>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 2016 (16.04-2.05.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Walden vs R.Williams
Łącznie frejmów: Powyżej 15.5 @ 1.79
10- 8

Walden wrócił ostatnio do swojej formy, albo jest jej blisko, 2 finały z rzędu w dużych turniejach nie wygrywa się przypadkiem. Ale też Williams to zamulacz jakich mało, z bardzo niewygodnym stylem gry, lubi zrobił bałagan na stole i w takich warunkach się świetnie czuje. Nikt nie lubi z nim grać i ciekaw jestem jak poradzi sobie z nim Walden, bo wcześniej bywało z tym różnie, ale zawsze były to trudne dla Waldena mecze. Williams w kwalach pokazał się z dobrej strony, Crucible to dla niego nie nowość, tremy nie powinno być. Zaryzykuję że możemy tu mieć dość wyrównany mecz.

S.Murphy vs A.McGill (wynik 5-4)
Łącznie frejmów: Powyżej 16.5 @ 1.71 ✅ 8-10 dopiero drugi dzień, a już obaj finaliści z ubiegł ego roku poza turniejem..

Nieco rozczarowująca pierwsza sesja w wykonaniu Murphy &#39; ego. Po pierwsze obaj grają seriami (2-0 &gt; 2-3 &gt; 5-3 &gt;5-4), ale przede wszystkim sporo poniżej możliwości i nawet te 2 setki nie zamazują tego obrazu. Zaskakujące pudła na ł a twych wbiciach, celował w tym zwłaszcza McGill, a mimo to mecz jest na styku, mało tego, to faworyt musiał się nieźle gimnastykować, żeby wrócić na prowadzenie. W normalnych warunkach mecz już powinien być rozstrzygnięty na korzyść faworyta, jakieś 7-2 po pierwszej serii i teraz tylko dogranie do końca. A tu mu się Murphy &#39; emu zrobił trudny mecz i prawdopodobna zacięta końcówka i na taki scenariusz właśnie stawiam.

S.Maguire vs A.McManus (wynik 3-6)
Zwycięzca meczu: McManus, Alan @ 1.444 ✅ 7-10

Ja chyba oglądałem inny mecz niż buki, bo przy takim wyniku i takiej grze bardzo wysoki kurs na win McManusa. Mags się trochę pogubił, zaczął świetnie, od razu 2 wysokie brejki, do przerwy 3-1, a potem lekki dramat i 5 frejmów wtopionych z rzędu. Potwierdziło się, że Alan jest w dobrej formie, co ma szanse to robi z niej tyle ile się da, a jak nie to zaprasza rywala do odstawnych a tam czuje się jak ryba w wodzie i przynoszą mu kolejne szanse. No nie wiem, jak bym takiego kursu nie wystawił, 3 frejmy przewagi przy czterech jakich potrzebuje do zamknięcia meczu, to duża przewaga. Wystarczy, że pierwszego frejma również wygrywa i robi się praktycznie wygrany mecz, a nawet przy 6 -4 ciągle starszy Szkot będzie dla mnie mocnym faworytem do awansu.

R.O&#39;Sullivan vs D.Gilbert
Zakłady z handicapem: Gilbert, David (+6.5) @ 1.50 ✅ 10-7

Przesada z tym kursem i linią. Ronnie zwykle zaczyna mistrzostwa spokojnie, zwykle właśnie pierwsze rundy oscylują wokół wyniku 10-4. Rok temu 10-3 ze Steadmanem, 2014 to 10-4 z Hullem (pó źniej doszedł do finału), 2013 to €“ 10-4 z Campbellem (wtedy zdobył tytuł). Wszystko to są gorsi gracze od Gilberta i myślę, że dla niego te 4 frejmy będą jak najbardziej w zasięgu, a może i więcej biorąc pod uwagę, że forma Ronalda mimo wszystko stoi pod małym znakiem zapytania. Moim zdaniem 4 frejmy Gilberta są do gry, pog rom mało prawdopodobny, a kurs wyższy niż u konkurencji .

Kursy z Marathonu
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wczoraj wszystko zgodnie z planem, więc dziś muszę być ostrożny ;-)
Puściłem tylko dubla na win McManusa i Gilbert+6.5, więc podzielam typy poprzednika.
Co do meczów porannych to będę starał się grać live konkretne frejmy na faworytów z ujemnym handi.
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dwa typy na setki na pierwsze dzisiejsze mecze.

Ronnie O&#39;Sullivan v David Gilbert (wynik 6-3)
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan - powyżej 0.5 Centuries @ 1.80
1 (101 )

Pierwsza sesja dość przeciętna w wykonaniu Ronalda, oczywiście jak na jego standardy. Przecież gdyby nie 2 wykradzione Gilbertowi frejmy to mógł ją nawet przegrać. A tak dość komfortowe prowadzenie, ale z jedną skazą, ciągle bez setki (72, 84, 71, 71) i tak sobie myślę, że długo taka sytuacja trwać nie będzie. Gilbert swoją setkę już wbił, teraz kolej na O &#39; Sullivana, do końca ma 4 frejmy, trochę mało przestrzeni, ale wciąż wystarczająco dużo żeby skompletować brejk trzycyfrowy, zresztą Ronald nie potrzebuje wiele, dobra szansa i parę minut spokojnego wbijania.

John Higgins v Ryan Day
Typ: Powyżej 1.5 Centuries w meczu @ 1.83
Higgins 3 setki w pierwszej sesji (10 5, 100, 105) , więc typ już na plus

Obaj od lat słusznie w gronie najlepszych breakbuilderów w tourze. Również w tym sezonie w czołówce rankingu setek, Higgins 34 sety, Day 21. Walijczyk też po dobrym przetarciu w kwalifikacjach MŚ, gdzie trochę powbijał: 4 setki plus masa brejków +70, to wszystko są dobre okoliczności by dzisiaj też coś dołożyli do swojego licznika. Obaj mają potencjał żeby w pojedynkę ogarnąć te 2 setki, ale bardziej prawdopodobne, że wspólnie dołożą się do tego overa.

Kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dubel na 20:

R.Walden - R.Williams powyżej 17,5 - 1,83 (wynik 4-5) 10-8✅
M.White - S.Baird powyżej 17,5 - 1,80 (wynik 4-5) 7-10⛔ 4 partie z rzedu wygrane przez Bairda...

= 3,30 bet365

Sprawa wygląda następująco. Faworyci tych pojedynków póki co przegrywają. Minimalnie bo minimalnie ale jednak. Walden nie radzi sobie za bardzo ze style gry Williamsa i o tym wcześniej pisaliście że tak może być i to się sprawdza. Szykuje się nam dzisiaj wieczorem długie dokończenie tego meczu. Nie sądzę aby któryś z nich nagle zanotował serie 4-5 partii z rzędu. Poki co maks 2 frejmy pod rząd wygrywali. Walden jeśli nie wbije solidnego brejka to później ma kłopoty tak było w 7 i 8 frejmie.
Drugi mecz od początku widział mi się z dużą ilością partii. Powiem szczerze że bardziej liczyłem na White-a ale póki co Baird gra dobrze i zakończył pierwszą sesje brejkiem 108pkt. Mecz bardzo zacięty. Sporo zawodnicy sobie zostawiają do grania. Taki jest ich styl i dzisiaj nic się w tym nie zmieni. Jeśli jeden z nich nie zaliczy jakiegoś tragicznego dnia to będzie to kolejny mecz na prawdopodobnie maksymalnym dystansie.


R.O&#39;Sullivan - D.Gilbert powyżej 14,5 - 1,61✅ (przy stanie 6-3) bet365

Gilbert gra swoje.2 wygrywające brejki i do tego brejk +50. Jak na pierwszą sesje powiem sporo. Ronnie nie gra jakoś nadzwyczajnie. Nie przyćmił rywala a ten wcale się go nie wystraszył. Jeszcze 2 partie Gilbert musi ugrać żeby zakład rozliczyć pozytywnie. Myślę,że jak najbardziej jest to w jego zasięgu.

Z meczy które dopiero się dzisiaj rozpoczynają:

J.Higgins - R.Day 1 1,40 10-3✅
M.Allen - M.Mann 1 1,10 10-3 ✅
B.Hawkins - Z.Anda 1 1,20 10-5 ✅

= 1,85 ✅ ✅ ✅ Betsafe

Day przeszedł kwale ale wygladał w nich miernie. Jakoś podejść i brejkow + 50 slaba. Rywale nie byli wcale jacyś mocni a męczył się. Higgins do Mistrzostw przygotowany dobrze i taki rywal na początek dość wygodny. Nie będzie tu oczywiście jakiegoś nokautu ale spokojna kontrolowana gra i wygrana Higginsa.
Allen jest nieobliczalny w turniejach potrafi odpadać naprawdę z pół amatorami. Tutaj jednak najwazniejszy turniej w sezonie więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu. Warsztat snookerowy zdecydowanie po stronie Mareczka i gram bezpiecznie bez żadnych linii tylko proste zwycięstwo.
Hawkins chimeryczny gracz. Jednak tutaj dostaje jedną z większych niespodzianek kwali czyli Ande. Chińczyk nie miał jakiejś wymagającej drabinki no ale pokonał w 2 rundzie Marka Davisa 10-5 (50,81,80,51,80,81)Od stanu 5-5 wygrał kolejno 5 partii . W 3 rundzie ograł rodaka Yuelonga 10-7 (54,69,98,113,55,60). Spora ilość tych brejkow +50. Czy taką formę utrzymał do głównego turnieju? Bo jeśli tak to zapowiada się dość ciekawy mecz. Jeśli jednak będzie się prezentował tak jak przed kwalami czyli cały sezon słaby no to Hawkinsa czeka łatwa przeprawa. Chciałem grać w tym meczu jakiś over ale tutaj obawiam się,że jeśli Anda wejdzie słabo w mecz to nie nawiąże kompletnie walki. Pewniejsza wygrana faworyta.

Selby - Milkins
Robertson - Holt

Niby są wyraźni faworyci ale...Selby ostatnio wycofał się z turnieju jakieś problemu. Do tego jego gra wcześniej tez nie wygladała bardzo dobrze. Milkins przeszedł kwale ale w nich szału nie zrobił. Może jakiś zaniżony overek?
Robertson też tego sezonu do udanych nie zaliczy. Miewa naprawdę słabe mecze i to wcale nie powiedziane że z lepszymi rywalami. Spora ilość niewymuszonych błędów w poprzednich turniejach. Jak będzie tym razem? Holt potrafi zaskoczyć i wtedy jest groźny dla każdego o czym przekonał się w tym sezonie np. O&#39;Sullivan. Też może jakiś over w tym meczu?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Selby - Milkins
Robertson - Holt

Niby są wyraźni faworyci ale...Selby ostatnio wycofał się z turnieju jakieś problemu. Do tego jego gra wcześniej tez nie wygladała bardzo dobrze. Milkins przeszedł kwale ale w nich szału nie zrobił. Może jakiś zaniżony overek?
Robertson też tego sezonu do udanych nie zaliczy. Miewa naprawdę słabe mecze i to wcale nie powiedziane że z lepszymi rywalami. Spora ilość niewymuszonych błędów w poprzednich turniejach. Jak będzie tym razem? Holt potrafi zaskoczyć i wtedy jest groźny dla każdego o czym przekonał się w tym sezonie np. O&#39;Sullivan. Też może jakiś over w tym meczu?
Tak pisałem rano.
I tego się trzymam. Faworyci są jeśli patrząc przez pryzmat lat ubiegłych bądź osiągnięć jednak na chwilę obecną nie widzi mi się jakiś nokaut. Proponuje zagrać obniżone linie na oba spotkania:

M.Selby - R.Milkins powyżej 14,5- 1,44✅
N.Robertson - M.Holt powyżej 14,5 - 1,50✅

= 2,16✅✅✅ bet365

Po 5 partii tych teoretycznie słabszych? Jeśli Selby lub Robertson byli by w swojej najwyższej dyspozycji no to by można się martwić ale jeden i drugi są dalecy od swojej najlepszej gry dlatego jest to duża szansa dla tych słabszych z pary żeby stoczyć wyrównany bój. Na tak długim dystansie na pewno szanse swoje będą mieli i zależy wszystko od nich czy wyciągnął z tego wygrywające podejście. Jak dla mnie mocny dubel który rozstrzygnie się najpóźniej jutro wieczorem bo tak jest zaplanowane zakończenie tych pojedynków.
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Higgins, John - Day, Ryan (wynik 7-2)
Typ: Higgins, John -5.5 @ 1.60
10- 3

Nie wierzę w żaden realny powrót Daya do meczu. Jasiek gra zbyt czujnie w defensywie, a przede wszystkim zbyt grubo punktuje (105, 79, 100, 77, 105) żywiąc się na licznych błędach Walijczyka, by mieć tu jakieś problemy w drugiej sesji. Oczywiście, Day teraz już nie ma nic do stracenia, więc pewnie taktykę odłoży na bok i będzie wbijał wszystko co się rusza, ale to obosieczna broń, może starczyć na 1-2 frejmy, a najpewniej nawet nie tyle, bo przy każdym pudle to szansa dla Higginsa na powiększenie przewagi. Linia handicapu zakłada 2 frejmy zapasu, moim zdaniem to wystarczające zabezpieczenie.

Allen, Mark - Mann, Mitchell
Typ: Mann, Mitchell +5.5 @1.65 ⛔ 10-3 Mann nie wytrzymał napięcia, dobry start ( powinien prowadzić 3-1 do przerwy ), ale po tem Allen wł ączył wyższy bieg i już nie nadążał..
Typ: Najwyższy break Mann, Mitchell @ 4.33 ⛔ 104-77

Na mój gust mocno przesadzony kurs na wyższy brejk w tym meczu i w ogóle zbytnio faworyzowany Allen. Oczywiście Allen w tym elemencie potrafi wiele, ale Mann tez ma smykałkę do budowania brejków, a do tego potrafi walczyć. Pokazał to w kwalach do MŚ, gdzie ogrywał zarówno Selta jak i Poomjaenga. Ale co ważniejsze dla typu punktował przy tym aż miło, w każdym meczu kwalifikacji wbijał setkę (105, 100, 127), do tego masa brejków wygrywających (82, 72, 89, 75, 77, 77, 89, 79) nie liczą c już tych pomniejszych podejść +50. Jeśli nie sparaliżuje go trema debiutanta, to myślę, że kilka szans na pokazanie swoich umiejętności na pewno dostanie, bo Allen ostatnio nie gra swojego najlepszego snookera. Już nie mówiąc o tym, że niedawno Mann dość łatwo odprawił Allena (5-2) w kwalach China Open wbijając przy tym setkę i wyższego brejka. Dlatego typ na setkę Manna @4.50 ⛔ w bet365 też do gry, może nawet ciekawszy niż wyższy brejk. Dla mnie to wystarczająco dużo przesłanek, żeby spodziewać się, że faworyta nie czeka spacerek.

Kursy z U nibetu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Dubel na dzisiejsze mecze:
Martin Gould vs. Ding Junhui - over 1,5 centuries w meczu - 1,61 ✅ zaliczone w pierwszej sesji
Judd Trump vs. Liang Wenbo - over 1,5 centuries w meczu - 1,66 ✅
Ding już jedną setunię wbił ????
Gould nie jest dłużny, dołożył swoją
AKO: 2,67 ✅ pokryte w pierwszych sesjach, klasa:)
BET365
Dzisiaj rozpoczynają starcie tytani wysokiego punktowania, łącznie chłopaki wbili w bieżącym sezonie 104 setki, z czego Trump 38, Wenbo 28, Gould 21 i Ding 17.
Praktycznie w każdej parze jeden zawodnik może pokryć samodzielnie linię, a że frejmów w teorii może być nawet 19 okazji nie powinno zabraknąć.
Wenbo w kwalifikacjach 4 brejki 100 punktowe, Ding 3 setki + kilka podejść 90+, Trump w zezonie ex aequo na pierwszym miejscu pod względem liczby setek z Higinsem i Selbym, natomiast Gould jest nieobliczalny i ufam, że pokaże na co go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Gould vs D.Junhui
Łącznie frejmów: Powyżej 15.5 @ 1.57
8-10
Marathon
Gould może mówić o pechu w losowaniu. Cały sezon harował, żeby dostać się do top16, w końcu mu się udało, a w nagrodę dostaje kwalifikanta w osobie Dinga i to Dinga wracającego do formy. Gould już w nie takim gazie jak jeszcze parę miesięcy temu, ale ciągle forma bardzo przyzwoita, Ding końcówkę sezonu ma dużo lepszą, ale wciąż nie ustabilizowaną. W kwalifikacjach wyraźnie grał na pół gwizdka, ale też rywale mu nie zagrażali. Myślę, że jest tu szansa na wyrównany mecz.

Judd Trump v Liang Wenbo
Typ: Powyżej 1.5 Centuries w meczu @ 1.61
W enbo 2 setki (117, 107) w 2 pierwszych frejmach.. to lubię ????
Typ: Liang Wenbo - powyżej 0.5 Centuries @ 2.20 ✅
Kursy z bet365

Może najbardziej ekscytujący mecz 1 rundy. Obaj potrafią odpalić fajerwerki i już zrobili to parę razy w tym sezonie, Wenbo finałem UKC, a Trump niedawno wygraną w China Open. Ten ostatni triumf może trochę go ostudzić jeśli wierzy w klątwy, bo nigdy nie zdarzyło się, żeby zwycięzca CO wygrał potem MŚ, ale dla niego akurat to może być zwiastunem najlepszego wyniku, bo kiedy ostatnio wygrał China Open (2011) to miesiąc później doszedł do finału MŚ, gdzie po słynnym meczu przegrał z Higginsem. Jakkolwiek by nie było, to już pierwsza runda to poważne wyzwanie i chyba buki tego nie doceniają. Wenbo jest nieregularny, ale jak jego tryby zaskoczą to potrafi onieśmielić najlepszych. Punktować potrafi jak mało kto i właśnie w kierunku setek wydaje się dość bezpieczny typ. Wenbo w kwalach MŚ 4 setki plus masa brejków wygrywających (71, 101, 76, 138, 65, 108, 91, 74, 81, 104, 96, 79, 78), jeśli dodamy do tego Trumpa, który w tym sezonie jest liderem w rankingu setek (38), to mamy przepis na kilka setek w tym meczu. Zwłaszcza że obaj preferują ofensywny styl i raczej starają się otwierać układy na stole niż zamykać. Setka Wenbo @2.20 również wygląda zachęcająco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Wilsona z Perrym?
Bo ja kompletnie nie wiem, co o nim myśleć ... ????

Chyba najwyraźniej wykluwa mi się tutaj over frejmowy ...
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co sądzicie o meczu Wilsona z Perrym?
Bo ja kompletnie nie wiem, co o nim myśleć ... ????
Chyba najwyraźniej wykluwa mi się tutaj over frejmowy ...
Podobnie mam. Moim zdaniem każdy wynik możliwy, dlatego zostawiam ten mecz na boku. Nie ma sensu grać na siłę, meczów tyle, że z innych można wybrać pewniejsze typy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Wilsona z Perrym?
Bo ja kompletnie nie wiem, co o nim myśleć ... ????

Chyba najwyraźniej wykluwa mi się tutaj over frejmowy ...
Dokładnie. Over jak się nie patrzy. Jeden i drugi nieregularni. Wilson słabiej się teraz spisuje niz na poczatku sezonu a Perry jak to Perry potrafi wygrać 3,4 partie z rzędu żeby później się zawiesić i wtopić kolejne 3 partie z rzędu. Długi dystans więc sądzę że linia 15,5 - 1,36 do dubla jak znalazł.✅
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Wilsona z Perrym?
Bo ja kompletnie nie wiem, co o nim myśleć ... ????
Chyba najwyraźniej wykluwa mi się tutaj over frejmowy ...
Nie mam nawet przeczucia jak ułoży się ten mecz, odpuszczam, tak jak wspominał psotnik, jest w czym wybierać jeżeli chodzi o inne spotkania
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Gould M. - Junhui D. 2 +1.5 @ 1.66 BET365 ✅

Niestety nie mogę jeszcze pisać w temacie live, więc skrobnę tutaj.
Oglądam mecz od początku i powiem szczerze, że jestem rozczarowany głupimi błędami Dinga, bo tak na prawdę przez nie Martin ugrał chyba z 3/4 partię.
Mecz na bardzo wyrównanym poziomie i jak dla mnie bardzo prawdopodobny decider. Nie wydaję mi się, że Ding tutaj odpuści przede wszystkim może się teraz obudzi w momencie w którym Gould pierwszy raz od początku meczu wyszedł na prowadzenie.
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Anthony Mcgill vs Marco FU - over 2,5 centuries w meczu 1,9 ⛔ Marco 2 setki, Mcgill się nie dołożył ????
Anthony Mcgill - over 0,5 centuries w meczu - 1,53 ⛔ nie tym razem



Bet365

Rudy sensacyjnie odprawił &quot;Szona&quot; z turnieju, notabene to obok Binghama i Robrtsona trzeci mistrz świata który pożegnał się z turniejem. Mcgill w każdym swoim meczu w kwalifikacjach jak również w turnieju głównym wbił co najmniej 1 setkę. Jeżeli zaprezentuje się tak jak w pierwszym meczu to spokojnie wbije jednego 100 punktowego brejka.
Po drugiej stronie Marco Fu, który swoim opanowaniem i rozsądną grą budzi mój podziw, osobiście życzę chińczykowi (tak wiem, to obywatel Hong Kongu) aby piął się jak najwyżej w drabince MŚ. W pierwszym meczy Marco wbił 2 setki i dzięki bogu rozgromił tego nudziarza Ebdona. 34 setki w tym sezonie plasuje go na 2 miejscu listy największej liczby zdobytych centuries. Dodatkowo zdobywa bardzo dużo brejków które ocierają się o setkę 80 i 90+,
Wydaje mi się, że linia zostanie pokryta i obydwaj zawodnicy się do tego przyczynią.
 
ehe 11

ehe

Użytkownik
Over 0,5 centuries Trumpa zamyka mi fajny kupon, jak myslicie da radę wbić czy lepiej zamknąć kupon? :?

dzięki
 
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Over 0,5 centuries Trumpa zamyka mi fajny kupon, jak myslicie da radę wbić czy lepiej zamknąć kupon? :?
dzięki
Tego nie wie nikt, wczoraj grał wielkie łajno, ale dzisiaj nowy dzień, nowy mecz niejako, jeśli ma zrobić jakiś powrót do meczu to pewnie bez setki się nie obejdzie. Wenbo też znany z szaleństwa i może pomóc. Wszystko zależy czy zamknięcie się opłaca, to już musisz sobie sam ocenić.
___________________________________________
Drugą rundę czas zacząć! Mecze na dłuższym dystansie, do 13 wygranych frejmów i rozpisane na 3 sesje.

A.McGill vs M.Fu
Zwycięzca meczu: Fu, Marco @ 1.64 ✅ 9-13

Zaskakująco wysoki kurs na Fu. Masa niewymuszonych błędów McGilla jakie popełniał w pierwszym meczu zaskakiwała, a jeszcze bardziej fakt, że mimo tej nieregularności ograł Murphy’ego. Wszystko przez to, że prawie żadne pudło młodego Szkota nie było karane i za chwilę był z powrotem przy stole. Z Fu może to nie mieć miejsca, przynajmniej patrząc na to co grał w meczu z Ebdonem, a grał może najlepszy swój snooker. Na dobrą sprawę Ebdon mimo bolesnej porażki 2-10 nie może mieć sobie wiele do zarzucenia, bo rywal nie dawał mu praktycznie żadnych szans, samemu wykorzystując każdą większość frejmów wygrywając za jednym podejściem (81, 111, 138, 84, 71, 71). Teraz mecz na jeszcze dłuższym dystansie, więc więcej przestrzeni dla faworyta na pokazanie swojej wyższości, jak i reakcję na ewentualny falstart.

A.Carter vs A.McManus
Łącznie frejmów: Powyżej 21.5 @ 1.89 ✅ 11-13
Zdobywca najwyższego brejka: Carter, Allister @ 1.533
1 03 -119

Dla mnie zestawienie skrojone pod zacięty mecz. Carter przedmeczowym faworytem, ale patrząc na jego przygody w meczu z Binghamem, gdzie prawie wtopił wygrany mecz, to chyba ciut buki przeceniają możliwości Kapitana. Zwłaszcza, że McManus nie wyglądał gorzej w dość komfortowej wygranej z Maguire’em (10-7). Obaj mieli chwile słabości, chyba Carter nawet większe, bo w końcówce kiedy z prawie 9-6 zrobiło się 8-9 to wyglądał na kompletnie zrezygnowanego. Ale też obaj te chwile słabości przezwyciężyli (z pomocą rywali), to też dobra przesłanka do overowego wyniku. Podobnie jak wyższy brejk Anglika, którego umiejętności budowania brejków są jednak dużo wyższe, poza tym Szkot na czym innym opiera swój snooker, czyli defensywa. Stąd moje typy.

J.Trump vs L.Wenbo (3-6)
Zwycięzca meczu: Wenbo, Liang @ 1.64 ⛔ 10-8 Chinol pozwolił w rócić , choć Trump nie grał najlepiej

To nie są mistrzostwa faworytów, to już chyba jasne dla każdego, więc nie zdziwi mnie kolejna niespodzianka, tym bardziej, że Wenbo to chyba najtrudniejsza z przeszkód. Trump wczoraj zagrał wielkie nic, dzisiaj gorzej już nie zagra, bo się nie da, pewnie wykona jakiś powrót do meczu, ale przewaga Wenbo po pierwszej sesji na tyle duża, że Chińczyk może pozwolić sobie na 1-2 frejmy przegrane z rzędu, a mimo to będzie miał dobrą sytuację na końcówkę meczu. A jeśli dostanie jakieś szanse od Anglika, to weźmie bo punktuje bardzo dobrze.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wydłużamy dystans do 13 wygranych partii. Gram przeciwko mocnym faworytom tzn. przeciwko faworytom bukow bo dla mnie w tych parach aż tak wielkich różnic na chwilę obecną nie ma:

M.Williams -???? M.Holt (+4,5) 2 1,144⛔
S.Baird (+7,5) - M.Selby 1 1,30 ✅
B.Hawkins (+7,5) - R.O&#39;Sullivan 1 1,25✅


= 2,34 bet365

Williams dostał na start dość łatwego rywala bo Dott obecnie prezentuje się marnie. Wygrał pewnie 10-4 wbijając przy tym sporo brejkow +50 ale wlasnie to nie były kończące,wygrywające podejścia (54,57 , 66,76,70,59,55 , 102).
Holt poradził sobie z Robertsonem który tak jak pisałem wcześniej nie jest w najwyższej formie w tym roku. Anglik zaprezentował się naprawdę z dobrej strony (75,140,115,50,79,65). 2 setki w tym jedna bardzo pokaźna. Ten mecz jest bez wyraźnego faworyta. Całe szczęście Holt zaczął sobie lepiej radzić z presją podczas meczy TV i gra taktyczna też wygląda dobrze. Nie wbija wszystkie jak leci jeśli jest jakaś niepewność to odstawia się przez co nie zostawia łatwego startu dla rywala. Mecz podejrzewam,że będzie długi. 9 partii Holta? Myślę,że na spokojnie ugra tym.

Dziwię się,że aż tak faworyzowany jest Selby. Wygrał z Milkinsem 10-6 (54,51,50,72,68,132,60,67,70) masa podejsc +50 z tym,że 3 brejki tylko wygrywające. Trzeba zaznaczyć,że Milkins nic wielkiego przed tym turniejem jak i w tym turnieju nie grał więc Selby nie miał rywala jakiegoś bardzo wymagającego a i tak w pewnym momencie strasznie się męczył. Selby z jakimiś tam problemami osobistymi , ciekawe jak będzie wyglądał w kolejnym meczu.
Baird wygrał 10-7 z Whitem (78,108,54,103,62). Mecz od początku zapowiadał się na bardzo wyrównany bo potencjał panowie maja podobny a nawet lekkim faworytem wydawał się White. Baird potrafi punktować więc jeśli tylko nadarzy się okazja to szybko robi wygrywające podejście. Brakuje mu chłodnej głowy bo czasami bije wszystko jak leci. Wydłużony mecz a tutaj musi ugrac tylko 6 partii co przy nie najwyższej dyspozycji Selbiego nie powinno być jakieś bardzo trudne. Baird pokazał w meczu z Whitem,że potrafi wygrać frejma na &#39;&#39;raty&#39;&#39; gdzie zdobył kilkanaście pkt odstawił się dobrze błąd rywala i kolejne punktowanie na kilkanaście pkt. Wiadomo Selby to bardzo dobry taktyk ale on też popełnia błędy i Baird będzie miał okazje.

Hawkins ograł Ande 10-5 (58,66,66,52,57,55,141). Sporo tych podejsc +50 ale niestety nie były to wygrywające podejście a w meczu z Roonim musi zagrać jeszcze lepiej. Hawkins to doświadczony gracz więc nie powinien się spalić przed meczem z Osa.
Roonie wygrał 10-7 (72,84,71,71,101 , 51,72) z Gilbertem ale jego gra pozostawia sporo do życzenia. Sporo wysokich podejść ale w partiach przegranych popełniał proste błędy na odstawnych. Barry musi tylko ugrać 6 frejmow co przy niezłej dyspozycji wydaje się być bardzo realne.

A.McGill - M.Fu 2 1,57 9-13✅
A.Carter - A.McManus powyżej 20,5 1,40 ✅

= 2,19 ✅ ✅ ✅ bet365

Mecz McGilla z Fu opisał psotnick więc nie będę nic dodawał bo zgadzam się z tym.
Drugie spotkanie też opisał. Wybieram tylko niższą linie aby jeszcze zwiększyć pewność tego typu.
 
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Ja już bym poleciał z tematem drugiej rundy.
Po pierwszej rundzie widać, że chłopaki barierę stu pkt przełamują i warto to grać (wszyscy zawodnicy, którzy są na mistrzostwach świata, radzą sobie z setkami. Na treningach to pewnie co partie robią setki. Wiadomo, że tu przychodzi stres i różnie to wychodzi, ale wszyscy mają umiejętności aby robić 100+. Grałbym tu przede wszystkim na udnredogów, bo limity są zachęcające).Widać też, że zawodnicy z kwalifikacji mają dodatkowy hendicup za to ze parę dni wcześniej mieli możliwość rozgrzania się właśnie grając w eliminacjach. Uważam, że w przyszłych latach coś zmienią z tym, czy będą wcześniej kwalifikacji czy jak, ale bardziej opłaca się awansować z eliminacji, bo wtedy wjeżdża się na turniej główny już mocno rozgrzany. Skutkiem tego wszystkiego jest odpadnięcie paru dobrych zawodników już w pierwszej rundzie.
Na pierwszy rzut oka wpadł mi mecz Higginsa z Waldenem. Walden ostatnie toury lepiej niż w porządku, bo dwa razy dwa drugie miejsca. Ograł też wtedy Higginsa po b dobrym meczu. Przez te ostatnie wyniki bukmacherzy traktują go jako zawodnika prawie z najwyższej półki, choć jeszcze parę miesięcy temu Ricky grał biedę jak na siebie. W pierwszej rundzie męczył się z Robbie Williamsem, bo wygrał tylko do 8. Bukmacherzy dawali na niego 1,20 gdzie było to dla mnie przesadą, bo na lajcie można było pograć z hedni. Słabe podejścia w wykonaniu dwóch panów. Ricky rozegrał się dopiero pod koniec. Higgins pierwsza runda bomba. Cztery sety, 79,77 i 53. Day z trzech wygranych partii, dwa miał kończące podejścia. Day dla mnie przed turniejem był mocny, tu jednak ugiął się przed czterokrotnym mistrzem świata. Higgins doświadczony zawodnik, profesjonalista pełną parą, a umijętnościami nie odstaje nawet od Ronniego. Choć ma chłop pare lat na karku, snookera potrafi prezentować znakomitego. Widać, że chce mu się grać i ma chrapkę na najwyższe trofeum. Podsumowując Higgins jest lepszym zawodnikiem od Waldena ogólnie, a dodając jeszcze forme obu panów obstawiałbym win Higginsa i to z hendi ujemnym. Warto pograć over na setki Johnego, bo linia jest opłacalna, a przypomne że teraz się gra do 13 wygranych partii.
Higgins -2,5 @1,83
Higgins o1,5 centuries @2,25

Drugi mecz to Holt - Williams. Tu byłbym skłonny zagrać na Holta. Kurs dość wysoki. Holt w pierwszym meczu z Robertsonem super. Musiał grać super, bo tylko tak się ogrywa Neila. Ładnie grał, nie podpalał się, kij prowadzony super. Dwie setki i pare podejść kończących. Pod drugiej stronie dwukrotny mistrz świata Williams. Z Dottem, który był w średniej dyspozycji, zagrał patrząc na sucho, dobrze, bo dużo 50+. Za to co oglądałem, breaki były prowadzone chaotycznie z duża ilością przypadkowości. Gra wyglądała jak na treningu, szybkie czasem nieprzemyślane uderzenia. Wiem, grając szybciej, zawodnicy w ten sposób próbują zapomnieć o stresie, ale Mark już czasem przesadzał.
Holt win @3,00
Holt o0,5 centuries @2,20

Dla mnie jeszcze zawyżony jest kurs na Bairda z Selbym. Hendi dość dobre bo aż 5,5, over na setki też dość value, bo 2,20, a w pierwszym meczu zrobił dwie. Selby nie gra jak za dobrych lat, ale dalej dość solidny. W pierwszym meczu ze średniakiem (patrząc z pryzmatu mistrzostw świata) Milkinsem, pokazał pare dobrych podejść, ale z czego co oglądałem obaj panowie się mylili. Barid też nie zagrał klinicznego snookera, ale myśle że dość sporo partii może urwać Markowi.
Baird over0,5 centuries @2,20


Co do dzisiaj... Fu - McGill. Rudy pierwsza runda bomba. Odprawił z kwitkiem b dobrego Murphiego. Dwie sety, dużo kończących podejść. Fu ograł grającego biedę (patrząc z pryzmatu mistrzostw świata) Ebdona. Dołączył do tego dwie setki. Ale Fu jak to Fu, raz zagra mistrzostwo świata, żeby później grać piach. Raczej win bym sobie odpuścił. Co do setek, to jak kolega wspomniał, że są do zrobienia, tylko limity i kursy nie wydają mi się dość value.
Alister Carter z McManusem. Aliego gra mi się podobała. Dobra technika, taktycznie też dobrze, prowadzenie kija bez zrywania, chłodna głowa, co w jego przypadku dziwne, choć widziałem że coś tam psioczył pod nosem. Z jedną setka, niewiele kończących podejść z Binghamem. Mecz oglądałem i wydawało mi się ze Carter dość dobrze się zaprezentował. Patrząc też na kwalifikacje to widać, że Ali w formie. Z drugiej strony dość niedoceniany McManus. Nie jestem zwolennnikiem jego gry, to uważam że nawet najlepszym zawonikom potrafi urwać parę partii, a czasem nawet zaskoczyć i wygrać. W poprzednim meczu bez setki, pare over 50+. Patrząc na eliminacje, też jakoś bez większego szału. Tu raczej bym zdecydwał się grać na win Cartera z lekkim hendi, jak i overy w setkach Cartera, moze jak i sumę w meczu.
Alister Carter -2,5 @1,72
Alister Carter o0,5 centuries @1,66
Suma centuries o1,5 @1,90

Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anthony McGill v Marco Fu (wynik 3-5)
Typ: Marco Fu - powyżej 0.5 Centuries @ 1.53
Fu 102

Pierwsza sesja bez setki i to raczej długo nie będzie trwać, a do końca jeszcze 2 długie sesje. Pierwsza sesja dość przeciętna w wykonaniu faworyta, miał trochę problemów z uderzeniami, nie była to najlepsza jego sesja również jeśli chodzi o punktowanie (87, 54), a mimo to wynik na plus. Teraz powinno być lepiej, nowy dzień, dobry wynik, czas na powrót do formy z pierwszego meczu.

Mark Williams v Michael Holt
Typ: Michael Holt - powyżej 0.5 Centuries @ 2.10
1 (Holt 109)
Typ: Holt, Michael Najwyższy break @ 2.30
87-109
Unibet

Po tym jak zaprezentował się Holt w meczu z Robertsonem (10-6) taki wysoki kurs na setkę Anglika trochę dziwi. Hitman w 1 rundzie wbił 2 setki w tym najwyższy brejk turnieju (140, 115), do tego jeszcze 75, 50, 79. Teraz gramy na jeszcze dłuższym dystansie, 3 sesje to masa frejmów, szans na punktowanie będzie chyba jeszcze więcej niż z Robbo, bo Williams to już nie ta regularność co parę lat temu. Dla mnie dobra opcja na ten mecz. Typ : Holt, Michael +3.5 @ 1.75 ⛔ 13-8
Unibet

Podobnie jak solidny handicap na Holta, bo jakoś nie widzi mi się łatwa wygrana Walijczyka. W jego wygranej z Dottem nie widziałem wielkiej formy, wynik w dużej mierze to zasługa roztrzęsionego rywala. Jeśli Holt zagra choć 70% tego co w pierwszej rundzie to ma realne szanse sprawić kolejną niespodziankę.

Kursy na setki z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Konsekwentnie upieram się na overy setek, tym razem w wysokim dublu
Barry Hawkins vs Ronnie O&#39;Sullivan - over 2,5 centuries - 1,57 ✅ 139, 102, 103, tak to miało wyglądać
Ricky Walden vs Jonh Higgins - over 2,5 centuries - 2,25 ⛔omfg, 3 brejki Higgins 90+ w tym ostatni 99 :;/:
Ricky swoje setkę już dołożył
Jasiek również over 100, jeszcze jedna proszę
AKO: 3,53 ⛔
Pierwsze mecze Barrego i Ronniego po jednej setce w tym najwyższy brejk turnieju w wykonaniu Hawkinsa - 141, Ronnie natomiast skromne 101 z Gilbertem. Ogólnie w 1 rundzie fajerwerków nie było, więc oczekuję, że pojawią się teraz. Hawk w tym sezonie 16 setek, co plasuje go na 24 miejscu w bieżącym sezonie, nie jest to może wynik zatrważający ale ufam, że na takim dystansie chociaż jedną setkę wbije. Resztę roboty zrzucam na mistrza Ronniego, każdy wie, co potrafi jeżeli jest zmotywowany, a większej motywacji jak droga do 6 tytułu mistrza świata chyba nie ma.
W drugiej parze już znacznie wyższy kurs, w sumie nie wiem dlaczego, bo po tym co pokazał John w pierwszym meczu z Dayem ( 4 setki!), powinien być w moim odczuciu grubo poniżej 2.00. Powodem jest pewnie Walden, który w pierwszym meczu męczył się z R. Williamsem czego konsekwencją był brak setki po obu stronach. Mimo wszystko Walden znalazł się w 2 finałach ostatnich turniejów, gdzie po drodze powbijał kilka setek, w tym 2 w meczu z Higginsem właśnie. 21 setek w tym sezonie wbił, więc jedna setka na pewno w zasięgu Anglika, resztę roboty, tak jak w meczu Hawk/Ronnie zostawiam Higginsowi. Co by nie mówić skubany jest na gazie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom