>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Tyle że jak patrzyłeś wcześniej to wiesz że przed pierwszym meczem Tomas i tak był faworytem bukmacherów co do najlepiej rzucającego Hiszpana. Teraz ma swojego rodzaju handicap 4 bramek a to już dużo. Owszem, spotkań jeszcze dużo bo zakładając awans gospodarzy do wielkiego finału (czy też biorąc pod uwagę mecz o brąz) pozostało aż 8 spotkań i tak jak piszesz każdy mecz jest inny więc nie ma się co spodziewać po 8 bramek Tomasa na mecz. Jednak skoro nie zdjęli oferty po pierwszym meczu i ktoś złapał to @2,95 to teraz wie co robić aby zminimalizować ryzyko. Tyle ode mnie w tym temacie, po takim kursie głupota wg mnie było nie zagrać.
Odnośnie jutrzejszych spotkań. Mimo ogromnej w ostatnich czasach zapaści Niemców to nie wyobrażam sobie ich jakiejkolwiek straty punktów z odmłodzoną Brazylią. Inna sprawa że nasi zachodni sąsiedzi zwykle słabo wchodzą w takie turnieje czego świadkami byliśmy chociażby przed rokiem - mam tu na myśli porażkę z Czechami a potem całkiem niezła postawę ekipy Martina Heubergera. Według mnie pole do popisu będzie miał jutro zwłaszcza kołowy Wiencek, którego obserwuje przy okazji Bundesligi i mimo swojej masy gra tego zawodnika jak najbardziej może się podobać. Tak więc ja tutaj widzę zwycięstwo Niemców i pobiorę obniżone handi Niemcy -2.5 @1,43 ✅ w bet365.
A do dubla z Niemcami pójdzie under 55.5 @1,55 ⛔ w meczu Macedonii. Ekipa Chile z ostatniego mundialu w Szwecji dała się zapamiętać przede wszystkim jako ekipa wskroś underowa, rzadko przekraczając granicę 20 bramek zdobytych. Macedonia także mimo posiadania w składzie najlepszego strzelca ubiegłorocznych ME Kiryła Łazarowa mecze wygrywała raczej w sferze defensywnej. Pewnie koło 30 bramek się zakręcą ale nie wydaje mi się aby Chile mogło ich zdobyć koło 25. Także obniżony under wygląda całkiem atrakcyjnie.
W meczu Polaków czekam jeszcze na rozwój linii u/o (głównie pod kątem Rutenki) na zawodników ale już na ten moment ciekawie wygląda over 4.5 Miśka Jureckiego @1,62 w unibet. Argumenty w sumie powyżej przedstawił adqs w analizie przedturniejowej zatem nie ma sensu się powtarzać. W każdym razie w ostatnio prezentowanej dyspozycji ta linia na Dzidziusia wygląda niezwykle zachęcająco ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macieksokol 1,5K

macieksokol

Użytkownik
Argentyna - Czarnogóra under 49.5 @1.85 betsafe 2/10 ⛔

Linia dramatycznie niska, ale obie wystarczy rzut oka na wyniki, jakie notują obie drużyny, by wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Pierwsze wyniki z brzegu -&gt; kwalifikacje na hiszpański turniej i bardzo niskie wyniki w dwumeczu Czarnogóry ze Szwecją (22:21 i 20:18), czy też decydujące mecze reprezentacji Argentyny w kwalifikacjach PanAm (28:13 z urugwajskimi amatorami i 22:21 z Brazylią). Przeglądanie kolejnych wyników tylko utwierdza w przekonaniu, że nie powinno być w tym meczu wiele bramek. Spodziewam się tutaj meczu na styku, więc kolejny plus. Drużyny Czarnogóry nie widziałem w akcji, ale poszczególni zawodnicy są rozpoznawali na arenie europejskiej i trzeba przyznać, że wirtuozów handballa w tej drużynie nie ma, a raczej solidni rzemieślnicy. Nie odmawiam jakości sportowej temu zespołowi, bo pokonanie Szwedów mówi samo za siebie, ale ciężko będzie Czarnogórcom o dobry wynik. Argentyna to zespół robiący systematyczne postępy, co zapewne udowodni w tym turnieju. W ataku mają spory problem, bo większość zawodników to raczej szybcy i zwrotni gracze(przede wszystkim &quot;klan&quot; Simonetów), dobrze grający 1na1, niż potężnie rzucający piłkarze ręczni. Spodziewam się tutaj wyniku koło 25:22 dla Czarnogóry.

Niemcy+Węgry @1.50 Tobet 3/10✅

Bez zbędnych kombinacji. Mecze już opisane, więc nie ma sensu pisać po raz kolejny tych samych argumentów. Drużyny z Europy, a reszta świata to przepaść. Na Niemców to może jeszcze bałbym się stawiać, bo bez Gensheimera i Krausa to słabszy zespół, ale Brazylia to młody zespół i w starciu z niezłą defensywą Niemców, sobie nie poradzi.

Rutenka over 4.5 @1.65 tobet 5/10✅

Przed chwilą zakład się pojawił, więc trzeba korzystać. To o czym wspominał @adqs, Polacy mają problemy z bronieniem gwiazd przeciwnika, co pokazywały właśnie mecze z Macedonią i Lazarovem. Jutro rolę Kiryła przejmie zawodnik Barcelony. W meczu rozgrywanym w 2011 roku, Rutenka zdobył przeciwko Polsce 4 bramki, ale nie grał tak długo,jak zagra jutro, a dodatkowo spudłował 2 karne, a jutro takich prezentów się nie spodziwam. Warto.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Z Rutenką to ja bym uważał, jestem pewny, że jutro jeśli nie 60 minut, to chociaż 30 będziemy grali z Chodarą na jedynce, a później jeśli i to by nie pomogło 5+1 właśnie przy zawodniku Barcelony. Każdy na niego zwraca uwagę, wszystkie wywody i analizy nad Białorusią zaczynają się od niego. Pozostali gracze Białorusi to może nie do końca anonimowi zawodnicy, ale spokojnie można dać radę z nimi grając 5 na 5.
Nie lubię grania innego niż na wynik meczu, ale jak już spojrzałem na ofertę to się wypowiem:
Cupic over 6,5 @1.90 ✅ ✅ ✅
Ivan może 7 bramek rzucić w 20 minut, sądzę, że jutro dostanie 30, ale jest pierwszy do wykonywania karnych. Spodziewam się ogromnej ilości kontr, a jeśli Australia stawi jakikolwiek opór w obronie, to będą rzuty karne. Linia jak najbardziej do pokrycia.
Lindberg over 4,5 @1,75 ✅ ✅ ✅ izzi
Podobna sytuacja z szybkimi kontratakami i czasem gry co w przypadku Ivana. Hans Lindberg powinien 5 bramek rzucić, a może z karnego wcześnie pomyli się Eggert, to wtedy na siedmiu metrach zamelduje się gracz HSV.
I teraz bez typu, ale trochę informacji: Michał Jurecki u/o 4,5. Polacy już są przygotowani na podwyższenie pod Michała ze strony Białorusinów. Jurij Szewcow to nie byle trener i wie jak ustawić zawodników, a nie oszukujmy się, to Michał Jurecki jest naszą jedyną sprawdzoną armatą w drugiej linii. Za zagraniem overa przemawia jednak to, że młodszy z braci zagra pewnie cały mecz. Bardzo trudno cokolwiek przewidzieć i nie brałbym tego overa 4,5 w ciemno.
//Jaki bukmacher? Hopkirk
Unibet
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
12.01 18:00 Islandia - Russia over 60 1,85 tobet
Jak dla mnie najlepsze spotkanie dzisiejszego dnia bardzo ciekawa para. Zapowiada sie szybki mecz, sporo kontrataków- dużo rzutów szybkich akcji z obu stron. Linia spokojnie do pokrycia Lekkim faworytem tego spotkania chyba sa Islandczycy,ale ze to 1 spotkanie rożnie może być. Obie drużyny zdecydowanie grające ofensywnie pole do popisu będą mieli skrzydłowi, myślę ze obie drużyny spokojnie przekroczą granice 30 bramek.Jako ze zmieniły sie zasady, każdy mecz jest bardzo ważny w grupie. Wiec raczej nikt nie będzie kombinował w takim meczu, juz będziemy mieli poważne granie- obie drużyny sa bardzo zgrane,doświadczone maja kilku świetnych zawodników. Liczę na bardzo ciekawe spotkanie bardzo wyrównane błyszczeć powinni Konstantin Igropulo Alexey Rastvortsev i Mikhail Chipurin , po stronie Islandzkiej liczę i jestem ciekaw jak zagrają Aron Palmarsson i Gudjon Valur Sigurdsson
 
W 7

wezy1

Użytkownik
Aktualnie spadło już do 2,5 ale mimo wszystko zastanawiam czy się aż tak warto to grać.
Victor Tomas rzucił 8 bramek z czego 6 z rzutów karnych, w każdym meczu nie będzie miał z 8 bramek do rzucania z samych karnych, z lepszym rywalem obniży się ten próg do około 4.
Patrząc na kolejne mecze Hiszpanii z Egiptem i Australią, to te drużyny są tak słabe, że trójka rozgrywających + obrotowy Aguinagalde będą wchodzić jak w masło w 6m rywala i porzucają większość goli, szczególnie z Australią wystarczy im dobry strzelec z daleka (coś ala Bielecki) by lekko wyciągnął obronę do przodu i wtedy albo podanie na koło albo w ostateczności skrzydłowi.
Tak mi się wydaje, że będą grać.
Przejrzałem raporty z meczów Hiszpanii z IO i Victor Tomas nie był tam aż tak wiodącą postacią.
Ale kurs mimo wszystko ciekawy.
Egipt, Australia, Węgry, Chorwacja - taki rozkład czeka reprezentację Hiszpanów.
Czy na prawdę myślicie, że podstawowi zawodnicy zagrają chociażby 30 minut z Australią ? Przecież już dzisiaj było widać brak zbytniego napięcia u Hiszpanów i jakoś nie specjalnie spinali się w meczu z Algierią.
Wygrać trzeba i choćby nie wiem jak nie chcieli to i tak Algierię, Egipt i Australię pokonają.
Czekają ich dwa ważne spotkania z Madziarami i Chorwacją i na te mecze pewnie będą oszczędzani podstawowi zawodnicy.
Gadka o tym ile to podstawowi zawodnicy nie rzucą tym słabym rywalom jest zbędna.
 
A 4

alex123

Użytkownik
co myślicie o graniu na to kto pierwszy złapie karę 2 min w meczu?w stsie kursy na dryżyny o wiele technicznie słabsze jak i wolniejsze są kursy 1,7,np w meczu chorwacja-australia to kangury powinny miec problem z szybkimi chorwatami,do tego w ich poprzednim meczu dwa lata temu bilans kar wynosił 3-1 dla australii i chorwaci złapali swoje 2 min jako ostatni w tym meczu
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Islandia - Rosja 2 @ 2.50 Sportingbet ✅
W Islandii piłka ręczna to sport narodowy, zaś zarówno męska, jak i żeńska reprezentacja od wielu lat osiągają doskonałe wyniki na imprezach międzynarodowych. Jednak nic nie trwa wiecznie i na obecnych Mistrzostwach Świata w Hiszpanii spodziewam się regresu reprezentacji Hiszpanii. Wszystko dlatego, że z drużyny narodowej Islandii odeszło czterech zaawansowanych wiekowo weteranów tj: Arnor Atlason, Alexander Petterson, Ingimundar Ingimundarsson i Olafur Stefansson, którzy w poprzednich latach stanowili o sile zespołu islandzkiego. Oczywiście na ich miejsce są ciekawi i zdolni zawodnicy, jednak potrzebują oni czasu by nabyć niezbędnego doświadczenia i okrzepnąć jako drużyna.
W podobnym dołku drużyna Rosji była przez kilka ostatnich lat. Jednakże po zmianie trenera oraz pokoleniowej w rosyjskiej kadrze coś drgnęło i w mojej ocenie mają spore szanse by zostać czarnym koniem hiszpańskiego turnieju. Gorbok, Shelmenko, jak również
Atman, Aslanyan i Igrupolo to niewątpliwie liderzy rosyjskiej drużyny głodnej sukcesów, zwartej i niezwykle zmobilizowanej.
Dlatego też w dzisiejszym spotkaniu stawiam na Rosjan, którzy niewykluczone, że na turnieju w Hiszpanii po kilku chydych latach będą chcieli nawiązać do sukcesów z lat 90-tych, kiedy mieli jedną z najmocniejszych siódemek na świecie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Bardzo ciekawy pojedynek. W Islandii na pewno trzeba zwrócić uwagę na formę bramkarza Gustavssona. W Magdeburg mało grał. W listopadzie, grudniu był kontuzjowany(problemy reumatoidalne), leczył się długo w ojczyźnie. Jestem ciekawy jego dyspozycji.
W reprezentacji Islandii na uraz narzeka skrzydłowy z Lowen Stefán Rafn Sigurmannsson, ale to już mniej ważne.

Rosja z Shelmenką, Harbokiem i Atmanem pewnie wzmocniona, ale to jak zawsze niepewny zespół do typowania.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W pierwszym meczu Mistrzostw Świata w Hiszpanii polscy piłkarze ręczni zmierzą się z Białorusią. Rywale zmagają się problemami kadrowymi. Selekcjoner Białorusi Jurij Szewcow wyjawił na łamach rodzimych mediów, że z biało-czerwonymi nie zagra skrzydłowy Witali Karzaneuski, a występ rozgrywającego Kirył Kniazeu stoi pod znakiem zapytania.
12 stycznia Polacy meczem w Saragossie z Białorusią rozpoczną zmagania w MŚ. Podopieczni Michaela Bieglera są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale rywale zapowiadają, że zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę.
Selekcjoner Jurij Szewcow na konferencji prasowej zapewnił, że dobrze przygotował swoją drużynę do pojedynku z Polakami. - Wiemy, że większość naszych grupowych przeciwników stosuje ustawienie 6-0. W 80 proc. jestem przekonany, że właśnie tak z nami zagrają Polacy. Mogą się też zdecydować się na indywidualne krycie Siarhieja Rutenki (największa gwiazda Białorusi, występująca w Barcelonie - przyp. WP) - powiedział Szewcow w rozmowie z białoruskimi dziennikarzami.
Największym zmartwieniem trenera naszych najbliższych rywali są kontuzje. - Witali Karzaneuski nadal nie jest jeszcze w pełni zdrowy. Na pewno pierwszy mecz obejrzy z wysokości trybun, ponieważ potrzebuje jeszcze tygodnia przerwy. Na szczęście Witalij szybko dochodzi do siebie - zdradził białoruski szkoleniowiec. Problemy ze zdrowiem ma także Kirył Kniazeu, ale skrzydłowy może zagrać przeciwko Polsce. - Kirył ma uraz, więc go oszczędzaliśmy. Pomimo tego postanowiliśmy zabrać go do Hiszpanii - dodał Szewcow.
www.wp.pl
 
K 1

kub222

Użytkownik
Chorwacja vs Australia under 57,5 1.50 Bet365 ✅ nawet 50 bramek nie było
Nie chce mi się wierzyć w niepowodzenie tego typu.
Chorwacja faworyt mistrzostw i bardzo dobra drużyna chociaż w sparingach nie zachwycali.Australia kompletnie nie znam tej drużyny ,ale to kompletnie outsiderzy .
Chorwacja wyrobi sobie przewage i tak będzie grać do końca strzli ok.40-43 bramek jak nie mniej,a Australia 10-12 więc dodam to do kuponu.Co daje nam mniej więcej 52 bramki.
Ps: Też gram dzisiaj Rusjan Dla mnie kursy powinny być wyrównanie a nie są i to błąd buków.
//Używajmy bukmacherów internetowych, chyba że dla kogoś to problem. Hopkirk
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak dla mnie Islandia jest lepszym zespołem od Rosji, ale na pewno trochę słabsza jest ta prawa strona... Alex Petersson i Stefansson to była prawa strona na miarę naprawdę dobrych wyników. Teraz wydaje się, że Halgrimsson i Olafsson to będzie podstawowa para na tych pozycjach. Wciąż uznani gracze, Halgrimsson z naprawdę dużymi możliwościami w ataku, a Olafsson jest naprawdę takim wdzięcznym, solidnym zawodnikiem.
O Rosjanach wiele było mówione: Atman to duże wzmocnienie, Harbok grać umie, Szelmienko czy Czipurin i Igropulo to wiadomi gracze o uznanej marce. Ale w kadrze jakoś to ciekawie nie wygląda. Serbowie w bardzo bardzo osłabionym składzie ich ograli, bardzo słaba Austria w Rosji też walkę przez pewien czas nawiązała. Islandczycy to nie jest taka reprezentacja, która słabo zaczyna turnieje, która schodzi poniżej jakiegoś poziomu. Nawet w obliczu tych osłabień powinni sobie dać radę. Hopkirk jest ciekaw postawy Gustavssona. To jest bardzo fajny bramkarz, ale sądzę, że dziś powinien swoje pobronić. Palmarsson na rozegraniu i Gunarsson dobrze się rozumieją. W obronie Islandia niby traci sporo bramek, ale to naprawdę nieźle broniący zespół. Wg mnie spokojna wygrana Islandii
Islandia @ 1.8 Bwin ⛔
Over 59.5 @ 1.83 bwin⛔

Węgrzy wg mnie nie powinni mieć absolutnie problemów i z tych niskich kursów ten jest najbardziej do zaakceptowania. Ja zagrałem gdy jeszcze było @1.3, ale z kolei na Islandię wzrosty więc dubel lekko poszedł w górę co jest z korzyścią dla Was. Węgry mają dość szeroką kadrę, fajną bramkę z dwóch rzemieślników, którzy naprawdę wiele momentami umieją zrobić dobrego. Egipt pewnie będzie chciał zagrać jakieś niezłe zawody, ale akurat Węgrów nie posądzałbym o lekceważącą postawę toteż nie powinni tu wywalczyć punktów.
Węgry @ 1.25 Tobet ✅
Jak najbardziej godny poparcia dubelek z typów zaproponowanych przez Unicaję i nikkola - overki GVS i Cupicia do grania. Akurat Ruscy to jest zespół bardzo często w ataku mylący się, robiący straty, a w kontrach Gudjun jest bardzo bardzo fajnym zawodnikiem i potrafi je wykorzystywać. Gunnarsson również na kole powinien karnych trochę wyrobić więc wg mnie na spokojnie.
Cupic? Slavko raczej nie zmienia wykonawców karnych, choć na IO chyba w którymś meczu powierzył je Horvatovi. W każdym razie, wg mnie to jest najbardziej pewny z grajkowych dubli.
Cupic over 5.5 @ 1.62 ✅
Sigurdsson over 5.5 @ 1.65 Tobet both ✅

Poza tym podobają mi się:
Under Momira Ilicia @ 1.85 linia 5.5 ⛔ - Trochę wysoko cenią go buki, sam nie wiem czy będzie grał, bo Sesum jednak zagra w MŚ, zatem może nie grać całego meczu. Nie wiem też czy będzie podchodził do karnych więc jest to całkiem dobra opcja.
Under Nikoli Karabaticia @ 2.15 linia 4.5 ⛔- Jakoś nie widzę Nikoli za specjalnie. Tu syf z tymi bukami, tam to, tu tamto. W kadrze nie gra dobrze od długiego czasu. Tunezja gra niewygodną dla niego obroną więc zobaczymy.
Under Nikolaja Markussena @ 2 linia 4.5 ✅ - Trochę martwią mnie jego warunki fizyczne, bo przy Katarczykach ze swoim wyskokiem może być po prostu ogromny. Jakby na to nie spojrzeć, to raczej Hansen będzie również i dziś pierwszą strzelbą. A jeśli Katar będzie popełniał błędy w ataku, to ataku pozycyjnego z Danii może nie być. A i nie jest powiedziane, że dużo minut dziś dostanie.
Over Sergieja Rutenki @ 1.65 linia 4.5 ✅- Tego nie gram w dablach z uwagi na mocno pograny przecież jego topscorer w ekipie Białorusi. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby tego nie przeskoczył.
Warto uważam też pograć zawyżone handicapy pod Koreę. Sesum podkreśla w wywiadach, że Korea zawsze mocno zaczyna turnieje. Korea to nie jest wygodny rywal dla Serbów, których główną siłą jednak jest druga linia, która może poza Iliciem nie gra za dobrze z pierwszą. Obrona Serbii też nie jest jakaś fajna, a na szybkich Koreańców po prostu za szybka.
Pod Białoruś też warto coś pograć. Ja jednak ryzykuję stwierdzenie, że początek będzie bardzo ciężki i Rutenka na pewno się do tego przyczyni. HT/FT też sobie pogram pod większe emocje.
Niemcy to jednak nie jest ta sama drużyna. Unic pisze, że odmłodzona Brazylia. Niemcy w sumie z konieczności też. Ja jakoś tego nie widzę za specjalnie, no bo co? Jeśli taki zawodnik na skalę europejską jak Pfahl jest typowany na topscorera w tej drużynie to nie jest to jakiś dobry omen. Brazylia na pewno jest ekipą waleczną, potrafiącą dobrze pograć, nie jest to też wygodny rywal.
Białoruś +6.5✅ + Korea +5.5⛔ + Brazylia +6.5⛔ @ 2.8 b365
Polska - Białoruś HT/FT 2/1 @ 7.25 Unibet⛔
wlasnie teraz sobie znalazłem mega typ wg mnie - Więcej goli z kontry w meczu Chorwacja - Australia. 1.65 na handicap -5.5 w stronę Chorwatów. Argumentów nie chce mi się przytaczać, ale jest to typ jak najbardziej do dubla. Typ w tobecie dostępny. ✅ easy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Macedonia - Chile
Typ: under 53,5 @ 1,98

Na dziś taki sobie typek upatrzyłem, biorę w nim pod uwagę, że to pierwszy mecz obu ekip, początek i na przykładzie Hiszpanii gram under. Macedonia oczywiście mega faworyt do zwycięstwa, nie ma innej opcji niż ich wygrana, ale moim zdaniem nie będą forsować tempa i z 30 punktów nie wyjdą. Macedończycy z tego co pamiętam to nieźle grają w obronie, Chile to nie są jacyś wirtuozi w ataku, więc under jak w &quot;mordę strzelił&quot;. Kurs bardzo fajny i spróbujemy ????​
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Under Momira Ilicia @ 1.85 linia 5.5 - Trochę wysoko cenią go buki, sam nie wiem czy będzie grał, bo Sesum jednak zagra w MŚ, zatem może nie grać całego meczu. Nie wiem też czy będzie podchodził do karnych więc jest to całkiem dobra opcja.
Jak dla mnie to Sesum zagra w kadrze na środku rozegrania (podobnie jak Nenadic), a Momir na lewej połówce i wyjdą z klasyczną drugą linią Ilic - Sesum - Vujin. Momir ostatnio w sparingach rzucał karne jako pierwszy. Ogólnie jego forma to niewiadoma, mało gra w klubie, ale jeśli dostaje szansę to potrafi rzucić mnóstwo bramek. Jednak Serbowie mają szeroką kadrę (to może być ich ogromny plus w turnieju) i Veselin Vukovic może rotować zawodnikami drugiej linii. Trudno cokolwiek przewidzieć.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
adqs, co sądzisz o meczu Duńczyków. Waham się czy by nie dać ich z handi (-11,5) po kursie koło 2,00. Katar to nie jakieś tuzy, tylko właśnie czy Duńczykom się będzie chciało aż tak grać i nabijać rywali? Wgl Małe punkty mają jakieś znaczenie (nie interesuje się ręczną)?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chciałoby się coś napisać ale za późno się zdecydowałem i większość betów pouciekała. Dubla Islandia+Węgry sam pograłem i się z tym zgadzam. Do tego na Cupicia fajna linia w Tobecie, choć jak ktoś woli trochę większe ryzyko, to w Unibecie jest linia 6,5 ale po kursie 1,9. Jeśli chodzi o zawodników, to zarzucę jeszcze tak:

Gabor Csaszar over 5,5 @ 1,85 Tobet✅/over 6,5 @ 2,20 Unibet✅8

Też uważam, że naprawdę niezła linia na lidera Madziarów. Wiadomo, że Węgrzy, to ekipa o klasę wyżej od Egiptu więc dzisiaj powinni bez problemu wygrać. Csaszar pokazywał ostatnio, że jest forma i potrafi rzucić sporo bramek. Poza jego rzutami z drugiej linii, to też liczę na rzuty karne, bo tych nie zabraknie, a to właśnie zawodnik, który od nowego sezonu będzie grał w PSG rzuca karne. Tak więc spodziewam się, że powinien co najmniej 6-7 bramek rzucić, bo rywal zbyt mocny nie jest, a do tego Lajos Mocsai na tych mistrzostwach postawił wyraźnie na drugiej linii kosztem skrzydeł więc pewnie i w grze będzie to widać.

Macedonia-Chile(+10) 1⛔30:28
Słowenia-Arabia Saudyjska(+11) 1⛔32:22
AKO: 2,06 Bet365


Pograłem takiego dubla z obniżonym trochę handicapem na obie reprezentację z Bałkanów. Macedonia to wprawdzie nie jest bardzo ofensywna ekipa ale jednak naprzeciw nich staje Chile, czyli jedna z najsłabszych ekip na tych mistrzostwach. Szczególnie liczę tutaj na Lazarova, który powinien dzisiaj sobie porzucać(linia 7,5 Tobet i Unibet dają na tego zawodnika). Poza tym jest chociażby Manaskov na którego również można liczyć. Do tego wiemy, że dobrym punktem Macedonii jest defensywa, a ta w starciu z bardzo cienkim Chile w ofensywie może okazać się kluczowa. Wprawdzie dużo goli nie powinno paść ale jednak spokojna dwucyfrowa przewaga po stronie ekipy z Bałkanów powinna mieć miejsce.

Jeśli chodzi o Słowenię to tutaj jak Adqs pisał jest ekipa z potencjałem na osiągnięcie czegoś więcej niż tylko wyjście z grupy i awans do 1/4. W bramce Skof, na rozegraniu chociażby Zorman, który potrafi swoich kolegów obsłużyć świetnymi dograniami. Na skrzydle chociażby Gajic, który powinien sobie porzucać, bo jednak okazji do kontr powinno być trochę. Ekipa z płw. arabskiego to kompletne nołnejmy i ciężko przypuszczać by mieli sprawić jakiś kłopot takiej ekipie jak Słowenia.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik

No i jedziemy z Mistrzostwami. Przed naszymi chłopakami ich pierwszy mecz. Jak na początek, rywal całkiem przyzwoity, więc jest okazja dobrze wejść w turniej.
Białoruś jakimś potentatem nie jest - owszem, należy ich szanować, mają w składzie Rutenke, który będzie najprawdopodobniej mózgiem całej drużyny, do tego terener Szewcow, który jest dobrym taktykiem i na pewno przećwiczył już na wszystkie sposoby reagowania na próby wyłączania z gry jego największej gwiazdy. Tyle, że poza tymi dwoma panami, kadra naszych rywali jest dla mnie wypełniona ludźmi, którzy prezentują znacząco niższy poziom, a wiadomo, że jednym zawodnikiem i trenerem się nie wygra. Kazik Kotliński w bramce też powinien swoje odbić, ale jego nasi zawodnicy znają akurat na wylot z polskiej ligi.
Z drugiej strony mamy naszą reprezentację. Biegler zaczął w dobrym stylu, pokazując pełne zaangażowanie ze swojej strony. Jeździ, ogląda, wybiera - dla mnie bomba. Zatrzymał trzon drużyny i próbuje powoli wprowadzać nowych zawodników, przy okazji stawiając przede wszystkim na obronę. I ja jego wizję tej reprezentacji kupuję. Uważam, że po tym, co widać było w dotychczasowych meczach pod jego kierownictwem, można być optymistą w perspektywie tego turnieju. Sami zawodnicy też powinni walczyć o to, żeby uniknąć takich nerwówek, jak za kadencji Wenty i unikać przesypiania początków meczów, żeby później nie musieć gonić do końca wyniku. Rywal nie jest z najwyższej półki, idealnie na początek. Sparingami się nie będę sugerował, bo to tak naprawdę zupełnie inne granie. Uważam, że nasi wyjdą skoncentrowani od samego początku i nie odpuszczą Białorusinom. Liczę na kontrolowanie gry od pierwszego gwizdka i stopniowe powiększanie swojej przewagi. Jeśli będą się trzymać spokojnej i skoncentrowanej gry przez 60 minut, powinni pokryć handicap, czego im i sobie życzę.
Polska -4 @1.90 Sportingbet ⛔ 24:22 ▶ Było ładne, wysokie prowadzenie, ale jednak pojawiło się u nas rozprężenie w grze i wynik jest taki, jaki jest...
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
B. CALVERT (Australia) over 3.5 Tobet 1.85 ⛔

Drużyna Australii nie ma oczywiście szans z faworytami turnieju drużyną Chorwacji. Jednak, w swoim pierwszym meczu grupy B Mistrzostw Świata odbywających się w Hiszpanii, moim zdaniem ma szanse zdobyc od 12-16 bramek. W zespole 2 liderów na których spoczywa obowiązek zdobywania bramek- a więc FLETCHER i CALVERT. To oni oddają największą liczbę strzałów na bramki rywali i myślę że przy odrobinie szczęścia i 25% skuteczności jest duża szansa na 4 bramki CALVERT-a. Dla mnie 7/10 powodzenia!
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Serbia - Korea Płd. under 25.5 w pierwszej połowie sportingbet
Dwie &quot;underowe&quot; drużyny to raz. Linia dosyć wysoka to dwa. W meczach sparingowych Serbia przegrała 19-34 z Egiptem oraz wygrała jednym golem z Macedonią 26-25. Szału nie ma. W obydwóch meczach ta linia została przekroczona ale to były tylko sparingi. Teraz nikt nie będzie ryzykował żeby stracić na początku kilka bramek. Wystarczy przypomnieć wczorajszy mecz Hiszpanów. Serbowie dobrzy w obronie o Koreńczykach zbyt dużo nie wiem ale wątpie żeby byli mocni w ataku. Typ fajnie wygląda i go gram.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Za mną od kilku dni chodził pewien typ, a mianowicie under w meczu Polaków. Wiadomo, że pierwsze mecze w takich turniejach łatwe do typowania nie są. Polacy faworytem tego spotkania są bezsprzecznie. Dlaczego under??? A więc trener naszej kadry nie kryje się ze swoją filozofią gry, a tą filozofią jest defensywa, defensywa i... defensywa. Zaraził tym wszystkich kadrowiczów, co z pewnością jest na ✅. Wszyscy jak jeden mąż powtarzają, że podstawą sukcesu na tym turnieju będzie dobra gra w obronie, co ułatwi również grę z kontry:
- Trener Biegler bardzo dużo czasu poświęcił na grę w obronie. Piłka ręczna to taki sport, w którym można wygrać dzięki dobrej obronie i grze z kontrataku. Przy dobrej defensywie w ofensywie też się łatwiej wtedy gra - mówi Michał Jurecki.
Większą część zgrupowania przed wyjazdem do Hiszpanii Polacy trenowali obronę zostawiając ofensywę na sam koniec, czy słusznie przekonamy się dziś wieczorem. Sławek Szmal w bramce wiadomo, że jak odpali to łapał będzie jedną za drugą. Zapewne przez większą część meczu indywidualnie kryty będzie Rutenka - główne zagrożenie bramki Kasy. Należy też pamiętać o debiutantach w naszej kadrze. Presja będzie bez dwóch zdań i kilka razy ręka przy rzucie może drgnąć, a w bramce Białorusi Kazik też pewnie coś odbije. Ze stawką bez szaleństw, ale pograć można...
under 54,5 @ 1,76 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Wiadomo, że pierwsze mecze w takich turniejach łatwe do typowania nie są. Polacy faworytem tego spotkania są bezsprzecznie.
Tak jak mówisz. Pierwsze minuty zagrają na sprawdzenie przeciwnika. Jednak pierwszy skład Polski powinien wyjść mocny i doświadczony. Nie jestem ekspertem ręcznej, ale wiem, że na każdej pozycji mamy przewagę, a to wyjaśnia wszystko. Jestem ciekaw jak wypadnie pierwszy turniej naszych Orłów pod względem Bieglera. Myślę, że nasza gra będzie spokojna, mimo, że Białorusinie mogą tutaj zacząć dość agresywnie bo co mają do stracenia? Liczę na dobrą grę Bartka Jaszki, któremu jednak w lidze niemieckiej idzie dużo lepiej niż w kadrze. Jako, że to pierwszy mecz nie będę ryzykował z hc, ale ten typ to jest dobra inwestycja:
Połowa / koniec: Polska / Polska @ 1,4 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom