>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2023 (15.04-1.05.2023)

paul_trunks 17,1K

paul_trunks

Użytkownik
21.04. 11:00
Jack Jones vs Neil Robertson
Typ: Najwyższy Break - Powyżej 140.5 138 Jones
Kurs: @ 6.00
Buk: Betfan

Na spróbowanie tego wydawałoby się karkołomnego beta zachęcił mnie głównie wysoki kurs ale i udział Robertsona który popisał się w pierwszej rundzie dwoma breakami 146! Jakie jest prawdopodobieństwo, że w kolejnej rundzie będzie równie wysoko punktował? Ano takie jak w przypadku Kyrena Wilsona który wczoraj wbił 5 setek w tym maksa niejako powtarzając rewelacyjny występ z Tour Championship.
Robertson w tym sezonie pomijając występ w mistrzostwach świata, wbił 2 breaki 140+ (143 z Seltem, 141 z Selbym) oraz 1 break 140 z Williamsem, były również podejścia oscylujące w przedziale 135-139 więc potencjał na kolejne wysokie podejście bez wątpienia jest. Mimo dosyć słabego jak na Robertsona sezonu plasuje się na pierwszym miejscu w ilości breaków 100-punktowych, budowanie centuries przychodzi mu wyjątkowo swobodnie a jutrzejszy przeciwnik jako debiutant na pewno stworzy kilka szans na łatwy start a w konsekwencji solidne punktowanie.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Widzę duża dysproporcje w zestawieniu Jack Jonsa i Robertsona. Myślę że Neil będzie się rozkręcal z meczu na mecz i dziś dołoży kolejne kilka setek. Po 1 fazie jest 2 pod tym względem obok Wilsona. Jones ledwo złożył 100 punktów A rozegrał 3 frejmy więcej. Moim zdaniem będzie tutaj jednostronne spotkanie i Walijczyk ugra max 6-7 frejmow. Mam nadzieję że Australijczyk nie da mu wielu okazji do podejscia do stołu.

Under 20.5 @ 1.85
Wynik po 4 frejmach - Robertson @ 1.80
Robertson -5.5 @1.95
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan - Hossein Vafaei
Każdy z zawodników powyżej 1 breaka 100-punktowego: Tak @ 3.20 Ronnie 3, Vafaei 0
Betfan

Mecz z podtekstami, Vafaei po wygranej z Dingiem wygłosił kilka niepochlebnych komentarzy na temat O’Sullivana, ciekawe jak na to zareagują obaj w tym bezpośrednim starciu. Fakt faktem że Irańczyk z Dingiem zagrał świetnie i jeśli powtórzy taką grę również dzisiaj to Ronnie będzie miał problemy większe niż w 1 rundzie kiedy męczył się z debiutantem (10-7 z Pangiem). Ponoć Ronnie był chory w tym meczu, przynajmniej tak się tłumaczył, faktycznie, nie wyglądał zbyt dobrze. W pierwszym meczu Ronnie bez setki, ale przecież długo taka sytuacja trwać nie może. Powód by wyczekiwać setki Rakiety mają również statystycy, bo jak do tego pory wbił 199 setek w MŚ i wciąż czekamy na jubileuszową dwusetną setkę w Crucible. W tym meczu na dłuższym dystansie do 13 frejmów powinno być wystarczająco dużo czasu żeby obaj wbili przynajmniej po dwie. Vafaei z Dingiem wbił 2 sztuki, więc forma punktowa jest. Kurs dobry, szanse na to chyba większe niż wskazuje kurs.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
McGill - Lisowski
22.04, 11

Typ: Lisowski
Kurs: 1,73
Buk: betfan

Analiza:
Kolejny mecz drugiej rundy Lisowski pewnie ogrywa Tajczyka (rank 32) dosyć łatwo mecz zakończył się 10:7, ale mógł go zamknąć nawet 10:4. Dobra gra i forma jest, tę rundę powinnien przeskoczyć na spokojnie. Gra z McGillem który ograł Trumpa 10:6, ale pytanie czy on wygrał czy Trump przegrał go. Trump sporo błędów i niepewności, niewykorzystanych okazji. McGill skrupulatny wygrywa , ale na dobrze grającego w tym sezonie Jacka będzie za mało. Dla odwazniejszych -1,5 bądź -2,5 powinno wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
paul_trunks 17,1K

paul_trunks

Użytkownik
Robert Milkins vs Si Jiahui
22.04. 20:00

Wygra mecz: - Si Jiahui @ 1,82
Najwyższy break meczu - Si Jiahui @ 1,57
Najwięcej breaków 100 punktowych - Si Jiahui @ 2,00
Buk: Betfan

Chiński debiutant z dalekiego miejsca rankingowego nie przestraszył się dobrze dysponowanego Murph'ego i po rewelacyjnym występie wyrzucił z turnieju mojego faworyta. Porównując grę Shauna z tym co prezentował Milkins w meczu z Perrym to jak porównać amatora z zawodowcem... Milkins fatalny w pierwszej sesji, w drugiej pozbierał się i koniec końców ograł Perrego któremu nie wychodziło praktycznie nic. Jeżeli młody Chińczyk utrzyma dyspozycję z pierwszego meczu to Milkins nie ma nawet co myśleć o awansie.
Jeżeli chodzi o punktowanie to Anglik w poprzednim spotkaniu zatrzymywał się w maksymalnie wokolicy 60 pkt. skonstruował odpowiednio breaki 51,52,53,55,59x2,61 i 63 co delikatnie mówiąc jest słabym wynikiem. Podobna sytuacja miała miejsce w wygranym przez siebie finale Welsh Open gdzie wbijał breaki 5x60+ i 2x50+, oczywiście przebłyski na przestrzeni sezonu były, największym z nich jest max w półfinale German Masters natomiast wysoki breaki nie są u tego zawodnika regułą jak chociażby w przypadku Robertsona. Punktowanie Milkinsa przypomina mi punktowanie Hawkinsa który również często "zacina się" w przedziale 50-100pkt.
Chińczyk w pierwszym meczu punktował odpowiednio 50,53,56,86,89,93,120 natomiast w 3 meczach kwalifikacyjnych między innymi 3 setki oraz 2x90+. Gra bardzo swobodnie i płynnie, jeżeli głowa wytrzyma to liczę na kolejny udany występ i sensacyjny awans do ćwierćfinału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2360
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Zanosi się na kolejne nudne mistrzostwa. Kolejny raz gracze z topu rozchodzą się przed Roonim jak morze czerwone. Trump, Williams,Murphy,Higgins a za chwilę pewnie Robertson. Jeśli Selby nie zagra swojego najlepszego snookera a jednak nie jest chyba w wysokiej formie to pewnie znowu finał w okolicach 18-10.Nie wiem co dzieje się z tymi zawodnikami z topowej dziesiątki w MŚ w ostatnich latach oczywiście oprócz Osullivana.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ronie póki co też raczej nie specjalnie się prezentuje.Za to zaskoczył Jack Jones , Wilson jeden i drugi tez dobrze wygladają a ewentualny mecz Selby - Ossolivan na długim dystansie to raczej blisko 50/50
Nie chwal dnie przed zachodem słońca i nie oceniaj mistrzost zanim się skończą , jeszcze moze byc ciekawie
 
H 0

hisham

Użytkownik
A oglądał ktoś Allena? Na 13 wygranych frame'ów z Binghamem miał 13 podejść 50+.
W tej części drabinki chyba wyrasta na faworyta?
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Wilson - Higgins
23.04, 11
Typ: Wilson
Kurs: 1,68
Buk: fortuna

Analiza:
Jak dla mnie to Wilson, po Trumpie, Williamsie i Murphym to Higgins teraz :) ostatnie dwa pojedynki Panów i wygrane szkota. Jutro liczę na rewanż Wilsona. Na pewno stać go na to w tym roku wiele dobrych pojedynków z zawodnikami z topu. Williams w tym roku parę wpadek zaliczył z zawodnikami dalszego rankingu, Wilson bardziej regularny. Jeszcze kilka lat temu bo byłyby Higgins ale lata lecą. Kurs w miarę wyrównany bo tak jak wspomniałem dwa ostatni pojedynki dla Szkota. Dla odważnych -1,5 i -2,5.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anthony McGill VS Jack Lisowski (stan meczu 7-1)
Handicap: Anthony McGill (-6.5) @ 2.02
Handicap: Anthony McGill (-7.5) @ 2.70
Handicap: Anthony McGill (-8.5) @ 4.25
Lvbet

Nie wierzę w żaden powrót do meczu Lisowskiego, nawet minimalny, a za taki uważałbym doprowadzenie przynajmniej do trzeciej sesji. Moim zdaniem ten mecz skończy się już w 2 sesji. McGillowi brakuje 6 frejmów, w pierwszej sesji wyglądało jakby grał zawodowiec z amatorem, bardzo naiwna gra Lisowskiego, przede wszystkim brakuje tego z czego jest znany czyli gry punktowej, wbijania. Przecież miał sporo szans, ale zawsze coś brakowało. Nie wiem czy złożył choć jedno podejście 30+ punktów. Kompletnie zablokowany przez McGilla, który świetnie się czuje w grze taktycznej, jest cierpliwy, a kiedy przychodzi szansa na punktowanie to wbija aż miło. Już 3 setki na koncie plus drugie tyle podejść robiących różnicę. Jak do tegj pory nie poznaliśmy Lisowskiego z żelaznej psychiki, raczej w odwrotną stronę w tym aspekcie. McGill już przejął drabinkę Trumpa po ograniu go w 1 rundzie, teraz ma na widelcu drugiego z najlepszych kumpli, tak jak pisałem wyżej, McGill złapał takie momentum że może być trudny do zatrzymania dla każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +385
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Osullivan -2,5 @1,57 sts
Over 3,5 brejkow 100pkt @1,57

Osa nie gra niby jeszcze wybitnego snookera ale zwycięstwa łatwiutkie i nie widzę podjazdu dla Brecela. Ostatnie ich dwa spotkania w masters i english open to były baty do jednego więc nie chce mi się wierzyć tutaj, że Belg da rade pograć tutaj na styk. Ładnie prezentował się z Williamsem jednak to bardziej borsuk przegrał ten mecz bo prezentował się zdecydowanie poniżej swojego potencjału. Nie chce mi się wierzyć w historię mega zaciętego meczu króla mistrzostw świata przeciwko Brecelowi.

Druga propozycja jest over na setki. Wiadomo Roonie trochę odpuścił z wrzucaniem setki na licznik jednak na takim dystansie nie możliwe, że nie wsadzi ich ze dwóch co najmniej a przecież Brecel nie jest graczem który lubi brudną grę a sam przecież budować brejkj potrafi i też coś dorzuci do puli a może i sam zrobi więcej setek. W poprzedniej rundzie Osa miał dwie setki a Brecel cztery więc wydaje się to być bardzo prawdopodobne.

Allen-2,5@1,5 sts

Myślę, że droga Jonesa dobiega tutaj końca. Allen wygląda mega solidnie. Myślę, że wyniki Jonesa są trochę oszukane bo Carter chyba już nie wytrzymuje trudów sezonu a Robertson jak to on na Mś potrafi odpaść z każdym choćby zrobił dwa maxy. Allen jest innym typem zawodnika. Koncentracja, solidność i brak przestojów w grze. Moim zdaniem to już za wysokie progi dla Walijczyka. Statystycznie Allen to nr 1 tego sezonu więc nie widzę podjazdu do niego w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Sullivan Brecel
Zakład: Najwyższy Break
Typ: Brecel
kurs: 2,6
buk: betfan

Analiza:
Sullivan już przekroczył 1200 setek i jest niedoścignionym liderem pod tym względem. Brecel z nicalymi 200 wygląda tutaj słabo. Ale jeśli chodzi o te MŚ to Brecel bryluje, świetnie gra brejki których już ma na koncie 4 (117, 113, 103, 100), Ronie dla porównania 3 (116, 107, 102). Ronie jest mistrzem i kręci niesamowite liczby, ale w tej chwili to średnia wyższa u Lucki i dlatego taka propozycja. Kurs
bardzo zachęca aby zaryzykować.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Selby - Higgins

Mark Selby At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames
Kurs 5.50niestety tylko w pierwszym frejmie
John pokazał moc w meczu z Kyrenem Willsonem.Zaczął mecz od 137 i 136 w dwóch pierwszych frejmach.
W h2h wiele meczów na przestrzeni lat w tym 4 mecze tu na mistrzostwach świata na długim dystansie.
BILANS 3:1 dla Johna.
Jeśli Mark myśli o pokonaniu Szkota potrzebny dobry początek moim zdaniem.W meczu z Gary Willsonem wbił dwie 50-tki w dwóch pierwszych frejmach.Higins na pewno postawi wyżej poprzeczkę , Selby powinien próbować zarówno punktować jak i swój destrukcyjny snooker .Podobno jeden z najlepszych w turze.
Powinien być dobry mecz
 
Ostatnia edycja:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Raczej bym nie wierzył w jakiś powrót McGilla w tym ćwierćfinale Si Jiahui. Nawet nie chodzi o to że już jest 1-4 dla Chińczyka, ale o to że Szkot gra to samo badziewie co w ostatniej sesji z Lisowskim. To była chyba najgorsza sesja tych mistrzostw i to z obu stron. Tyle pudeł, błędów pozycjonowania, itd to dawno nie widziałem. Mimo wysokiego prowadzenia (7-1, pozwolił wrócić do meczu rywalowi i zrobiło się w pewnym momencie 11-8 i widoki na więcej) McGill się przesmyknął do następnej rundy i widać "forma" razem z nim. Si Jiahui spokojnie sobie gra, tez nie bez błędów, ale nikt go za nie nie karze więc frejmy wpadają. Wiadomo, każda sesja może być inna, ale jakoś trudno mi sobie tu wyobrazić McGilla w formie z meczu z Trumpem, chociażby, momentum gdzieś uleciało i ciężko będzie je odzyskac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie w godzinę stracił cztery partie przewagi. Co on tam wyprawia? Ekspresowo oddaje dzisiaj stół
Jedzie do domu.

Brecel właśnie w brejku (55-1) na 13-10. Szok, z 6-10 na 13-10. I faktycznie w niecałe półtorej godziny przegrał 7 frejmów z rzędu i prawie wygrany mecz stał się prawdziwie przegranym.

Po meczu, nawet mu się nie chciało o snookera walczyć w ostatnim frejmie. a wynik 60-1 i na stole było 51 pkt. Dziwne.

A ja się skupiłem na drugim meczu Selby - Higgins, a tu takie mecyje.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja też coś o tym napiszę .
Dostałem 100e free betu od williamhill.
Słowo dostałem jest nie precyzyjne bo to promocja bet and get .Żeby dostać 100e trzeba postawić 100.
Screenshot_20230426-163100_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230426-163117_Samsung Internet.jpg
Ronie handi -1.5 frejma zamykał mi kupon na 423 euro .
Na szczęście lekko to skontrowałem.
Za słabo trzeba było ubezpieczyć całą wygraną.Jak widać zawodowi macherzy od losu z williamhill są w stanie kupić wiele .
Nawet 0:7 w sesji Ronniego z Brecelem.
A tak na przyszłość w takim sytuacjach nie ma co skąpić na ubezpieczenie:)
Post automatycznie złączony:

Pokarze jeszcze jeden przegrany kupon
Za drobne 8 euro ale Selby w pierwszym frejmie wbił 50+ a w drugim 49.
A miał 44 i pozycję do czarnej , wbił trudniejszą niebieską a potem spudłował czerwoną .kolejny przypadek??????? Screenshot_20230426-164219_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +624
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Allen - Selby, 27.04, 20

Typ: Selby -2,5
Kurs: 1,83
Buk: betfan

Analiza:
Coś mi się wydaje, a nawet bardziej że tutaj w parze mamy zwycięzcę tego turnieju - ja stawiam na Marka. Świetny mecz w jego wydaniu z Higginsem, a przede wszystkim druga połowa meczu. Mark celuje w 5 tytuł Mistrza Świata i ma ku temu bardzo poważne agrumenty. Allen dla odmiany miał ciężką przeprawę (Panowie szli na styku) z Jonesem co może odbić się na wynik tego meczu. Pomimo że Allen w tym roku w świetnej formie, jeśli tak można powiedzieć to jest najlepszy w turze w tym roku - najwięcej zarobił, to i tak wydaje mi się że zejdzie pokonany. Zakładam że jeśli męczył się z Jonesem to z Selbim nie będzie nic łatwiej. Mark że to jest mecz o wygraną MŚ.
 
Do góry Bottom