>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne Mistrzostwa Świata w Narciarstwie klasycznym - Planica 2023

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Słowenia zwycięzca 3,75

Na zwycięstwo Polski jest już nieopłacalny kurs, dlatego kieruję swój niepatriotyczny typ w stronę Słoweńców, którzy skaczą u siebie i są jednym z głównych kandydatów do zwyciężenia w konkursie drużynowym. Gdyby brać pod uwagę wczorajszy konkurs indywidualny w kontekście zsumowania punktów zawodników i utworzyć z tego tabelę konkursu drużynowego, to faktycznie ekipa z Polski wyprzedzałaby Słoweńców. Natomiast wczoraj Lanisek w pierwszej serii trafił na fatalne warunki, gdyby nie one, to myślę, że zakręciłby się koło podium. Prevc też nie skoczył tego co potrafi, bo zajął dopiero 21 miejsce. Także według mnie Słoweńcy mają zapas i jak dla mnie oni są głównymi faworytami do zwyciężenia tego turnieju, a po takim kursie po prostu trzeba spróbować.

Edit. Prevc nie skacze w drużynówce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
R 513,2K

rr62dga

Użytkownik
Polska v
kurs 2,75 // betters
Polscy weterani na tegorocznych mistrzostwach świata w Planicy spisują się nadspodziewanie dobrze a szczególnie cieszy udany comeback Kamila Stocha. Trzech Polaków we wczorajszym konkursie na skoczni dużej w pierwszej dziewiątce pozwala z optymizmem oczekiwać dzisiejszej drużynówki. Sumując wczorajsze wyniki:
1. Polska 1058,9
2. Niemcy 1051,7
3. Słowenia 1049,2
4. Austria 1042,6
5. Norwegia 1032,0
widzimy jak wyrównana jest stawka i jak małe różnice punktowe. Z pewnością nikt nie miałby nic przeciwko aby konkurs zakończył się takim właśnie wynikiem i choć będzie to trudne, to jednak zupełnie realne. Rywale dysponuja bardziej wyrównanymi składami i kluczowa u nas będzie dyspozycja Aleksandra Zniszczoła bo o formę pozostałych możemy być spokojni.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Wszystko pięknie, ładnie ale ....
Jak popatrzymy na wczorajsze wyniki poszczególnych zawodników to gołym okiem widać, że Niemcy wczoraj zawiedli a i tak przegrali z Polakami ledwie trochę ponad 7 punktami. Polacy wczoraj, wg. mnie wycisnęli maksa. Niemcy, patrząc na wczorajsze wyniki. ewidentnie mają rezerwy i sądzę, że dzisiaj do nich sięgną. Kurs na betclicu na Niemców, w parze z naszymi to 2.4. Ja to biorę, bo to wyraźne niedoszacowanie niemiaszków.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Słowenia zwycięzca 3,75

Na zwycięstwo Polski jest już nieopłacalny kurs, dlatego kieruję swój niepatriotyczny typ w stronę Słoweńców, którzy skaczą u siebie i są jednym z głównych kandydatów do zwyciężenia w konkursie drużynowym. Gdyby brać pod uwagę wczorajszy konkurs indywidualny w kontekście zsumowania punktów zawodników i utworzyć z tego tabelę konkursu drużynowego, to faktycznie ekipa z Polski wyprzedzałaby Słoweńców. Natomiast wczoraj Lanisek w pierwszej serii trafił na fatalne warunki, gdyby nie one, to myślę, że zakręciłby się koło podium. Prevc też nie skoczył tego co potrafi, bo zajął dopiero 21 miejsce. Także według mnie Słoweńcy mają zapas i jak dla mnie oni są głównymi faworytami do zwyciężenia tego turnieju, a po takim kursie po prostu trzeba spróbować.
Stawiasz na Słoweńców a nawet składów nie znasz 😂 Prevc nie skacze tylko Kos.
Nie mówię że Słowenia nie wygra bo sam po takim kursie już bym nie grał Polaków ale trzeba trochę się doinformować żeby nie wprowadzać ludzi w błąd 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeżeli chodzi do dotychczasowe wyniki drużynowe, sumując wyniki indywidualne zawodników z poszczególnych reprezentacji to do tej pory wygląda to tak (może się komuś przyda) :

Konkurs indywidualny:
🇵🇱Polska 1058,9
🇩🇪Niemcy 1051,7
🇸🇮Słowenia 1049,2
🇦🇹Austria 1042,6
🇳🇴Norwegia 1032,0
🇯🇵Japonia 942,9
🇨🇭Szwajcaria 871,1
🇫🇮Finlandia 857,1

Piątkowa seria próbna:
🇵🇱Polska 314,6
🇦🇹Austia 310,0
🇩🇪Niemcy 306,3
🇳🇴Norwegia 300,8
🇫🇮Finlandia 238,4
🇸🇮Słowenia 231,9 (3 skoki)
🇯🇵Japonia 193,5 (3 skoki)
🇨🇭Szwajcaria 184,3 (3 skoki)

Kwalifikacje:
🇸🇮Słowenia 519,5
🇦🇹Austria 517,1
🇵🇱Polska 512,6
🇳🇴Norwegia 510,9
🇩🇪Niemcy 504,8
🇯🇵Japonia 451,3
🇫🇮Finlandia 443,9
🇨🇭Szwajcaria 436,9
🇺🇸USA 325,0
🇰🇿Kazachstan 320,4
🇷🇴Rumunia 258,7

III Trening:
🇳🇴Norwegia 309,2
🇦🇹Austria 286,3
🇵🇱Polska 278,2
🇩🇪Niemcy 271,7
🇯🇵Japonia 250,2
🇫🇮Finlandia 226,7
🇺🇸USA 225,2
🇸🇮Słowenia 213,5 (3 skoki)
🇨🇭Szwajcaria 170,5 (3 skoki)
🇰🇿Kazachstan 149,4
🇷🇴Rumunia 146,5

II Trening:
🇸🇮Słowenia 314,3
🇳🇴Norwegia 293,3
🇵🇱Polska 291,8
🇦🇹Austria 276,5
🇩🇪Niemcy 272,2
🇯🇵Japonia 248,0
🇨🇭Szwajcaria 245,5
🇫🇮Finlandia 235,8
🇺🇸USA 185,9
🇰🇿Kazachstan 151,3
🇷🇴Rumunia 130,9

I Trening:
🇸🇮Słowenia 272,8
🇳🇴Norwegia 262,5
🇵🇱Polska 244,3
🇩🇪Niemcy 244,0
🇦🇹Austria 237,1
🇨🇭Szwajcaria 193,5
🇯🇵Japonia 189,8
🇫🇮Finlandia 189,1
🇺🇸USA 154,7
🇰🇿Kazachstan 106,7
🇷🇴Rumunia 85,2

Statystyki zaczerpnięte z konta z twiterra @Bucholz_Adam

Składy na dzisiejszy konkurs prezentują się tak:

składy.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS DRUŻYNOWY PANÓW

Niemcy, TOP3 -> @1.60, forBET
Niemcy vs Norwegia -> 1.60, Fuksiarz

Tak jak wspominałem już przed MŚ, w konkursie drużynowym po raz kolejny będę szedł w stronę Niemiec. Moje przewidywania co do ich medali były trafne zarówno na MŚ w sezonie 20/21 jak i MŚwL w sezonie 21/22, a i już na tych MŚ udało się trafnie ocenić formę naszych zachodnich sąsiadów.

Wyżej kol. M madangelo przedstawił wyniki poszczególnych serii rozgrywanych na dużej skoczni. Na 7 rozegranych serii, Niemcy 4-krotnie meldowali się czołowej 3. (bowiem jeszcze w serii próbnej przed kwalifikacjami, zaś raz stracili 0.3 pkt. do Polski). Serie treningowe jednak trzeba zepchnąć na dalszy plan, ponieważ w nich wliczano próby najlepszych skoczków w danej serii (np. Raimunda zamiast Eisenbichlera). Na treningach wspomniany Eisenbichler nie błyszczał, podobnie jak i Geiger (o czym wspominałem wczoraj). We wczorajszym konkursie jednakże pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując kolejno 5. i 8. miejsce. Trochę gorzej, choć nadal solidnie zaprezentowali się Wellinger (13. miejsce, swoją drogą 2 próby oddane w trudnych warunkach) i Schmid (17. miejsce).

Przytoczę jeszcze swoje słowa z MŚwL z ubiegłego roku.
Ponadto Niemcy zawsze w konkursach drużynowych prezentują się bardzo dobrze. Nie przypominam sobie konkursów, w których któryś z zawodników zepsuł skok. Często się ich pomija przed konkursem, a ostatecznie i tak lądują na podium. Ostatnią imprezą z której nie przywieźli krążka wywalczonego w drużynówce były bodajże MŚwL w sezonie 2017/18.
Sytuacja w tym roku jest podobna. Niemcy na MŚ są w dobrej formie - Wellinger i Geiger mają już w swoim dorobku po 2 medale, Eisenbichler wczoraj zakręcił się w okolicach podium, Schmid natomiast skacze na poziomie 2. dziesiątki. Są to zawodnicy doświadczeni, regularni, bardzo rzadko zaliczający wpadki w konkursach drużynowych. Swoją drogą, o wiele łatwiej słabsze punkty można znaleźć w innych reprezentacjach. Nie wiadomo, czy ciśnienie wytrzyma Zniszczoł, który ostatni raz startował w "drużynówce" bodajże w sezonie 2014/15. W Słowenii D. Prevca zastąpił Kos, a Lanisek po raz kolejny wczoraj rozczarował (w 2. serii mimo dobrego skoku nota niższa od Eisenbichlera, Stocha, Krafta czy nawet Forfanga). W Norwegii z kolei od czołówki przez całe MŚ odstają Lindvik i Sundal. Granerud skacze w kratkę (głównie dominuje w seriach treningowych).

Nie będę zdziwiony, jeśli Niemcy sięgną dzisiaj po złoto lub srebro, ale bezpieczniej proponuję TOP3 do wrzucenia do jakiegoś AKO. 8 równych, dalekich skoków powinno spokojnie wystarczyć na pozycję medalową.


Prognoza pogody: 04.03.2023 r.
MŚ w Planica: 11 zespołów na starcie konkursu drużynowego
Drużynowe wyniki konkursu indywidualnego na dużej skoczni
MŚ w Planicy: Złoto dla Zajca, Kubacki z brązowym medalem!


Austriacy stanowią największą zagadkę dla mnie. Mogą zarówno włączyć się do walki o 1-2. lokatę, jak i wylądować na miejscach 4-5. Mimo wszystko ich szanse na medal oceniam zdecydowanie niżej od Niemców. Poza Kraftem, każdy skacze nierówno. Hoerl i Tschofenig mieli tutaj próby na TOP10, ale i psuli swoje skoki. Skaczą raczej na poziomie początku 2. dziesiątki. Z tego powodu widzę ich maksymalnie w walce o brąz. Cóż, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
T 141

thestasiex12

Użytkownik
KONKURS DRUŻYNOWY PANÓW

Niemcy, TOP3 -> @1.60, forBET
Niemcy vs Norwegia -> 1.60, Fuksiarz

Tak jak wspominałem już przed MŚ, w konkursie drużynowym po raz kolejny będę szedł w stronę Niemiec. Moje przewidywania co do ich medali były trafne zarówno na MŚ w sezonie 20/21 jak i MŚwL w sezonie 21/22, a i już na tych MŚ udało się trafnie ocenić formę naszych zachodnich sąsiadów.

Wyżej kol. M madangelo przedstawił wyniki poszczególnych serii rozgrywanych na dużej skoczni. Na 7 rozegranych serii, Niemcy 4-krotnie meldowali się czołowej 3. (bowiem jeszcze w serii próbnej przed kwalifikacjami, zaś raz stracili 0.3 pkt. do Polski). Serie treningowe jednak trzeba zepchnąć na dalszy plan, ponieważ w nich wliczano próby najlepszych skoczków w danej serii (np. Raimunda zamiast Eisenbichlera). Na treningach wspomniany Eisenbichler nie błyszczał, podobnie jak i Geiger (o czym wspominałem wczoraj). We wczorajszym konkursie jednakże pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując kolejno 5. i 8. miejsce. Trochę gorzej, choć nadal solidnie zaprezentowali się Wellinger (13. miejsce, swoją drogą 2 próby oddane w trudnych warunkach) i Schmid (17. miejsce).

Przytoczę jeszcze swoje słowa z MŚwL z ubiegłego roku.


Sytuacja w tym roku jest podobna. Niemcy na MŚ są w dobrej formie - Wellinger i Geiger mają już w swoim dorobku po 2 medale, Eisenbichler wczoraj zakręcił się w okolicach podium, Schmid natomiast skacze na poziomie 2. dziesiątki. Są to zawodnicy doświadczeni, regularni, bardzo rzadko zaliczający wpadki w konkursach drużynowych. Swoją drogą, o wiele łatwiej słabsze punkty można znaleźć w innych reprezentacjach. Nie wiadomo, czy ciśnienie wytrzyma Zniszczoł, który ostatni raz startował w "drużynówce" bodajże w sezonie 2014/15. W Słowenii D. Prevca zastąpił Kos, a Lanisek po raz kolejny wczoraj rozczarował (w 2. serii mimo dobrego skoku nota niższa od Eisenbichlera, Stocha, Krafta czy nawet Forfanga). W Norwegii z kolei od czołówki przez całe MŚ odstają Lindvik i Sundal. Granerud skacze w kratkę (głównie dominuje w seriach treningowych).

Nie będę zdziwiony, jeśli Niemcy sięgną dzisiaj po złoto lub srebro, ale bezpieczniej proponuję TOP3 do wrzucenia do jakiegoś AKO. 8 równych, dalekich skoków powinno spokojnie wystarczyć na pozycję medalową.


Prognoza pogody: 04.03.2023 r.
MŚ w Planica: 11 zespołów na starcie konkursu drużynowego
Drużynowe wyniki konkursu indywidualnego na dużej skoczni
MŚ w Planicy: Złoto dla Zajca, Kubacki z brązowym medalem!
A Austriacy?
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Chwilę czasu mam, to podrzucam trochę statystyki, bo uważam że jest kilka ciekawych okazji na stsie:

Mowa o ofercie na zwycięzce 1 serii z handicapem. Typowy bet pod mniej świadome osoby :rolleyes:
1677935342773.png


Polega on na tym, że do końcowej noty danej drużyny dodaje się wymienioną liczbę punktów i tak moim zdaniem mamy spore value na:
Kazachstan +210
Rumunia +200
USA+105


Może najpierw punktacja z kwalifikacji i konkursu indywidualnego żeby trochę nakreślić obraz:

KONKURS
1 USA 538 (Uralb nie skakał, przyjęta punktacja najgorszego z USA)
2 KAZ 537
3 JAP 535,1
4/5 GER RUM 530,6
6 PL 527
7 AUT 526,2
8 NOR 526,1
9 SLO 524,4
10 FIN 523,6
11 SUI 518,7

KWALE
1 RUM 536,2
2 FIN 533,9
3 KAZ 532,7
4 USA 530
5 AUT 525,1
6 NOR 522,9
7 SLO 519,4
8 SUI 516,9
9 PL 512,6
10 GER 510,8
11 JAP 506,3

U Rumunów i innych zawodników którzy nie skakali w konkursie przyjęta nota z kwalifikacji (albo uśredniona z poprzednich skoków).

200 i 210 punktów dodane zawodnikom Rumuni/Kazachstanu to dosyć pokaźna liczba, wychodzi +50/52.5 pkt na zawodnika, czyli za taki 80/90 punktowy skok czyli praktycznie klepniecie buli jest finalnie 130/140 pkt na zawodnika.

Ostatnio z podobnych wyliczeń udało mi się ustrzelić Szwajcarię.
1677936346762.png


Najmocniej idę tutaj w Kazachów, gdzie Danił potrafi oddać dobry skok (i jakiś potencjał jest u Muminova), w drugiej kolejności w USA i Rumunów. Z moich wyliczeń wynikało, że każda drużyna z topki (PL,AUT,GER,SLO,NOR) ma znacznie mniejsze szanse na wygranie w tej klasyfikacji niż Kazachstan, Rumunia, USA czy Finlandia.

Kazachstan wygra +210 @12 sts
USA wygra +105 @12 sts
Rumunia wygra +200 @12 sts



Z dodatkowych typów to spodobało mi się

Nousiainen najlepszy z Finlandii etoto @3.75

Eetu tutaj
1T 1. miejsce
2T 1. miejsce
3T 2. miejsce
4T 1. miejsce
Q 1. miejsce
K 1 seria 2. miejsce

Chyba nie trzeba nic dodawać, w konkursie miał niecałe 2 pkt straty, w każdym skoku jest albo najlepszy z Finów albo blisko tego wyniku. 3.75 to moim zdaniem trochę przesada.

Dodatkowo pary unibet
Lanisek>Geiger 1.80
Hoerl>Lindvik 1.80
Kubacki>Koabyashi 1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Konkurs drużynowy na skoczni dużej:

Dyscyplina: Skoki MS Planica - konkurs drużynowy skocznia duża
Godzina: 16:30
Spotkanie: miejsce Polska
Typ: wygrana
Kurs: 4,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Typ na intuicje. Generalnie widzę 3 faworytów do złota i tym samym do podium. I szanse między nimi uważam na wyrównane (po 33%). Są to Słowenia, AUstria i Polska. Na Polskę póki co jest najlepszy kurs. Austriacy wyglądają najsolidniej jako lider PŚ. Jednak na skoczni małej, patrząc na konkurs to Polacy by wygrali. Patrząc na treningi szli blisko z Austriakami, a należy przypomnieć, że Kubacki na małej był niedysponowany i na dużej tydzień później powinien być w dużo lepszej fizycznej formie. Zarówno Austriacy jak i Polacy jakoś nie preferują bardzo którejś skoczni. Np. Kraft może woleć dużą, ale już Tschofenig pewnie małą. U nas podobnie. Zatem patrząc na formę z małej z Austriakami mamy szanse, a nawet widziałbym nas wyżej.
Teraz co ze Słowenią. No na małej to Słowenia z nami w konkursie przegrała wyraźnie. Inaczej było w treningach, ale wydaje mi się, że w ich przypadku należy patrzyć na skoki konkursowe bo presja u siebie będzie ogromna, szczególnie że póki co dorobek medalowy gospodarzy marny. O ile Lanisek swoje może skoczyć i nadrobić do KUbackiego z 2-3m. O tyle już Zajc może nie wytrzymać i te 2-3 ze zmotywowanym na drużynę Piotrkiem przegrać. Pytanie kto tam będzie 3 i 4. U Jelara forma wyparowała, do tego problemy z kolanem. Kos jak zwykle w treningach coś tam skoczył, a w zawodach ledwo wszedł do 2 serii. Myślę, że nie otrzyma zaufania od trenera do drużyny jakby na treningach nie skakał. Zatem możliwe, że skakać będą bracia Prevc. Domen na małej wypadał słabiutko, Na dużej pewnie będzie lepiej, ale czy starczy na Kamila? Myślę, że nie. No i pojedynek Peter Prevc - Paweł Wąsek. Peter ma dołek formy od TCS praktycznie nic nie skacze. Tutaj zna skocznie i na małej wypadł dobrze, jednak on ma potencjał w każdej chwili zawalić skok. Ostatnio mu się często zdarza. Może np. w pierwszej próbie wygrać z Waśkiem 4m, ale w drugiej 4m przegrać. Wąsek powinien być solidnym punktem drużyny.

W Niemców czy Norwegie tu nie wierze, za bardzo odstają i mają zbyt dużo słabych punktów. Podsumowując szanse wyrównane. A intuicja plus fajny kurs powoduje, że idę w stronę Polski.
Polska postawiona wcześniej po dobrym kursie. Kontruje Słowenią po kursie 3,75 tak by w razie wygranej Słowenii wyjść mniej więcej na 0/lekki plus, a w przypadku Polski mieć fajny zysk. Wygrana kogokolwiek innego to większa strata, oprócz tego całkiem ciekawy kurs na najlepszego Laniska, który już tutaj bywał najlepszy. WIem, że wczoraj mu nie poszło ale jak mu wejdzie dobry skok, a Zajc skaczący w innej grupie będzie miał gorsze warunki to jakieś szanse są. A kurs abstrakcyjny:


1677937617382.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:30 konkurs drużynowy skocznia duża
Typ: T.Zajc najlepszy wynik 1 serii indywidualnie
Kurs: 2.75
STS
Przed nami bardzo interesujący konkurs drużynowy. Kandydatów do medalu co najmniej kilku Polska,Austria, Słowenia, Norwegia,Niemcy.. szczerze nie podejmuje się wytypowaniu kraju który zgarnie złote krążki.. skacze ich czterech w każdej drużynie nigdy nie wiadomo komu przydarzy się zły dzień.. liczę jednak że taki zły dzień nie przydarzy się Timi Zajcowi stawiam na niego że wygra pierwszą serię wśród wszystkich zawodników. Szansa jest wielka triumfował on wczoraj po dwóch świetnych skokach na 137.5 i 137 m. Wygrał on też kwale do zawodów na dużym obiekcie i zajmował pierwsze i drugie miejsce w treningach dzień wcześniej w których brał udział. Jest niezwykle mocny i wie że dziś musi dać z siebie maksa jak Słoweńcy chcą powalczyć tu o medal.. zaznaczmy że skacze tutaj też słabszy Kos czy Jelar.. wczoraj presję wytrzymal Timi dziś już większy luz myślę.ze polata daleko.. dodatkowy plus że skacze u siebie. Śmiało można zaryzykować po dosyć fajnym kursie. Powodzenia.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Chyba nie trzeba nic dodawać, w konkursie miał niecałe 2 pkt straty, w każdym skoku jest albo najlepszy z Finów albo blisko tego wyniku. 3.75 to moim zdaniem trochę przesada.
Do Kytosaho to 20 pkt straty wczoraj. Na treningach Nousiainen super, pytanie czy ten zepsuty skok w 2 seri nie przełoży się na spadkową.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Ja natomiast dzis spróbowałem przeciwko Słowenii. Nie miałem jak wcześniej napisać ale uważam że są nadmiernie faworyzowani. Wiadomo Zajc odrobi, Lanisek nierowny, ale Jelar bez błysku, Domen wczoraj tak samo. Wydaje mi się ze mogą tutaj mieć pewne problemy z regularnością a caly konkurs będzie trzeba być mega równym. W kontekście Polaków więcej niebezpieczeństwa widziałbym w Niemcach. Natomiast ze Slowenia jest ten problem ze oni mogą odpalić mega skoki u siebie, ale ja stawiałbym ich w jeden linii z Austria i Niemcami, a są faworyzowani wiec ja delikatnie przeciwko nim ze nie będą w Top 2 i top 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Ja natomiast dzis spróbowałem przeciwko Słowenii. Nie miałem jak wcześniej napisać ale uważam że są nadmiernie faworyzowani. Wiadomo Zajc odrobi, Lanisek nierowny, ale Jelar bez błysku, Domen wczoraj tak samo. Wydaje mi się ze mogą tutaj mieć pewne problemy z regularnością a caly konkurs będzie trzeba być mega równym. W kontekście Polaków więcej niebezpieczeństwa widziałbym w Niemcach. Natomiast ze Slowenia jest ten problem ze oni mogą odpalić mega skoki u siebie, ale ja stawiałbym ich w jeden linii z Austria i Niemcami, a są faworyzowani wiec ja delikatnie przeciwko nim ze nie będą w Top 2 i top 3.
Fajna analiza... Domen nie skacze tylko L.Kos ;-) warto coś napisać wiedząc w jakim składzie skaczą

Pozdrawiam :)
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
No i pompowany balonik pęk .... zostaniemy bez medalu. Wszyscy na pozycjach medalowych mają niesamowicie równych skoczków w dniu dzisiejszym. Piotrek podobno z jakaś infekcja , a Olek niestety nie potrafi doskoczyc do wyników najsłabszych ogniw u innych zespołów. Nie widzę tutaj żadnej nadziei w drugiej serii
 
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
HelpBet , typerskoki - pięknie ustrzelone kursy na odpowiednio : wygraną I serię przez USA ( +105 pkt. ) kurs 12 i Lanisek najwyższa nota I serii kurs 15 - wielkie brawa 👏👏👏
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Niezłe jaja, USA postawione po kursie 8 i cały czas tak widniało, a rozliczone po kursie 5.50. Złodzieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom