>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rewanż ??? Człowieku Karne są. Jakie rewanże :?
Człowieku dwie dogrywki są, a dopiero później karne. W przypadku remisu zakład na zwycięstwo jest przegrany. W końcu masz trzy opcje 1 X 2. Możesz zagrać na awans, wtedy liczy się wynik nawet po dogrywce, bądź karnych, ale wiadomo, że kurs będzie znacznie niższy.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Oglądam Chorwacje a wydaje mi się że to Polska, mega dużo błędów w ataku, 1 trafiony karny z 5, brak pomysłu na grę, a Brazylia też popełnia dużo błędów ale jednak ma +2 do przerwy i wciągnęła Chorwatów w grę od bramki do bramki co im świetnie wychodzi a Chorwaci przez to gubią się w obronie i ataku, a bramkarz nie pomaga. Jeżeli czegoś nie zmienią może być mała sensacja...
EDIT: nic nie poprawili ale jakimś mega fartem weszło
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Ehhh ale nerwówka ale jakoś się udało. Nie znam się zbytnio na piłce ręcznej ale Chorwacja słabiutko. Jakoś więcej zaangażowania widziałem u Brazylijczyków. Chorwaci kompletna klapa w ataku. Ale kilku Władysławów Jagiełło wróciło więc im wybaczam. Mam nadzieję, że Polacy przejdą Szwedów bo szanse mamy z taką Chorwacją.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Polacy zagrali najlepszy mecz w turnieju ogrywają faworyzowanych Szwedów ktokolwiek próbował typować na Szwedów pewnie nie patrzył na h2h a tam jak na dłoni było widać że we wszystkich imprezach rangi mistrzowskiej rozgrywanych po za Szwecją,Polska z nimi wygrywała więc chwała tym którzy wygrali dzisiaj z kursem 3,20 ????
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
wspolczuje wszyskim co utopili kase na Szwecji . mialem przeczucie ze to bd nasz mecz ! Szwedzi gdy maja grac z nami to maja pelne pory ! ja mam zasade ze na swoich sie nie gram bo dasz ze wygraja to przegraja a dasz ze przegraja to wygraja . to sa mistrzostwa swiata to jest Polska ! wielu o tym zapomina . lepiej nie obstawiac ich meczy i ewentualnie nic nie zarobic a calym sercem kibicowac NASZYM ! BRAWO POLSKA !
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Bez przesady, Szwedzi nie są aż tak słabi. Idąc waszym tokiem rozumowania Francja też jest słaba skoro fartem wygrali w ostatnich 5 minutach?
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Dania jest w gazie, aczkolwiek Islandia to nie są ogórki. Mają pewne przebłyski na tym turnieju, choć na ogół nie zachwycają. Można zaryzykować, ale raczej grubiej tego bym nie grał ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wiadome bylo, ze Polska zagra jakis jeden mecz,ktory i tak nas do medalu nie zblizy ale bedzie jakiś niby epicki po ktorym media będa rąbić tak jakbysmy zdobyli medal. Licze na kurs z Chorwatami w granicach 1,5 na naszych rywali co akurat zagrali najslabszy mecz ostatnio i mozna spokojnie pobierać.Nie ma sie co oszukiwać, ze jestesmy jednak rok świetlny za Francją oraz Hiszpanią a polke nizej od Danii oraz Chorwacji
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Dokładnie. 2-3 proste zagrywki i opieranie większości bramek na indywidualnościach na pewno sukcesu nam nie zagwarantuje. Zwycięstwo nad Szwedami cieszy, ale smutno jednak się patrzy na tak słabo grającą Polskę. Zero lekkości, jakiegoś pomysłu na bezstresowe rozpracowanie rywali. Mnóstwo prostych błędów i marnowania szans, w momencie kiedy można &quot;odjechać&quot;. No, ale może kiedyś w końcu się to odwróci?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
No to po Argentynie Francja daje im lekcje handballu, skończyło się granie na 50%, ale mimo wszystko aż tak wysokie prowadzenie do przerwy mnie lekko zdziwiło
 
F 52

fejser

Użytkownik
Po meczu każdy jest mądry a przed prawie każdy typował na Szwedów. Nie ma co biadolić, że historia pokazuje, że zazwyczaj wygrywamy ze Szwedami. Ja o tym wiedziałem i co wtedy. Analizując typ, biorę pod uwagę aktualną formę i wyniki a nie to co było kiedyś. Na tych mistrzostwach lepiej wyglądała Szwecja i wszystko wskazywało na ich zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Skończyły się żarty...Chorwacja za 1,5@ czy ja dobrze widzę??? wiem,że w życiu pewna jest tylko śmierć każdego z nas ale obok takiego kursu to ja na pewno nie przejdę obojętnie. Chorwatom już drugi taki słaby mecz nie przytrafi się jak wczoraj z Brazylijczykami
ALL IN CROATIA!!!!!!
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
A mówiłem, żeby nie iść tak ostro w stronę Szwedów bo to nie potęga jak Dania czy Chorwacja ;) Ale popieram kolegę u góry, każdy kto minimalnie interesuje się piłką ręczną wie jaką marką jest Chorwacja. Znają naszych bo kilku gra w polskich klubach i jeśli wierzyć flashscore nigdy z nimi nie wygraliśmy (podają statystyki od 2008r., szukanie jakiś wygranych sparingów sprzed ponad 7 lat nie ma sensu). Pamiętam kilka meczów z nimi zwykle jednostronne. Tutaj wygrywają na razie wszystko, a wysoki kurs podyktowany zapewne słabym meczem z Brazylią. Wygrali 26-25, drugiego tak słabego meczu chyba nie zagrają. Ograli tu już niezłe drużyny Macedonii czy Austrii. Nasi wygrali ze Szwedami, korzystając z ich błędów, nasza gra wcale nie była zachwycająca.
Polska - Chorwacja 2 @ 1,48 Marathonbet
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Można według mnie śmiało ładować -4 na Chorwatów którzy są klasę lepszym zespołem od naszego to co się mi nie podoba w naszej reprezentacji to ,to że jeśli już mozolnie wypracujemy przewagę najczęściej dwu punktową to potrafimy nawet z przewagą jednego zawodnika w 4s stracić tą przewagę ogólnie ciężej jest nam odrabiać straty niż ją roztrwaniać jeśli w tym elemencie będziemy grali tak jak do tej pory to nie mamy szans z Chorwatami .Co do drugiego meczu Katar sprawił nie lada problemy faworytom ,nie zwykle nie wygodny rywal Niemcy jeśli popuszą choć trochę to mogą pojechać do domu.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Co do drugiego meczu Katar sprawił nie lada problemy faworytom ,nie zwykle nie wygodny rywal Niemcy jeśli popuszą choć trochę to mogą pojechać do domu.
Jedyne co może powstrzymać Niemcy w awansie to Saric jeżeli nie będzie bronił na 50% tylko tak w normie koło 30% to Niemcy ich ograją bez problemu maja, Katar nie imponuje w ataku, jedyna ich siła to obrona + sędziowie itego właśnie trochę zacząłem się obawiać i nie wiem czy nie zrezygnuje z tego spotkania...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie mysle, ze nie ma sie co zastanawiac i grac jakies male handi -2-3 na Francje, Niemcy win oraz Choracja win. Francji nie ma co komentowac, Polska z kolei zagrala najlepszy mecz i watpie czy bedzie lepiej. Wygalismy dzieki slabosci Szwedow oraz mega zaangazowaniu. Chorwacja gorzej jak z Brazylia nie zagra, piłkarsko są lepsi. No i jezeli Katar pokona Niemcy to jednak troche świat stanie na glowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom