>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (16.04-2.05.2022)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Neil Robertson - Ashley Hugill (stan meczu 6-3)
Handicap: Neil Robertson -4.5 @ 1.42 10-5 Robertson miał 9-3 i 42-0, idealnie rozbił czerwone, ale pechowo się poblokowało i jakimś cudem od tego momentu przestał grać.. dał kilka szans i Hugill wrócił do frejma, w drugim to samo, też 40+ przewagi i wtopa.. Trochę pecha ale i sporo nonszalancji bo chciał wbijać wszystko nawet jak nie było sensu..
Handicap: Neil Robertson -5.5 @ 2.04
Betcris

Robertson zaczął mecz w swoim stylu wygrywając pierwszą partię świetną setką (127), ale potem coś się zacięło, wkradły się błędy i Hugill to wykorzystał wygrywając kolejne trzy partie i sensacyjnie prowadząc po pierwszej połowie sesji 3-1. Po regulaminowej przerwie jednak wszystko wróciło do normy, Australijczyk zupełnie przejął mecz wygrywając 5 frejmów z rzędu (prawie wszystkie jednym wysokim podejściem 72, 97, 109, 132) w tym w 3 ostatnich nie dał rywalowi wbić nawet 1 punktu (w sumie ledwie 4 w ostatnich 4 frejmach). I w ten sposób z deficytu wyszedł na solidne prowadzenie i miało się wrażenie że Hugilla uratował koniec sesji, bo gdyby mecz trwał dalej to skończyłby się wynikiem 10-3. Dzisiaj dokończenie meczu, po takim laniu jakie Hugill zaliczył w końcówce pierwszej sesji wątpię żeby był w stanie się podnieść i ugrać choćby frejma.
 
Ostatnia edycja:
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bingtao - Wakelin Typ: 2 @ 4.00 Fortuna

Po wygranej w Mastersie rok temu wydawało się, iż jest kwestią czasu kiedy Bingtao doszlusuje do topowych zawodników snookerowych i zastąpi w tym miejscu mającego kłopoty z motywacją i forma Dinga. Jednak rok później bardziej prawdopodobne wydaje się, że to Zhao Xintong będzie topowym Chińskiim snookerzystą niż Yan Bingtao. Sporo porażek we wczesnych rundach turniejów i niestabilna forma przez cały obecny sezon skłania mnie do spróbowania typu na Wakelina po bardzo przyjemnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bingtao - Wakelin
over 15,5 frejmów @1,62 sts

Yan od wygrania w Mastersie trochę wyhamował i nie wygląda już tak dobrze. Kiedy rozwijała się jego kariera, to bardzo przypomniał mi Selbiego, a obecnie w tourze jest mało snookerzystów, którzy wybierają taktykę spowalniania gry, bo większość chce grać ofensywnie. Yan świetnie wyglądał w tym defensywnym wariancie i nawet wygrywał z Selbym takie wyrachowane starcia. Oglądam Chińczyka w tym sezonie i naprawdę nie wygląda nawet w połowie tak dobrze. Świetne frejmy przeplata bardzo słabymi i popełnia dużo prostych błędów. Dzisiaj zmierzy się z Wakelinem, który dobrze wyglądał w kwalifikacjach i jestem pewien, że na pewno postawi się Yanowi. Nawet jeśli młody Chińczyk wygra to spotkanie, to nie spodziewam się jakieś dominacji z jego strony.

Robertson - Hugill
Over 14,5 frejmów @1,69 betcris

Neil ma to do siebie, że często lepiej wygląda na tle zawodników z topu, niż z tymi niżej notowanymi. Wczoraj słabo wszedł w mecz i po pierwszej mini sesji było 1:3. Potem jednak wyglądał o wiele lepiej i dzisiaj wróci do stołu z wynikiem 6:3. Jednak uważam, że znowu może mieć miejsce podobna sytuacja i Australijczyk będzie wolno się rozkręcał. Wystarczy żeby Hugill wygrał dwa frejmy. Myślę, że jest na to szansa i Anglik wyszarpie te dwie partie, bo wczoraj na początku pokazał się z nieźle strony. Myślę, że wynik 10:5 dla Neila jest jak najbardziej możliwy.

Lisowski - Stevens
Lisowski Over 1,5 brejkow 100pkt @1,90 STS
Lisowski wyższy brejk @1,57 STS
Obaj zrobią brejka 100pkt @1,85 STS

Każdy, kto zna się na snookerze wie jakim talentem jest Lisowski, jaki drzemie w nim potencjał i jak bardzo marnuje swój talent. Tutaj przypomnę to co napisałem wcześniej i Trumpie. Judd i Jack to najlepsi przyjaciele. Trenują, imprezują zawsze razem, ale tylko jeden z nich był w stanie pogodzić to ze snookerem i w pełni wykorzystać swój potencjał. Lisowski byl nawet typowany na większy talent od Trumpa. Obecnie kariera Jacka z zahamowała i nie wiem co z nim dalej będzie, ale tej lekkości i łatwości w budowaniu brejkow nadal nie zatracił i jeśli jest w pełni skoncentrowany to robi to wybitnie i w tym aspekcie był często porównywany do O'Sullivana. W meczu na tak długim dystansie powinien mieć sporo szans na zrobienie wysokiego brejka, czy wbicie dwóch setek i myślę, że powinno się to udać, bo na pewno go na to stać.
Nie mam odwagi typować jego wygranej, bo może zagrać kilka świetnych frejmów, a resztę bardzo słabych, a tak solidny zawodnik jak Stevens może to wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3174
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Neil Robertson - Ashley Hugill (stan meczu 6-3)
Handicap: Neil Robertson -4.5 @ 1.42 10-5 Robertson miał 9-3 i 42-0, idealnie rozbił czerwone, ale pechowo się poblokowało i jakimś cudem od tego momentu przestał grać.. dał kilka szans i Hugill wrócił do frejma, w drugim to samo, też 40+ przewagi i wtopa.. Trochę pecha ale i sporo nonszalancji bo chciał wbijać wszystko nawet jak nie było sensu..
Handicap: Neil Robertson -5.5 @ 2.04
Betcris

Robertson zaczął mecz w swoim stylu wygrywając pierwszą partię świetną setką (127), ale potem coś się zacięło, wkradły się błędy i Hugill to wykorzystał wygrywając kolejne trzy partie i sensacyjnie prowadząc po pierwszej połowie sesji 3-1. Po regulaminowej przerwie jednak wszystko wróciło do normy, Australijczyk zupełnie przejął mecz wygrywając 5 frejmów z rzędu (prawie wszystkie jednym wysokim podejściem 72, 97, 109, 132) w tym w 3 ostatnich nie dał rywalowi wbić nawet 1 punktu (w sumie ledwie 4 w ostatnich 4 frejmach). I w ten sposób z deficytu wyszedł na solidne prowadzenie i miało się wrażenie że Hugilla uratował koniec sesji, bo gdyby mecz trwał dalej to skończyłby się wynikiem 10-3. Dzisiaj dokończenie meczu, po takim laniu jakie Hugill zaliczył w końcówce pierwszej sesji wątpię żeby był w stanie się podnieść i ugrać choćby frejma.
Źle sobie rozliczyłeś. Handicap -4,5 wszedł, bo skończyło się 10:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +496
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
K.Wilson - D.Junhui @ 1,65, Betclic
Wilson na przestrzeni kilku lat zyskał moje uznanie świetnymi występami, potrafi udźwignąć presję, dobrze odnajduje się w grze taktycznej, a także w aspekcie budowania wysokich podejść. Z kolei Chiński Smok na przestrzeni ostatnich miesięcy wydaje mi się, że w końcu zaczął wracać do świetnej formy, którą prezentował przed laty, świetna kontrola białej bili, wysokie brejki, takiego Chińczyka każdy chce oglądać. Umiejętności obaj mają wysokie, jednakże o końcowym rozstrzygnięciu może zadecydować aspekt przygotowania mentalnego, gdzie zdecydowanie wyżej cenię Wilsona. W mojej ocenie jest to najmocniejsze zestawienie par I rundy Mistrzostw Świata i liczę na świetne widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj króciutko
Wilson - Ding
over 16,5 frejmów @1,75 Sts

Ding od lat już nie jest tym samym zawodnikiem. Czasami ma przebłyski swojego geniuszu, ale bardzo rzadko. Szkoda, bo to wielki talent, jednak uważam, że w starciu z Kyrenem nie jest bez szans. Wilson tego sezonu również nie może zaliczyć do udanych. Jego gra wygląda średnio i nie widzę w nim jakiegoś ogromnego faworyta tego stracia. Myślę, że over to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz.


Brecel wyższy brejk od Saenghama @1,57 sts
Brecel over 1,5 setki @2,05 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +852
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Trump - Vafaei Typ: Hossein +3.5 frejma @ 1.99 Fortuna

Trump chodź prowadzi w bezpośrednich rywalizacjach 5:3, to trzy z ostatnich czterech pojedynków padło łupem Irańczyjka, a jedyne zwycięstwo Trumpa było po deciderze. Trump nie jest już takim dominatorem, jakim był 2-3 latat temu. Na dłuższym dystansie jego szanse na zwycięstwo rosną, tym niemniej z 3.5 frejmami handicap Vafaei powinien zakończyć mecz jako zwycięzca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +496
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J. Trump - H. Vafaei
Wynik handicap : H. Vafaei +4.5 @ 1,60
Wynik handicap : H. Vafaei +3.5 @ 2,00
Wynik handicap : H. Vafaei +2.5 @ 2,60
Zwycięzca meczu : H. Vafaei @ 4,80

Trochę podobna sprawa jak z Selbym, wprawdzie Trampek nie ma żadnych problemów zdrowotnych, przynajmniej nic się nie chwalił, ale jego forma w tym sezonie nie może być bardziej nieregularna. Wygrał Champion of Champion, ostatnio Turkish Masters, ale poza tym to szału nie było, sporo wylotów we wczesnej fazie turniejów. A na przeciwko stanie nie byle ogórek, tylko bardzo utalentowany Irańczyk, który już zdążył pokazać swoje umiejętności nie raz. A teraz po tym jak już osiągnął to czego chciał czyli debiut w Crucible, zeszła z niego presja i może grać na luzie. Jeśli Trump będzie dawał tak jak dawał pograć swoim rywalom w tym sezonie to możemy miec wyrównany i zacięty mecz a i niespodzianki bym nie wykluczał.

Kursy z Betclic
Co do meczu Trumpa z Vafaei to pisałem już o nim w poście parę dni temu i podtrzymuje swoje zdanie że Irańczyk jest w stanie stawić poważny opór faworytowi. Zwłaszcza jeśli zobaczymy nieregularną formę Trumpa jak to bywało w tym sezonie. Co może imponować u Vafaei to niezakłócona pewność siebie. On nie tylko ma umiejętności by zagościć na dłuzej w czołówce, ale jeszcze jest o tym przekonany. Kiedy wygrał ostatni mecz kwalifikacji i w pomeczowym wywiadzie powiedział coś takiego mniej więcej: "Jeśli gram dobrze to jestem z stanie pokonać każdego, a jeśli źle to z wieloma niżej notowanymi rywalami moge przegrać". Co tyle mówi o wciąż jednak nie ustabilizowanej formie, ale też o wielkim potencjale, co powtarza niemal każdy w snookerowym tourze. Jego kariera pewnie rozwijała by się szybciej ale znane problemy wizowe często przeszkadzały mu nawet wziąć udział w turniejach itd co musiało być druzgocące. Na szczęście po wygraniu Shoot Outa, wystepie w Champion of Champions i awansie rankingowym te problemy już chyba za nim i może się skoncetrowac na grze. Dzisiaj dobry moment na weryfikację jego potencjału z byłym mistrzem świata i numer 1 rankingu. To może być mecz pierwszej rundy Crucible. Kursy trochę się zmieniły, na korzyść Irańczyka, ale niewiele, ja tu widzę dużą szansę przynajmniej na trudną przeprawę faworyta, a może i niespodziankę, bo sensacją by to już nie było.

J. Trump - H. Vafaei
Wynik handicap : H. Vafaei +4.5 @ 1,58 10-4
Wynik handicap : H. Vafaei +3.5 @ 1,95
Wynik handicap : H. Vafaei +2.5 @ 2,50
Zwycięzca meczu : H. Vafaei @ 4,60
Betclic
 
Ostatnia edycja:
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Z.Xintong - S.Maguire, powyżej 20,5 @ 1,40, Betclic
Ciekawy mecz II rundy pomiędzy spektakularnie grającym Zhao Xintongiem a bardzo doświadczonym Szkotem. Maguire w pierwszej rundzie pokonał Shauna Murphy 10-8, gdzie przy stanie 7-8 dla Anglika wirtualnie był jedną nogą poza turniejem, jednakże bardzo dobre trzy ostatnie frejmy pokazały, że Maguire ma charakter i potrafi walczyć. Zhao bez żadnych problemów przebrnął I rundę pokonując zawodnika z kwalifikacji J.R Clarke popisując się m.in.dwoma setkami i sześcioma brejkami ponad 50 punktowymi. W ostatecznym rozstrzygnięciu skłaniam się bardziej w kierunku Chińczyka jednakże Szkot nie jest bez szans dlatego liczę na to, że ujrzymy tu minimum 21 frejmów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Page J. - Williams M.
liczba breaków 100-punktowych w meczu: Powyżej (3.5) @ 2.00 Williams już 6 setek, a mecz jeszcze trwa
liczba breaków 100-punktowych 1. zawodnika: Powyżej (0.5) @ 1.50
liczba frejmów: Powyżej (20.5) @ 1.62
liczba frejmów: Powyżej (21.5) @ 2.00

Walijskie starcie z podtekstami, ale tymi pozytywnymi. Williams jest dla Page’a mentorem, chyba też na pewnym etapie sponsorem, a teraz na poły trenerem, a na pewno częstym sparingpartnerem, więc to poniekąd starcie mistrza i ucznia. Jakiego wyniku można się spodziewać to buki już się wypowiedziały kursami, Williams pewnym faworytem, ale chyba nie aż takim jak pokazują kursy. Zdaje się, że kursy na Hawkinsa przed meczem z Page’em w 1 rundzie były na podobnym poziomie i już go nie ma w turnieju a Page sposobi się do meczu z Williamsem. Więc myślę, że jakiś handicap w stronę młodego albo over to dobra opcja, na ten mecz. Ale chyba jeszcze lepszą wydają się setki, bo zapowiada się ich mały festiwal w tym meczu. W pierwszej rundzie Williams wbił 4 sztuki (121, 115, 138, 121), a Page nie był wiele gorszy z 3 setkami (102, 128, 135). A przecież mecze 2. rundy są dłuższe o jedną sesję (do 13 wygranych frejmów zamiast do 10 jak w 1. rundzie) więc i czasu na budowanie wysokich brejków dużo więcej. Obaj pokazali że forma w grze punktowej sprzyja więc liczę na popisy w tym aspekcie.

Brecel L. - Saengham N. (stan meczu 3-6)
Zwycięzca: Saengham N. @ 1.32 5-10

Brecel zawsze miał w sobie gen nonszalancji, który dodawał mu uroku, bo zwykle towarzyszyło mu błyskotliwe wbijanie i łatwość budowania brejków. Wczoraj była tylko nonszalancja i brak cierpliwości, a potem kiedy wynik się już rozjechał to doszła frustracja. Na dobrą sprawę to wynik 3-6 jest bardzo dobry dla Belga bo mogło i powinno skończyć nawet 1-8, ale w dwóch ostatnich frejmach Saengham trochę poszkapił sprawę. Brecel najwyższy brejk chyba 43, masa pudeł i kilka szalonych uderzeń które dawały rywalowi treningowy układ do czyszczenia, a że Taj jest w dobrej formie to takie prezenty zamienia na frejmy. Nie wiem czy Brecela stać na metamorfozę w ciągu kilkunastu godzin, ale nawet gdyby tak to szanse na skuteczny powrót oceniam bardzo nisko, bo i rywal by musiał skiepścić swoją grę, a chyba jest w zbyt dobrej formie by tak się stało. Pokazuje to od kwalifikacji i w tym meczu również (wbił Brecelowi już 2 setki 110, 127).

Kursy z STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Page - Williams
obaj zawodnicy zrobią brejka 100pkt @1,67 Sts

Większa analiza chyba zbędna. Page dał sporo zarobić w pierwszej rundzie i w swoim debiucie w Mistrzostwach świata zrobił 3 brejki 100 pkt. Dzisiaj zagra ze swoim przyjacielem i 3 krotnym mistrzem Świata Markiem Williamsem, który w pierwszej rundzie zagrał bajecznie. Zmiażdżył swojego rodaka White'a i zrobił tam bodajże również 3 albo i 4 brejki 100pkt. Teraz będą grali do 13 wygranych frejmów więc szansa na to, że obaj Panowie zrobią brejka 100 pkt jest ogromna i wchodzę w to po takim kursie.

Brecel win @3,40 sts ( aktualny wynik 3-6 dla Saenghama)
ZAZNACZAM, ZE TO BARDZO RYZYKOWNY BET. Brecel był faworytem tego spotkania, ale zagrał bardzo nonszalancko i wyglądał jakby chciał wszystkim na siłę pokazać, że się nie przejmuje swoją fatalną grą, a robił na złość w sumie sam sobie. Powinien się cieszyć, że wyciągnął wynik na 3-6. Jednak fakty są takie, że Belg ma ogromny talent i łatwośc w budowaniu brejkow. Jeśli dobrze wejdzie w pierwszą mini sesje o wygra minimum 3:1, to jest spora szansa, że może wygrać to spotkanie. Tajlandczyk gra bardzo solidnie i szczerze mówiąc bardzo lubię tego zawodnika dlatego jego ewentualne zwycięstwo bardzo mnie ucieszy, ale uważam, że warto spróbować zagrać na Brecela po takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Również spróbowałem pograć Brecela, ale on za przeproszeniem ma wyje.... . To się skończy 10:3. On nie ma zamiaru grać.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Borsuk przygotował forme. Realnie patrząc na to co do tej pory widzieliśmy to wcale nie należy wykluczać kolejnej konferencji na golasa
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Williams chyba będzie musiał sam ogarnąć ten over setek, na razie wbił 2, trzecia prawie by była, ale spudłował przy 75. Ale jeśli chodzi o samą grę jaką pokazuje, to chyba wygląda najlepiej ze wszystkich zawodników którzy się pokazali. Nie dziwi mnie kolejny tytuł, czołówka rozchwiana jeśli chodzi o formę, taki doświadczony mistrz w formie może ich pozamiatać. Wiadomo na razie rywale nie przeszkadzają, tak się złożyło że drabinka dała mu dwóch Walijczyków, jeden były prospekt, raczej niespełniony (White), teraz ma aktualną nadzieję Walijczyków (Page) i on na razie ma potencjał i ma czas. Ale dzisiaj mistrz daje lekcję uczniowi, Williams już 6-0 i na razie fruwa sobie wokół stołu.

Swoją drogą sędzia z Williamsem ma fajną robotę dzisiaj, prawie jak fajrant, tylko liczy punkty w brejku i wyciąga mu kolory :)

edit: jest i trzecia setka, wynik 7-0, został jeden frejm do końca sesji, może ogarnie i czwartą setkę..
 
Ostatnia edycja:
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taka ciekawostka na temat Saengkhama i tła jakie stało za jego zwycięstwem nad Brecelem.
W trakcie meczu urodziła się jego córka, 3 tygodni przed terminem.
Tym większy szacunek dla Taja że potrafił się skoncentrować i zagrać swój najlepszy snooker.
I jeszcze zamierza dać jej imię zainspirowane tym co powiedział kiedyś Mark Selby :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +61
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Xintong - Maguire
handicap -2,5 Xintong @1,7 sts

Według mnie Zhao Xintong może być czarnym koniem tego turnieju. Przed pierwszym spotkaniem obawiałem się jak zniesie presję gry w Crucible, ale on chyba nie zna znaczenia słowa "presja". Przy stole jest bardzo pewny i wydaje mi się, że spokojnie jest w stanie poradzić sobie z Maguirem pokrywając powyższy handicap. Szkot w pierwszej rundzie ograł Murphy'ego, ale spotkanie nie stało na wysokim poziomie i obaj zawodnicy grali dosyć słabo.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom