>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Norwegia : Serbia
Typ: S.Sagosen powyżej 5.5 goli
Kurs: 1.65
Betfan
Dość niska wystawiona linia na tego zawodnika i oczywiście kursy spadają na opcję powyżej.. w niektórych bukach linie wyższe.. Sander Sagosen główny dowodzący gry Norwegii 27 latek wykręcał w swojej karierze szczypiorniaka nie takie linie.. rok temu na mistrzostwach Europy rzucał po 8,9 bramek.. dokładnie 20 stycznia rok temu na Euro rzucił nam 9 bramek w meczu przegranym 31:42. Na Tych mistrzostwach rzucał kolejno 6,5,7 goli Norwegowie pokonywali Macedonię płn., Argentynę oraz Holandię.. z kompletem pkt są w drugiej fazie i dziś zabawa zaczyna się na poważnie bardzo ważny mecz z Serbami. A takie zawody jeszcze bardziej nakręcają zawodnika Kiel.. powinien dziś zwiększyć obroty dwukrotnie i porzucać trochę oczywiście dochodzi fakt tego że podchodzi do karnych. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czarnogóra - Polska
Over 56.5 bramek @ 1.85
Over 58.5 bramek @ 2.55
Betters

Dla obu drużyn mecz bez większego znaczenia, bo ani Czarnogóra, ani Polska szansy na ćwierćfinał już nie mają, choć jak wiadomo my gramy przed własną publicznością, więc nasi na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Ja pójdę w tym meczu w stronę overu, choć Polska do tej pory ani razu nie przekroczyła tej linii, to ten mecz powinien wyglądać inaczej. Czarnogóra to co mogła zrobić w fazie wstępnej to zrobiła, nie dała rady Hiszpanii, ale ograli Iran i Chile, tylko co się rzuca w oczy, z tak słabymi drużynami tracili odpowiednio 31 i 33 bramki, dodając do tego 30 bramek straty z Hiszpanią pokazuje nam jaką defensywą dysponują zawodnicy Czarnogóry. W fazie zasadniczej zagrali jak na razie z Francją, gdzie znowu stracili 35 bramek, sami trafiając tylko 24, ale Francuzi mocno odcięli obu Vujoviciow, Milos zakończył mecz ze skutecznością 0/4 zaś Branko 3/10. My raczej nie damy rady odciąć tych zawodników, którzy powinni sobie z nami poszaleć. W sparingach przed MŚ trafialiśmy sporo bramek, na mistrzostwach wszystko się odmieniło, za dużo przestojów w grze, brak pomysłu w ataku, jednak w tym meczu myślę, że zobaczymy inne oblicze pod względem ofensywnym.

Słowenia - Hiszpania
Słowenia @ 3.70 Superbet

Ważny mecz dla obu drużyn, Hiszpania wygrywając zapewni sobie ćwierćfinał bez względu na ostatnie spotkanie z Francją, Słowenia musi wygrać, jeśli chce dalej liczyć się w walce, wygrana jeszcze nie zagwarantuje im ćwierćfinału, za to porażka na pewno ich od tego oddali. Idę w stronę Słowenii, bo Hiszpania do tej pory nie miała za dużego sprawdzianu, niby grali w grupie z Czarnogórą, która jednak nie prezentuje nadzwyczajnego poziomu, a później grali już z Chile, Iranem i Polską, już w meczu z nami można było zobaczyć, że Hiszpanie są w zasięgu, gdyby nasza większa skuteczność ataków myślę, że moglibyśmy wyciągnąć chociażby remis, nie udało się, jednak myślę, że Słowenia będzie bardziej skuteczna. Dodatkowo Słowenia po meczu z Iranem, gdzie zbytnio się nie pomęczyli, za to Hiszpania po meczu z nami, który nie zawsze układał im się po myśli. Jeśli celować w jakiś dogów w jutrzejszym dniu, szukałbym zwycięstwa Słowenii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Dania po meczach z samymi amatorami zapomniała jak się gra kurs był trochę nie zrozumiały bo dawać 1.1 z zawsze groźna Chorwacja to samobójstwo już lepiej było zagrać chociażby 9.5 handi na Chorwację po kursie 1.3 ale żeby tak na razie dostawać to jestem w szoku liczyłem że dania 3-4 bramkami będzie prowadziła i kontrolowała mecz. Tu wiele niespodzianek na tych mistrzostwach. Tak samo Dania wygrana w całym turnieju po kursie około 2.2 to też nieporozumienie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Islandia - Szwecja
Powyżej 58.5 gola
@1.81 Betters

Sporo overów bramkowych na tym turnieju, a ja dzisiaj upatruję kolejnego, a mianowicie w konfrontacji Islandii przeciwko Szwecji. Myślę, że będzie to jedno z ciekawszych dzisiejszych spotkań. Islandia w każdym meczu notuje minimum 30 punktów, a w meczu przeciwko Republice Zielonego Przylądka zaliczyła 40 trafień. Szwedzi nie przegrali jeszcze spotkania na tym turnieju a jedynie na inaugurację z Brazylią zdobyli mniej niż 30 bramek. Przed czterema dniami strzelili ich przeciwko Urugwajowi aż 47, a mocnym Węgrom wbili 37 goli. Mając na uwadze powyższe aspekty, spodziewam się overu także dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1137
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Chile -7.5 (1.54) fortuna

Chile pokazało pazur na tych mistrzostwach, a że grają z kompletnym outsiderem także nie powinno być problemu ze zmiażdżeniem rywala, ostatnio Korea pokpiła sprawe, grali od niechcenia nie trafiali sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie trafiali rzutów karnych. No myślę, ze dlatego taki kurs dziś mamy na Chile, że Korea nie rozbiła jakoś mocno Urugwaju, ale Chile zepnie się na maksa bo co oni tutaj mają do stracenia i tak przyjechali w roli dostarczyciela punktów, ale pokazal pazur jak już mówiłem i tak prezentujący słabiutką gre Urugwaj nie sprawi im problemów

Francja -6.5 do przerwy (1.40) fortuna

Francja do przerwy bo Iran to outsider, będa ich chcieli szybko rozbić i drugą połowe pewnie olać, tak mi się wydaje. Francuzi to jedni z kandydatów do złota, także będą tutaj masakrowali Iran, gdzie gra kilku graczy ze sporą nadwagą i nie jest to drużyna naprawdę która jest wstanie zagrozić komukolwiek mocnemu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Czarnogóra vs Polska

Polska wygra 1-5 punktami Betclic @1.79

Polska z Hiszpania nie radziła sobie źle, pierwsza połowa dawała nadzieję na wyrównane spotkanie. Trzeba podkreślić że to mecz o pietruszkę dla obu stron i myślę że większą motywację będą mieli nasi że względu na miejsce rozgrywania meczu - Tauron Arena zapewne dostarczy dużo dopingu. Pogromu twardych Czarnogorzan nie ma co sie spodziewać, Hiszpanie wygrali właśnie 5 punktami, a więc myślę że Biało Czerwoni wygrają 1, max 3 oczkami. Uwazam ze trzeba godnie pozegnac sie z publika, a dwa zwycięstwa nad Iranem i właśnie dzisiejszym rywalami dają na to doskonałą okazję.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
B.Vujovic - over5.5 + Elisson - over5.5 + A.Dujshebeav - over4.5 @ 6.51 efortuna

Branko Vujovic to najskuteczniejszy zawodnik reprezentacji Czarnogóry który w tym turnieju oddał 47 strzałów na bramkę rywala strzelając 28 bramek - ( z Hiszpania (7) , Iranem (9) , Chile ( 9 ) , Francja ( 3 ). Linia 5.5 przeciwko naszej defensywie powinna zostać pokryta. Bjarki Mar Elisson natomiast to aktualnie najlepszy strzelec reprezentacji Islandii z 37 strzałów na bramkę zdobył 28 bramek - z Portugalia ( 9 ) , Węgrami ( 9 ) , Korea ( 8 ) , WZP ( 2 ) * tutaj oszczędzany ze względu na dzisiejsze spotkanie przeciwko Szwecji linia troche wysoka ale do pokrycia bo czasu pewnie sporo spędzi na parkiecie. Alex Dushebeav natomiast to najskuteczniejszy zawodnik Hiszpanii który z 27 strzałów, strzelił 20 bramek z Czarnogóra ( 4 ) , Chile ( 6 ), Iranem ( 6 ), Poska ( 4 ). Dzisiaj grają z dobrze prezentująca się na tym turnieju reprezentacja Słowenii. Linia wystiona 4.5 jest do pokrycia przez tego zawodnika w czasie swoich minut na boisku jest mocno pod grą i liczę że skuteczność dopisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +596
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
WZP - Portugalia

Wydaje mi się, że tutaj Portugalia, która dostała jakiegoś zastoju z Brazylią będzie dużo bardziej uwazna i zagrają na kilka goli przewagi od początku. Stracone punkty z Brazylią na pewno sporym problemem i perspektywy są dużo gorsze na 1/4 niż były przed rundą główną. Ale z drugiej strony jest o co grać, bo jednak w perspektywie są turnieje kwalifikacyjne do IO i warto w końcowej klasyfikacji być jak najwyżej nawet jeśli nie będzie 1/4 finału. WZP wygrały z Urugwajem co było obowiązkiem, lanie od Szwecji, Islandii, postraszyli Brazylię. Dziś wydaje mi się, że te 6-7 bramek przewagi dla Portugalii.

Portugalia -3,5 1 połowa @1,81

e: meczowe na plus, ale połowka delikatnie przespana na początku

Iran - Francja

Nie ma się co rozpisywać, Francuzi muszą na spokojnie ogarnąć mecz, najlepiej w 1 połowie z dużą przewagą, potem dograć, bo w perspektywie Hiszpanie. Iran nie ma czym postraszyć, raczej trzeba się spodziewać pogromu.

Francja -8 1 połowa @1,72
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ja jeszcze dodaje
Arabia +5.5 (1.25) fortuna - pokazali, że nie są ogórkami do bicia, korea wydaje się być dużo gorzej dysponowana niż sugerują buki
Czarnogora +5.5 (1.31) Fortuna - tutaj też Polacy grają dramatycznie nie wiem skąd te kursy zupełnie
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Polska - Czarnogóra
Michał Daszek under 2,5 bramki @1,85 Etoto
Konsekwentnie w tym turnieju gram przeciwko zawodnikowi Wisły Płock. Nie jest to jego turniej, zakładanej linii nie pokrył w żadnym meczu. Nie stwarza on całkowicie zagrożenia z prawego rozegrania. Dzisiaj gramy przeciwko silnym w obronie Czarnogórcom, nie spodziewam się, że uda się Michałowi stworzyć zagrożenie z drugiej linii. Jedyne zagrożenie, jakie widzę dla tego typu, to że będzie over bramkowy.

Arabia Saudyjska - Korea
Typ: Arabia Saudyjska @3,50 Betfan
Cytując klasyka, panie, no tyle to nie. Myślałem, że kursy będą bardziej wyrównane. Arabowie i Koreańczycy mieli bardzo trudne grupy, wiadomo było że ciężko im będzie z nich awansować. Obydwie ekipy były gromione przez swoich rywali. Natomiast trochę historii w spotkaniach obydwu ekip. Koreańczycy grali z Arabami ostatnio w Pucharze Azji i górą była drużyna Arabii Saudyjskiej. Obstawiam, że dzisiaj może im się udać wygrać z Koreańczykami z Południa, a kursy są do tego zachęcające.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Węgry (-1 5) 1,57
Węgry (-2,5) 1,85
WĘGRY (-3,5) 2,20
WĘGRY (- 4,5) 2,55
WĘGRY (- 5,5) 3,00
Betclic
WĘGRY (-6,5) Fortuna

Sprawa jest prosta. Węgrzy muszą wygrać oba najbliższe spotkania (następny z WZP) i liczyć na to, że Portugalia nie ogra Szwedów i Islandia również nie ogra Szwedów, a jest to bardzo prawdopodobne. Wtedy wychodzą z grupy z drugiego miejsca. To chyba wystarczający argument. Będą dzisiaj mocno naładowani, a zawodników też mają lepszych od Brazylijczyków. Jak dla mnie wygrana 2,3 bramkami, a nawet więcej jest bardzo prawdopodobne i wchodzę w to mocniej.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie zachęcam do grania w stronę Persów ale wszystkie ujemne hc w stronę Francji moim zdaniem nie do grania. Dla nich to mecz towarzyski, już awansowali a z Hiszpania zagrają o pierwsze miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +474
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Nie zachęcam do grania w stronę Persów ale wszystkie ujemne hc w stronę Francji moim zdaniem nie do grania. Dla nich to mecz towarzyski, już awansowali a z Hiszpania zagrają o pierwsze miejsce
Może zechcą poprawić bilans bramkowy tak by nawet remis z Hiszpanami dał im pierwsze miejsce w grupie? Potrzebują wygrać 11 bramkami. Powinni to zrobić bez większego wysiłku
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska under 29.5 1.87
Znowu podkreslam ze nie znam sie na recznej ale widzę ze polacy nie potrafia rzucac . Brak zadnego pomyslu . Nie przekonuje mnie ze grają z czarnogora bo zeby oni strzelili jakies 30+ to musieliby grac z jakimś totalnym jaskiem . Nawet Arabii rzucili 27
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Szwecja - Islandia
Typ: Szwecja handicap(-1.5) @1.61 Betters

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest reprezentacja Szwecji, która gra u siebie i jest jednym z głównych faworytów do walki o medale. Rundę wstępną zakończyli oczywiście z 3 pewnymi zwycięstwami i bilansem bramkowym 107-57, choć oczywiście najsilniejszych rywali to oni tam nie mieli (Brazylia, Cape Verde, Urugwaj). Jednak ich kolejny mecz (2 dni temu) i tu już kolejne, pewne 9 bramkowe zwycięstwo z reprezentacją Węgier, z którą to Islandia przegrała mecz w rundzie wstępnej. Według mnie Islandia tutaj gra bardzo przeciętnie, wygrali mecze które musieli pewnie wygrać, czyli z Koreą i Wyspami Zielonego Przylądka. Wygrali również z Portugalią, ale po bardzo zaciętym meczu, gdzie z wynikiem dopiero odjechali pod sam koniec meczu.
Uważam, że dziś Szwedzi wygrają kilkoma bramkami i umocnią się na pierwszym miejscu w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
M 94K

michalkin

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć, że nasz bramkarz utrzyma tak wysoką skuteczność do końca meczu, w związku z tym uważam, że granie na Czarnogóre value.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chorwacja - Belgia

Chorwatom właściwie nie zostało nic innego jak maksymalnie się spiąć i nawrzucać w obu spotkaniach ile tylko się da i liczyć na to, że Egipt wygra z Danią. Mało prawdopodobne aczkolwiek na pewno nie jest to niemożliwe. Choć i warunek wygranej Egiptu ciężki, i różnica bramek obecnie na niekorzyść. Z drugiej strony półamatorska Belgia i Bahrajn więc jest perspektywa do podbudowania bilansu, ale też Dania dziś przed sobą USA więc też będzie blowout. Niestety dla Chorwatów Dania miała śmieszną pierwszą grupę i tam zrobili sobie bramki na plus, a Chorwacja na spory minus z Egiptem. Ale nie zostało nic innego jak próbować zbudować bilans. Tak więc liczę na to, że mocno ruszą od początku

Chorwacja -5,5 1P @2,15
-6.5 @2.86

Mecz -10.5 @2,49
-9.5 @2,11
 
Ostatnia edycja:
K 56,7K

kossma

Użytkownik
Serbia - Argentyna Argentyna l. goli -25.5 @1.82 Fortuna

Niemcy, Norwegowie i Holendrzy upokorzyli Argentynę na tych mistrzostwach nie pozwalając im na zdobycie większej ilości bramek niż 22. Zespół z Ameryki zdecydowanie nie radzi sobie z ofensywnymi Europejczykami i ich zdolność rzutowa wygląda w spotkaniach z silniejszymi zespołami jak niechęć do tej gry. Od kilku lat w ogólności Argentyński handball podobnie zresztą jak i w przypadku piłki nożnej prezentuje dosyć underową tendencję, defensywną. Tyle że wyniki pokazują iż obronny wariant pozostawia tu wiele do życzenia. Nawet w przedturniejowym sptkaniu kontrolnym dostali od Hiszpanów handi 10.5 pkt. i nie dali rady wrzucić więcej jak 20 goli.

Holandia - Niemcy suma goli w meczu +57.5 @1.32 Fortuna

Oj tu mamy zupełnie inną sytuację. Spotkanie na które na pewno wielu zarezerwuje sobie wolne aby dać upust emocjom. Prawdziwy sprawdzian dla Holendrów. Ale tak naprawdę może to być all or nothing dla jednych i drugich. Przewiduję że narzucają tutaj niemało, Niemcy we wszystkich dotychczasowych 4 spotkaniach mieli linię sumy goli na +57.5. Z Holandą było już gorzej, z Norwegią po takiej ostrożnej konfrontacji (tylko 3 dwuminutowe kary) zanotowano 53 oczka a z defensywną Argentyną ledwie 48 (przy zauważalnej jednak dominacji Holandii; z hand. -9.5). W dwóch pozostałych meczach, z Macedonią (58) i Katarem (62) omawiana linia 57.5 goli została pokryta. Biorąc pod uwagę rangę tego spotkania, Niemcy chcą po raz pierwszy od 16 lat sięgnąć po złoty medal mistrzostw a ambitna Holandia zapewne przystąpi do wyzwania, skłaniam się ku temu że poziom wytyczony przez reprezentację Niemiec w ilości goli w dzisiejszym meczu zostanie osiągnięty.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
15:30
Bahrajn : Egipt
Typ: Bahrajn (+8.5)
Kurs: 1.7
Betters
Bardzo ciekawa grupa Egipt prowadzi druga Dania trzeci właśnie Bahrajn z szansą na awans.. dalej Chorwaci. Bahrajn staje dziś do walki o wygraną gdyby tak się stało zrównują się pkt z Egiptem a o dalszym graniu decyduje bilans meczy bezpośrednich. Zadanie oczywiscie bardzo trudne Egipt dobrze prezentuje się na tym turnieju ograli Chorwatów,Maroko,USA i Belgów.. postostanie im mecz z Dania a Brahrajnowi z Chorwacją.. Brahrajn miłe zaskoczenie na turnieju remis z Tunezja win z Belgia i USA porażka z Dania. Wygrać będzie trudno ale nawiązać walkę myślę że jak najbardziej w meczu towarzyskim Egipt : Bahrajn 14 października 2022 r. Padł wynik 26:25 czyli na styku.. jeśli chodzi o zawodników to całkowity no name po stronie Bahrajnu ale Al-Sayyad rzucił w ostatnim meczu Amerykanom 11 goli.. reasumując idę w kierunku wyrównanego meczu z niską linia bramkową i handi w stronę Bahrajnu 8.5 gola kurs 1.7 w Betters w Fortunie na to jest 1.64 zaś w stsie 1.5 . Można też złapać handi w Betters handi na Bahrajn plus 9.5 po kursie 1.53. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom