>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 2020 (31.07-16.08.2020)

Status
Zamknięty.
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
#30 12.08 - 11:00
Mecz : Ronnie O'Sullivan - Mark Selby
Typ : Zawodnik 2 - Suma setek: Poniżej (0.5)
Kurs : 2.60
Buk : Lvbet

Selby nie zdobywa ostatnio jakiejś zawrotnej ilości setek, z samym Robertsonem miał bodajże tylko jedną. Myślę, że w tym meczu będzie wiele frame'ów, w których każdy z nich zdobędzie minimum po 40-50 punktów, a co do samego zwycięzcy - dalej wierzę w Selby'ego, chociaż tak nieobliczalny gracz jak O'Sullivan moze ponownie objąć prowadzenie. Gramy max 33 frame'y, więc do zwycięstwa potrzebne jest 17 frame'ów. Póki co Selby ma na swoim koncie 9 frame'ów, także w 8 frame'ach nie może mieć setki, przy założeniu, że Ronnie tego nie wygra, bo jak wygra, to równie dobrze może być tylko 5-6 legów z underem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
R 860,1K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Na szczęście mecze idą w takim kierunku jak przewidywałem. Wilson po tragedii w pierwszej sesji, nie tylko doszedł, ale wyprzedził McGilla i w mojej opinii powinien ten pojedynek rozstrzygnąc na swoją korzyść. Potwierdzają to kursy na jego zwyciestwo na poziomie 1,12. Wysokośc handi trochę się skomplikowała przez 24 frame'a i wysoki break Szkota, który troche poprawił jego samoocenę. Na szczęście dla Kyrena odbyło sie to w ostatnim starciu wieczornej sesji i McGill nie mógł kontynuować dobrej passy. W dzisiejszej sesji liczę na przewagę Wilsona i pokrycie handi meczowego -3,5 frame'a.
Selby też wyszedł na prowadzenie i choc mecz jest jeszcze we wczesnej fazie to gesty Ronnie'go pokazują, że rozgrywka nie idzie po jego myśli i nie czuje sie pewnie przy stole. A jak w tak precyzyjnej grze pojawiają się nerwy to niestety dla O.Sullivana prosta droga do porażki. Nie ukrywam, że bardziej kibicuję Selby'emu i taki przebieg meczu jest dla mnie OK. Dzisiaj na urlopie na spokojnie usiądę o 11.00 przed TV i będę oglądał mam nadzieję dobrą grę Selby'ego i jego prowadzenie po 2 sesji na poziomie 14:10.
Do dodatniego handi na Selbiego z wczoraj można dołożyć czysty win po 1,67 w Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan vs Mark Selby (stan meczu 7-9)
SUMA SETEK: Więcej niż 2.5 @ 1.66
Etoto

Dwie pierwsze sesje, czyli 16 frejmów obyły się bez nawet jednej setki. Przy takim zestawieniu to szokujące, ale niestety prawdziwie. Zostały jeszcze ostatnie 2 sesje i teraz linia na setki już jest znośna, że w ciągu tych kilkunastu partii padnie 3 brejki 100+ jest do zrobienia. Obaj grożą setką w każdej chwili, bardziej chyba O’Sullivan, ale ważne że obaj powinni się złożyć na over. Czasu i miejsca na budowanie wysokich brejków dużo, okazji też nie powinno braknąć, bo ani jeden ani drugi bezbłędni w tym meczu nie są i lubią zostawiać rywalowi fajne układy.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Ronnie O'Sullivan vs Mark Selby (stan meczu 7-9)
Selby -1,5 , LVBET 1.96
Ten mecz jeszcze się nie rozstrzygnął choć na pewno wynik mógł być inny. OSA powinien po 1 sesji schodzić minimum na prowadzeniu 6:2 i to byłaby już całkiem niezła zaliczka, aby wieźć to prowadzenie znacznie dłużej. Stało się jednak inaczej, a drugą sesję przegrał wyżej niż wygrał pierwszą co sprawiło, że teraz musi gonić. Druga sesja zmieniła moje postrzeganie tego meczu i jednak bliżej mi typować w stronę Selbyego choć zarówno jeden jak i drugi popełniają w tym meczu sporo błędów. Liczę na wygraną Selbyego minimum 17:15..
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata 2020 - Zwycięzca
Zwycięzca: Selby, Mark @ 4.80
Betfan

Co ważniejsze, Mareczek do wygrywania turniejów nie potrzebuje swojej najlepszej formy. Ma tyle opcji tłamszenia taktycznego że niektórzy rywale z Selbym grają gorzej o połowę niż zwykle. O’Sullivan to oczywiście inna półka, ale gołym okiem widać, że nie jest w tych MŚ w swojej najlepszej formie. Naprawdę sporo zaskakujących pudeł z jego strony w ostatnich meczach, również w tej pierwszej sesji półfinału, jeśli nadal będzie karmił nimi Selbyego to na końcu może się zdziwić. A później w finale to Selby już tego nie odpuści i zgarnie tytuł ktokolwiek by był jego rywalem w finale.
Zgadzam się z całością, choć to ostatnie zdanie bardzo hura optymistyczne, bardzo.
Dziś kursy już są po 2.50/2.60/2.70 maksymalnie w internetowych.

Wystarczyła jedna sesja i to jak ostro zaorana przez Selby'ego, by kursy tak pospadały i też świat zobaczył, że Ronnie nie jest w magicznej formie. Fatalna sesja Ronniego. Błędy w prowadzeniu białej, długich wbić jak na lekarstwo, doszukiwanie sie kicków. To nawet nie pech, bo dostrzega pewne rozwiązania po staremu, ale niemal każde zagranie do korekty. Selby wyglądał mocarnie na tle Osy i pewnie trochę żałuję, ze kolejna sesja dopiero dziś. Całe mistrzostwa są na niesamowicie niskim poziomie, bez urazy dla wszystkich grających. O'Sullivan grający 16 frejmów i nie wbijający żadnej setki? To też możliwe.
Selby kocha taki zamulony format. Na podobnej determinacji wygrał już trzy razy tytuł mistrza świata. W finale prawdopodobnie bój z jego klonem, Wilsonem, ale nie myślę, co będzie w finale, on też nie powinien.

Póki co gram czwarty tytuł Selby'ego @ 2.70 betsson i to mój jedyny bet na cały turniej, nie do wiary, a jednak.

psotnick psotnick z tym betem na setki to bym uważał i celował odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moja propozycja na 15 dzień M. Ś. czyli piątek 14 sierpnia: O'Sullivan - Selby, (stan 7:9) suma punktów we frejmie 17. - poniżej 101,5 pkt, LVbet 1,85.

Myślę, że próba szybkiego zarobku na tym rynku ma sens o tyle, że bukmacher najwyraźniej traktuje oba wyniki (powyżej i poniżej 101,5 pkt.) za równie pawdopodobne, rezerwujac sobie przy tym dużżą marżę oczywiście. Wydaje mi się jednak, że w meczu Osy z Markiem można postawić umiarkowaną stawkę na undera w którejkolwiek, np. 17 partii. Powodów jest kilka:

1) dotąd, w 16 frejmach meczu było aż 11 underów,
2) ostatnią partią overową była 8., cała 2 sesja meczu nie odnotowała overa,
3) Selby gra swoją trudną grę taktyczną, wcale nie dążąc mocno do budowania brejków, skupiony ogromnie na bezpieczeństwie, a Osa w tych trudnych warunkach przeżywa frustrację, gdyż nawet gdy dojdzie do stołu z dobrym układem, albo wypracuje sobie sytuację dobrym uderzeniem, to ja marnuje, tak jak we frejmie 16, gdzie skończyło sie to uderzeniem pięścią w stół,
4) w meczu nie pojawił się dotąd brejk 100+,

Podsumowanie: sfrustrowany Ronnie i taktycznie, defensywnie usposobiony Selby to w świetle danych statystycznych tego meczu idealne połączenie by oczekiwać w kolejnych frejmach liczby punków nie przekraczającej wskazanej linii. Przy tym żaden z nich nie wygenerował, mimo kilku wysokich podejść, brejka 100+. Wydaje mi się, że wybór jest oczywisty, zarobek szybki, ale oczywiście to nie jest żaden pewniak, więc stosuję stawkę umiarkowaną - 3/10 jednostek.

Rezultat: 97 pkt (0:97)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ronnie O'Sullivan vs Mark Selby (stan meczu 7-9)
SUMA SETEK: Więcej niż 2.5 @ 1.66
Etoto

Dwie pierwsze sesje, czyli 16 frejmów obyły się bez nawet jednej setki. Przy takim zestawieniu to szokujące, ale niestety prawdziwie. Zostały jeszcze ostatnie 2 sesje i teraz linia na setki już jest znośna, że w ciągu tych kilkunastu partii padnie 3 brejki 100+ jest do zrobienia. Obaj grożą setką w każdej chwili, bardziej chyba O’Sullivan, ale ważne że obaj powinni się złożyć na over. Czasu i miejsca na budowanie wysokich brejków dużo, okazji też nie powinno braknąć, bo ani jeden ani drugi bezbłędni w tym meczu nie są i lubią zostawiać rywalowi fajne układy.
W tym meczu moim zdaniem uparłeś się, żeby kopać się z koniem. Obraz meczu dotąd jest i wcześniej, w 1 sesji był taki, że ani poziom gry Osy, ani strategia gry Marka na ten mecz nie sprzyjały i nadal nie sprzyjają Twojemu wyborowi. Nie miałem czasu, by skomentować Twoją propozycję przed 2 sesją, ale teraz mogę być jeszcze bardziej pewny swojego osądu niż wcześniej. Dajesz zły przykład nam, którzy generalnie słabiej od Ciebie obstawiamy. :confused:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Spodziewałem się, że Ronnie z każdą kolejną sesja będzie co raz to bardziej beznadziejny, ale to co on robi dzisiaj to już jest katastrofa. Co kilka uderzeń zostawia Markowi bile pod kieszenią, a jak już Selby mu zostawia otwarty stół to Ronnie pudłuje pierwsza bile
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Setek jak nie było tak nie ma, za to przewrotność tego półfinału trochę rekompensuje widowisko.
Mogło być 9-15, szczęśliwy snooker za brązową jak dobrze pamiętam, nieudane wyjście Selby'ego i frejm jeden, w kolejnym zatracona pewność siebie w decyzjach i Ronnie wyrwał jeszcze jednego frejma, klasycznie, na raty, skończyło się 11-13 i to teraz Selby cieszy się, że nastała ta przerwa, bo momentum wyraźnie po stronie starszego Anglika. Wieczornej sesji niestety nie obejrzę, a zapowiada się wybornie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wieczorna sesja zapowiada się świetnie, ale jest jeden warunek. RONNIE musi trafiać z dystansu. Selby będzie go prowokował, a Ronnie jeśli spudłuje pierwsza bile to już potem gładko bierze to Mark.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ciekawe, czy te 2 czarne spudłowane przez Wilsona w 27 i w 28 partii będą kosztować go awans?! Rudy pierwszego frejma przegrał ale potem zabrał wszystko grając na wysokim poziomie (obecnie prowadzi we wszystkich statystykach, poza ilościa wbitych bil (432-414 i ilością zdobytych pkt., tu przegrywa 3 pkt.). Wilson obniżył poziom gry na odstawnych i na długich bilach. Ja już tort wygrałem, ale czekam jeszcze na wisienki na torcie :p
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mcgill? Wilson chyba gorzej. Mcgill nie wyszedł ze snookera 8 razy i już potrzebował Snookera, a za moment przy dwóch odstawnych Wilson wbił biała bile i sam dał drugie życie Szkotowi. Niesamowite
Post automatycznie złączony:

Fortuna wyłączyła transmisję, nie mam gdzie oglądać :cry::mad::eek:(n)o_O:(
Etoto
Post automatycznie złączony:

Fortuna wyłączyła transmisję, nie mam gdzie oglądać :cry::mad::eek:(n)o_O:(
Etoto
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nigdy jeszcze nie widziałem takiego zwrotu akcji.
Post automatycznie złączony:

Mcgill w finale. Jeśli tego teraz nie wykorzysta to już tylko i wyłącznie jego wina. Ale fstk, że to Wilson dał mu to zwycięstwo na tacy.
Post automatycznie złączony:

Nie możliwe 😮😮😮 ustawił sobie sam snookera za różową
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Wilson zasłużył na zwycięstwo tym ostatnim frejmem, przede wszystkim swoimi świetnymi snookerami. Warto też docenić klasę Anglika po przypadkowym wbiciu - prawie się rozpłakał. Niesamowite emocje.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Miał Sullivan szanse na objęcie prowadzenia i jak zwykle zabrakło koncentracji. Ciekawe, czy posypie się teraz, czy za chwilę
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom