>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (16.04-2.05.2022)

Status
Zamknięty.
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Mecze 1. rundy:
Mark Selby (1.) - Jamie Jones
Yan Bingtao (16.) - Chris Wakelin
Barry Hawkins (9.) - Jackson Page
Mark Williams (8.) - Michael White
Kyren Wilson (5.) - Ding Junhui
Stuart Bingham (12.) - Lyu Haotian
Anthony McGill (13.) - Liam Highfield
Judd Trump (4.) - Hossein Vafaei
Neil Robertson (3.) - Ashley Hugill
Jack Lisowski (14.) - Matthew Stevens
Luca Brecel (11.) - Noppon Saengkham
John Higgins (6.) - Thepchaiya Un-Nooh
Zhao Xintong (7.) - Jamie Clarke
Shaun Murphy (10.) - Stephen Maguire
Mark Allen (15.) - Scott Donaldson
Ronnie O’Sullivan (2.) - David Gilbert

Jak wrażenia po losowaniu? Uważam, że dolna drabinka jest mocniejsza od górnej. W pierwszej rundzie 2 mecze ciekawe nazwiskowo. Wilson z Dingiem i Ronnie z Gilbertem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +495
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na jakim dystansie są mecze pierwszej rundy?
Takim jak ostatnia runda kwalifikacji. Do 10 wygranych
Post automatycznie złączony:

Mecze 1. rundy:
Mark Selby (1.) - Jamie Jones
Yan Bingtao (16.) - Chris Wakelin
Barry Hawkins (9.) - Jackson Page
Mark Williams (8.) - Michael White
Kyren Wilson (5.) - Ding Junhui
Stuart Bingham (12.) - Lyu Haotian
Anthony McGill (13.) - Liam Highfield
Judd Trump (4.) - Hossein Vafaei
Neil Robertson (3.) - Ashley Hugill
Jack Lisowski (14.) - Matthew Stevens
Luca Brecel (11.) - Noppon Saengkham
John Higgins (6.) - Thepchaiya Un-Nooh
Zhao Xintong (7.) - Jamie Clarke
Shaun Murphy (10.) - Stephen Maguire
Mark Allen (15.) - Scott Donaldson
Ronnie O’Sullivan (2.) - David Gilbert

Jak wrażenia po losowaniu? Uważam, że dolna drabinka jest mocniejsza od górnej. W pierwszej rundzie 2 mecze ciekawe nazwiskowo. Wilson z Dingiem i Ronnie z Gilbertem.
Fajne to losowanie, ale nie podoba mi się ta przewaga dolnej części nad górną. Trump i Selby bez formy, więc raczej nie ma co się spodziewać po nich cudów. Praktycznie sami faworyci są na dole
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
W górnej to myślę, że Wilson może zająć daleko... Chyba że właśnie Selby albo Trump odpalą... W dole chciałbym Ronniego, ale zobaczymy... Ronnie jak to Ronnie. Z nim to wszystko możliwe... Dobrze że ma już Gilberta w pierwszej rundzie a nie jakiegoś ogora, bo wtedy nie ma motywacji z jego strony.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dobra, lecimy z typami, bo mam kilka fajnych przemyśleń na pierwszą rundę.

Selby - J.Jones over 15,5 frejmow @1,67 Sts ( ewentualnie Jones +4,5 @1,57)
To spotkanie będzie dosyć specyficzne, bo niby z jednej strony mamy jasnego faworyta, ale z drugiej nie do końca. Selby rozgrywa fatalny sezon. Najlepszy wynik to półfinał World GP, a reszta turniejów, to istny koszmar Marka. Już na początku sezonu przyznał się na TT, że zmaga się z depresją i to dosyć poważnie. Jest to jeden z najgorszych sezonów w karierze Anglika. W tym roku będzie bronił tytułu mistrza świata i wydaje się mało prawdopodobne żeby mu się ta sztuka udała, ale jednak warto pamiętać, że Selby niejednokrotnie był w słabszej formie przed mistrzostwami świata, a później rozgrywał w Crucible świetny turniej. Jednak mam wrażenie, że w tym roku może być inaczej, bo depresja, to bardzo nieprzyjemna choroba. W pierwszej rundzie Anglik mógł trafić gorzej, ale nie można też mówić, że zagra z kimś, kto nie będzie miał argumentów, bo Jamie Jones potrafi grać w snookera i udowadniał to niejednokrotnie. W zeszlym roku odpadł tutaj w 1/8 finału z późniejszym półfinalista, który równie dobrze mógł zagrać w finale i zdobyć tytuł - Stuartem Binghamem. Jones sezon ma też dosyć przeciętny, ale być może znowu na ten najważniejszy turniej w roku się mocno zmobilizował, a szansa na przejście Selby'ego jest ogromna. Kwalifikacje przebrnął znakomicie i bez problemu odprawił Forda i Joyce. Myślę, że powinien powalczyć tutaj z Markiem, którego forma będzie wielką niewiadomą i 16 frejmów minimum obejrzymy w tym spotkaniu. Jednak tak jak zaznaczyłem na początku - nikt nie wie w jakiej kondycji psychicznej jest Mark Selby i to spotkanie, to jedna wielka zagadka, ale ciekawy kurs do Ako więc, jeśli ktoś chce zaryzykować, to można spróbować. Nie chce mi się wierzyć, że nawet słabo dysponowany Selby nie ugra tutaj 6 frejmów jeśli miałby to spotkanie przegrać, ale wszystko jest możliwe, więc ewentualną opcja, to handicap +4,5 na Jonesa.

Xintong - Clarke over 15,5 frejmów @ 1,72 PzBuk
Xintong rozgrywa rewelacyjny sezon. Wygrana W UK Championship i demolka w finale German masters , gdzie ograł swojego rodaka Bingtao 9:0. Jest to zdecydowanie najlepszy sezon w karierze utalentowanego Chińczyka, którego pod swoje skrzydła wziął O'Sullivan, bo sam zachwyca się jego grą i lekkością w prowadzeniu białej bili. Xintong zagra z Walijczykiem Clarkiem, który przebrnął przez 3 rundy kwalifikacji ogrywając między innymi G.Wilsona i G.Dotta. Clarke imponuje mi grą taktyczna, bo w tym aspekcie naprawdę wygląda nieźle. Nadal mam w pamięci jego występ w Crucible w 2020, gdzie odpadł w 1/8 z późniejszym półfinalista Mcgilem w deciderze.
Wydaje mi się, że to nie będzie bardzo łatwa przeprawa dla Chińczyka i Walijczyk mocno się postawi. Presja u Xintonga też na pewno zrobi swoje i nie powinno to być jednostronne spotkanie. Liczę na fajny i wyrównany mecz, dlatego idę tutaj w over frejmów.

B.Hawkins - J.Page
Page @4,95 Sts
handicap +3,5@2,10
handicap +4,5@1,65 sts
handicap +2,5@2,75 sts

Widzę tutaj lekkie value w tym kursie. Wszelkie handicapy jak najbardziej do grania, jak i nawet zwycięstwo Page'a. O Walijczyku od jakiegoś czasu się mówiło, że to utalentowany zawodnik. Do tej pory nie do końca udałoi się to udowodnić, ale widziałem jego mecze kwalifikacyjne i naprawdę wyglądał w nich bardzo dobrze. Uważam, że jeśli zagra na podobnym poziomie, to jest w stanie pokonać Hawka. Barry patrząc na ostatnie lata, to rozgrywa całkiem niezły sezon. Dwa przegrane finały z Robertsonem to i tak udane wyniki w jego wykonaniu. Ja jednak Hawkinsa kojarzę z częstymi przestojami w grze i dlatego jego spotkania są dosyć trudne do typowania. Uważam, że po takim kursie naprawdę nie warto na niego stawiać i widzę spora szansę dla 20 letniego Walijczyka, który jak podkreśliłem wyżej , w kwalifikacjach wyglądał świetnie i bez problemu wygrał 4 spotkania.

O'Sullivan - Gilbert over 15,5 frejmów @1,52 sts
over 16,5 @1,95 sts

To nie będzie łatwy mecz dla Osy. Jednak uważam, że tak, czy inaczej dla niego lepiej, że w pierwszej rundzie ma już poważne wyzwanie, bo się zmotywuje, a nie podejdzie lekceważąco do tego spotkania. Uważam, ze będzie to wyrównany mecz, bo Gilbert, to dobry snookerzysta i jak wejdzie na swój odpowiedni poziom, to może pokonać każdego. Dwie rundy kwalifikacji przeszedł bardzo łatwo i widać, że czuje się przy stole dobrze. Robbie jak to ma w zwyczaju, pewnie zrobi kilka pięknych brejkow, ale też zaliczy kilka spektakularnych pudel spowodowanych brakiem koncentracji i Gilbert będzie musiał to wykorzystać. Uważam, że over, to w miarę pewny typ na to spotkanie.

Murphy - Maguire
over 16,5 @1,75 sts
Over 17,5 @2,50 sts

Jeden z tzw hitów pierwszej rundy, ale chyba tylko za nazwiska, bo obaj Panowie nie mogą zaliczyć sezonu do udanych. Spodziewam się wyrównanego spotkania i sporej ilości błędów z obu stron, dlatego idę w over.


McGill - Highfield
McGill @1,37 sts

Szkot ma to do siebie, że nawet rozgrywając słabszy sezon, to na MŚ się mobilizuje i ostatnie dwa lata, to jego bardzo dobre występy. Rok temu pokonał O'Sullivana i odpadł w ćwierćfinale z Binghamem po deciderze, a dwa lata temu przegrał z Wilsonem również w deciderze, ale w półfinale... Tam Kyren mógł mówić o sporym szczęściu. McGill zagra z Anglikiem Highfieldem, który do tej pory niczym szczególnym nie zabłysnął. Myślę, że jakiegoś pogromu ze strony Szkota nie będzie, bo jego mecze często są dość specyficzne, więc handicapow nie gram, ale uważam, że wygra to spotkanie.

M. Williams - M.White
over 15,5 @1,59 PzBuk

Nie do końca wiem czego spodziewać się po Williamsie i w jakiej formie jest, ale pewne jest jedno, że White na pewno dobrze czuje się przy stole i postawi się Borsukowi. Przeszedł 4 rundy kwalifikacji, czym zapewnił sobie powrót do Main Touru. Myślę, że śmiało można grać tutaj proponowany over, bo nie wydaje mi się, by miało to być jednostronne spotkanie.

Resztę spotkań dokleje do tego postu, albo napisze w nowym. Postaram się, to ogarnąć do końca weekendu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1337
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ kolegi na J.Page, dobra gra Walijczyka w eliminacjach, gra solidna bez przestojów. Hawkins ostatnio jakiś nie swój.
McGill wydaje się również całkiem pewny po kursie 1,37 - warto.

Świetne eliminacje Lyu Haotiana również, który po rocznym (albo dłuższym maraźmie) wraca na właściwe tory, Bingham bardzo nierówny ostatnio. Haotian - Bingham @ 3,35
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzę, że sts poszerzył ofertę, więc dorzucę jeszcze kilka suchych betów, do spotkań które podałem wyżej
Xintong zrobi wyższego brejka, niż Clarke @1,35 sts
Xintong over 1,5 brejkow 100 pkt @1,80 sts
Selby - Jones - obaj uzyskają brejk 100 pkt @2,20 sts
Page over 0,5 brejkow 100pkt @2,20 sts
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wrzucam typy na kolejne mecze

Mark Allen - Scott Donaldson
Obaj zawodnicy zrobią brejka 100 pkt @2,20 sts
Ewentualnie : Allen wyższy brejk @1,35 sts

Szczerze mówiąc nie widziałem, czy w ogóle ruszać to spotkanie, bo niby Donaldson ładnie przeszedł kwalifikacje, ale z drugiej strony, to zawodnik, który jak źle wejdzie w mecz, to już potem jest tylko gorzej. Jednak, że gra przeciwko Allenowi, którego psychika jest ciężka do ogarnięcia, to zdecydowałem się zagrać brejki. Allen jeśli mu żre, to z wielką łatwością potrafi robić wygrywające podejścia. Ładnie prowadzi biała bile, bardzo krótko i przyjemnie się to ogląda, jednak jego występy na mistrzostwach świata, to pasmo porażek. Z drugiej strony Donaldson, czyli też wielka niewiadoma. Myślę, że nie będzie to jednostronne spotkanie i Mark w ciągu całego meczu zrobi minimum jedno wysokie podejście, a Donaldson na pewno swoje szanse dostanie, więc pozostanie trzymać kciuki żeby również udało mu się wbić brejka 100 pkt, bo na pewno go na to stać. W kwalifikacjach Scott wbił dwie setki: 135,131. Allen w całej swojej historii występów w Crucible wbił łącznie 47 setek. Myślę, że jest szansa na powodzenie tego betu.

Bingham - Haotian
obaj zawodnicy zrobią 100 pkt podejście @2,00 sts
Over 16,5 frejmów @1,95
Bingham win @1,32

Ogólnie zgadzam się z kolega wyżej, że Bingham gra słaby sezon, a Haotian wygląda na zawodnika, który wraca na właściwe tory, jednak ja nie do końca lubię grać na niego, bo często zdarzają mu się bardzo słabe mecze. Bingham to mistrz świata z 2015r i zeszłoroczny półfinalista. Przegrał z Selbym w deciderze, ale bardzo pechowo i równie dobrze mógł wejść do finału i tam pewnie pokonał by Shauna Murphy'ego. Stuart wielokrotnie mówił o swojej miłości do snookera, dawno temu już kupił sobie stół do domu i mówił, że on nie gra dlatego bo musi, tylko dlatego, że kocha snookera i nawet treningi sprawiają mu przyjemność. Niestety Anglik tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Gra naprawdę słabo, ale mam wrażenie, że tutaj w Crucible pokaże się z najlepszej strony i jeśli wyeliminuje proste błędy spowodowane brakiem koncentracji, to powinien to spotkanie wygrać. Raczej można się spodziewać wyrównanego spotkania, ale liczę na końcowe zwycięstwo Stuarta. Jeśli chodzi o bet na setki obu panów, to jest na to spora szansa. Bingham jeśli nie zgubi koncentracji, to bez problemu powinien wbić brejka 100 pkt. Za drobne pogram tutaj jeszcze brejka maksymalnego, bo Bingham kocha atakować Maxy i jestem pewien, że jeśli nadarzy się okazja, to taką próbę podejmie. Brejk maksymalny @40 sts.
Haiotan tez powinien przynajmniej jednym wysokim podejściem nas uraczyć. W kwalifikacjach zrobił dwa podjęcia 100 pkt : 115,119.

Yan Bingtao - Chris Wakelin
over 15,5 frejma@1,62 sts

Yan w tym sezonie gra w kratkę, trochę obniżył loty i przydarza mu się mnóstwo prostych błędów. Wakelin wyglądał nieźle w kwalifikacjach, więc spodziewam się wyrównanego spotkania z prawdopodobnie końcowym triumfem Chińczyka, ale kurs na to jest nie opłacalny.

Higgins - Un-Nooh
Wyższy brejk Un-Nooh @2,40 sts

Trochę ryzykownie, ale dyspozycja psychiczna Higginsa po tym co zrobił w finale Tour Championship, to jest niewiadoma. Myślę, że tak, czy inaczej to spotkanie wygra, ale kursy są niskie, a Tajlandczyk potrafi zrobić wysokiego brejka dlatego po takim kursie próbuje takie zdarzenie.

Resztę spotkań podam jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1337
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Selby M. - Jones Jamie Typ: 2 @ 4.60 eFortuna

Jones wchodzi do turnieju po kwalifikacjach w których zmiażdżył Forda. W pierwszy meczu turnieju podejmuje obrońcę tytułu, który mierzy się nie tylko z rywalem i presją, ale również depresją. Selby może pęknąć w najmniej spodziewanym momencie, zaś Jones nie ma nic do stracenia. Widzę value w kursach na Walijczyka jak również w dodatnich handicapach.

O´Sullivan R. - Gilbert D. Typ: 2 @ 3.60 eFortuna

The Rocket nie ma szczęścia w losowaniu, gdyż chyba na najtrudniejszego rywala z możliwych. Gilbert może i w ostatnich miesiącach miał wiele wzlotów i upadków, ale w kwalifikacjach zagrał bardzo dobrze, zaś progres który zrobił w ostatnich latach daje mu miejsce wśród topowych zawodników. To będzie na pewno zacięty mecz, i jeśli David sfrustruje w którymś z jego momentów Ronniego powinien to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +615
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sporo debiutantów, kilka powrotów weteranów, a to wszystko w towarzystwie top16 rankingu którzy grali w tym sezonie mocno w kratkę. To wszystko może sprawić że ten turniej będzie bardziej otwarty niż zwykle, a to zapowiada ciekawe 3 tygodnie dla fanów snookera.

M. Selby - J. Jones
Wynik handicap : J. Jones +4.5 @ 1,58 10-7
Wynik handicap : J. Jones +3.5 @ 1,95
Wynik handicap : J. Jones +2.5 @ 2,50
Zwycięzca meczu : J. Jones @ 4,60

Selby broni tytułu, ale ten cały sezon bardzo przeciętny jak na jego standardy. Niedawno przyznał się że borykał się przez ostatnie lata z depresją, ponoć jest lepiej, ale przy stole to nie jest ten sam Mareczek który zamęczał i dominował rywali. Dlatego myślę, że zwłaszcza w 1 rundzie Selby będzie najbardziej zdatny do ogrania. Już raz tak było zresztą, po pierwszym swoim tytule bronił go w następnym roku i odpadł w 1 rundziei, zdaje się również borykał się wtedy z jakąś kontuzją kręgosłupa. A rywala nie ma łatwego,Jones zaprezentował się w kwalifikacja bardzo dobrze, myślę, że był w top3 jeśli chodzi o poziom. W zaskakująco łatwy sposób rozbił dwóch rutynowanych graczy (6-1 z Joycem i 10-5 z Fordem), zwłaszcza demolka Forda zrobiła duże wrażenie. Wchodziły długie, a jak już był między czerwonymi to nie miał problemu ze zrobieniem znaczącego podejścia. Moim zdaniem to nie Jones nie miał szczęścia w losowaniu, tylko Selby. Wg mnie jest realna szansa na wylot obrońcy tytułu już w pierwszym meczu.

S. Murphy - S. Maguire
Wynik handicap : S. Maguire +2.5 @ 1,48 8-10
Wynik handicap : S. Maguire +1.5 @ 1,72
Zwycięzca meczu : S. Maguire @ 2,10

Po tym co Murphy pokazuje w tym sezonie to typ wydaje się oczywisty, choć trzeba przyznać, że szczęścia w losowaniu to nie miał. Mags w kwalach wyglądał więcej niż solidnie, dwie pewne wygrane nad groźnymi Chińczykami (Jiankang, Yuelong) ale co zwróciło moją uwagę to Szkot wyglądał przede wszystkim na wyjątkowo cierpliwego w swojej grze, co jak wiadomo u niego nie jest normą. Jeśli to podtrzyma w turnieju głównym to z mocno pod formą Murphym może być łatwiej niż w kwalifikacjach.

J. Lisowski - M. Stevens
Wynik handicap : M. Stevens +2.5 @ 1,62 10-8
Wynik handicap : M. Stevens +1.5 @ 1,95
Zwycięzca meczu : M. Stevens @ 2,50

Tutaj nie będę chyba obiektywny bo Stevensa zawsze lubiłem i ceniłem. Dwukrotny finalista MŚ sprzed lat, umiejętności wiadomo na poziomie, gorzej z regularnością. Ale akurat w tym tygodniu w kwalach wyglądał bardzo solidnie żeby nie powiedziec że bardzo dobrze. Rywale wymagający odprawieni 6-1 z Greenem, 6-1 z Craigie i wreszcie 10-8 z Carterem gdzie odwrócił mecz z 1-5. Forma jest, a rywal ciągle jeszcze niespełniony w Crucible, Lisowski może byc dość wygodnym rywalem dla weterana. Nie muli gry, dużo atakuje i nie bunkruje układów tylko raczej otwiera. Wszystkich długich na pewno nie będzie trafiał i trochę szans da Walijczykowi, resztą sobie sam zorganizuje i może się to złożyć na niespodziankę.

J. Trump - H. Vafaei
Wynik handicap : H. Vafaei +4.5 @ 1,60
Wynik handicap : H. Vafaei +3.5 @ 2,00
Wynik handicap : H. Vafaei +2.5 @ 2,60
Zwycięzca meczu : H. Vafaei @ 4,80

Trochę podobna sprawa jak z Selbym, wprawdzie Trampek nie ma żadnych problemów zdrowotnych, przynajmniej nic się nie chwalił, ale jego forma w tym sezonie nie może być bardziej nieregularna. Wygrał Champion of Champion, ostatnio Turkish Masters, ale poza tym to szału nie było, sporo wylotów we wczesnej fazie turniejów. A na przeciwko stanie nie byle ogórek, tylko bardzo utalentowany Irańczyk, który już zdążył pokazać swoje umiejętności nie raz. A teraz po tym jak już osiągnął to czego chciał czyli debiut w Crucible, zeszła z niego presja i może grać na luzie. Jeśli Trump będzie dawał tak jak dawał pograć swoim rywalom w tym sezonie to możemy miec wyrównany i zacięty mecz a i niespodzianki bym nie wykluczał.

Kursy z Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1331
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa
Trump 1-2
Kurs 3.3 fortuna

Zgodzę się że Trump nie gra sezonu życia i jego gra mocno faluje. Ostatnio Brecel rozprawił się z nim jak z dzieciakiem. Jednak od tego momentu minęło trochę czasu i można było zrobić formę. Trump pokazał wiele razy że potrafi grać pod presją i lubi wyzwania. Niewątpliwie ostatnie słabe wyniki mogą być dla niego czynnikiem wzmożonej mobilizacji. Patrząc na górną część drabinki uważam, że Finał jest w jego zasięgu. Więcej ciekawych i groźniejszych nazwisk jednak po drugiej stronie. Jest oczywiście obrońca tytułu Selby czy nieobliczalny Williams, ale wydaje mi się że nie będą to przeszkody nie do przejścia. Pierwsza runda odpowie na wiele pytań. Na samym początku mocny Iranczyk... Myślę że Trump od początku pokaże dobra dyspozycję a z biegiem turnieju wejdzie na ten swój trumpowy poziom.
Post automatycznie złączony:

Na pierwszą rundę
Murphy vs Maguire
Typ +2.5 Maguire
Williams vs White
Typ - 2.5 Williams
Ako 2.38 fortuna
O pierwszym meczu napisano sporo i nie będę się powtarzał. Szkot potrafi grać i nawet jeśli Murphy przygotuje jakiś zalążek formy to mecz i tak nie będzie jednostronny. Dodatnie handi wygląda ok.
Drugi mecz. Zdecydowanym faworytem jest doświadczony Anglik. Nie spodziewam się dużego oporu ze strony White. Ten chłopak mocno się pogubił w ostatnich latach rozmieniając swój talent na drobne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Hawkins - Page +4,5 @ 1,62, Betclick
W pierwszym dniu zmagań w Crucible zmierzą się bardzo doświadczony Anglik Barry Hawkins i debiutant Jackson Page z Walii. Walijczyk przebrnął kwalifikacje w świetnym stylu pokonując kolejno 6-1 S.O'Sullivana, 6-1 A. Cartego, 6-3 J. Perrego (najcenniejszy skalp w Q) i 10-6 D. Grace. Wyniki te pozwalają wierzyć w to, że jest w wybornej formie, jeśli nie przytłoczy go atmosfera MŚ to jestem o jego skuteczną grę spokojny. Hawkins to zawodnik lubiący zmagania w Mistrzostwach Świata, odkąd pamiętam zawsze świetnie prezentuje się na Mistrzostwach Globu. Nie wykluczam tu zwycięstwa Barrego, jednakże spełnienie handicapu poprzez wygranie 6 frame'ów przez debiutanta uważam za typ warty gry. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa
Trump 1-2
Kurs 3.3 fortuna

Zgodzę się że Trump nie gra sezonu życia i jego gra mocno faluje. Ostatnio Brecel rozprawił się z nim jak z dzieciakiem. Jednak od tego momentu minęło trochę czasu i można było zrobić formę. Trump pokazał wiele razy że potrafi grać pod presją i lubi wyzwania. Niewątpliwie ostatnie słabe wyniki mogą być dla niego czynnikiem wzmożonej mobilizacji. Patrząc na górną część drabinki uważam, że Finał jest w jego zasięgu. Więcej ciekawych i groźniejszych nazwisk jednak po drugiej stronie. Jest oczywiście obrońca tytułu Selby czy nieobliczalny Williams, ale wydaje mi się że nie będą to przeszkody nie do przejścia. Pierwsza runda odpowie na wiele pytań. Na samym początku mocny Iranczyk... Myślę że Trump od początku pokaże dobra dyspozycję a z biegiem turnieju wejdzie na ten swój trumpowy poziom.
Post automatycznie złączony:

Na pierwszą rundę
Murphy vs Maguire
Typ +2.5 Maguire
Williams vs White
Typ - 2.5 Williams
Ako 2.38 fortuna
O pierwszym meczu napisano sporo i nie będę się powtarzał. Szkot potrafi grać i nawet jeśli Murphy przygotuje jakiś zalążek formy to mecz i tak nie będzie jednostronny. Dodatnie handi wygląda ok.
Drugi mecz. Zdecydowanym faworytem jest doświadczony Anglik. Nie spodziewam się dużego oporu ze strony White. Ten chłopak mocno się pogubił w ostatnich latach rozmieniając swój talent na drobne.
Ogólnie to już w trakcie sezonu, jak Trump grał słabo to przechodziło mi przez głowę, że właśnie na MŚ może wbrew sobie zagrać rewelacyjny turniej. Jednak czytając ostatni wywiad z nim, to wydaje mi się, że nie ma na to szans. Powiedział, że chce sobie zrobić przerwę od snookera i nie wie, czy zagra w przyszłym sezonie do końca roku. Sugerował się trochę przejściami Ronniego i, że jemu to pomogło, ale to trochę inna bajka. Powiedział również, że najchętniej nie przyjeżdżał by do Crucible na Mistrzostwa, ale jest zobowiązany i musi to zrobić. Być może to trochę zalsona dymna i zrzucanie z siebie presji, ale jednak patrzą na to jak ostatnio się zachowuje, to powątpiewam. Trump to najlepszy przyjaciel Lisowskiego i obaj bardzo lubią imprezować, jednak Trump nigdy nie olewał treningów i potrafił sobie odmówić. Obecnie jest trochę inaczej. Już kilka miesięcy temu widziałem na TT różne komentarze, że Judd jest często widywany w różnych klubach i zaczął olewać sobie snookera. Sam twierdzi, że przestał tyle trenować, bo nie czerpie już takiej radości z gry, ale jak jest naprawdę, to tego nie wiemy. Gość ma ogromny talent i miejmy nadzieję, że ogarnie się jak najszybciej, jednak mam wrażenie, że na tych mistrzostwach nie zrobi dobrego wyniku. (OBYM SIE MYLIŁ)
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
M.Williams -2,5 - M.White @ 1,65, Betclick
Pojedynek wewnątrz Walijski, powtórka meczu MŚ z 2013, w którym to górą był młodszy z graczy. Jednakże na przestrzeni tych 9 lat zawodnicy osiągali wyniki odmienne. Każdy upatrywał w Michaelu następcy Williamsa, niestety problemy jakie napotkał na swojej drodze sportowej przyniosły pasmo porażek, w tym czasie Mark Williams został MŚ i zachwycał wielu kibiców swoją grą na snookerowych arenach świata. Myślę, że spokojem przy stole i doświadczeniem zwycięży w tym spotkaniu Williams.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1218
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hawkins - Page (stan meczu 3-6) Typ: Hawkins @ 2.25 eFortuna

Pamiętam mecz Barry'ego bodajże z Seltem z obecnego sezonu, kiedy przegrywał dosyć wysoko w meczu, jak isamym frejmie po czym gra się kompletnie odwróciła i Hawkins wygrał mecz. Chodzi mi o to, że Barry jest zawodnikiem będacym w stanie dokonać powrotu. Ok Page, talent miał swój dzień, ale młodość ma swoje prawa skutkujące m.in. falująca formą, czy gorącą głową. Hawkins jest w moim odczuciu w stanie odrobić stratę i wygrać. Ma do tego zarowno umiejętności snookerowe, jak i psychikę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
S.Bingham - L.Haotian +3,5 @ 1,65, Betclic
O godzinie 20:00 rozpocznie się kolejny mecz z cyklu doświadczenie vs. młodość. Chińczyk przebrnął przez kwalifikacje jak burza, gdzie w decydującym meczu pokonał doświadczonego Dominica Dale'a w stosunku 10-4. Bingham na przestrzeni całego sezonu nie prezentował dobrej formy i stąd moje duże wątpliwości co do jego aktualnej formy. Ponadto wierze, że tegoroczne Mistrzostwa Świata będą świetną możliwość na pokaz umiejętności młodych zawodników, którzy kiedy jak nie teraz muszą zacząć odnosić sukcesy dlatego typuję dobry występ młodego Chińczyka i proponuję handicap w jego kierunku, chociaż nie wykluczam, że z całego pojedynku to właśnie Haotian wyjdzie jako zwycięzca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Y. Bingtao - C.Wakelin Powyżej 15,5 @ 1,60, Betclick
Wakelin to kolejny zawodnik, który przebrnął w dobrym stylu kwalifikacje dlatego prezentowana przez niego forma w ostatnich dniach jest naprawdę dobra, o czym świadczyć może zwycięstwo w III rundzie kwalifikacji z faworyzowanym J. Robertsonem (brejki Wakelina: 1 x 131 punktów i 4 wygrywające podejścia ponad 50 punktowe). Bingtao to zawodnik raczej równo grający, prezentujący stabilną formę. H2H w stosunku 1:1. Mimo dużego faworyzowania przez bukmacherów Yana Bingtao, liczę tutaj na bardziej zacięte i wyrównane spotkanie. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom