>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 2017 (15.04-1.05.2017)

Status
Zamknięty.
C 581

czajnol

Użytkownik
Marco Fu vs Luca Brecel
Typ- +4.5 Marco 1.90 bet 365 ✅✅✅
Nie wiem skad taki wynik tego meczu , no ale jest jak jest co pozwala zagrac mi ten typ, wg mnie buki troche przegiely z tym handicapem 5 frejmow roznicy a tu takie handi przy znaczacej roznicy klas zawodnikow, nie wiem co bylo z Fu bo mecz przegapilem dzis jest nowy dzien I mysle ze tu raczej juz tylko bedzie pogon za duzo nizej notowanym rywalem , mecz moze byc wygrac ciezko , no ale nie chce mi sie wierzyc ze Brecel wygra go z przewaga 5 frejmow, mam nadzieje ze Fu sie ogarnie I wygra conajmniej 4 frejmy w 2 sesji, typ naprawde wyglada solidnie przy tym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Marco Fu vs Luca Brecel
Typ- +4.5 Marco 1.90 bet 365
Nie wiem skad taki wynik tego meczu , no ale jest jak jest co pozwala zagrac mi ten typ, wg mnie buki troche przegiely z tym handicapem 5 frejmow roznicy a tu takie handi przy znaczacej roznicy klas zawodnikow, nie wiem co bylo z Fu bo mecz przegapilem dzis jest nowy dzien I mysle ze tu raczej juz tylko bedzie pogon za duzo nizej notowanym rywalem , mecz moze byc wygrac ciezko , no ale nie chce mi sie wierzyc ze Brecel wygra go z przewaga 5 frejmow, mam nadzieje ze Fu sie ogarnie I wygra conajmniej 4 frejmy w 2 sesji, typ naprawde wyglada solidnie przy tym kursie.
Snooker jest bardzo specyficzną rywalizacją i naturalnie może się zdarzyć odmiana na korzyść Fu: jego dużo lepsza gra albo fiksacja Brecela. Jednak po wczorajszym wieczorze, mimo dużego uznania i sympatia dla Marco, nie postawiłbym na niego &quot;dziurawych gaci&quot; w tej rywalizacji. Był cieniem samego siebie i nie trafiał najprostszych bil. Gdy wydawało się, że zacznie się zbierać po początkowym 0:5 przegrał jeszcze 2 partie do końca pierwszej sesji. Za dużo od Marco Fu oczekujesz, na tak krótkim dystansie, który pozostał Brecelowi do wygrania tego meczu. Do tego, w mojej opinii, proponujesz beta po marnym kursie, zupełnie niewspółmiernym do ryzyka. Piszę to pomimo, że nadal trzymam kciuki za reprezentanta Hong-kongu. Ale bez relacji finansowych między nami, tym razem.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Zgadza sie jest to specyficzna a przedewszystkim nie przewidywalna gra , wczoraj bylo wczoraj , dzis jest dzis wszystko moze sie odmienic , skoro dla ciebie zwyciestwo Fu w 2 sesji po kursie 1.90 nawet przy tum stanie to marny kurs, to graj kursy po 1.20 ktore I tak bardzo czesto nie wchodza.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Zgadza sie jest to specyficzna a przedewszystkim nie przewidywalna gra , wczoraj bylo wczoraj , dzis jest dzis wszystko moze sie odmienic , skoro dla ciebie zwyciestwo Fu w 2 sesji po kursie 1.90 nawet przy tum stanie to marny kurs, to graj kursy po 1.20 ktore I tak bardzo czesto nie wchodza.
Lubię dyskutować, nie przeszkadza mi Twoja opinia, że istnieje. Uzasadniłem dlaczego mam inne zdanie, przeciwne do Twojego. Natomiast Twój zarzut, że jestem wielbicielem kursów ok 1,20 nie mam pojęcia skąd się wziął?!
Twoje rozgoryczenie świadczy, że uważasz, iż nie powinienem z Tobą polemizować. W takim razie po co zamieszczasz na publicznym forum opinie??! Na koniec: jeśli Marco Fu i powiązany z jego występem kurs 1,90 to zawsze odlot dla Ciebie, to brak Ci roztropności, albo masz złe intencje.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Forum jest po to by podawac swoje opinie , nie zgadzasz sie z moim typem nie musisz grac podaj wlasny co do meczu, rowniez nie napisalem ze jest to typ odlot I ze wejdzie na 100% , granie zdarzen snookerowych wiaze sie z ryzykiem, rowniez nie napisalem ze jestes zwolennikiem kursow 1.2 tylko chcialem uswiadomic ze tu tez jest ryzyko w snookerze I tez czasem nie oplacalne ktore ludzie tez podaja na tum forum I ja tego nie neguje , najwyzej co nie gram ???? Oczywiscie dyskusja bez spiny . Pozdrowienia
 
bartkks 33

bartkks

Użytkownik
nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w meczu Fu - Brecel. Brecel prowadził 7-2 a Fu goni i jest już remis. Polecam live. Brecel nie wytrzymuje presji.
live
Marco Fu - Brecel
Typ: Marco Fu 1,60
Unibet
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Liang Wenbo - Stuart Carrington
Wtorek 18 kwietnia 2017 r., godz. 11:00

Typ: over, +16,5 frames ✅ 10-7
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,00

Faworytem niekwestionowanym meczu jest Wenbo. Ten 30-letni gracz, od 12 lat profesjonalista, ma na koncie 1 tytuł rankingowy - English Open 2016. Jednak ten sezon, pomimo zdobycia wymienionego tytułu, ma bardzo nierówny, bowiem w 60% turniejów kończył grę w 1 lub 2 swojej rundzie. Jego rywal - Carrington ma lat 26 i 5 sezonów profesjonalisty za sobą. W tym sezonie grał dość równo, dochodząc, z 3 wyjątkami, do rundy Last 32. Wyżej udało mu się zajść tylko 3 razy, w tym raz do ćwierćfinału w Welsh Open 2017.
Panowie zagrali ze sobą dotąd 2 mecze, oba wygrał Chińczyk: 4:2 (2011) i 5:3 (2015).
Spotkaniem zainteresowałem się z powodu Carringtona, który przekonująco przebrnął eliminacje do Mistrzostw Świata, podczas których regularnie budował wysokie brejki. Gdy sprawdziłem informacje o nim, okazało się, że jego statystyki budowania wysokich podejść (centuries) są lepsze od statystyk Wenbo ponad 2-krotnie. Przy opanowanym zachowaniu, które obserwowałem podczas eliminacji, ta zdolność daje podstawy do oczekiwania niejednostronnego meczu. A Wenbo, przy swojej nierównej dyspozycji, powinien też dać okazję rywalowi do wygrywania frejmów.

Alister Carter - Graeme Dott
Wtorek 18 kwietnia 2017 r., godz. 20:00
Typ: over, +16,5 frames ✅ 7-10
Bukmacher: Betway
Kurs: 1,90

Carter ma 37 lat, od 20 jest profesjonalnym graczem, Dott ma 39 lat, a profesjonalistą od lat 23. Ci prawie rówieśnicy są każdy w innym momencie swojej kariery. Faworyt, Carter, ma za sobą udany sezon, podczas którego zdobył kolejny rankingowy tytuł i kilka razy dozedł co najmniej do ćwierćfinału. Dott ani razu nie przekroczył rundy Last 32, często odpadając w 1 lub 2 swoim meczu. Dużą niespodzianką, w przekroju sezonu można by powiedzieć &quot;niezasłużoną&quot;, jest jego obecność w Mistrzostwach.
Obaj panowie spotkali się ze sobą 11 razy (pomijając turniej Shootout - 10), z wyjątkiem 3 spotkań ich mecze były bardzo wyrównane, kończyły się maksymalnie różnicą 2 frejmów, w tym w M. Ś. 2011 - Dott wygrał 13:11.
Doceniając przewagę jakości gry Cartera obecnie, uważam, że Dott zmobilizowany na koniec sezonu wygra 7 frejmów. Zwłaszcza, że świetnie zna swojego oponenta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
C 581

czajnol

Użytkownik
Judd Trump vs Rory Mcleod
Typ - Judd Trump over 1.5 century
Kurs - 1.83 bet 365 ⛔⛔⛔ ( koszmarny mecz Trumpa)
Kolejny dzien mistrzostw i starcie wg mnie faworyta do tytulu z nizej notowanym Mcleodem, jak nie od dzis wiadomo Trump to mocno punktujacy zawodnik, mysle ze bedzie chcial mocno wejsc w mistrzostwa swiata i zdemolowac przeciwnika by zasiac troche strachu, jest to turniej w ktorym Trump bedzie bardzo skupiony I bedzie sie koncentrowal na jak najlepszej grze w kazdym meczu, jezeli forma pozostanie taka jaka byla w ostatnich miesiacach gdzie trzaskal bardzo wysokie podejscia na duzo mniejszych dystansach to te 2 setki powinien tutaj ogarnac , tymbardziej ze przeciwnik jakims wirtuozem snookera nie jest i latwe uklady napewno bedzie zostawial.
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Wenbo vs S.Carrington
Zakłady z handicapem: Carrington, Stuart (+3.5) @ 1.61 ✅ 10-7 mecz przegrał w 1 sesji, powin ien prowadzić 7-2, w najgorszym razie 6-3, a było tylko 5- 4, wiecz orem juz się spalił psychicznie..
Zakłady z handicapem: Carrington, Stuart (+2.5) @ 1.97 ⛔
Zakłady z handicapem: Carrington, Stuart (+1.5) @ 2.39 ⛔
Zwycięzca meczu: Carrington, Stuart @ 3.125 ⛔
Marathon

Przesadzone kursy na Anglika, który w kwalifikacjach zaprezentował się bardzo dobrze. Trzy pewne wygrane (Borg, Higginson) w tym w decydującej rundzie nad Williamsem (10-7), co jest bardzo cennym skalpem, bo przecież Walijczyk parę dni wcześniej dotarł aż do finału China Open. Wenbo zawodzi w tym sezonie, również w ostatnich tygodniach pod kreską, seria 4 przegranych z rzędu w tym zaskakująca wtopa z McLeodem (2-5) w CO. Wielkiej formy u niego nie widać, jeśli dodamy jego przysłowiowe roztrzepanie i często dziwny dobór uderzeń w w aż nych momentach, to trzeba powiedzieć, że Chińczyk jest papierowym faworytem w tym zestawieniu, szanse dużo bardziej wyrównane niż to widzą buki.
 
Z 0

zeno

Użytkownik
Witam Panowie, mam postawiony zakład na żywo za 1000 zł przy kursie 3,85 na zwycięstwo Carringtona z Wenbo jak myśliscie zamykać z zyskiem 800 zł czy czekać do końca? 5 frejmów z rzędu i w tym 3 setki robią wrażenie ale potem zabrakło koncentracji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Cieżko powiedzieć. Wiele wskazuje,że Carrington powinien sobie poradzić ale... Ta przerwa może różnie wpłynąć na jednego i drugiego co już widzieliśmy nie raz w tych Mistrzostwach.
Twoje pieniądzę...;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
R.Day - X.Guodong (+3,5) 2 - 1,42 ✅✅✅ Unibet

Chińczyk przeszedł błyskawicznie kwale. Stracił łącznie 10 partii tylko. Patrząc,że musiał grać aż 3 mecze to na prawdę niewiele.
Ograł Bairda oraz Kinga po 10-4 więc super wyniki.
Dobrze wychodziło mu budowanie brejków i jeśli utrzyma taka dyspozycję to śmiem twierdzić,że będzie bardzo groźnym i niewygodnym rywalem dla Rayana Daya. Jakoś nie specjalnie mnie przekonuje Walijczyk. Miewa w swojej grze &#39;&#39;zwiechy&#39;&#39; i po 3-4 dobrych partiach na kilka kolejnych potrafi być cieniem samego siebie. Nie twierdzę,że teraz też tak będzie ale regularnością to on nie grzeszy. Dokładając do tego dobrą forme Chińczyka z kwali powinno być dość wyrównanie.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Neil Robertson : Noppon Saengkham - over 14,5 freamów @1,55 Unibet

Noppon to kolejny zawodnik, który w dobrym stylu przebrnął eliminacje pokonując po drodze J.Jonesa, Hamiltona i Walkera. W samych MŚ nie ma nic do stracenia a jeżeli dostanie okazje to potrafi budować breaki - w ostatnim spotkaniu 122, 134. W jego spotkaniach nie brakuje również podejść +50. I teraz do sedna - nie sądze aby Neil od początku turnieju był tak bezbłędny. Może nie będzie niespodzianki ale 5 freamów w zasięgu Tajlandczyka w zasięgu. Przykład Trumpa z dzisiaj pokazuje, że nawet faworycie potrafią zanotować minusową passę, gdy lekko zlekceważą przeciwnika bądź ulegną rozprężeniu lub zdenerwowaniu.

Barry Hawkins : Tom Ford over 16,5 freamów @2,14 Unibet

Bardzo ciężko jest ocenić formę Barrego żeby stawiać go w roli murowanego faworyta. W marcu na rozkładzie miał tylko White (4:2) godnego uwagi by następnie przegrać z Neilem (0:5). Ford może rewelacyjnej formy nie posiada ale ogranie, doświadczenie i spokój ? jak najbardziej. W ostatnim pojedynku eliminacyjnym namęczył się z niesłabym Vafeiem (10:8) przy czym każdy wygrany fream to podejście + 60 ! Dlatego jeżeli Tom dostanie szansę to powinien postawić się i zaliczyć zacięty mecz.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Neil Robertson - Noppon Saengkham typ: Robertson @1,12 Unibet
Kurs niski, ale weług mnie śmiało można dorzucić do jakiegoś kuponu. Robertson może nie ma najlepszego sezonu, ale na mistrzostwa świata on zwykle jest świetnie przygotowany. Pamiętam jego genialną formę w 2015, gdzie wbijał setkę za setką. Jego rywala nie znam, ale nie wierzę w to, że Robertson odpadnie już w pierwszej rundzie z tak mało znanym rywalem.
Barry Hawkins - Tom Ford typ: Tom Ford (+4,5 frejma) @1,49 Unibet
Z Hawkinsem różnie to bywa. Jak ma dzień, to może ograć każdego, ale potrafi też zagrać na tragicznym poziomie. Ileż to razy Hawkins sprawiał przykre niespodzianki. Ford to dość solidny gracz, łatwo nie odpuści i moim zdaniem powalczy w tym meczu.
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs R.McLeod (Current Score 4-5)
Łącznie frejmów: Powyżej 16.5 @ 1.52 ✅ 8-10
Zakłady z handicapem: McLeod, Rory (+2.5) @ 2.08 ✅

Trumpowi udało się zaskoczyć wszystkich, z prowadzenia 4-0 przegrał sesję 4-5. Ale gdy obejrzeć tą pierwszą sesję, to widać wyraźnie że faworyt grał słabo (najwyższy brejk 55) i to prowadzenie to bardziej zasługa rywala, a gdy on zaczął grać dużo lepiej to przeciętna forma Trumpa była widoczna aż nadto. Do tego doszło jeszcze wyraźne lekceważenie wysoko przegrywającego rywala, niezbyt mądra postawa. Inna sprawa że było również widać, że McLeod wyraźnie przyspieszył grę i co ciekawsze w takim trybie jest dużo lepszym graczem. Ciekaw jestem tej drugiej sesji jeśli chodzi o obu zawodników, jeśli Trump nie zacznie poważnie traktować rywala to po prostu będzie miał wcześniejsze wakacje, z drugiej strony przerwa w meczu nie mogła się trafić mu w lepszym momencie. Miał czas na przemyślenie i reset, zobaczymy co z tego wyniknie. Moim zdaniem szansa na overowy koniec meczu spora.

A.Carter vs G.Dott (Current Score 3-6)
Zakłady z handicapem: Carter, Allister (+3.5) @ 1.44 ✅ 7-10
Zakłady z handicapem: Carter, Allister (+2.5) @ 1.77 ⛔
Zakłady z handicapem: Carter, Allister (+1.5) @ 2.19 ⛔
Zwycięzca meczu: Carter, Allister @ 2.875 ⛔

Meczu nie widziałem, ale z opisów naocznych widzów straszy kiepska forma Cartera w pierwszej sesji,, zwłaszcza w 1 minisesji która wtopił 0-4, bo Dott grał swoje, ale też bez szału. A mimo tej słabej gry Kapitan był w stanie wrócić do meczu i niewiele brakowało żeby skończyło się 4-5. Wystarczy, że Anglik podniesie swój poziom, każdemu może się przecież trafić słabsza sesja, forma przed mistrzostwami była przyzwoita, więc jest na to szansa. Moim zdaniem nie zdziwi mnie podobny scenariusz do meczu Fu - Brecel, a tam przecież była jeszcze większa strata faworyta.

Kursy z Marathonu
 
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Mecz: Day R. - Guodong X.
Typ: Guodong (+1.5) @1.95 Unibet
Kusiło mnie, aby postawić czystą 2 na Xiao Guodonga, ale się powstrzymałem. Xiao jest w rewelacyjnej formie, ale Day to doświadczony zawodnik, który ma bodajże najlepszy sezon w karierze(?), chociaż nieznana jest jego forma, ponieważ dawno nie grał ważnego meczu (ponad miesiąc temu). Wg mnie to co pokazał w eliminacjach Xiao stawia go mimo wszystko wyżej od Daya (handi +1.5 na wszelki wypadek). A co pokazał? Obił dużo wyżej notowanego Marka Kinga aż 10:4 (wbijając grube setki), który również ma bardzo dobry sezon za sobą i jest graczem porównywalnej klasy co Day.
Mecz: Hawkins B. - Ford T.
Typ: Hawkins @1.21 Unibet
Tutaj zdecydowałem się na bezpieczny typ. Co prawda w kończącym się sezonie dobrą dyspozycję mia Ford (osiągnął swój pierwszy w karierze finał - Paul Hunter Classic, jedynie Selby&#39;emu nie dał rady), jednak Hawkins to Hawkins, solidna marka. Nie przepadam za jego grą bez polotu, ale w ważnych turniejach jest niczym czołg, jedynie na wyższych poziomach turniejów psychika mu szwankuje. Poradzi sobie bez problemu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
S.Bingham (-2,5) - K.Wilson 1 2,25 Unibet

Może kogoś zaskoczy,że gram odważnie na Binghama. Jednak widzę kilka ważnych aspektów dlaczego warto. Doświadczenie w grze podczas dużych imprez po stronie Stuarta , kolejna sprawa Wilson lubi się bawić w grę taktyczną a w niej Bingham czuje się świetnie i tutaj widzę bardzo dużą szanse własnie u starszego z Anglików. I następna sprawa to Bingham w pierwszej rundzie miał podobnego rywala (Ebdon) który lubi taktyczne zabawy a więc całkiem niezłe przetarcie i wygrał 10 - 5 ( 91 , 80 , 74 , 122, 66 , 62). 4 frejmy w meczu wygrane po walce na kolorach do ostatniego koloru. Widać moc i opanowanie Stuarta. Wilson wygrał z Gracem 10 - 6 (58 , 72, 93) w tym również sporo &#39;&#39;przepychanek&#39;&#39; jednak poziom Binghama znacznie wyższy niż Grace.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom