>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (16.04-2.05.2022)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Trump vs O'Sulivan
Typ 1
Kurs 2.25 sts

Na starcie turnieju typowałem że Trump może być w finale. Nie zaryzykowałem ze wygra cały bo nie do końca mogłem przewidzieć kim będzie rywal. Dolna połówka była mocniejszą i było tam kilka ciekawych nazwisk umieszczanych w gronie faworytów. Widzę że większość idzie w kierunku starszega z Anglików. Ja zaryzykuje ze Trump po to sięgnie. Dlaczego? Przede wszystkim jego gra buduję się z każdą runda. Ok są momenty gdzie wygląda tak sobie, ale generalnie całokształt idzie do góry. Dodatkowo wczorajszy mecz w którym obronił się przed piekielnie mocnym Markiem. Myślę za da mu to olbrzymią pewność siebie. Finały są do oglądania ale za drobne spróbuję
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Taki scenariusz jest bardzo mozliwy ,Ronnie ma troche porachunkow z Trumpem i nie zdziwie sie ze w pierwszej fazie meczu da mu nadzieje a potem odbierze zludzenia , to by bylo w jego stylu .
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tez sie Ciesze pogralem ze wygra tytul e/w po kursie 5.5 , i znowu jestem wkur... ze tylko za 20 euro;-))) na szczescie powrot Williamsa do polfinalowego meczu oslodzil mi troche to.
Moim zaniem najlepsze mistrzostwa w ostatnich sezonach , szkoda ze juz sie koncza.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
J.Trump - R. O'Sullivan, J. Trump mniej niż 1,5 setki @ 1,55, STS
Niestety Judd jak dotąd nie dojechał na finał, przegrywa w zdecydowany sposób ponieważ aktualny stan meczu to 5-12 dla starszego z Anglików. Czy jest możliwa pogoń za Rooniem? Chyba niestety nie, Trump w finale nie zanotował ani jednej setki, zanotował tylko pięć podejść powyżej 50 punktów dlatego czy w ostatnich sesjach zdoła wbić dwie setki? Na tą chwilę mam podstawy aby w to wątpić.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
J.Trump - R. O'Sullivan, J. Trump mniej niż 1,5 setki @ 1,55, STS
Niestety Judd jak dotąd nie dojechał na finał, przegrywa w zdecydowany sposób ponieważ aktualny stan meczu to 5-12 dla starszego z Anglików. Czy jest możliwa pogoń za Rooniem? Chyba niestety nie, Trump w finale nie zanotował ani jednej setki, zanotował tylko pięć podejść powyżej 50 punktów dlatego czy w ostatnich sesjach zdoła wbić dwie setki? Na tą chwilę mam podstawy aby w to wątpić.
Bez sensu takie bety. Dzisiaj nowy dzień. Trump bez szans więc może podejść na luzie bo i tak nie ma nic do stracenia.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Judd Trump - Ronnie O'Sullivan (stan meczu 5-12)
Handicap: Ronnie O'Sullivan -7.5 @ 1.93 13-18
Handicap: Ronnie O'Sullivan -8.5 @ 2.45
Handicap: Ronnie O'Sullivan -9.5 @ 3.50
Betcris

Po pierwszym dniu finał MŚ na razie rozczarowuje, nie tylko wynikiem który nie generuje żadnych emocji, ale też poziomem gry. Zwłaszcza Trump nie dowozi, w sumie trudno się dziwić bo gra tylko to co grał przez cały turniej, dowodząc że dojście do finału z taką grą to jego ogromny sukces, trochę ponad stan. W finale jego formę obnażył Ronnie, mimo że sam nie gra jakiegoś kosmosu, na Trumpa wystarcza solidny snooker i po prostu wbija to co zostawił mu rywal. Po pierwszym dniu takiego schematu pojedynku wypracował sobie taką przewagę że jest realna szansa że mecz zamknie się bez konieczności rozgrywania ostatniej, wieczornej sesji. Wystarczy że O’Sullivan wygra 6 frejmów i jest mistrzem po raz siódmy, a dotychczasowy schemat finału właśnie taki scenariusz by sugerował: na 3 wygrane partie przez O’Sullivana, Trump wygrywa ledwie jedną. I mam nadzieję, że Trampek się spręży na kilka frejmów, bo fajnie byłoby mieć co oglądać wieczorem. W każdym razie buki ciągle w to wierzą, bo kursy na wysoką wygraną Ronniego wciąż zaskakująco wysokie: najwyższy handicap zakłada 3 wygrane frejmy Trumpa. Wynik 18-8 lub wyższy również spełnia typ, a wydaje się całkiem prawdopodobny. Żeby temu zapobiec Trump musiałby o kilometry podnieść swój poziom (nie wiem czy jest w stanie) przy jednoczesnej obniżce formy Ronniego. Chyba to drugie bardziej prawdopodobne niż pierwsze, ale i tak takie kursy nieco niwelują ryzyko moim zdaniem. Na marginesie muszę się przyznać do wrażenia, że trochę szkoda że Williamsowi nie udało się do końca odwrócić półfinału z Trumpem, bo jestem przekonany że to byłby dużo ciekawszy finał.
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ronnie over 5,5 brejkow 100 pkt @2,40 Fortuna
Mec wydaje się być rozstrzygnięty, więc Ronnie prawdopodobnie będzie 7 raz mistrzem świata i wyrówna rekord Hendrego. Jednak jest do pobicia jeszcze jeden ważny rekord. Obecnie Ronnie ma w tych mistrzostwach wbitych 15 brejkow 100 pkt. Hendry w jednym turnieju wbił 16 i ten rekord wyrównał Williams w tym roku również wbijając 16 takich brejkow. Ronnie musi wygrać jeszcze 6 frejmów i potrzebuje dwóch stupunktowych brejkow żeby pobić ten rekord. Wydaje mi się, że jest to spokojnie do zrobienia i jest na to całkiem fajny kurs, dlatego polecam spróbować.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
A JA POJDĘ DZISIAJ W KIERUNKU ZE TAK POWIEM WIDOWISKA.
TRUMP BREJK 50 LUB WIECEJ W KAZDYM Z PIERWSZYCH DWOCH FREJMOW TRZECIEJ SESJI
KURS 6.O WILLIAHILL
Kurs zacny , Ronie już nieco rozluźniony, Trump nie ma nic do stracenia , gra już tylko o styl w jakim zdobędzie tytuł wice mistrza świata.Myslę że różnica 7 frejmow w końcowym wyniku będzie o te 2-4 frejmy mniejsza , liczę na czwartą sesję , myślę że nie tylko ja , my kibice , włodarze snookera i kanałów telewizyjnych , moim zdaniem 7 tytuł Roniego Ossolivana wielkie świeto powinno się odbyć wieczorem nie po południu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
act 8,6K

act

Użytkownik
Ronnie
Ronnie over 5,5 brejkow 100 pkt @2,40 Fortuna
Mec wydaje się być rozstrzygnięty, więc Ronnie prawdopodobnie będzie 7 raz mistrzem świata i wyrówna rekord Hendrego. Jednak jest do pobicia jeszcze jeden ważny rekord. Obecnie Ronnie ma w tych mistrzostwach wbitych 15 brejkow 100 pkt. Hendry w jednym turnieju wbił 16 i ten rekord wyrównał Williams w tym roku również wbijając 16 takich brejkow. Ronnie musi wygrać jeszcze 6 frejmów i potrzebuje dwóch stupunktowych brejkow żeby pobić ten rekord. Wydaje mi się, że jest to spokojnie do zrobienia i jest na to całkiem fajny kurs, dlatego polecam spróbować.
Piszesz, że do rekordu potrzeba 2 breaków, ale Ronnie ma 3 setki, więc do ov 5,5 potrzebuje 3.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
I tak sobie mysle za przyslowiowe 5 zlotych , breack 147 w meczu , kursy na maxa slabe 12+ , ale Trumpowi przydaly by sie owacje na oslode , a Roniemu wisienka na torcie
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dokladny wynik meczu 18-14 kurs 5.0 , 18-15 kurs 6.0
Tak czuje ze ostatnia sesja zakreci sie wokol remisu dla odmiany.
Za drobne bo kto bogatemu w kaloszach , w koncu mistrzostwa sa raz w roku
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
7 WC 7 UKC i 7 Mastersów ,
STEVE DAVIES MA 6 WC A JEDEN PRZEGRAŁ W DOGRYWCE NA CZRNEJ BILI PO DECIDERZE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +500
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przeżyjmy to jeszcze raz ;)
Trzy "kosy" Ronniego O'Sullivana: 7x mistrz świata, 7x UK Championship, 7x Masters


 
Otrzymane punkty reputacji: +230
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom