to znaczy dla finału, że sędziują go Macedończycy? Jakie mogą być plusy, a jakie minusy takiej pary sędziowskiej i czy a jeśli tak to jaka może być inna para sędziów na jutrzejszy mecz o złoto.
 
Do góry Bottom