>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ruhpolding 2012 [1-11 marca]

Status
Zamknięty.
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Ale ja nigdzie nie napisałem że na 100% to wjedzie. To tylko moje przypuszczenia oparte na dyspozycji danego zawodnika w całym sezonie. Jednym słowem Boe był słaby. Miał często problemy na strzelnicy także nie sądzę że w tak krótkim czasie poprawił strzelanie i bieg. O Emilu i Arndzie sporo napisałem, obaj biegowo powinni być o wiele lepsi, a na strzelnicy też nie powinno być tragedii. Także nie rozumiem skreślania i zapominania o wynikach Peiffera w tym sezonie po jednym słabszym starcie w sztafecie mieszanej.
Ok, ok. Wiem, że to typy bukmacherskie a nie lokaty bankowe. I już na pewno nie skreślam Peiffra po jednym słabym występie, bo biathlon ma specyficzną charakterystykę i takie rzeczy się tu dzieją.
Natomiast problem jest inny i w skrócie go można ująć tak: inaczej oceniamy potencjał Boe. Dla mnie to facet z wielkim potencjałem, możliwościami i bezwzględnie drugi biathlonista Norwegii w tym momencie. Osobiście nie stawiam na jakiś jego super występ tu, ale liczę, że będzie ok ????
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam ekspertow...

Przyznac sie musze, ze jestem po pracy i dopiero teraz zagladam do mistrzostw... Nie przeczytalem ponad 20 postow (waszych przemyslen) na temat tych mistrzostw.
Zaczalem czytac od 2 strony ????

A wiec po przesledzeniu wynikow z mieszanej sztafety oraz formy poszczegolnych zawodnikow i zawodniczek wybieram nastepujace typy (bukmacherzy naziemni)

Tak naprawde to nasze typy w tej kwestii glownie opieraja sie na statystykach i przeczuciach, ew jakies newsy (choroba, problemy rodzinne itp)

Tak wiec, moze zdarzyc sie tak, ze moja argumentacja nie przypadnie Wam do gustu, ale liczy sie profit ????

Helena Ekholm - Marie Laure Brunet 1 @1.55 fortuna ✅ edit Rewelacyjny bieg francuzki, maksymalna przewaga szwedki to bylo 7 sekund, obydwie bez pudel, Helena jednak lepsza biegowo i to zadecydowalo o zwyciestwie o 1.8 sekundy

Szwedka wygrala zdecydowanie zarowno bieg jak i strzelanie z bardzo nierowna francuzka(sztafeta) . U Heleny forma jest i to dosc stabilna, po Brunet mozna sie spodziewac dobrego strzelania, ale biegowo smiem twierdzic, ze nawet 2 pudla wiecej Ekholm dadza jej wygrana na Francuzka. Kurs bardzo ladny (oczywiscie w necie wiecej)

Berger-Solemdal 1 @1.4 fortuna ✅ edit Tora zrobila swoje 1 pudlo i dobry bieg przy 4 pudlach mlodziutkiej i pieknej krajanki w zupelnosci wystarczylo
Tutaj zdecydowanie Solemdal wygrywa uroda z Tora, ktora jest ochydna...ale biatlonowo spisuje sie znacznie lepiej od mlodszej kolezanki... Tora starsza o 8 lat, sporo doswiadczenia i poki co w calym sezonie znacznie lepiej od utalentowanej krajanki.
Solemdal to wciaz slabe strzelanie, co w sprincie nie jest az tak bardzo istotne w porownaniu do biegu gdzie strzela sie az 4 razy. Mimo wszystko strata biegowa Tory wg mnie bedzie nadrobiona na strzelnicy o ile w ogole pobiegnie slabiej od pieknej przeciwniczki. Przy mieszanej sztafecie Berger tylko 10 sekund wolniej od Eve ...
Tora poza 1 wypadkiem przy pracy zawsze w &quot;10&quot; sprintu, Eve tez niezle w sprintach jednak forma zdecydowanie po stronie starszej kolezanki.

Do reszty zakladow nie jestem przekonany dlatego poki co powyzszy dubel...

lepiej zagrac mniej, pewniej i trafic, moze pozniej cos dopisze...

Na pewno ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powiem tak: nie mówię, że te zakłady nie wejdą, ale nie wiem skąd bierze się ten pesymistyczny pogląd na formę Boe? Dawno nie startował, nic o nim nie wiemy. Wiemy tylko tyle, że to super talent, więc osobiscie stawiam, że Emilio go jutro puknie, ale radzę uważać ze stawianiem ever przeciwko Boe...
Gdyby odzyskał formę to moim zdaniem widzielibyśmy go w mieszanej sztafecie ????
W tej samej parze Peiffer pograny jak u Dawida ale po 1,85 w betsafe

oraz
J.Fak vs F.Lindström
Fak @ 1,92 panbet


K.Bauer vs L.Berger
Bauer @ 1,72 panbet

Słoweńcy dobrze biegli w sztafecie, jak i w całym lutym a strzelanie w obu przypadkach porównywalne na ich korzyść, w dodatku zmotywowani medalem na dzień dobry mają prawo myśleć poważnie dziś znowu o pudle.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja też nie ufam norwegowi Boe, zresztą dał już zarobić sporo kasy w tym sezonei zimowym , więc niech placi dalej :).
niemiec drugi raz nie może tak spieprzyć.., jest u siebie, wie co narobił, bedzie podwójnie zmotywowany. Sprint to jego koronna dyscyplina, więc ine popuści. Biegowo wygląda solidnie, więc nawet przy jednym więcej pudle na strzelnicy powinien dać radę.

Pfeifer - Boe 1 za 1,50 STS

No i faworyt gospodarzy Birnbacher - forma jest co wszyscy widzieli w czwartek. Birnbachera gra przeważnie w pościgówkach, bo świetnie się czuje pod presją i biega znakomicie w tłoku. Dziś poszukałem go z solidnym, aczkolwiek bez błysku Schipulinem.

Birnbacher - Schipulin 1 za 1,45 STS

ako: 2,17 ⛔ totalna klapa...
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Lindstream-S Fourcade 1 @1.75 totomix ⛔

Tutaj uwazam, ze francuz traci forme od polowy sezonu. Slabo biega, niby problemy ze smarowaniami mialy byc tego problemem, ale jak sie okazalo na innych trasach rowniez slabo biegal. Forma strzelecka w sztafecie katastrofa 7 pudel ????
Szwed rowniez nie notuje ostatnio dobrych wynikow, ale 4 pudla na strzelnicy mniej to sporo, a jesli wziac pod uwage fakt, ze szybciej pobiegl od Simona to faworyt w tym starciu jest tylko jeden.

edit :Simon co za forma biegwa???? Coz 0.2 sekundy wyprzedzil Szweda, ktory zrobil swoje... spora niespodzianka a nawet sensacja po tym w jaki sposob zaprezentowal sie w sztafecie francuz, teraz pokzal jaki byl grozny w pierwszej czesci sezonu. Zapowiada sie ciekawie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peiffer zawiódł także mieliście rację, chyba w mieszanej nie był to przypadek, jednak jeszcze go nie skreślam ;) Ale pieniędzy na niego już nie stawiam w tych MŚ. Boe cienki jak barszcz, bieganie nawet nieźle do najlepszych tylko ok 30 sekund tracił, ale strzela dalej fatalnie szczególnie w stójce.
Najlepsza Francuzka? Marie Dorin Habert @ 2,25 Unibet ⛔ Ale biegała Brunet :eek:
Liczą się tylko dwie Brunet i Dorin na obie po 2,25 więc mamy podwyższony kurs na H2H pomiędzy tymi zawodniczkami. Boscond fatalnie strzela więc się nie liczy, a Boilley też kiepska na strzelnicy biega lepiej ale to nie to samo co Brunet i Dorin. Dorin w sztafecie mieszanej była lepsza biegowo od Brunet o 20 sekund czyli dzisiaj jeśli pobiegną na podobnym poziomie to ma komfort jednej karnej rundy. Strzelanie to lepsza jest Brunet (93,3%) ale też potrafi się pomylić. Myślę że 10/10 przy takim wietrze może MLB nie ustrzelić, Dorin (87%) moim zdaniem jeśli będzie dobrze strzelać to może o medal powalczyć.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Neuner-Domracheva (strzelanie) 1.72 Tobet zwrot Darcia kozak dzis na strzelnicy:cool:

Presja na Magdalenie bedzie zapewne ogromna. Po słabych wystepach panów ostatnia nadzieja na medal dzis w Neuner. Statystycznie lepsza Niemka, jest w stanie ustrzelic te 10/10 ale czy napewno? W mixie 2-3 lepsza Białorusinka ale Niemka potrafi spiac sie na sprinty i strzelac bardzo dobrze. Z drugiej strony Domracheva jak wiadomo duzo nadrabia biegowo i przy 2-3 pudłach jest w stanie osiagnac podium. Daria ma ten nawyk ze przy pierwszym czystym strzelaniu traci na drugim i odwrotnie. Na 10 u Darii nie licze a Neuner musi i moze te 9-10 ustrzelic wiec nie pozostaje nic innego jak grac.

Tora Berger - Olga Zaitseva 1.55 Tobet✅

Biegowo nie ma watpliwosci, ze norwezka duzo lepsza. Do tego to czyste konto w mixie dało mi do myslenia. Zaitseva po dobry poczatku sezonu troche zgasła pojawiały sie słabe strzelania i biegowo nieco osłabła. Tora rewelacja na strzelnicy nie jest ale jak widac jak sie chce to sie ma. Norwegowie dzis maja szanse na 2 medale i szczerze im tego zycze. Max 2 pudła Tory i szanse sa duze..

I taki suchy typ bo za chwile zaczynaja:

Vilukhina-Solemdal 1.85 Tobet✅
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Heh i już 1 dnia indywidualnych zawodów Dasza i Emil z medalem ???? ✅

Murcade - Inny 2 1.66 panbet ⛔ pudłował, ale reszta nie wykorzystała szansy

Martę dziś zdemolował towarzystwo, mimo 2 karnych rund. Różnice w czołówce nie są tak wielkie, jak u pań, nad samym Svendsenem jedynie 15 sekund przewagi, 20 zawodnik traci 1.15. W ostatnich latach jednynie Bjoerndalenowi udawało się zdobyć dublet, przy którymś strzelaniu Francuz się wyłoży, jakoś brakuje mu stabilności na strzelnicy. Liczę tu na Svendsena, ale Any Other pewniejsze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Murcade - Inny 2 1.66 panbet Martę dziś zdemolował towarzystwo, mimo 2 karnych rund. Różnice w czołówce nie są tak wielkie, jak u pań, nad samym Svendsenem jedynie 15 sekund przewagi, 20 zawodnik traci 1.15. W ostatnich latach jednynie Bjoerndalenowi udawało się zdobyć dublet, przy którymś strzelaniu Francuz się wyłoży, jakoś brakuje mu stabilności na strzelnicy. Liczę tu na Svendsena, ale Any Other pewniejsze.
Cos swietnego ;). Niestety problem w tym ze malo kto posiada tego buka.. Wie ktos moze czy jakis inny buk proponuje jeszcze taki zaklad ?
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Witam ponownie,
ciesze się, że moje obydwa opublikowane tu typy weszły. Gratuluje pozostałym, a co do Boe - no to cóż mieli szczęście Ci, którzy grali jego porażkę z Birnbacherem....
Andreas Birnbacher w top6? Typ: NIE kurs: 1,65 BWIN ✅✅✅ I love this game ????
Andy (16 miejsce, strata: 1:12 minuty, 2 karne rundy w sprincie) musi przegrać z co najmniej 6 zawodnikami. Uważam, że M. Fourcade i E. Svendsen są poza jego zasięgiem w typ biegu. Do szóstego Lindstreama traci 37 sekund.
Stawiam w tej szóstce co najmniej dwóch Szwedów z trójki: Bergmann, Ferry, Linstream. Są w dobrej formie i przynajmniej 1-2 powinno utrzymać wysokie pozycje. Są dobrze strzelający Rosjanie (Shipullin, Garanichev), no i Simon Fourcade, który może zawsze &quot;zrobić&quot; niespodziankę.
Natomiast Niemiec ruszy w licznej grupie, w której znajdują się też Boe i Bjoerdalen. Obydwaj tracą do niego od 1 do 4 sekund mimo faktu, że obydwaj biegli 3 karne rundy. Wniosek: są szybsi i myślę, że conajmniej 1 przeskoczy Birnbachera.

P.S. BWIN stawia na Boe w Top7 kurs 2,95, a na Birnbachera w Top 6 kurs 2,2. Dla mnie to dziwne. On jest solidnym, dobrym zawodnikiem, ale nie widzę go jutro w top6.
Jedyny argument na wysoką pozycję Niemca jest taki, że w końcu się Niemcy (panowie) muszą odbudować, a po słabym dniu u powiedzmy &quot;faworyta&quot; przychodzi często dzień lepszy. Jak dla mnie ten typ jest warty grania.

Pozdrawiam i proszę nie piszcie jak to słaby jest Boe, bo ten przegrał o 1 sekundę z Niemcem mimo karnej rundy więcej....
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Bieg pościgowy , nie ma oferty z sts i betsafe ale podam z bwin moze dopisze rano jak starczy czasu
Alexis BOEUF - Markus Windish 1 @ 1.85✅
Bieg poscigow to 4 strzelania i az 12,5 kilosa dziś Wloch zaliczył 34 czas biegowo i przyfarcił na strzelnicy , Francuz jest o wiele lepszy od niego jezeli chodzi o bieg a na strzelnicy podobny %, przy dwoch pudlach więcej na takim dystansie Francuz spokojnie upora sie z Włochem a wątpię żeby Markus znów przyfarcił na czysto.
Birnbacher - Shiuplin 1 @ 1.75 ⛔
Znowu stawiam na lepiej biegającego , Rosjanin w sztafecie sie popisał i był 16 jeżeli chodzi o bieg a dzisiaj 24 , Andreas biega lepiej choc wydaje mi sie ze z forma biegową nie trafił na te mistrzostwa , strzelecko jest lepiej niz dzisiaj to wyglądało. Uważam ze Niemiec bezproblemu wyprzedzi żółwia Shiupilna.
Suchy typ
Kto będzie miał więcej celnych strzałów Ferry - Lindsrom 1 @ 2.25 ( trzydrogowo)✅
Czas na panie
Marie Brunet - Vita 1 @ 1.5✅
Nie oglądałem biegu ale Ukrainka przyfarciła w pościgowym sa 4 strzelania i wątpię żeby strzeliła 19/20 w przypadku Francuzki jest to bardzo prawdopodobne , a ze biegowo dziewczyny są zbliżone to myślę ze Marie sobie poradzi tym bardziej ze podciągnęła formę biegową
Suchy typ ,
Kto będzie miał więcej trafień w wyścigu Neuner - Domracheva 1 @ 2.2 (trzydrogowo)⛔
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Helena Ekholm TOP 4@1,85( bieg pościgowy)Bwin2 pudła w sumie i 5 msc,szkoda że Berger ma takie parcie do przodu i musiała Helenę wyprzedzić.Teraz bieg indywidualny,czyli Szwedka nadal ma szansę na medal ????

Szwedka startuje jako czwarta,Neuner i Daria na samym starcie mają sporą przewagę. Jako 3 Semerenko,która dziś przeszła samą siebie w strzelaniu,bo w tym sezonie ma z tym duże problemy. Biegowo minimalnie lepsza od Heleny dziś. Za jej plecami norweski pitbull zwany Torą Berger,która na pewno powalczy o podium. Dalej za Heleną pobiegną Dorin i Brunet,Slepcowa i Vilukhina,dziesiątkę zamknie nieobliczalna Kuzmina. 4 strzelania,czyli moim zdaniem Rosjanki nie są wielkim zagrożeniem dla Ekholm,na pewno któraś z Francuzek powalczy o TOP 4. Straciłem trochę wątek,ale reasumując-w moim odczuciu Szwedka bardziej powalczy o medal niż będzie straci wyjściową czyli 4 pozycję. Jak warunku na strzelnicy będą w miarę spokojne to jestem spokojny o 19-20 celnych strzałów. Dwie faworytki strzelając ramię w ramię też mogą nie wytrzymać któregoś ze strzelań,więc wcale nie jest powiedziane że złoto jest poza zasięgiem pięknej Heleny;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Carl Johan Bergman - Bjorn Ferry 1 @ 1,65 Unibet ✅ 2-11 brawo Łysy
Zaufam łysemu, jak feniks z popiołów podniósł się doświadczony Szwed. Po rewelacyjnym początku sezonu kiedy nie miał sobie równych i wygrywał wszystko co mógł i słabszym środkiem sezonu wraca na właściwe tory. Dzisiejszy brązowy medal był na pewno zaskoczeniem, ale widać że forma zbudowana na mistrzostwa jest dobra. Jutro na starcie Łysy wyruszy prawie 25 sekund szybciej niż Ferry to jest spory handicap bo daje już komfort jednego pudła więcej. Do tego biegowo Bergman jest lepszy niż człapiący Ferry. Dzisiaj biegowo nadrobił 15 sekund, jutro przy dobrym układzie może nawet zrobić ponad 20 sekund co by dało możliwość dwóch pudeł więcej na strzelnicy. W statystykach na strzelnicy lepiej wypada Ferry bo ma 88%, ale Łysy nie wygląda najgorzej ze swoimi 83%. Strzela szybciej niż Ferry, ale wolniej niż nas przyzwyczaił ale jest celnie i to najważniejsze. Jeśli jutro się nie podpali i nie będzie katastrofy na strzelnicy to wyczuwam drugi medal dla Łysego.

Helena Ekholm - Marie Laure Brunet 1 @ 1,50 Unibet ✅ 5-6 ufff...

Helenka jest w formie, dzisiaj zabrakło szczęścia by zdobyć medal. 4 miejsce najgorsze dla sportowca ale jutro może spokojnie to sobie odbić, bo Vita nie powtórzy takiego strzelania i takiego biegu. Jutro na trasę Helena wyruszy o 7 sekund szybciej niż Brunet, dodatkowo na dystansie 10 km może wyrobić sobie przewagę która da komfort jednego pudła więcej niż Brunet. Obie są świetne na strzelnicy. Brunet 93,5%, Ekholm 89,8%. Czyli porównywalnie. Jutro Brunet może jedno pudło zaliczyć także przy równym strzelaniu typ raczej gładko wejdzie, przy jednym więcej błędów Helenki typ też powinien wejść ale będzie niebezpieczniej. Helenka ma ogromne szanse na medal i mam nadzieję że nie zaprzepaści tej szansy.
Daria Domracheva - Vita Semerenko 1 @ 1,25 Unibet ✅ 1-8 Daszka klasa ;)
Daszka wyrusza jutro prawie 20 sekund szybciej niż Vita, do pierwszego strzelania podejrzewam że będzie już ok 30 sekund przewagi. Daszka zdecydowanie skupia się na strzelaniu, dzisiaj strzelała bardzo, bardzo długo ale za to celnie. Biegowo miażdży rywalki dzisiaj od Vity w samym biegu była szybsza o 43 sekundy czyli ok dwóch karnych rund. Ja nie wierzę w kolejne takie strzelanie Ukrainki dzisiejsze miejsce na podium to spora sensacja i myślę że limit szczęścia już wykorzystała. Na strzlnicy procentowo Daszka lepsza bo ma 83,1%, a Vita 82,7%. Wszystko przemawia za Białorusinką także powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Marie Dorin - Teja Gregorin 1 @ 1.66 Bet365​

✅✅✅ 9-12 Pięknie dziś ????​

W mojej opinii faworytką może być tylko Dorin. Lepiej występuje w przeciągu całego Pucharu Świata, lepiej wypada tu na mistrzostwach w Ruhpolding. Pisałem już o sztafecie więc nie będę się powtarzał, była najszybszą z francuzek oraz jedną z the best na swojej zmianie. Wczoraj w sprincie również pokazała klasę, zajęła 9 miejsce, a gdyby nie to, że aż 7 zawodniczek strzelało bez pudła mogłoby być jeszcze lepiej. Pomimo rundy, dołożyła 12 sekund Gregorin, która notabene była bezbłędna. Jedynie budzi u mnie niepokój występ Słowenki tuż przed MŚ, gdzie była na podium.

Ale widzę, że ekipa francuska pomimo feralnej sztafety jest tu świetnie przygotowana, jeśli Brunet jest jedną z czołowych biegaczek to coś tu jest nie tak ???? Myślę, że po takim kursie trzeba zaryzykować. Powodzenia.

Benjamin Weger - Graf 1 @ 1.57 bet365
✅✅✅ 16-38 Kolejna peffka wbiła bez problemu ????​

Tu będzie krótko. Szwajcar to niespodzianka tegorocznych występów, jest 5 w klasyfikacji ogólnej. Forma stabilna, w sztafecie dobry występ, wczoraj spartolił stójkę, ale i tak będzie ruszał razem z Niemcem. Graf w tym sezonie typowy średniak, nie wybija się na ponadprzeciętność, 18 miejsce w pucharze. Szczerze będę zaskoczony jeśli wyprzedzi Szwajcara, ponieważ formę ma niestabilną. Wczoraj identyczny prawie bieg i strzelanie, ale mimo to stawiam na bardziej pewnego Wegera.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet:

H. Ekholm – O. Vilukhina [email protected] STS 8/10 ⛔ :|
Helena powiedziała, że jeżeli nie zdobędzie nic w tych mistrzostwach świata to poważnie zastanowi się nad zakończeniem kariery. Dzisiaj natrafia się ku temu okazja, aby zdobyć brązowy medal. O wygraną za pewne powalczą piękna Magdalena i Darya, ale tutaj nie odważę się postawić na żadną z nich. Ale do typu: Ekholm wczoraj bardzo dobre strzelanie (w sumie jak zawsze) i do tego jak na nią dobry bieg. Olga mimo, że strzelała bezbłędnie straciła 20 sekund w biegu do Szwedki. Teraz 4 strzelania i widzę tutaj spory handicap po stronie Heleny, która z pewnością spudłuje mniej razy od Rosjanki, bieg na podobnym poziomie również z wskazaniem na Ekholm. Nie zastanawiam się co zagrać.

M. L. Brunet – S. Sleptsova [email protected] STS 8/10 ✅
Tutaj podobna sytuacja. Brunet świetna strzelczyni. Wczoraj komentatorzy na Eurosporcie mowili, że w pozycji leżacej z wszystkich strzałow w tym sezonie spudłowała 4. To jest imponujący wynik. W pozycji stoją również imponująca 88%. Svetlana strzela gorzej od Marie, bieg pokazał wczoraj również, że Brunet potrafi biegać na przyzwoitym poziomie (a może to doskonale smary, patrząc np. na braci Fourcade, którzy biegli jak szaleni?) gdzie nadrobiła 16 sekund nad Rosjanką.

i kolejny typ:T. Berger – A. Kuzmina 1 @1.35 STS 8/10 ✅
Tora bardzo dobrze spisała się w biegu sztafetowym, a w biegu sprinterskim spodziewałem się troche więcej po niej. Jednak teraz bieg na pościgowy czyli to co Tora lubi. Patrząc na statystki strzeleckie Tora strzela lepiej od Kuzminy. Wczoraj Berger pobiegła dobrze, ale potrafi jeszcze lepiej, co pokazała własnie w sztafecie mieszanej. Myślę, że przewaga jaką ma na stracie Tora (27 sekund) spokojnie starczy, a może nawet ją powiększy? Dobry bet.

Domracheva TOP [email protected] 9/10 STS ✅
Kto inny jak nie ona i Magda będą walczył o złoty medal? Jeżeli na 7 km potafią nadrobić w biegu nad Ekholm czy Brunet 30 sekund, to około minuty mogą nadrobić nad nimi w przeciągu 12.5 km. Co daje pare rund karnych zapasu. Ok, Vita Semerenko traci do Dary &quot;tylko&quot; 20 sekund, ale nie wierze w drugi taki występ Ukrainki. Z pewnością Darya będzie biegła szybko żeby dogonić Magdalene, a kiedy jedna będzie uciekać a druga gonić tempo będzie bardzo wysokie.

I jeszcze panowie:
F. Lindstroem – M. Slesinger [email protected] STS
✅
Nie rozumiem tego kursu. Skąd 1.32 ? Lindstorem lepszy biegowo, lepszy na strzelnicy, Szwedzi widać trafili z smarami i formą na MŚ, do tego przewaga na starcie 53 sekund. Co najmniej 9/10.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Fajne typki. Pograłem tego Birnbachera TOP6 NIET.

z panbet:

jak kolega wyżej
Brunet - Slepcowa 1 1.42 ✅

Swietoczka dobrze sobie wczoraj poradziła w biegu w tych warunkach, ale mimo wszystko bez rewelacji, jak cała kadra Rosji. Na strzelnicy powinna się gdzieś wyłożyć, Brunet świetnie się spisuje w pościgach i przy jej wysokim % na strzelnicy i świetnym jak na nią biegu, nie wróżę tu powodzenia Swiecie.
+
Gregorin - Henkel 1 1.50 ⛔ Henkel 20/20 graty

Wygląda fajnie. Na starcie minuta przewagi Słowenki, więc niezła zaliczka. Teja świetnie się spisała w sztafecie, w sprincie strzelanie na 0, Henkel dość daleko. Henkel będzie ciężko o bezbłędne strzelanie po tym co pokazała jak do tej pory na tych MŚ. Jeśli Słowenka utrzyma dyspozycję na strzelnicy, to nie powinna mieć problemów z pokonaniem doświadczonej Niemki.


Boe - Peiffer 1 1.40 ✅

Tarjei świetnie wczoraj pobiegł, brakuje jeszcze odrodzenia na strzelnicy, ale sądzę, że i to przyjdzie na tych mistrzostwach. Na starcie ma niezłą zaliczkę 30 sekund. Peiffer po raz kolejny rozczarował, widać, że zawalona sztafeta siedzi mu w głowie. Nie zaliczyłbym też Niemca do grona zawodników, którzy potrafią się przedzierać z dalekiej pozycji do czołówki.
Dorzucam to do pary, którą podał Dawid, CJ-Ferry 1 1.65 . Ferry to kawał chłopa i ciężko mu się biega w takich warunkach. Też liczę, że Łysy nie da się wyprzedzić rodakowi.

Vilukhina - Kuzmina 1 2.0 ✅

Kurs ładniejszy, więc wybiorę parę z Kuzminą zamiast Kaisy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Birnbacher w Top 6 - Nie 1.65
Bwin
4/10

Do 6 miejsca traci 37 sekund.

Przed nim 2 Fourcady i Svendsen, którzy są poza zasięgiem wg mnie. Bergman i Ferry to też dość pewni zawodnicy i nie powinni jakoś mega stracić tutaj. To już mamy piątkę przed Birnbacherem.

A biorąc pod uwagę, że tuż za nim są Boe i Bjoerndalen, a przed nim poza wyżej wymienionymi jeszcze 10 innych to nie widzę tutaj zbytnio szans dla Birnbachera.





M.Neuner vs D.Domracheva 1.55
O.Vilukhina vs K.Makarainen 1.50
AKO: 2.325
Panbet
2/10

Madzia jest ładna, to przede wszystkim. Ma formę, bo specjalnie na to się przygotowywała. Wczoraj bezbłędne strzelanie, podobnie jak Daria. Biegowo do niej trochę straciła, ale na strzelnicy spędza Madzia dużo mniej czasu. No Daria musi na początku sprawdzić czy na pewno celuje do dobrej tarczy. Strzelecko jest Madzia ciut gorsza, ale w końcu jest u siebie, a ściany ponoć pomagają.

Drugi typ to Vilukhina z Kaisą. Minuta i 16 sekund różnicy po sprincie. Olga może i super nie biega, ale za to jest najszybciejsza na strzelnicy i celnie strzela. Kaisa różnie jak wiadomo. A dziś 4 strzelania to sporo do zyskania ma Rosjanka.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Biegu panów jakoś nie czuję. Od razu rzuciło mi się w oczy tylko ten typ podany wyżej na Lindstroema z Czechem. Moje pytanie brzmi: Co pokaża bracia Fourcade? Czy będą strzelać bardzo dobrze i wtedy TOP 3 bedzie wyglądać: Svenden, Martin i Simon ? Czy może jednak będą strzelać fatalnie i wykorzysta to Norweg bądź któryś z Szwedów?
Myślę, że dobrym typem jednak jest to co było już wyżej:
Murcade - Inny 2 1.66 panbet
Również typ na Birnbacher w TOP 6 - NIE
Uważam za dobry, jednak u naziemniaka tego nie zobacze ???? ✅
Edit: Ok, zaryzykuje (jeżeli można tak powiedzieć) jeszcze jednym typem:
T. Boe – A. Makoveev [email protected] STS 7/10
✅
Ktoś tutaj pisał o przebudzeniu Boe na strzelnicy, że musi w końcu nastąpić. Jestem tego samego zdania. Nie może wiecznie pudłować, a Makoveev również pokazał, że nie jest w najlepszej formie (obaj nie startowali w biegu sztafetowym miesanym). W biegu Tarjei nad Adreiem zarobił 30 sekund, myślę, że to spory handicap. Jeżeli chodzi o statystyki strzeleckie to Boe 86%-78%, a Makoveev 91%-78%. Jak widać strzelają podobnie. Trochę lepiej idzie Ruskowi w pozycji leżącej, jednak wczoraj to on pomylil się w tej pozycji, kiedy Norweg strzelał bezbłędnie. Tarjei powinien pokazać trenerowi, kibicom a przede wszystkim sobię, że potrafi się odbudować, bo to przecież nie koniec mistrzostw, przed nim jeszcze do zdobycią co najmniej 3 medale, a jeżeli wróciłby do formy strzeleckiej to staję sie jednym z głowych kandydatów do medalu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
S.Fourcade top 4 2,90 Milenium ⛔

Wczoraj dwa pudła i strata 8 sek do top 4.Czwarty jest Mesotitsch,ale biegowo Francuz lepiej od Austriaka i na tym dystansie możę odrobić conajmniej 1 karną rundę,trzeci Bergman,który podobnie jak Austriak strzelał bezbłędnie.Za Simonem Linsdtroem oraz Ferry,ale obaj słabiej biegowo niż Francuz.Wczoraj starszy z braci Fourcade zawalił strzelanie w pozycji leżącej,ale nie sądze by to miało się dzisiaj powtórzyć.Kurs zachęca.

3 pudła Simona,żeby nie ostatni niecelny strzał to zapewne wyprzedziłby Mesotitscha i powalczył z Shipulinem o brąz a tak lipa.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nikt nic nie gra na Zajcevą ?
W sprincie 2 pudła i w konsekwencji 16.miejsce ze stratą 1.45 do Madzi, ale w Tobet mamy fajną parę wg mnie :
Zajceva - Gregorin 1 @ 1.72✅ Tobet (dla lubiących sure bety 2 @ 2.55 Betsafe;))
Słowenka bezbłędna w sprincie i 21 sekund przewagi na starcie, ale Olga i pościgowy to duża szansa na 19-20/20.
2 ostatnie pościgi bezbłędne i awanse z 6. na 2.msce w Holmenkollen oraz utrzymanie 4.msca po sprincie w Kontiolahti. W przekroju całego sezonu Rosjanka strzela na poziomie 86.4 %, ale w pościgowych jest to aż 93.3 % !
Słowenka ani razu nie była w czołowej 10 biegu pościgowego w tym sezonie, strzela 87.5 %, w pościgowych 87%...
Oby Olga strzeliła swoje a wejdzie spokojnie, bo jedno pudło biegowo jest w stanie odrobić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom