>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2023 (15.04-1.05.2023)

T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Ding Junhui - Hossein Vafaei
16.04, 11:00

Typ: Ding
Kurs: 1,53
buk: fortuna

Typuje pewnie na Dinga. Chińczyk dawno temu w finale tego turnieju. Przez ostatnie lata trochę zniknął nie brał udziałów w turniejach ( covid ) spad w rankingu i teraz mam nadzieję że wraca. W zeszłym roku wygrana z numerem jeden OSullivan aż 6:0, później w finale blisko z Allenem ale przegrywa. Młodszy Irakijczyk ma wygrana już z M. Williams i M. Selby (2022). Ale wydaje mi się że Chińczyk to bierze łatwo, jest on bardziej doświadczony i poprostu lepszy (jak forma jest).
 
U 35,1K

undertaker87

Użytkownik
Wu +4,5 @1,75 sts

Skupie się na spotkaniu Chińczyka z Neilem Robertsonem. Dla Kangura ten sezon jest na razie mizerny. Jedynie pojedyncze.przeblyski jak max ale nic po za tym. Jego forma jest sporą niewiadoma ale chyba ciężko się spodziewać nagle jakiegoś olśnienia. Chińczyk przeszedł kwale gdzie pokonał dobre nazwiska jak Pengfei i Wakelin. Na pewno jest w dobrym rytmie i powinie tutaj powalczyć z Robertsonem i nie dać się zlac.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Milkins - Perry
17.04, godz. 20.
Typ: Milkins
Kurs: 1,74
Buk: Fortuna

Analiza:
Szykuje się zacięty pojedynek pomiędzy dwoma Anglikami, ja typuje na zwycięstwo Milkinsa. W tym sezonie zwycięstwo w Welsh Open Milkinsa, plus dwa ćwierćfinału w tourach mówi mi że pomimo wieku złapał ciekawą formę. Na Perryego natomiast patrzę w perspektywie eliminacji na MŚ trochę się ślizgnął 10:8 z zawodnikiem rangi drugiej setki oraz 10:9 z Davidem (67 ranking). Ma dobre otwarcia ale potem nie wiem czy już nie brakuje koncentracji/ sił na szybkie domknięcia.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Eurosport przygotował mały reportaż o Ronnie'em O'Sullivanie, taki przegląd całej jego kariery. A że jest co oglądać i ile czasu minęło od jego debiutu to już pokazuje pierwsza scena z konferencji po debiucie Ronniego w MŚ (7-10 z McManusem) kiedy jego rywal normalnie na konferencji odpowiada na pytania paląc sobie papieroska. Inne czasy.

Polecam

 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Williams - Jimmy Robertson
Handicap: Mark Williams (-3.5) @ 1.95 10-5

Williams nigdy nie przegrał z Jimmym Robertsonem, bilans 10-0, zwykle to były pewne wygrane tak jak choćby ich mecz w MŚ 2018 gdzie Walijczyk wygrał 10-5. Od tego czasu sporo się działo oczywiście, Williams chciał kończyć karierę, potem wrócił zdobył trzeci tytuł MŚ i od tego momentu jest w ścisłej czołówce światowej, czego dowodzi choćby jego styczniowy finał w Mastersie. Robertson ma swojej atuty, które kończą się praktycznie na grze punktowej do czego ma smykałę, ale nie wiem czy nawet w swojej najlepszej formie może zagrozić Williamsowi. Cztery frejmy przewagi na koniec jak najbardziej do ogarnięcie.

Ding Junhui - Hossein Vafaei
Suma: Powyżej 16.5 frame'ów @ 1.95 6-10

Bardzo ciekawe zestawienie, to może być mecz pierwszej rundy. Ding ma przebłyski wielkości jak w grudniu gdy niespodziewanie zaliczył finał UK Championship, ale generalnie jego forma mocna nieregularna. Vafaei systematycznie pnie się w rankingu, drugi raz z rzędu w Crucible, w tym roku zadebiutował tez w Mastersie, gdzie ograł np. Selbyego. Tak jak piszę na papierze faworytem Chińczyk, ale mam wrażenie że będzie musiał na to zwycięstwo zapracować, bo rywal chyba najtrudniejszy z kwalifikantów.

etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ding Junhui - Hossein Vafaei
Each Player Over 1 Century
Kurs 4.00 Williamhill
Sporo o meczu wyżej napisał Psotnik.
Ja też myślę że w tym meczu mamy spore szanse na jakiś wysoki over frejmow.Niedziela sporo widzów przed telewizoramu i mam nadzieję na ładny widowiskowy snooker.Po 2 setki od każdego gracza niby sporo ale dystans best19. Póki co gracze nie rozpieszczają nas w tych mistrzostwach jeśli chodzi o brejki 100+.Ale chyba tylko patrzeć jak ten worek z setkami się rozwiąrze.Po tym kursie zaryzykuję.
Obaj gracze dobrzy w tym aspekcie może nawet zobaczymy jakąś setkę i odpowiedź setką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Trump - McGill
18.04, 15:30
Typ: Trump -1,5
Kurs: 1,53
Net: Fortuna

McGill ,Szkot 21 miejsce na Świecie, i jakoś widzę że z zawodnikami z topowej 10 trudno mu wygrać. Trump, w tym roku już 4 finały, ale jeden raz wygrywa. Klasa sama w sobie typuje go jako jednego z faworytów do końcowej wygranej. Myślę, że dosyć szybko odprawi kolegę z turnieju, bo jego cel to zwycięstwo.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzieje się w Crucible..

Przed chwilą jakiś protestujący przeciwko nie wiadomo czemu wtargnął na stół gdzie grali Milkins z Perrym i rozsypał jakiś proszek.
Na drugim stole jakaś laska chciała zrobić to samo, ale w porę ją spacyfikowali.


Na razie oba mecze przerwane na 15 minut, ale prawdopodobnie w meczu Perryego z Milkinsem przerwa potrwa trochę dłużej. Poszły w ruch odkurzacze, ale sporo tego jest do sprzątania.
Mecz Allena powinien być wznowiony wcześniej, tam nic nie zostało naruszone, nawet bile nie przestawione, więc 15 minut przerwy i powinni grać z powrotem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1125
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UPDATE:

Stół 2 gdzie grali Milkins - Perry na razi wyłączony z gry. Drugi stół w pełni zdolny do gry, zaraz powinni wrócić Allen z Fanem i dokończyć mecz, jesli ten mecz skończy się w miare szybko (na razie Allen prowadzi 6-3) to Perry z Milkinsem pograją na nim swój mecz.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Trump - McGill
18.04, 15:30
Typ: Wynik po czterech freamach -Trump
Kurs: 2.25
Buk Betclic

Jak narazie faworyci nie zawodzą i poza Williamsem, każdy wygrywał od początku rozgrywki. Dla urozmaicenia tutaj pójdę tym tropem i również zaproponuje że przynajmniej 3 z 4 pierwszych frejmow padnie łupem Trumpa. Jest to zawodnik doświadczony, z czołówki rankingu i co najważniejsze w tym sezonie osiągał zachodzil wysoko w turniejach. Dorzucił do tego zwycięstwo w jednym z nich.
Rywal nie miał najłatwiejszych spotkań w kwalach, męczył się z zawodnikiem z 91 miejsca. Nie widzę aby postawił Juddowi jakiś opór.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Elliot Slessor
Handicap frejmowy: Elliot Slessor (+3.5) @ 1.61 10-8 mało brakowało, a Slessor odwróciłby mecz z wyniku 1-7..
Zwycięzca: Elliot Slessor @ 3,00
BetX

Myślę że to dużo bardziej wyrównane zestawienie niż wskazują kursy. Wilson ma większy potencjał i sufit swoich możliwości, ale ostatnimi czasy gra bardzo nieregularnie. Nie zmienia tego niedawny półfinał WST Classic bo drabinkę tam miał wyjątkowo łatwą (). Na pewno nie trudniejsza niż Slessor w kwalach MŚ gdzie ograł min Highfielda (10-9) i Yuelonga (10-5). Ma dobry , zacięty temperament do gry, trochę w stylu Kyrena Wilsona, nie boi się, a nawet lubie grę taktyczną, to może być mieszanka która bardzo utrudni i zniweluje ofensywne atuty Garyego Wilsona. Stawiam na scenariusz wyrównanego i zaciętego meczu w którym awans będzie się decydował na przestrzeni kilku frejmów. A wtedy wysoki kurs na doga będzie już dużo mniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
R.Milkins - J.Perry
Tutaj powinien być dobry mecz , może nawet lepeij oglądać snukera dziś wieczorem niż Ligę Mistrzów.
w h2h prowadzi Joe na prestrzeni lat 9:2 w tym dwa mecze wygrane na mistrzostwach świata ale Robert w tym sezonie forma życia i to on jest w tym meczu faworytem.Wygranie Welsh Open finał German Master wbijał też maxa.
Milkins nie mósiał grać kwalifikacji i będzie to jego pierwszy występ w tym roku w Crucible Theatre a Perry rozegrał już dwa mecze tutaj .
Ostatni wygrany z Markiem Davisem 10:9 i wbił 5 brejków 50+ w tym dwa w pierwszysch dwóch frejmach.Runde wczesniej z Sandersonem Lamem 6 razy 50+ w drugim frejmie 143 i i 132 we frejmie trzynastym.
Typy:
Each Player At Least 1 Century kurs2.45
Each Player Each Player Over 1 Century kurs 13.
Joe Perry At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames kurs 7.5
williamhill
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chyba Trump leci już w 1 rundzie.
Miał 2-0, potem 3-2, ale po przerwie nie istnieje i sesję pewnie skończy ze stratą 3-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +531
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Murphy - Jiahui
19.04, 20:00
Typ: Murphy -2,5
Kurs: 1,52
Buk: Fortuna

Analiza:
Chińczyk 20 letni cała sportowa przyszłość przed nim, jeszcze jakoś dwa lata temu grał jako amator. Na przeciw dobrze nam znany Murphy, bardzo mocny faworyt. Murphy w tej części tabeli może nawet dojść do finału, o ile zdoła pokonać Higginsa jak do takiego pojedynku dojdzie. Oby ten mecz nie zaczął się jak ten z Trumpem :)
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Williams - Brecel
20.04, 14:00
Typ: Williams -1,5
Kurs: 1,71
Buk: Fortuna

Analiza:
Wchodzimy w następną fazę turnieju i mam pojedynek między numerem 8 i 9 w rankingu. Po pierwszych pojedynkach można już powiedzieć coś więcej. Williams świetną druga seria meczu, gdzie do przerwy wychodził z -1, a potem dalej 6 wygranych fremów (jeden frame z breakem 57 który wyprowadził go na +2). Brecel jak do tej pory zagrał grę z najwyższą liczba fremów, niby cały czas prowadził w grze ale w końcówce zrobiło się nerwowo 9:9. Liczę że Williams dobrze wejdzie w mecz i rozprawi kolegę dosyć sprawnie.
 
paul_trunks 18,6K

paul_trunks

Użytkownik
Kyren Wilson vs Ryan Day
19.04 11:00
Typ: Najwyższy break meczu - Ryan Day
Kurs: @ 2,37 już teraz rozliczam, 147 Wilsona to gwóźdź do trumny...
Buk Betcris

Uderzam w spotkanie Anglika z Walijczykiem. Wilson w ostatnim turnieju tj. Tour Championschip REWELACYJNE punktowanie, w trzech spotkaniach w których brał udział wbił aż dziewięć setek w tym aż sześć w półfinale tejże imprezy. Najwyższe z nich to odpowiednio 137,131,130 więc nie jakieś popierdółki tylko solidne czyszczenie układu na stole. Na dzisiaj w klasyfikacji sezonu na największą ilość setek zajmuje 4 miejsce z 43 podejściami, nieznacznie lepsi są tylko wytrawni wbijacze Trump, Murphy i terminator Robertson.
Co zatem skłania mnie na granie w stronę Walijczyka?
Po pierwsze, Day ma wg. mnie niesamowitą swobodę w konstruowaniu wysokich podejść i gdyby potrafił bardziej panować nad psychiką to sukcesów zapewne miałby o wiele więcej. Bardzo przypomina mi Lisowskiego który również pięknie punktuje ale w pewnym momencie głowa nie nadąża za umiejętnościami i skutek jest taki, że Jack nie może pochwalić się ani jednym tytułem pomimo dojścia do kilku finałów.
Po drugie, takie wbijanie jakie zaprezentował Wilson w Tour Championschip nie zdarza się cyklicznie, był na fali, dobrze "żarło" ale powtórzyć to na mistrzostwach świata? Nie wierzę.
Po trzecie, o tyle ile Wilson błysnął ilością centuries w TC to Day wbił maxa oraz 139 pkt w jedynym notabene przegranym spotkaniu z Selbym.
Po czwarte, ile to już razy zaufałem mistrzom w starciu z niżej notowanymi graczami, nie zliczę. Natchniony trafieniem wyższego breaka Panga Junxu z Osą dalej idę w tym kierunku.

Podsumowując, często niżej notowani zawodnicy mimo przegranego meczu osiągają wyższe jednostkowe punktowanie aniżeli ich faworyzowani przeciwnicy. Dla mnie wskazanie Daya jako doga w aspekcie wyższego brejka na dystansie 19 możliwych frejmów to value. Uważam że Wilson to spotkanie wygra, natomiast Day znajdzie marne bo marne ale pocieszenie w najwyższym breaku (no chybna że znowu wjadą aktywiści i rozwalą mecz ;) )
 
Ostatnia edycja:
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata 2023:
Zwycięzca 4. Ćwiartki: Wilson, Kyren @ 3.45
Awansuje do finału: Wilson, Kyren @ 6.50
Zwycięzca turnieju: Wilson, Kyren @ 11.00
Betfan

Widzieliśmy już wszystkich zawodników w grze, 1 runda jeszcze trwa, ale już można powiedzieć kto jest w jakiej formie. Faworyci w kratkę, jeden już zdążył się ewakuować do domu (Trump), inny mocno męczył się z debiutantem (O’Sullivan), do tego ponoć nie czuł się dobrze, jakiś wirus czy coś. Robertson gra to samo co grał w tym sezonie czyli przeciętnie. Starzy wyjadacze jak Higgins czy Williams wygrali, ale rywale nie chcieli albo nie umieli pokazać swojej gry. Lisowskiego w ogóle nie biorę pod uwagę, nie ten mental niestety, co już udowodnił we wszystkich 6 przegranych finałach do których udało mu się dostać. Murphy zaczął swój mecz z chińskim debiutantem jakby go miał zdmuchnąć 3-1 po 3 wysokich brejkach, a na koniec sesji przegrywa 4-5. Selby też mimo prowadzenia 6-3 raczej nie zachwyca, tylko korzysta z ułomności Selta. Z tego całego grona faworytów nie zawiódł, a nawet zachwycił, tylko Kyren Wilson. W pierwszej rundzie trafił mu się trudny rywal, bo Day grać potrafii to zresztą udowodnił ugrywając aż 5 frejmów. „Aż” bo Wilson grał po prostu zjawiskowo: wbił 5 setek (147, 133, 120, 108, 102), w tym maksa (147) i jednocześnie najwyższego brejka turnieju, do tego w każdym wygranym frejmie wbijał przynajmniej 50tkę. Jeśli dodamy jego styl niewygodny dla rywali i nieustępliwość (ksywa Wojownik nie wzięła się znikąd), do tego spore już doświadczenie (kilka wygranych turniejów), w tym też w Crucible (w ostatnich 6 latach za każdym razem dochodził przynajmniej do ćwierćfinału, dwa razy był półfinał i raz finał w 2020). Ogrywał już wszystkich na wielkich arenach, na długim dystansie itd. Nie ma kompleksów, do tego jest świeżo po finale Tour Championship. Forma jest, umiejętności są, doświadczenie jest i jest jeszcze bardzo nieregularna forma rywali. Drabinkę do półfinału ma na papierze wymagającą: w 2 rundzie czeka Higgins, a potem ewentualnie Selby. Ale po tym co pokazał w ostatnich tygodniach, a zwłaszcza w pierwszej rundzie już w Crucible, to nie ma się czego obawiać. Dlatego na ten moment to Kyren Wilson jest moim głównym faworytem do tytułu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
O'Sullivan - Vafaei, 21.04, 15:30

Zakład: Poniżej/powyżej 3.5 breaków 100-punktowych
Typ: Tak
Kurs: 1,65
Buk: betfan

Analiza:
Druga runda i granie do 13 wygranych frejmów. Mówiono że Ronnie przyjeżdża przeziębiony, chociaż pierwszy mecz pod kontrolą. Tutaj zmierzy się z zawodnikiem z Iranu który odprawił Dinga ( w drugiej sesji zmiażdżył zawodnika). Coś mam czucie że nie będzie to krótkie i przyjemne zwycięstwo Ronniego i Irańczyk mu się postawi. Anglik bez 100 w pierwszym meczu, Irańczyk dzięki drugiej sesji 2 razy. Mecz może zacząć się wyrównanie i dlatego stawiam że aby wyjść na prowadzenie trzeba będzie grać bezbłędnie i przy wysokich breakach. Dlatego +3,5.
 
Do góry Bottom