>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (16.04-2.05.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Po pierwszej sesji wydaje sie ze Mcgill nie jest tu na straconej pozycji , szkot raczej w jakiejs lepszej dyspozycji a Trump na pewno pod formá.Ciekawe czy Selby zdola wygrac swoj mecz , swoja droga nie rozumiem jednego , jak to jest ze Mark Selby jest numerem 2 rankingu ? dokonania ostatniich 2 lat raczej tego nie odzwierciedlajá
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Po pierwszej sesji wydaje sie ze Mcgill nie jest tu na straconej pozycji , szkot raczej w jakiejs lepszej dyspozycji a Trump na pewno pod formá.Ciekawe czy Selby zdola wygrac swoj mecz , swoja droga nie rozumiem jednego , jak to jest ze Mark Selby jest numerem 2 rankingu ? dokonania ostatniich 2 lat raczej tego nie odzwierciedlajá
Jutro o 11 jest kolejna sesja Trumpa z Mcgillem. Selby jest mistrzem świata z zeszłego roku, więc jednak jest to spore osiągnięcie 😃
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ale Mecz Selby vs Yan. Thriller w frame nr 22 , który zwycięsko wyszedl Yan,którego mam pogranego na kuponie. Kapitalny frame nr 18 chińczyka, te dwa wbicia na brązowej i różowej, cudowne.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
K.Wilson - S.Bingham, @ 1,45, Betclic
Spotkanie wewnątrz Angielskie i kontynuuję typowanie w kierunku Wilsona, na którego po cichu liczę w kontekście nowego Mistrza Świata. Z bardzo dobrze grającym Dingiem nie zagrał najlepiej, a mimo to wygrał, takie zwycięstwa bardzo budują. Stuart o dziwo bardzo gładko wygrał z Haotianem i trzeba mu oddać, że zrobił to w dobrym stylu, jednakże Wilson to dużo mocniejszy gracz niż Chińczyk. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
BINGHAM @2,70 STS
OVER 22,5 @2,05 STS

Bingham w spotkaniu w Chińczykiem wyglądał bardzo dobrze. Stuart gra słaby sezon, ale w zeszłym roku był tu w półfinale i przegrał minimalnie z Selbym. Czuje, że może być czarnym koniem i zaskoczyć wszystkich. Wilson po kapitalnym meczu pokonał Dinga, ale według mnie nie jest on jakoś sporo lepszym zawodnikiem od Binghama żeby wystawiać takie kursy. Na długich wbiciach według mnie lepszy jest Stuart, w grze taktycznej również, Wilson za to lepiej prowadzi biała i lepiej gra z przyrządu. Mecz jak dla mnie 50/50. Dlatego zagrałem na Bingham, bo uważam, że po mocno wyrównanym spotkaniu awansuje on do ćwierćfinału i tak jak rok temu spotka się tam z Mcgillem
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Saengham - Hingis
SAENGHAM 4.5
ten kurs wygląda kusząco , Higins ma świetny sezon zagrał kilka finałów wszystkie przegrał w tym dwa z Robertsonem w paskudny sposób , a Sarngham chyba formą życia, pokonał Brecela i Milkinsa w obu meczach był dogiem.Po tym kursie za drobne chyba warto spróbować.
Post automatycznie złączony:

W sumie to kurs spadł do 4.00
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Panowie jesli druga sesja Trump Macgill nie przyniesie rozstrzygniecia , a raczej nie zanosi sie , to kiedy ewentualna trzecia sesja?dzis wieczorem czy jutro?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To, że druga sesja nie przyniesie rozstrzygnięcia było już pewne po wczorajszej pierwszej sesji, bo nawet gdyby jeden z nich wygrał 8:0 drugą sesje to byłby koniec sesji i kontynuacja jutro, ale nie wiem o której.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Panowie jesli druga sesja Trump Macgill nie przyniesie rozstrzygniecia , a raczej nie zanosi sie , to kiedy ewentualna trzecia sesja?dzis wieczorem czy jutro?
Na snooker.org masz wszystko - psotnick już o tym wspominał. Nie będziesz musiał codziennie pytać o sesje.
Przy tym meczu jest info: Mon 25 Apr 8pm CEST, czyli jutro o 20:00.
Tutaj też się pojawia: https://livescores.worldsnookerdata.com/Sessions/Tournament/14524/betfred-world-championship-2022
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie. Czy ktoś śledził obie sesje Robertsona z Lisowskim? Jak to wygląda wizualnie ? Neil naprawdę gra słabo, czy raczej Jack gra bardzo dobrze ? Grałem przed meczem na Lisowskiego, ale to był taki typowy zakład na czutke, bo mi coś tak podpowiadało i teraz czekam aż wystawia kursy na ostatnią sesje i nie wiem, czy kontrować jakoś grubiej na Robo ? do wyciągnięcia jest prawie 2k , bo tam był dubel z Bingtao i Wiem, że Lisowski ma różne odpaly i może tego nie ogarnąć, a spodziewam się coś ponad 2,00 w stronę Kangura i nie wiem, czy wchodzić w to grubiej, czy raczej spokojnie ?
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ciezki dylemat , ja nie ogladalem bo ogladalem Trumpa i Gila , ale chyba na twoim miejscu bym ubezpieczyl chocby stawke bo Robertson z nozem na gardle potrafi sie wznosic na wyzyny a dystatns dlugi i jeszcze sporo miejsca na powrot
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
N.Robertson - J.Lisowski (stan meczu 7-9) @1,90, STS
Proponowany przed pojedynkiem typ na powyżej 19,5 frejma w meczu już wszedł, więc teraz pora na wytypowanie zwycięzcy spotkania. Co by nie pisać, jest to spotkanie na bardzo wysokim poziomie, obaj gracze zanotowali już pięć brejków ponad 100 punktowych i dziewięć ponad 50 punktowych - takie mecze chce się oglądać. Jeśli chodzi o końcowego triumfatora meczu, skłaniam się bardziej ku Robertsonowi, którego doświadczenie zebrane na przestrzeni wielu lat gry w tourze oraz bardzo dobra forma powinny pomóc wzbić się na wyżyny swoich umiejętności i wygrać to spotkanie. Należy docenić również Lisowskiego, który jest na prowadzeniu i jak dotąd gra z chłodną głową, jednakże czy udźwignie presję do końca? Wątpię.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wilson K. - Bingham S. (stan meczu 8-8)
Zwycięzca: Wilson K. @ 1.55 9-13 to pokazał Kyren..
STS

Mam wrażenie że ten mecz jest bliźniaczo podobny jeśli chodzi o przebieg do poprzedniego meczu Wilsona z Dingiem. Tutaj również bardzo dobry start rywala i prowadzenie po pierwszej sesji, ale w miarę zbliżania się do końca meczu to inicjatywę przejmuje Wilson i kończy mecz zwycięstwem. I taki sam przebieg przewiduję też tutaj. Bingham zaczął bardzo dobrze, prowadził 4-1, sesję zakończył 5-3 z przodu, potem po wygraniu pierwszego frejma 2. Sesji nawet 6-3, ale potem zupełnie stracił momentum pozwalając Wilsonowi wygrać resztę sesji 5-2 i miało się wrażenie że przed dalszymi stratami uratował go koniec sesji. Dlatego w decydującej sesji stawiam zdecydowanie na Wilsona, który przydomek Wojownik nie dostał z przypadku, znany jest z nieustępliwości, co połączeniu z biegłością w grze taktycznej powinno zapewnić mu wygraną.
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Co ten Bingham ... :eek:

Skopał wyjście na przedostatnią czerwoną, oczywiście wszystko szło z czarną. Ustawił sobie białą w pozycji snooker do czarnej i uderzył od bandy na typowe hit & hope. Niestety z hope były nici i nadzieje o maksie poszły w ... podobnie jak zapewne mój typ na over 1.5 setek Anglika :(

A Kyren sypie się jak domek z kart, przed sekundą spudłowana banalna czarna z punktu ... Gdzie ten Warrior?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bingham zaczął jak szalony. Szybko wygrane 3 frejmy. Prócz tego typu na Binghama przed meczem, to jeszcze podwoilem ten zakład wczoraj, więc mam nadzieję, że to Stuart utrzyma, ale czekam na wyższy kurs z kontra na Kyrena w razie W.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Chciałbym wierzyć jeszcze w Robertsona natomiast ta wiara jedynie może opierać się nie na aktualnej formie lecz na psychice Lisowskiego. On już w pierwszej rundzie z Chińczykiem kiedy miał domknąć mecz zaczął się wręcz trząść. Nie wiem o co chodzi, przecież to nie jest jakas świeża twarz w tourze. Sercem za Australijczykiem ale nie widzę go, niestety


Higgins i Trump zaskakująco dobrze póki co wyglądają. Natomiast jeżeli w tej chwili miałbym obstawić parę finałowa na podstawie dotychczasowych spotkan to widzę tu finał O'Sullivan - Williams
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Chciałbym wierzyć jeszcze w Robertsona natomiast ta wiara jedynie może opierać się nie na aktualnej formie lecz na psychice Lisowskiego. On już w pierwszej rundzie z Chińczykiem kiedy miał domknąć mecz zaczął się wręcz trząść. Nie wiem o co chodzi, przecież to nie jest jakas świeża twarz w tourze. Sercem za Australijczykiem ale nie widzę go, niestety


Higgins i Trump zaskakująco dobrze póki co wyglądają. Natomiast jeżeli w tej chwili miałbym obstawić parę finałowa na podstawie dotychczasowych spotkan to widzę tu finał O'Sullivan - Williams
Nie no kolego, gdzie Trump dobrze wygląda ? On wygrywa 10-6 z Mcgillem, a statystyki kompletnie tego nie oddają. McGill trochę nie swój w tym pojedynku i tyle, gdyby grał tak jak rok temu z O'Sullivanem, to wynik byłby zupełnie inny. Higgins też popełnia sporo błędów, ale wygląda lepiej niż Judd. Trump ma szczęście, że narazie przeciwnicy nie dojeżdżają. Jeśli wygra z rudym, to naprawdę warto grać w ćwierćfinale na Binghama, bo kursy będą bardzo dobre, a Stuart wygląda tutaj o wiele lepiej. Lisowski uważam, że powinien domknąć ten mecz dzisiaj, bo jednak Neil ma na sobie o wiele większą presję i może tego nie dźwignąć jak co roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom