>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jak widzicie dzisiaj Islandię i Tunezję? Myślę nad handi dodatnim dla Islandii + 4,5 i Tunezji +9,5.Tunezja mocna ekipa ze swoją największą gwiazdą i gwiazdą Barcelony,w meczu z Macedonią w końcówce nie wytrzymali,ale mieli szansę na wygraną,myślę,że mogą napsuć trochę krwi Hiszpanom,a co do Islandii w meczu z Hiszpaniom pierwsza połowa bardzo zacięta,w drugiej połowie Hiszpanie odskoczyli i mecz skończył się 6 bramkową różnicą.Słowenia bez swoich dwóch największych gwiazd,jakoś to wygląda,ale jednak widać różnicę,myślę,że to handi jest bezpieczne.
HiszpaniĄ/Macko18
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Nie wiem czy każdy kto stawia na Węgrów wie, że nie zagra w meczu Laszlo Nagy, który doznał urazu kostki w 1 meczu z Niemcami.

http://www.origo.hu/sport/20170113-a-magyar-jatekosok-nyilatkozatai-a-nemetek-elleni-merkozes-utan-a-ferfi-kezilabda-vb-n.html

Nie jest to jakieś straszne osłabienie Węgrów ale masz racje , co do samego meczu w mojej opinii będzie w podobnym stopniu wyrównany jak ten z Niemcami , Chorwacja jeżeli nie popracuje nad defensywą , bedzie jej bardzo trudno wygrać zwłaszcza że Węgrzy będą walczyć o każdą piłkę w tym meczu.

Węgry +2.5 @ 1.75 STS
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Islandia - Słowenia Over 54 1.84 2.5/10 pinnacle
Tunezja - Hiszpania Under 56 1.88 2.5/10 pinnacle

dubla @3.38 0.5/10

W meczu europejskich drużyn spodziewam się szybkich wznowień i kontr.
W bezpośrednich meczach od ponad 15 lat nie było między nimi undera przy tej linii.

Tunezja poszła na wymiane ognia z Macedonia w pierwszym meczu i skończyło się to dla niej runem 6-14 w ostatnich 20 minutach. Z Hiszpanami powinni zagrać inaczej. Nie zdziwi mnie podobny obraz spotkania jak przed dwoma laty (28-20), gdzie nawet mimo dość sporej intensywności padło tylko 48 bramek z 92 rzutów.

HH
 
B 417

bj69

Użytkownik
Mecz : Brazylia - Polska
Godz: 14:45
Typ : Brazylia różnicą 1-3 bramek
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Ręczną przeważnie gram moim ulubionym systemem, wybieram 1-2 najbardziej wyrównane mecze danej rundy/kolejki i wybieram różnicę zwycięstw 1-3 goli.
W mojej opinii jest to mecz o wyjście z grupy, gdyby Polacy zagrali słabiej z Norwegią, kurs na Brazylię podejrzewam byłby o wiele niższy, ale nie zamierzam nad tym ubolewać. Tak wiem, trochę antypolskie jest stawianie przeciwko naszym, ale zbyt często w bukmacherce kierowałem się sercem i nigdy nie wyszło z tego nic dobrego.
Upieram się zawsze i zawszę będę stawał na swoim, Polacy nie potrafią grać z drużynami z poza Europy, w ostatnich 3 meczach z Brazylią, Polacy dwukrotnie przegrali w tym nie dawno na Igrzyskach Olimpijskich. Polacy pojechali na te mistrzostwa łapać doświadczenie, którego ewidentnie zabrakło w końcówce meczu z Norwegią i przyznał to również Talant Dujszabajew. Dziś nie przewiduje meczu, w którym któraś z drużyn odskoczy na dużą liczbę bramek, a jeśli już to będzie to szybko grająca drużyna Brazylii i Polacy będą gonić wynik. A jeśli od początku mecz będzie bramka za bramkę to pozostanie tak już do końca i żadna z drużyn nie powinna tutaj wygrać różnicą aż 4 bramek. Dlatego typuje tutaj po fajnym kursie zwycięstwo Canarinhos różnicą 1-3 bramek.
⛔ - zabrakło na prawdę nie wiele, czekamy na drugie spotkanie ;)

Mecz : Norwegia - Rosja
Godz: 17:45
Typ : Rosja różnicą 1-3 bramek
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Drugim takim meczem, którego wydaje się być równie wyrównane tego dnia, to bez wątpienia drugie starcie z naszej grupy czyli Norwegia - Rosja.
Norwegowie bez wątpienia w ostatnim czasie są bez formy i nie wiele zabrakło żeby Polacy sprawili miłą niespodziankę pokonując ich w pierwszym meczu grupowym. Rosja rozjechała &quot;kitajców&quot; dyszką w pierwszym meczu rzucając prawie 40bramek, wychodziło im wiele, grali bardzo szybko często zapominając o obronie. Dziś jednak spotkanie będzie o wiele bardziej wyrównane, jest to najprawdopodobniej mecz o drugie miejsce w grupie więc oba zespoły dadzą z siebie maxa żeby w następnej fazie trafić na słabszy zespół. Kursy na czysty win Rosji od wczoraj spadają i wcale się temu nie dziwie. Norwegowie będą chcieli na pewno zaprezentować się poziom lepiej niż w spotkaniu z naszą kadrą dlatego będzie to w mojej opinii spotkanie z tych &quot;bramka za bramkę&quot;, nie przewiduje tym meczu grubego zwycięstwa, którejś ze stron.
⛔ - początek meczu zaważył niestety
Grając płaską stawką oba typy, w przypadku trafionego chociaż jednego zakładu i tak zaliczamy prawie podwojenie stawki. Ten system nigdy mnie nie zawiódł i oby tak było również dzisiaj.
Dodatkowo (bez analizy) można pograć:
Chorwacja win 1-3 bramkami - 3,25 ✅
Dania -3,5 do przerwy z Egiptem po kursie 1,80 ✅
Pozdrawiam i powodzenia ;)
_________________________________________________________________________________
Dziś ręczna 2/4 ale niestety z niewielkim minusem, dwa pierwsze typy grałem za &quot;jednostkę&quot; więcej niż typ 3 i 4. Do jutra.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Każdy wie, że 100 zł limit i trzeba objechac parę punktów żeby cokolwiek sensownego upchnąć. Zwłaszcza jak ktoś tu napisze.
A to nie można w jednym punkcie puścić kilku kuponów po 100zl, zamiast jechać po punktach? ????
 
K 158

kamil077

Użytkownik
A to nie można w jednym punkcie puścić kilku kuponów po 100zl, zamiast jechać po punktach? ????
Niby można, ale po kilku kuponach telefon do centrali czy może przyjąć zakład albo zmiana linii. Ciężko sensownie coś za więcej pograć u nich, a szkoda, bo błędów robią sporo przy MŚ.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
A to nie można w jednym punkcie puścić kilku kuponów po 100zl, zamiast jechać po punktach? ????
Przy drugiej stówce zazwyczaj kupon idzie do akceptacji i wraca odrzut i obniżony kurs.
Nie wiem po co w ogóle to wystawiają skoro mają takie podejście do ryzyka.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
A o czymś takim co piszecie to akurat nie miałem pojęcia. Wychodzą z założenia &quot; Dajmy im podwyższony kurs/ korzystniejsze linie- niech ich to przyciągnie, ale gdy wywęszą okazję natychmiast przerywamy El Dorado&quot;
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Polska - Brazylia
Typ: T.Gębala liczba zdobytych goli +4,5
Kurs: 1,55
Buk: STS
Z Norwegami Gębala oddał 13 rzutów z czego 6 zakończył zdobyciem bramki. Jeżeli dzisiaj odda podobną liczbę rzutów to spokojnie te 5 bramek powinien zdobyć.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Polska - Brazylia
Typ: T.Gębala liczba zdobytych goli +4,5
Kurs: 1,55
Buk: STS
Z Norwegami Gębala oddał 13 rzutów z czego 6 zakończył zdobyciem bramki. Jeżeli dzisiaj odda podobną liczbę rzutów to spokojnie te 5 bramek powinien zdobyć.
A co z wysoką obroną Brazylijczyków? Gębala nie rzuca po zwodzie, tylko z 9. metra, jak nie dalej. Jak rywale wyjdą do niego wysoko i nie dadzą mu miejsca na nabieg, to może się skończyć o wiele mniejszą liczbą prób, niż przy płaskiej defensywie Norwegów. Poza tym u innych po lepszym kursie masz over 3.5.
 
B 417

bj69

Użytkownik
A co z wysoką obroną Brazylijczyków? Gębala nie rzuca po zwodzie, tylko z 9. metra, jak nie dalej. Jak rywale wyjdą do niego wysoko i nie dadzą mu miejsca na nabieg, to może się skończyć o wiele mniejszą liczbą prób, niż przy płaskiej defensywie Norwegów. Poza tym u innych po lepszym kursie masz over 3.5.
Dokładnie. Bardziej doszukiwałbym się w tym meczu overu naszych skrzydłowych, którzy na pewno będą często wbiegać po kole. Talant powiedział przed meczem, że ma plan na defensywę Brazylijczyków i podejrzewam, że dużą robotę będę mieli do odwalenia nasi skrzydłowi.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Norwegia-Rosja 28-24
Rosja DNB 2.11 MarathonBet
⛔
Fakt, zaspałem, bo na start taki kurs można było wziąć na Rosjan z remisem, ale uważam, ze obecne kursy dalej są godne uwagi. Może Sborna często zawodzi i nie zawsze grają na marę swojego potencjału, jednak to dalej solidna firma. Personalnie są znacznie lepsi od Norwegów i dlatego też postanowiłem skierować się w ich stronę. popatrzmy, że praktycznie na każdej pozycji mają doświadczonego zawodnika. Dibirov, Gorbok, Atman/Zhytnikov, Shelmenko, Shiskarev, Chipurin, Bogdanov, przecież to wygląda strasznie mocno. U Norwegów nie ma w bramce Erevika i było to dla mnie zdziwieniem. Norwescy bramkarze, którzy zostali w kadrze aż tak mnie nie przekonują. Obrona solidna, ale przy tych Rosjanach może okazać się być spokojnie do przejścia. Ruscy będą musieli poradzić sobie z Myrholem na kole i szalonym Sagosenem na środku. Myślę, ze to są dwie główne bronie Skandynawów i z ich strony będą narażeni na największe zagrożenie. Uda się im ich powstrzymać, to mogą sięgnąć po kolejne zwycięstwo. Widząc taką Brazylię można stwierdzić, że może to być mecz o drugie miejsce w grupie, bo Francuzi są poza zasięgiem tutaj. W moim odczuciu powinien być to mecz w granicach 50/50, więc kurs 2.00+ na dnb jest godny uwagi.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia - Angola
Typ: H -4,5 Macedonia I połowa
Kurs: 2.00✅
Bukmacher: Unibet
Analiza: Macedonia ma jedyną okazję na wygraną z dużą przewagą bramek, stosunek goli może się przydać przy końcowym rozrachunku. Lazarov w formie, z Tunezją strzelił 12 goli, teraz ma okazję nawet pobić ten wynik, może będzie miał szansę zostać królem strzelców całych mistrzostw. Macedonia ma dobry kalendarz, na początek Tunezja, teraz Angola, dopiero potem drużyny z Europy, które będą miały za sobą już trudniejsze boje, chociaż ten z Tunezją nie był łatwy dla Macedonii, dzięki czemu po dwóch zwycięstwach nabiorą pewności siebie, morale będą wysokie, rozegrają się. Będą chcieli ten mecz raczej wysoko wygrać, Słowenia wygrała aż 45-25, do przerwy prowadząc 9 golami. Kurs adekwatny do ryzyka, ale jest na to szansa, Angola to raczej najsłabsza drużyna tych Mistrzostw.
 
H 0

hihaczz

Użytkownik
Typuję dzisiaj podobnie jak Fazer, jednak na FT. Macedonia -8,5, 1.85 ✅ w Unibet.
Analiza w typach dnia.

Reprezentacja Angoli to najsłabsza drużyna z obecnych na mistrzostwach świat rozgrywanych we Francji. Sukcesem dla nich jest sam udział w turnieju, bowiem ostatni raz w tych rozgrywkach brali udział w 2007r.
Zawodnicy z Afryki do Francji pojechali dzięki zwycięstwu w meczu o 3 miejsce w meczu Mistrzostw Afryki 2016 nad będącą w słabej formie Algierią. W swoim pierwszym meczu na francuskich boiskach Angolczycy zostali sromotnie pokonani przez Słowenię (45-25). Macedonia potrzebuje konkretnego zapasu bramek, który może okazać się kluczowy w końcowej tabeli grupy. Moim zdaniem ten mecz jest dla nich pierwszą i ostatnią okazją do nabicia nawet dwucyfrowego handicapu. Mocnym punktem bałkańskiego teamu jest Kiril Lazarov, który w meczu z Tunezją (wygranym przez Macedończyków 34-30) zdobył 12 bramek i zapewne także dzisiaj mocno postraszy angolskiego bramkarza.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Węgry
Kto strzeli więcej bramek: Manuel Strlek - Zlatko Horvat 1,98 Betsson ⛔
Szybko, bo zaraz się mecz zaczyna. Z Arabią więcej rzucił Strlek, ale to Horvat podszedł pierwszy do karnego. Nic dziwnego, bo on zawsze obok Cupicia był wyznaczony do rzucania z 7 metra. W meczu Węgier z Niemcami karnych dla Niemców było sporo, bo aż 8. W pierwszym meczu Strlek zagrał tylko połówkę, druga była dla Mihicia, który zagrał dobre zawody i zapisał na swoim koncie 4/4. Horvat takiego dobrego zmiennika nie ma i dziś powinien zagrać prawie cały mecz.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Czy jeżeli bukmacher ma cały czas wystawioną opcję undera na bramki Nagy w meczu Węgry - Chorwacja, a ma on nie zagrać, to w przypadku jeżeli nie wystąpi w meczu dostaje zwrot czy kupon jest normalnie aktywny?
Jeżeli zawodnik nie postawi nawet stopy na parkiecie to zawsze jest zwrot./Macko18
 
masmar6 0

masmar6

Użytkownik
witam,
Panowie a macie opracowany jakiś system na granie szczypiorniaka na live ? ja przeważnie liczę bramki podczas pierwszej połowy i obstawiam mniej więcej tyle samo w drugiej. Czasami się sprawdza ale jednak wolałbym coś pewniejszego ???? dzisiaj w meczu Islandii ze Słowenią niestety się nie powiodło...
Mamy 3 mecze dzisiaj wieczorem może spróbować zagrać coś live na forum ?
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie, dziękuje Macko za podpowiedź w poście powyżej, ostatnia kwestia dotyczy kontuzji. Ma ktoś stronę gdzie na bieżąco uzupełniane są informacje na temat injuries obecnych WC?
 
K 0

krzysio16

Użytkownik
Uwe Gensheimer under 10,5 bramki 1,75 STS ✅✅✅
Dzisiejszym przeciwnikiem Niemców będzie Chile, więc przeciwnik bardzo przeciętny. Szykuje się moim zdaniem meczyk treningowy naszych sąsiadów, więc szansę do pokazania się powinni dostać wszyscy zawodnicy. W takim przypadku nie wydaje mi się żeby Uwe zbliżył się do swojego wyniku z meczu z reprezentacją Węgier i pokrył tak wysoką linię. Moim zdaniem kurs zachęca do gry. Jedynym minusem jest to że tylko w stsie znalazłem linię na bramki zawodników.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Rosja vs Polska
Rosja -2,5
1,95

Bet365
godz. 20:45 16 stycznia

W sumie moja pierwsza analiza, korzystam z forum już od jakiegoś czasu ale dziś zdecydowałem się zawrzeć pierwszy post ;) Piszę go również dzisiaj, bo kursy pewnie polecą zdecydowanie w dół, ale do rzeczy. Mamy tutaj spotkanie drużyn, na ten moment różniących się klasami. Kto trochę się orientuje, polski szczypior w wielkiej przebudowie, gra jeszcze nie poukładana, czasem widać fajną grę u chłopaków, ale przeplata się to z brakiem doświadczenia i ogrania na większych imprezach, a co za tym idzie, multum strat. Rosja w pierwszym spotkaniu co prawda wygrała sporo z Japonią, ale wynik wcale nie odzwierciedla przebiegu gry, troszkę się wypompowali w ostatnich 10 minutach. W drugim meczu sborna przespała pierwsze 20 minut z Norwegią, gdzie było w pewnym momencie nawet 6-14, ale zaczęli grać w obronie 5+1, co zaczęło to przynosić skutki. Doszli Skandynawów nawet na 1-2 bramki, już nie pamiętam dokładnie ale nie wykorzystali przestoju Norwegów. Sam ten mecz grałem w Rosjan, lekko się zawiodłem, duży wpływ miał występ dibirova, filara tej drużyny gdzie na 5 prób chyba nie trafił nawet jednej. Rosjanie jeśli myślą poważnie o awansie muszą ten mecz wygrać, na pewno wyjdą zmotywowani na ten mecz, więc linia 2,5 w strone Rosjan i tak wydaje mi się sporo zaniżona ????

Powodzenia ! :cool: :cool: :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom