>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sunday 20 January
Iceland (ISL): #28 Odinn RIKHARDSSON (Right Wing) IN, #17 Arnor GUNNARSSON (Right Wing)
2 of 3 Iceland player replacements allowed
Iceland (ISL): #24 Haukur PRASTARSON (Centre Back) IN, #4 Aron PALMARSSON (Left Back) OUT
1 of 3 Iceland player replacements allowed

Odpada dwóch liderów. Poza tym Islandia poza wygraną z Macedonią nic tutaj nie pokazała ciekawego. Brazylia musi być tutaj faworytem nawet przez sam pryzmat tej wygranej z Chorwacją i faktem, że może podskoczyć o miejsce wyżej wyprzedzając właśnie Chorwatów zakładając, że oni przegrają z Francją.
O ile jeszcze brak Gunnarssona można by było przyjać, o tyle brak Palmarssona jest rzeczywiście to wielka strata i tłumaczy skąd takie kursy. Dzięki bo to mi umknęło.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Norwegia (-2,5) - Węgry I połowa 1,78 Fortuna ✅
Taki sam typ grałem na Duńczyków w starciu z Węgrami (link). Wtedy do połowy skończyło się 5 bramkami różnicy. Sam wynik wtedy był niski ale w drugiej połówce Dania zaczęła rotować mocno. O Węgrach zdania od tej wspomnianej analizy nie zmieniłem. Norwegia wygrała starcie ze Szwecją, gdzie rywale postawili trudne warunki ale Norwegowie pokazali jak mają zróżnicowane warianty ataku. Do tego co mecz to błyszczy inny strzelec - ostatnio Rod nabija konto jak szalony. Grają o 18, Dania ze Szwecją o 20:30 więc nie ma żadnych kombinacji - muszą wygrać. Nie jestem przekonany, czy będą gonić do samego końca ale I połówka powinna być na wysokich obrotach. Zazwyczaj chwilę im schodzi zanim wejdą w mecz ale drugie 15 minut już jest zazwyczaj mocne. Jak najbardziej są w stanie schodzić na przerwę z kilkoma bramkami przewagi - Węgry grają solidnie jak europejski średniak ale to dalej półka niżej niż Norwegia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 0

gumaz

Użytkownik
Witam panowie wzgledem osłabien islandi co mysliscie grac na Brazylie pytam bo mi ostatnio mega nie idzie gra ???? i ciekaw jestem waszych spostrzezen ? 1.7 dobry kurs pozdrawiam
s90/moze sam byś coś na ten temat napisał, zamiast czekac na innych?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Przypominam, że gra toczy się jeszcze o kwalifikacje do turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich. Wiadomo, że jest to najważniejsza impreza w szczypiorniaku gdyż jest rozgrywana co cztery lata a nie co dwa jak Mistrzostwa Świata. Niestety nie mam za bardzo czasu przyjrzeć się temu bliżej, i nie znam dokładnie zasad premiowania, ale chyba walka toczyć się będzie do samego końca nawet o to 3-4 miejsce w grupie. Fajnie by było jakby ktoś to szybko wyjaśnił w temacie.
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Przypominam, że gra toczy się jeszcze o kwalifikacje do turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich. Wiadomo, że jest to najważniejsza impreza w szczypiorniaku gdyż jest rozgrywana co cztery lata a nie co dwa jak Mistrzostwa Świata. Niestety nie mam za bardzo czasu przyjrzeć się temu bliżej, i nie znam dokładnie zasad premiowania, ale chyba walka toczyć się będzie do samego końca nawet o to 3-4 miejsce w grupie. Fajnie by było jakby ktoś to szybko wyjaśnił w temacie.
W turnieju olijmpijskim wystąpi dwanaście zespołów. Udział zapewniony miała reprezentacja Japonii jako przedstawiciele gospodarza igrzysk, zaś o pozostałe miejsca odbywać się będą zawody eliminacyjne. Po jednym zostanie zorganizowane w każdej z czterech regionalnych federacji i podobnie jak z mistrzostw świata awans uzyskają triumfatorzy tych zawodów. W przypadku gdy zwycięzca kontynentalnego turnieju będzie jednocześnie mistrzem świata lub gospodarzem igrzysk, awans z tego turnieju otrzyma zespół z drugiego miejsca. Ostatnią szansą będą trzy czterozespołowe światowe turnieje kwalifikacyjne, z których awansują po dwa najlepsze, a prawo udziału w nich uzyska sześć czołowych drużyn z mistrzostw świata, które dotychczas nie uzyskały kwalifikacji oraz sześć drużyn wyznaczonych ze względu na kryterium geograficzne
 
I 313

igtel

Użytkownik
Chodzi za mną od rana win Szwecji ponad czterema bramkami... Wtedy chyba Dania z drugiego grałaby z Niemcami o finał... Chyba, że się mylę...
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Chodzi za mną od rana win Szwecji ponad czterema bramkami... Wtedy chyba Dania z drugiego grałaby z Niemcami o finał... Chyba, że się mylę...
Tak na ten moment wygląda tabela bezpośrednia 3 najbardziej zainteresowanych zespołów:
Norwegia: 56-57
Dania: 30-26
Szwecja: 27-30
Jeżeli Szwecja wygra np: 4 bramkami z Duńczykami to bezpośrednia tabela tych zespołów będzie wyglądała Następująco
Szwecja +1 bramka w bilansie
Dania bilans na 0
Norwegia -1 bramka w bilansie
Zwycięstwo Szwedów 6 (i więcej) bramkami premiuje awansem Szwedów oraz Norwegów
Zwycięstwo Szwedów 3,4,5 bramkami premiuje awansem Duńczyków oraz Szwedów.
Zwycięstwo Szwedów 2 (i mniej) bramkami premiuje awansem Duńczyków oraz Norwegów
Jeżeli źle policzyłem to śmiało mnie poprawcie.
Generalnie to chyba te wyliczenia nie mają i tak sensu bo pierwsze są brane pod uwagę bramki w całej grupie gdzie Szwedzi wyprzedzają Norwegów 2 bramkami. Jeżeli Szwedzi Wygrają np 1 bramką a Norwedzy 3 to zrównają się w grupie bramkami i decyduje Mecz bezpośredni, który wygrali Norwedzy.
 
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Przy takiej samej ilości punktów dwóch lub wiecej drużyn, bierze się pod uwagę stosunek bramek pomiędzy tymi drużynami, a nie stosunek bramek ze wszystkich spotkań w grupie. Więc te Twoje wyliczenia mają sens.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
W zwiazku z oslabieniami w Islandii gram over 3.5 bramki Gudmundsonna. Kurs 1.85 w betsson. W ostatnich meczach zdobywał po 3 bramki. Dziś dużo więcej minut zapewne i kilka rzutów więcej pod nieobecnosc w/w zawodników. Powinno być dużo bramek co sprzyja overowi. Powodzenia
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Przy takiej samej ilości punktów dwóch lub wiecej drużyn, bierze się pod uwagę stosunek bramek pomiędzy tymi drużynami, a nie stosunek bramek ze wszystkich spotkań w grupie. Więc te Twoje wyliczenia mają sens.
Właśnie teraz czytałem o tym i tak właśnie jest jak myślałem ;)
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Sunday 20 January
Iceland (ISL): #28 Odinn RIKHARDSSON (Right Wing) IN, #17 Arnor GUNNARSSON (Right Wing)
2 of 3 Iceland player replacements allowed
Iceland (ISL): #24 Haukur PRASTARSON (Centre Back) IN, #4 Aron PALMARSSON (Left Back) OUT
1 of 3 Iceland player replacements allowed

Odpada dwóch liderów. Poza tym Islandia poza wygraną z Macedonią nic tutaj nie pokazała ciekawego. Brazylia musi być tutaj faworytem nawet przez sam pryzmat tej wygranej z Chorwacją i faktem, że może podskoczyć o miejsce wyżej wyprzedzając właśnie Chorwatów zakładając, że oni przegrają z Francją.
Ogladajac te mistrzostwa nie ma.co patrzec na mecze co byly dzien czy dwa ni temu bo tu kazdy mecz jest inny. Chorwacja rozjechala hiszpanow przegrala z brazylia a co brazylia pokazala z hiszpania piach i 10 metrow mułu. I w sumie gdyby nie sedziowie nie wiadomo jak zakonczylby sie mecz chorwacji z niemcami. Tak czy inaczej handball we krwi maja islandczycy i poszedl bym w ich sterone po takim kursie niz na himerycznych brazylijczykow.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dziwię się że nikt nie pisze o Chorwatach? Moim zdaniem po tym przekręcie z Niemcami będą chcieli dziś pokazać, że awans to właśnie im się należał!!! Francja już pewna awansu, więc w głowach już półfinał za dwa dni a i tak nie mają wpływu na wybór przeciwnika bo Dania gra później. Kurs w okolicach 4 ✅✅✅na Chorwatów pobieram z przyjemnością!
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dania-Szwecja. Dania powyżej 26,5 bramki. 1,5 fortuna
Dziwnie niska linia na gospodarzy. Ok, teoretycznie mogą przegrać minimalnie a i tak awansują.. Jednak coś muszą zagrać. W normalnych okolicznościach nie dałbym Szwecji szans i spokojnie 30 bramek rzuciliby duńczycy.. Dzisiaj nawet jeśli będzie trener mocno rotował składem to myślę, że i tak narzucają. Na ławce &quot;ogórków&quot; nie mają (może poza Mensahem którego gry nie trawię).
Grają u siebie, wiec ja liczę, że uczciwie podejda do meczu i po prostu go wygrają..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dania - Szwecja Hampus Wanne poniżej 2,5 bramki 2,15 Etoto ▶zwrot Cały mecz na ławce
Ten typ miałem w głowie od meczu Dania - Norwegia. Tam grałem na bramki Jondala. Linię udało się zrobić ale co innego zwróciło moją uwagę. Jondal wtedy rzucił 4 bramki, w tym dwie z karnych. Z gry ze skrzydła tylko dwie, a kto ogląda mistrzostwa ten widzi, ile piłek normalnie skrzydłowy norweski dostaje co mecz. To wszystko zasługa Lasse Svana, który świetnie broni. Pilnuje bardzo dobrze swojego rywala i praktycznie odcina od piłek. Skrzydłowy Austrii Raul Santos tylko 1 rzut ze skrzydła, we wspomnianym meczu z Norwegią Jondal tylko dwa razy, skrzydłowy z Egiptu jeden rzut i Boka z Węgier dwa rzuty. Bardzo mało prób - lepiej to wychodzi z drugiej strony boiska. Do tego Landin bardzo dobrze broni ze skrzydeł, więc dojście na pozycję nie oznacza, że to jest bramka.
Typ na lewoskrzydłowego, czyli Wanne. Ten wskoczył do wyjściowego składu w trakcie mistrzostw, bo Tollbring zawodził. Wyszedł mu mecz z Norwegią, gdzie rzucił aż 5 bramek. Z tego trzy to kontry, a ze skrzydła tylko 2/5. Nie prezentuje takiego poziomu, jak Ekberg z Zachrissonem na drugiej stronie. Jeśli będzie im słabo szło nie zdziwię się, że opuści boisko, a Tollbring się na nim pojawi. Gram przede wszystkim z powodu umiejętności defensywnych Lasse Svana. Szkoda że to nie linia 3,5 ale za to kurs większy - coś za coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom