>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne Mistrzostwa Świata w Narciarstwie klasycznym - Planica 2023

Status
Zamknięty.
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Udało się +105 pkt na USA. Postawiłem kupon gdy był kurs 10 i tak był zatwierdzony, teraz gdy go rozliczyli pokazuje kurs 5. Ktoś wie co jest grane?
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Hahahahaha niezłe jaja, STS to już się nie pierdzieli w oszustwie i złodziejstwie. Powinniśmy do nich masowo napisać.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
USA zajęło ex aequo pierwsze miejsce razem ze Szwajcarami (602,3), podzielili kurs na pół
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
R 562,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Ja natomiast dzis spróbowałem przeciwko Słowenii. Nie miałem jak wcześniej napisać ale uważam że są nadmiernie faworyzowani. Wiadomo Zajc odrobi, Lanisek nierowny, ale Jelar bez błysku, Domen wczoraj tak samo. Wydaje mi się ze mogą tutaj mieć pewne problemy z regularnością a caly konkurs będzie trzeba być mega równym. W kontekście Polaków więcej niebezpieczeństwa widziałbym w Niemcach. Natomiast ze Slowenia jest ten problem ze oni mogą odpalić mega skoki u siebie, ale ja stawiałbym ich w jeden linii z Austria i Niemcami, a są faworyzowani wiec ja delikatnie przeciwko nim ze nie będą w Top 2 i top 3.
komentarz dotyczący niestartującego dziś Domena.... napisane dla 50 pkt w konkursie?
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Fajna analiza... Domen nie skacze tylko L.Kos ;-) warto coś napisać wiedząc w jakim składzie skaczą

Pozdrawiam :)
Napisałem to na szybko, nie miałem jak usiąść dzis do kompa a od wczoraj chciałem grac przeciwko Słowenii juz abstrahując od składu. Nie udało się, ale tak jak pisałem Słoweńcy mogą odpalić, ja spróbowałem innego kierunku nie udało się i tyle.
Post automatycznie złączony:

Ja natomiast dzis spróbowałem przeciwko Słowenii. Nie miałem jak wcześniej napisać ale uważam że są nadmiernie faworyzowani. Wiadomo Zajc odrobi, Lanisek nierowny, ale Jelar bez błysku, Domen wczoraj tak samo. Wydaje mi się ze mogą tutaj mieć pewne problemy z regularnością a caly konkurs będzie trzeba być mega równym. W kontekście Polaków więcej niebezpieczeństwa widziałbym w Niemcach. Natomiast ze Slowenia jest ten problem ze oni mogą odpalić mega skoki u siebie, ale ja stawiałbym ich w jeden linii z Austria i Niemcami, a są faworyzowani wiec ja delikatnie przeciwko nim ze nie będą w Top 2 i top 3.
Niektórzy "typerzy" a właściwie bardziej dziennikarze informacyjni z biegow - R rr62dga zarzucają analizę pod konkurs, tak więc żeby była jasność, typerskoki typerskoki nie licz tego wpisu do analiz konkursowych. Dodany juz byl po rozpoczęciu serii próbnej. Niestety ze względu na imprezę rodzinna nie bylem w stanie wrzucić większego wpisu jak dzien wcześniej na konkurs indywidualny.
 
R 562,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Napisałem to na szybko, nie miałem jak usiąść dzis do kompa a od wczoraj chciałem grac przeciwko Słowenii juz abstrahując od składu. Nie udało się, ale tak jak pisałem Słoweńcy mogą odpalić, ja spróbowałem innego kierunku nie udało się i tyle.
Post automatycznie złączony:



Niektórzy "typerzy" a właściwie bardziej dziennikarze informacyjni z biegow - R rr62dga zarzucają analizę pod konkurs, tak więc żeby była jasność, typerskoki typerskoki nie licz tego wpisu do analiz konkursowych. Dodany juz byl po rozpoczęciu serii próbnej. Niestety ze względu na imprezę rodzinna nie bylem w stanie wrzucić większego wpisu jak dzien wcześniej na konkurs indywidualny.
2-krotnie zrobiłeś dokładanie tak samo tylko w bardziej prostacki sposób...temat chyba zakończony- miłej niedzieli i udanego typowania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom