>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dania dzis przed własną publicznoscia na 99% tego nie wypusci. Wyglądają kapitalnie. A w finale to potwierdza . Juz w grupie w Meczu z Norwegami ani na chwilę ich wygrana nie była zagrozona. D
zis wygraja gospodarze
✅✅
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Panowie spokojnie każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. rafi131364 nie musisz się z nimi zgadzać, więc nie atakuj innych tylko dlatego że masz inne zdanie. Finał zapowiada się niezwykle ciekawie, jeśli chodzi o kontuzję rozgrywającego Roed`a to prawdopodobnie zagra w tym spotkaniu.
Nawiązując do spotkania o 3 miejsce to kursy mocno przesadzone w kierunku Francuzów, którzy nic wielkiego nie pokazali na tym turnieju. Niemcy grają u siebie i uważam że staną na rzęsach by zgarnąć medal. Potencjał ku temu jest, mają solidny zespół z mieszanką młodości i doświadczenia. Przede wszystkim mają mocniejszą obsadę bramki niż Francuzi i w takim spotkaniu może mieć to kolosalne znaczenie.
Osobiście pobieram:
Niemcy wygrają 1 połowę lub cały mecz @ 1,95 Fortuna ✅✅✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Francja Kentin Mahe powyżej 3,5 1,64 Etoto / 1,60 Unibet ✅
Co buk to inne linie: Etoto daje 3,5, Forbet 4,5, a Fortuna aż 5,5. Ja proponuje bezpieczną opcję z ciekawym kursem. Mahe jest najbardziej wszechstronnym zawodnikiem Francji. Gra na rozegraniu, zaczynał przed laty na skrzydle. Nie tylko rzuca z 9. metra ale przede wszystkim wchodzi do pierwszej linii. Do tego rzuca karne, co jest istotne. Przy agresywnej obronie rywali może ich kilka być w meczu. Do tego Mahe jest niskim, mobilnym zawodnikiem grającym na zwodzie. Przy silnej obronie niemieckiej powinien akcjami indywidualnymi próbować się przedrzeć do rzutu. Potrafi pójść z kontrą, co też jest istotne, bo to dość łatwy sposób na nabijanie bramek.
Mahe w meczu grupowym z Niemcami był najlepszym strzelcem ekipy francuskiej - 9/11, w tym 4/4 z karnych.
Norwegia - Dania Bjarte Myrhol poniżej 4,5 bramki 1,70 Forbet ✅
W mojej opinii zbyt wysoka ta linia. Myrhol w meczu z Niemcami był jednym z głównym aktorów widowiska - 6 bramek i znaczący wkład w sukces. Tam jednak Niemcy wychodzi obroną przede wszystkim do Sagosena i Roda, dzięki czemu Myrhol miał sporo miejsca na kole - sporo piłek chodziło do niego. W tym meczu nie liczę na podobny scenariusz - Dania nie daje kołowym rywali aż tyle miejsca do rozwinięcia skrzydeł. Druga kwestia - skuteczność Myrhola. W statystykach mistrzostw 12. miejsce. 39 bramek ze skutecznością rzutową 81%. Bardzo dobry wynik ale rozłóżmy to na części. Nabijał mocno i bramki i procenty w spotkaniach ze słabszymi drużynami jak z Tunezją, gdzie miał 6/6. Tam sporo też rzucał z kontr. Z lepszymi ekipami ten aspekt odszedł, bo zazwyczaj na grę obronną schodzi z boiska. Do tego aż tak szybko nie biega i jego rolę przejęli skrzydłowi. W ataku z najlepszymi ekipami dużo nie kończy. W pierwszym spotkaniu z Danią 3/5, ze Szwecją 2/4, z Niemcami świetny wynik ale też 6/9, więc to nie jest tak, że się praktycznie nie myli w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
friendly 421

friendly

Użytkownik
Mecz pofinalowy, ambicje Francuzów na pewno sięgały złotego medalu, Niemcy nie byli stawiani w roli głównego kandydata do zwycięstwa, jak ich aktualny przeciwnik. Brązowy medal to będzie dla zachodnich sąsiadów duży sukces, dla Francji mecz już nie na takim poziomie motywacji. Wiemy o co grają zespoły, więc jest to uzasadnione. Mecz nie będzie rozgrywany w rodzinnych stronach, aczkolwiek przewaga kibiców niemieckich będzie zdecydowana. W teorie sedziowskie nie wnikam, w handballu od dawien dawna nie ma uczciwego sędziowania, zresztą nie inaczej niż w pilce nożnej, takie już sporty, że wiele decyzji jest &quot;interpretowanych&quot; , a nie sztywno określonych w zasadach. Czysto sportowo - szczerze? Francja jakby wypalona, nie ma tego błysku jakiego oczekiwaliśmy, Niemcy za to cały czas na pełnej spinie, solidnie. No i żelazna defensywa, będą kary, ale to wpłynie na całokształt gry pozytywnie dla Niemców, część zawodników francuskich jest po prostu delikatniejsza i na pewno ograniczy to ich zapal. Nie ukrywam, że analiza lekko pod typ, ale też podparta faktami autentycznymi. Mecz będzie na styku, ode mnie propozycja
Niemcy(+1.5) vs Francja, kurs 1.8 iforbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji. Czytam wasze posty i z większością się zgadzam . Dania faworytem , na papierze są mocniejsi i Hansen MVP.. Jest tylko jedno ALE . Mikel Hansen to człowiek o niesamowitych umiejętnośćiach ale też ktoś kto często w ważnych momentach zawodzil i, gdy nie wyszły mu dwie, trzy akcje to po prostu było po gościu u nie trafiał już nic. Norwedzy są waleczni i potrafią grać mocno w defensywie i jeśli tylko uda im się sprowokować Hansena to Dania może. Mieć problem. Chciałbym wyrównanego meczu i po części liczę że Hansen nie będzie dziś tak mocny.. Wiele będzie dzisiaj zależeć od Landina bo jeśli zagra na najwyższym poziomie to nawet przy słabszej dyspozycji Hansena może nie byc ck zbierać z Norwegow .
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A jakbyśmy my coś współorganizowali z Niemcami to zapewne grając w Polsce trybuny były by za nimi?
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
A jakbyśmy my coś współorganizowali z Niemcami to zapewne grając w Polsce trybuny były by za nimi?
Organizowaliśmy Euro z Ukrainą i jakoś potrafiliśmy się dogadać.... Duńczycy mają z goła odmienne stosunki z Niemcami niż my.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tak, wiem. Przecież nawet co roku jak jestem na Memoriale Wagnera to jakaś tam sympatia z trybun w którąś z drużyn płynie w oczekiwaniu na mecz naszych, ale nie ma co tego dawać jako argument &quot;na plus&quot; bo to żaden żywiołowy doping nie jest.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Panowie spokojnie każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. rafi131364 nie musisz się z nimi zgadzać, więc nie atakuj innych tylko dlatego że masz inne zdanie. Finał zapowiada się niezwykle ciekawie, jeśli chodzi o kontuzję rozgrywającego Roed`a to prawdopodobnie zagra w tym spotkaniu.
Nawiązując do spotkania o 3 miejsce to kursy mocno przesadzone w kierunku Francuzów, którzy nic wielkiego nie pokazali na tym turnieju. Niemcy grają u siebie i uważam że staną na rzęsach by zgarnąć medal. Potencjał ku temu jest, mają solidny zespół z mieszanką młodości i doświadczenia. Przede wszystkim mają mocniejszą obsadę bramki niż Francuzi i w takim spotkaniu może mieć to kolosalne znaczenie.
Osobiście pobieram:
Niemcy wygrają 1 połowę lub cały mecz @ 1,95 Fortuna ✅✅✅
W przerwie księgujemy...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Niemcy asy mają 18sek to zamiast na luzie, wziąć przerwę i rozegrać spokojnie to lecą jak najszybciej.. jeszcze na początku rozumiałem bo była szansa na kontre ale potem juz nie to i tak pcha do koła gdize jest przewaga francuzów.. i dobrze, że przegrali i bez medalu są
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Gdzie sprawdze statystyki odnosnie Kar 2 minutowych?
https://competition.ihf.info/sites/default/files/competitions/226654de-f6a5-40ac-bc6c-bfdbfd5f8b28/pdf/95FTR.PDF?n=1548602653
II połowa Niemców fatalna. Mądra decyzja Dinarta, żeby przesunąć wreszcie Mahe na rozegranie (nie rozumiem decyzji, że rozpoczął na skrzydle). Niemcy zostali w szatni. Kluczowy moment meczu? Myślę, że trzecia kara i czerwona kartka dla Wiencka na początku drugiej części. Potem Francuzi praktycznie wszystko rzucali co mieli, a przecież w I połówce Niemcy na nic im nie pozwalali. Niemcy natomiast mieli swoją piłkę na wygranie meczu ale się całkowicie pogubili próbując grać kołem, gdzie na prawym mieli przez moment czystą sytuację.
Co do brania czasu - moim zdaniem dobra decyzja trenera. Grali jednego mniej, a tu wychodzili z kontrą. Też bym dał zagrać bo to najłatwiejszy sposób na rzucenie bramki. Gdyby któryś z nich zwolniłby akcję jestem pewny że wtedy od razu trener wziąłby czas. Tu jednak strata i już było za późno.
Kto nie widział tej ostatniej akcji, jakość fatalna ale coś widać, potem się pewnie pokażą w lepszej jakości.
1089541928931282945
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Co do przerwy to wydaje mi się, iż już bodaj w 48 minucie trener wyczerpał limit czasów, tak więc dlatego akcja była kontynuowana.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dania podsumowała dobitnie, kto tu był najmocniejszy. Zasłużenie wygrali, bo przez cały turniej wyglądali najlepiej.
IHF wybrała najlepszą siódemkę i MVP. Co do najlepszego gracza nie mogło być inaczej: Mikkel Hansen z Danii. Nie tylko lider ale też najlepszy strzelec, do tego kupa asyst.
Zwyczajowo przyjęto, że MVP nie jest w najlepszej siódemce turnieju:
Bramkarz: Niklas Landin (Dania)
Lewe skrzydło: Magnus Jondal (Norwegia)
Lewe rozegranie: Sander Sagosen (Norwegia)
Środek rozegrania: Rasmus Lauge Schmidt (Dania)
Prawe rozegranie: Fabian Wiede (Niemcy)
Prawe skrzydło: Ferran Sole (Hiszpania)
Koło: Bjarte Myrhol (Norwegia)
MVP: Mikkel Hansen (Dania)
Ogólnie wielkich niespodzianek w składzie tym nie ma. Może tylko nad Wiede można by było się zastanowić bo on zazwyczaj na środku grał ale jak rozumiem chciano jakiegoś Niemca w składzie. Ja bym bardziej tam widział Roda, choć dzisiaj bardzo słabo grał ale to może też wczorajszy uraz na to miał wpływ.
Na prawym skrzydle postawiono na Sole. Hiszpan to trzeci strzelec turnieju, po Hansenie i Jondalu, a jednak grał mecz mniej. Ciekawostka, że nie ma nikogo z Francuzów (ja bym widział ewentualnie Fabregasa za Myrhola).
Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie, mam nadzieję, że sporo osób skorzystało z tego, co tu było pisane. Myślę, że to były ciekawe mistrzostwa i dało się trochę zarobić. Ja sam dawno tak się nie udzielałem z ręcznej ale po podsumowaniu całej imprezy wynik mi wyszedł niezły: 13/21 na ✅ (bez zwrotów 13/19), w tym sporo typów z wyższymi kursami.
Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Witam Panowie, potrzebuje waszej pomocy. Postawiłem zakład, że Rasmus Lauge Schmidt rzuci 5 goli, oglądałem cały mecz i moim zdaniem rzucił 5 bramek w minutach 4/5, 22, 24, 30, 41 a bukmacher twierdzi że 4, kazał mi złożyć reklamacje ale nigdzie nie mogę znaleść bramki z 4/5 minuty i 24, 3 pozostałe znalazłem, może ktoś wie gdzie oglądnąć bramki lub cały mecz bo szkoda podarować 2tys ???? Proszę o pomoc, dzięki !
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witam Panowie, potrzebuje waszej pomocy. Postawiłem zakład, że Rasmus Lauge Schmidt rzuci 5 goli, oglądałem cały mecz i moim zdaniem rzucił 5 bramek w minutach 4/5, 22, 24, 30, 41 a bukmacher twierdzi że 4, kazał mi złożyć reklamacje ale nigdzie nie mogę znaleść bramki z 4/5 minuty i 24, 3 pozostałe znalazłem, może ktoś wie gdzie oglądnąć bramki lub cały mecz bo szkoda podarować 2tys ???? Proszę o pomoc, dzięki !
Rzucił 4, a przynajmniej tak jest w oficjalnym raporcie meczowym:
https://competition.ihf.info/sites/default/files/competitions/226654de-f6a5-40ac-bc6c-bfdbfd5f8b28/pdf/96FTR.PDF?n=1548622991
Wg tej rozpiski nie rzucił w 24 minucie:
https://competition.ihf.info/sites/default/files/competitions/226654de-f6a5-40ac-bc6c-bfdbfd5f8b28/pdf/96MTR.PDF?n=1548622991
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom