>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 17.04-03.05.2010

Status
Zamknięty.
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Nawet nie skomentuje wypowiedzi tego kogoś. Nie dość, że moja wypowiedź była żartobliwa ale rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem w dzisiejszych czasach jest trudna, to uwierz mi, że na snookerze zarobiłem już kupe kasy. Ale nie kontynuuje tej dyskusji bo to nawet nie czas aby reagować na taki poziom. Odwdzięczać się obrażaniem też nie będę .
Co do pierwszych spotkań to jeszcze się wstrzymam z typowaniem. Jak spojrzałem sobie na wszystkie pojedynki to bardzo dużo niskich kursów. Oczywiście jest pare spotkań z ciekawymi kursami i tam trzeba poszukać jakiegoś fajnego typu. Ale to na spokojnie pod koniec tygodnia.
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
Mark Selby - Ken Doherty (+3.5 frame&#39;a) @ 1.8 8/10
No nie wiem czy ten typ wejdzie, Ken Doherty może nawet przegrać z Markiem
Selbym, który ostatni większy sukces odniósł gdy wygrał w finale z Ronniem O&#39;Sullivanem 10-9. Uważam, że mecz skończy się zwycięstwem Marka Selbiego większym niż 4 fraemy, a jesli wygra Doherty to z przewagą 1-3

A co do króla Juliana, sory, nie potrzebnie na Ciebie naskoczyłem, życzę wysokich wygranych ;)

Oto moje typy na snookera:
Czy będzie break 147 pkt? - Nie - 1,86 - Unibet
Peter Ebdon - Graeme Dott - Według mnie jeden z najciekawszych meczów 1. rundy i tu stawiałbym mimo wszystko na Dotta - kurs: 2,08 - Expekt
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
OnlyforPLAY, uzywaj opcji edytuj.
Taka na forum istnieje. Posty połączyłem, ale następnym razem będe uduwał.

Poza tym jak podajesz typy to podaj też jakieś argumenty, dlaczego tak stawiasz bo suche typy na nic się nikomu nie przydadzą.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Witam, ja uważam, że te mistrzostwa świata będą niesamowicie zaskakujące, juz w pierwszych rundach najlepsi mogą zostać pokonani i potem juz nie będzie wiadomo co się może wydarzyć, a może wydarzyć się wszystko. Jednak mimo wszystko uważam, że MŚ wygra faworyt, John Higgins, Ronnie O&#39;Sullivan albo Ding Junhui. A co do tej śmiesznej sytuacji z ONLYforPLAY, to Assitalia, on pisze każde zdanie dotyczące innego tematu w osobnym poście bo chce ich sobie nabić ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam, ja uważam, że te mistrzostwa świata będą niesamowicie zaskakujące, juz w pierwszych rundach najlepsi mogą zostać pokonani i potem juz nie będzie wiadomo co się może wydarzyć, a może wydarzyć się wszystko. Jednak mimo wszystko uważam, że MŚ wygra faworyt, John Higgins, Ronnie O&#39;Sullivan albo Ding Junhui. A co do tej śmiesznej sytuacji z ONLYforPLAY, to Assitalia, on pisze każde zdanie dotyczące innego tematu w osobnym poście bo chce ich sobie nabić ????
????

Co do Twojej wypowiedzi. Powiedz dlaczego tak sądzisz? Ja praktycznie nie widzę szans na niespodzianki w pierwszych rundach. Jedyne co może po mniejszym kursie nie wejść to Murphy choć i on, moim zdaniem wymęczy 10-7, albo 10-8 no i Maguire, choć to zależy od dyspozycji Szkota, bo Lee raczej niczym nie zaskoczy. Problem z rozstawionych może mieć jeszcze Selby, ale on akurat rywala ma bardzo trudnego. O&#39;Sullivan nie zawiedzie. Higgins, Robertson, Williams i Ding mają słabiutkich rywali. Pomijam wyrównane pojedyneki jak Ebdon - Dott, Perry - Holt czy Carter - Cope bo tu żaden wynik nie będzie wspomnianym przez Ciebie zaskoczeniem choć i tak sądze, że w tych meczach to Ci rozstawieni przejdą dalej.

Planuję dziś lub jutro napisać wybrac juz konkretnie co zagram, wtedy opisze je w dziale.
Zachecam każdego do dyskusji. Sądzę, że każde zdanie, oraz opinia przydadzą się do poprawnej analizy mistrzostw.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Wiesz co, ja jestem takim graczem, który widzi wszędzie niespodzianki, jak powiedziałem w typach dnia ja nie wierze w pewniaczki daltego niespodzianka może mieć miejsce, szczególnie w przypadku Ronniego, który ma rywali takich, których to nazywa sie czarnymi końmi ???? Jednak gdyby spojrzeć realistycznie na to, to do ćwierćfinału większych niespodzianek nie powinno być
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
A ja zniecierpliwościa czekam aż buki naziemne wystawią jakieś handicapy.Na milenium i na fortunie pustki.Chyba nie ma sensu stawiać tych kursów po 1,15 nawet za sporą kase.Niby mógłbym sobie coś tam wpłacić na neta ale jakoś wole u ziemniaka pograć.

Myślałem nad
Higginsem
Robertsonem
Dingiem
Allenem
Williamsem i może do tego Hendry i Ronnie no ale kurs wychodzi bardzo mały a spotkań ...dużo.Z drugiej strony chyba nikt z tych panów nie powinien zawieść i nie odpadnie w 1 rundzie,dlatego myśle własnie nad handicapami (-3,5 np)

Jakie jest wasze zdanie na ten temat warto stawiać te &quot;pewniaki&quot; po 1,15 czy lepiej np handicap -3,5 z kursem zapewnie w granicach 1,6-1,8
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Jakie jest wasze zdanie na ten temat warto stawiać te &quot;pewniaki&quot; po 1,15 czy lepiej np handicap -3,5 z kursem zapewnie w granicach 1,6-1,8
Ja uważam, że w pierwszych rundach wal handiki, tam widzialem w tym temacie ktos podal typy na 3,5 +/- i one były odpowiednie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na początek typy długoterminowe, ktore u mnie wyglądają &gt;&gt;&gt; TAK &lt;&lt;&lt;

Moim faworytem do zdobycia tytułu jest Neil Robertson. Patrząc na drabinkę to w ćwerćfinale zagra najprawdopodobniej z Higginsem. Jeśli Szkota pokona to ja nie widzę już nikogo poza finałowym rywalem, który może ograć Australijczyka. W finale jednak wszystko jest możliwe. Neil potrafi grać świetnie, udowodnił to w Grand Prix, udowodnił wbijając maksa, udowodnił też w pierwszych trzech frejmach z O&#39;Sullivanem w Mastersie.
Liczę, że to on zostanie mistrzem, tego mu życzę, aczkolwiek granie na zwycięzce to zawsze loteria, dlatego jak zwykle ze stawką nie przesadzam. Gdyby to nie były MŚ to zagrałbym góra za 20-30 zł.

W dalszej kolejności skład finału. Świetny kurs na dwóch moich faworytów czyli, naturalnie, Robertsona i Marka Williamsa. O Robertsonie się już wypowiedzialem u Williamsa jest podobnie. Jeśli wygra z O&#39;Sullivanem w drugiej rundzie to droga do finalu będzie już dośc prosta. Po takim kursie żal nie zagrać.

Trzeci kupon to również skład finału. Jeśli chodzi o Robertsona z Williasem to moim zdaniem tak będzie wyglądac finał, jeśli jednak nie tak no to.. wlaśnie tak jak w drugim przykładzie. Wtedy, sądzę, że o tytul zagrają dwaj wielcy, Roniek i John.

Ogólnie można by było sie jeszcze pobawić w kombinacje Robertson - O&#39;Sullivan czy Higgins - Williams no ale niech zostanie tak jak jest. Przeczucie mówi mi, że tak będzie najlepiej.

Typy zwykłe wrzucę jutro.. ;)
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
A ja wrzucę dzisiaj moje typy:
No więc zacznę od meczu naszego kochanego Ronniego
Ronnie O&#39;Sullivan vs Liang Wenbo - bwin wystawił kursy więc zagram u nich.
Typ: Jaki będzie wynk po pierwszych 4. fraemach? - 3:1 dla Ronniego - 2,75, stawiam na 3:1, ponieważ, uważam że &quot;rakieta&quot; nie pozwoli sobie na kolejną kompromitację, podobną do tej jaka miała miejsce w China Open, oczywiście bardziej prawdopodobne byłoby tutaj 4:0, ale myślę, że Wenbo na 4 fraemy jednego maximum ugra. Kurs zdecydowanie warty grania
Ronnie O&#39;Sullivan vs Liang Wenbo - Ronnie -3,5 - kurs 1,80 - jak już mówiłem, pierwsza runda dla O&#39;Sullivana to będzie bułka z masłem, szansa na ugranie czegokolwiek więcej niż 4-6 fraemów przez Wenbo jest praktycznie nie możliwa. Zdecydowane zwycięstwo Ronniego.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zdecydowałem się zagrać tak &gt;&gt;&gt; Typy Assitalia &lt;&lt;&lt;

Pierwszy kupon, taśma. Na faworytów. Jedyny typ, którego się obawiam to Fu - Gould. Mam nadzieję, że Marco nie odwali numeru z serii &quot;Lines z UK&quot;. Pozostałe powinny wejść. Higgins, Robertson, Ding, O&#39;Sa, Allen, Hendry, Williams zdecydowani faworyci. King i Ebdon mniejsi ale też powinni uporać się ze słabiutkimi rywalami.

Dalej trzy najlepsze typy z handicapami. Higgins, Williams i Ding. Nie sądze aby Hawkins urwał Szkotowi więcej niż 6 frejmów. To prawie nierealne. U Williamsa i Dinga spodziewam się bardzo jednostronnych wyników i liczba 15 frejmów nie powinna zostać przekroczona.

Dalej taka ciekawostka za drobne. Mało realne, o czym już tu pisałem, ale możliwe. Mam nadzieje, że te MŚ będą stały na wysokim poziomie i taki zakład jednak uda się trafić. Kurs fajny. Można się pobawić.

I na deser promocje od Bwin. Nie wiem, może ja się po prostu nie znam ale to żaden problem dla Williamsa, Robertsona, Dinga czy Williamsa wbić 2 setki na przynajmniej 10 frejmów. U Allena również tym bardziej, że Ford może mu w tym pomóc, podobnie u Selby&#39;ego. Dodatkowo przytoczę statystykę z tego sezonu.

Robertson 35 setek + 3 O&#39;Briena
Ding 25 setek + 0 Pettmana
Higgins 16 setek + 5 Hawkinsa
Williams 15 setek + 2 Campbella
Selby 16 setek + 6 Doherty&#39;ego
Allen 11 setek + 14 Forda

Moim zdaniem powinno wejść. Co prawda trochę za dużo tych meczów ale nie chce mi sie konkretnie wybierac bo naprawde ciężko cokolwiek odrzucić. Ding w CO wbił 9 setek, jest w świetnej formie, Robertson zrobił maxa, poza tym podobnie jak Selby oni bardzo często robią wysokie brejki. Williams w Chinach 3 setki, na dodatek wygrał turniej w świetnym stylu. W pokazówce wbił maksa + 2 setki. Allen z Fordem dobry, szybki mecz, obaj lubią atakować, może być gorąco. I Higgins, dla którego 2 setki w meczu to żaden wysiłek. Zobaczymy.

Dodatkowo w pierwszym poście wrzuciłem statystyki pięćdziesiątek, setek i najwyższych brejków jakby ktoś się chciał w to pobawić tak jak ja.. ;)

Narazie tyle..
Zapraszam do dyskusji.
 
michau 84

michau

Forum VIP
To po kolei jedziemy.
Higgins - Hawkins
Handi na poziomie -4,5... na moje tu będzie 10-6✅. Ale mimo tego nie zagram tego meczu.

King - Davis
W tym meczu skłaniałbym się do overa. King gra przyzwoicie ostatnio, ale kurs na niego jest za mały jak dla mnie żeby go zagrać. over 16.5 @ 1.80

Robertson - O&#39;Brien
Można powiedzieć, że standardowo zagram tutaj over, bądź dodatnie handi na Irlandczyka. Bwin daje +3,5, ale na szczęście bet365 dał linię 4,5 i z niej skorzystam. O&#39;Brien +4.5 @ 1.72

Fu - Gould
Tutaj tak samo. Fu jest faworytem i raczej nie powinien tego przegrać. W sumie kurs @1.45 z bwin możnaby dorzucić do jakiegoś dłuższego kuponu, ale ja biorę over 16.5 @ 1.80✅

Carter - Cope
Za Carterem średnio przepadam, a Cope&#39;a typuję jako najlepszego kwalifikanta... może być zacięte spotkanie. Cope +1.5 @ 1.80⛔

Perry - Holt
Skłaniałbym się bardziej ku temu drugiemu, ale jeszcze się zastanowię czy cokolwiek zagram z tego pojedynku. Jak już to Holt @ 2.25⛔

Ding - Petmann
Odpuszczam ten mecz. Mam jednak przeczucie, że to nie będzie spacerek dla Dinga.

Murphy - Greene
Sytuacja się powtarza. bwin daje +3,5 @ 2.10 a bet365 +4,5 @ 1.83. I raczej ten drugi typ wezmę z pocałowaniem ręki. Jak napisał Ass Murphy coś kiepsko ostatnio i w tym upatruję szansy Greene&#39;a.

Maguire - Lee
Maguire -3.5 @ 2.00 Komentarza brak : )

Ebdon - Dott
Dla mnie to jedno z ciekawszych spotkań pierwszej rundy. Co nie znaczy, że uważam iż będzie zacięte. Stawiam zdecydowanie na Ebdona -1.5 @ 1.90

Allen - Ford
Styczniowy pojedynek obu panów zakończył się rezultatem 5-2 dla tego pierwszego. 10-4 bardzo prawdopodobne w ich kolejnym pojedynku. Allen -3.5 @ 1.83✅

Day - Davis
Mam nadzieję, że Day po ostatnim blamażu z Hendrym 0:5 wyciągnął wnioski i z dużo gorszym Davisem pokaże się z lepszej strony. Pewnie dlatego kurs na Daya wynosi aż @1.34, dlatego handi na poziomie -2.5 @ 1.80 jak najbardziej do wzięcia.

Selby - Doherty
Dawno nie miałem okazji widzieć w akcji Kena, więc... odpuszczam ten mecz.

Hendry - Anda
Hendry radzi sobie ostatnio nawet nawet, ale... no właśnie. Zostawiam w spokoju tą parę.

Williams - Campbell
Mark w wielkiej dyspozycji ostatnio. Chciałbym, żeby odegrał dużą rolę w tym turnieju, bo jak najbardziej mu się to należy. Gorzej jednak z tym, że już w drugiej rundzie trafia najprawdopodobniej na O&#39;Sullivana. Szkoda, że tak wcześniej będzie miał miejsce ewentualnie taki pojedynek. Co nie zmienia faktu, że Walijczyk nie powinien zostawić suchej nitki na swoim przeciwniku. -4.5 @ 1.90✅

O&#39;Sullivan - Wenbo
No i w końcu. Na samym dole drabinki, jest nasz mistrz od czarnych chińskich na frejm ???? Nie typowałbym nic, ale bet365 kolowialnie pisząc posrało dając @2.50 na over 16✅ (3way). Wenbo nigdy się nie poddawał grając z Ronniem. Mam nadzieję, że trochę postraszy O&#39;Sullivana.

To tyle na krótko o wszystkich meczach. Pewnie coś przeoczyłem co chciałem wcześniej napisać. No ale trudno to wszystko zapamiętać pisząc na raz o 16 spotkaniach.

Poza normalnymi typowaniami spotkań, ciekawe wydają się być typowania na zwycięzców swoich ćwiartek. W trzeciej zagram na Ebdona @ 9 oraz Allena @ 3, natomiast w czwartej na Williamsa @ 5. Nie wiem jeszcze jak to zagram, pomyślę i ewentualnie się tym podzielę ;]

Jak Ass wcześniej zauważył, bardzo ciekawą ofertę wystawił bwin na ilość brejków &gt;100 pkt. Linia na poziomie 1.5 zachęca. Ja wybrałem mecze: Cartera @ 2.30 :|, Williamsa @ 2.30 :| oraz Robertsona @ 1.80. Myślę, że puszczę taki kupon @9.52.

Tyle na teraz, w miarę trwania turnieju będę dodawał swoje spostrzeżenia.
Jeszcze nie wiem jak ułoże pierwszorundowe kupony, niech typy ostygną do wieczora i coś pomyślimy.
Udanego typowania życzę wszystkim ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Taka konkretniejsza analiza meczu Higginsa.

Spotkanie: Higgins - Hawkins
Typ: 1 (-3.5)
Kurs: 1.66
Buk: Sportingbet
Analiza:


Pierwszy dzień mistrzostw świata w snookerze. Jako pierwszy swój mecz rozegra obrońca tytułu John Higgins. Rywalem Szkota będzie Anglik Barry Hawkins. O klasie obu praktycznie nie ma co mówić. Higgins prócz turnieju China Open w każdym innym turnieju rankingowym osiągał półfinał. W jednym z nich, Welsh Open wygrał całe zawody. Hawkins kompletnie na drugim biegunie. W Szanghaju przeszedł pierwszą rundę bo Maguire nie wystąpił z powodu kontuzji, do Grand Prix i UK Championship nie awansował w ogóle, w WO zanotował najlepszy wynik bo pokonał w pierwszym meczu 5-0 Ebdona, w drugim już jednak gładkie 1-5 z Maguire. Ze Szkotem zagrał też w CO, odpadł w 1 rundzie.

Higgins obok O’Sullivana jest uważany za największego faworyta tegorocznych mistrzostw. Hawkins na pewno tanio skóry nie sprzeda, ale nie widzę żadnej możliwości aby był w stanie „Czarodziejowi z Wishaw” urwać więcej niż 6 frejmów. Kurs fajny, ja osobiście śmiało gram.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Według mnie jeśli szukać megaatrakcyjnego kursu, to można postawić coś na Dotta, np. zwycięstwo w turnieju. Dott to mój ulubiony snookerzysta. Nigdy nie zapomnę jego finału sprzed kilku lat z Ebdon, kiedy to Dott miał w meczu dużą przewagę, Ebdon go dogonił i wydawało się, ze Peter go zamęczy i wygra, ale jednak to Dott zwyciężył. No i ta niezapomniana scena, kiedy to całuje puchar jeszcze przed końcem meczu. To była magia. W pierwszej rundzie obejrzymy rewanż za tamten finał i liczę na zwycięstwo Dotta. Potem najprawdopodobniej z Maguirem, też jest w stanie wygrać, a później to jakoś pójdzie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Według mnie jeśli szukać megaatrakcyjnego kursu, to można postawić coś na Dotta, np. zwycięstwo w turnieju. Dott to mój ulubiony snookerzysta. Nigdy nie zapomnę jego finału sprzed kilku lat z Ebdon, kiedy to Dott miał w meczu dużą przewagę, Ebdon go dogonił i wydawało się, ze Peter go zamęczy i wygra, ale jednak to Dott zwyciężył. No i ta niezapomniana scena, kiedy to całuje puchar jeszcze przed końcem meczu. To była magia. W pierwszej rundzie obejrzymy rewanż za tamten finał i liczę na zwycięstwo Dotta. Potem najprawdopodobniej z Maguirem, też jest w stanie wygrać, a później to jakoś pójdzie.
Ciesze sie, że zdecydowales sie napisac cos w dziale ale zdanie &quot;później to jakoś pójdzie&quot; jest śmieszne. Jeżeli Dott pokona Ebdona w co nie wierze, a później da radę Maguire&#39;owi w co nie wierze jeszce bardziej to jego kolejnym rywalem będzie Allen, a nastepnie Williams, O&#39;Sullivan lub Selby z którymi nie ma nawet 1% szans na wygraną. Szkoda tracić pieniędzy stawiając na wygraną Dotta. To już naprawdę lepiej zagrać, że trafi się mecz, w którym w każdym frejmie będzie pięćdziesiątka. Kurs niższy, a zakład pewniejszy.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Taka konkretniejsza analiza meczu Higginsa.

Spotkanie: Higgins - Hawkins
Typ: 1 (-3.5)
Kurs: 1.66
Buk: Sportingbet
Analiza:


Pierwszy dzień mistrzostw świata w snookerze. Jako pierwszy swój mecz rozegra obrońca tytułu John Higgins. Rywalem Szkota będzie Anglik Barry Hawkins. O klasie obu praktycznie nie ma co mówić. Higgins prócz turnieju China Open w każdym innym turnieju rankingowym osiągał półfinał. W jednym z nich, Welsh Open wygrał całe zawody. Hawkins kompletnie na drugim biegunie. W Szanghaju przeszedł pierwszą rundę bo Maguire nie wystąpił z powodu kontuzji, do Grand Prix i UK Championship nie awansował w ogóle, w WO zanotował najlepszy wynik bo pokonał w pierwszym meczu 5-0 Ebdona, w drugim już jednak gładkie 1-5 z Maguire. Ze Szkotem zagrał też w CO, odpadł w 1 rundzie.

Higgins obok O’Sullivana jest uważany za największego faworyta tegorocznych mistrzostw. Hawkins na pewno tanio skóry nie sprzeda, ale nie widzę żadnej możliwości aby był w stanie „Czarodziejowi z Wishaw” urwać więcej niż 6 frejmów. Kurs fajny, ja osobiście śmiało gram.

Zastanawia mnie skąd ta pewność ,zdaje sobie sprawe że Hawkins to tylko Hawkins no ale udowodnił nie raz ze potrafi kilka parti wygrać z najlepszymi.Czy ja wiem czy forma Higginsa jest jakas wielke zeby rozgromił swojego przeciwnika.Rozumiem że wynik np 10-7 czy 10-8 będzie dla ciebie zaskoczeniem?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zastanawia mnie skąd ta pewność ,zdaje sobie sprawe że Hawkins to tylko Hawkins no ale udowodnił nie raz ze potrafi kilka parti wygrać z najlepszymi.Czy ja wiem czy forma Higginsa jest jakas wielke zeby rozgromił swojego przeciwnika.Rozumiem że wynik np 10-7 czy 10-8 będzie dla ciebie zaskoczeniem?
Zgadzam się. Udowodnił, że potrafi wygrać kilka partii. Nie mowię, że będzie 10-0 czy 10-1. Hawkins wygra kilka partii, konkretnie 4 albo 5 jeśli padnie wynik wyższy niż 10-6 bądź, nie daj Boże, John przegra to tak jak piszesz, będe zaskoczony. I to bardzo.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Zgadzam się. Udowodnił, że potrafi wygrać kilka partii. Nie mowię, że będzie 10-0 czy 10-1. Hawkins wygra kilka partii, konkretnie 4 albo 5 jeśli padnie wynik wyższy niż 10-6 bądź, nie daj Boże, John przegra to tak jak piszesz, będe zaskoczony. I to bardzo.
Heh racja &quot;nie daj Boże&quot; ????
Mnie się coś wydaje że Barry może powalczyć i ugra 7 pari

To może teraz coś odemnie:
Allen M.-Ford T.
Robertson N.-O`Brien F.
Williams M.-Campbell M.
Junhui D.-Pettman S.

Wszystkie te meczyki gram poniżej 16,5 parti .
Kilka słów:
Chyba mało kto z nas bierze pod uwage,że któryś z tych zawodników przegra swój mecz.Kursy jednak są fatalne,bardzo małe dlatego postanowiłem zagrać coś takiego.Kursy tutaj oscylują w granicach 1-6-1,7.Niby można by było postawić handicapy ale u mnie w ofercie były tylko -4,5 wiec dany faworyt mogłby przegrać max 5 parti.Ja jednak się lekko zabezpieczyłem i dałem że może przegrać tych parti 6.Przejdzmy do konkretów.Najbardziej obawiam się Allena,Ford potrafi wbijać wysokie breaki i może powalczyć.Jednak Mark jest w dobrej formie i mam nadzieje,że przegra max 6 parti.O Williamsie nie ma co pisać,dla mnie jak pokona Ronniego w 2 rundzie to bedzie w finale.Campbell...heh.Najpewniejszy chyba dla mnie mecz z tych to pojedynek Chińczyka z Angliekiem.Azjata pokazał u siebie że forma jest wysoka i że napewno będzie walczył w MŚ i o mistrzostwo.Rywal no coż słabiutko,chociaż muszę przyznać że jeszcze nie oglądałem go nigdzie więc nawet nie wiem co o nim sądzić.To tylko jednak przemawia za tym że za dużo w MŚ sie nie nagra bo jest no coż....przęcietny a w takim turnieju przeciętność nie wchodzi w gre.Dalej:Kangur...Max w CO,forma bardzo dobra,przeciwnik jednak też solidny który łatwo się nie podda.Jednak myśle że Neil od początku zacznie wbijac wysoko i skutecznie i nie da dużych szans na pogranie rywalowi.Nie wiem co sądzic o meczu Higginsa z O&#39;Brienem w CO(ugrał tam 3 partie w meczu do 5 wygranych)Może John nie był do końca skoncentrowany...ale tu mamy MŚ i napewno koncentracji kangurowi nie zabraknie.

To miał być mój kupon te 4 mecze,jednak kolega Assitalia przekonał mnie i dołoże jeszcze do tego
Higgins J.-Hawkins B.(R1) również -16,5 parti z kursem 1,6 ????

Pozdrawiam,owocnych wyników
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Mark Selby vs Ken Doherty
Typ: Mark Selby -3,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W końcu doczekaliśmy się najbardziej emocjonujących rozgrywek snookerowych roku - Mistrzostwa Świata. W pierwszym dniu tej imprezy odbędzie się 5 meczów. O godzinie 20.00 przy stole pojawią się Mark Selby oraz Ken Doherty. Stawiam na dość pewne zwycięstwo Selbiego, ponieważ w ostatnich turniejach pokazał, że jego forma nie jest może zdumiewająca, ale zdecydowanie jest jednym z faworytów tej imprezy. Co innego Ken Doherty, dawno nie widziałem, żeby rozegrał jakiś dobry mecz z wymagającym rywalem. Co prawda ostatni wygrany mecz przez Irlandczyka miał miejsce w październiku 2009r. i doszło do tego podczas Grand Prix. Wygrał on wtedy z... Markiem Selbiem 5-3. Jednak faworytem tego meczu jest niezmiennie Anglik. Stawiam na zwycięstwo 10-6, 5 lub 4


Ass, nigdy nie mów, że ktoś nie ma nawet 1% szans na zwycięstwo, przed meczem Ronnie vs Penfei też tak myślałes? Większośc osób tak myslala a tu jednak niespodzianka. Ale będą jazdy jeśli wygra Dott :p

Pozdrawiam
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Jutro mamy 5 pierwszych pojedynków. Oto moje typy na jutro :
Allen - Ford ( +3,5 ) typ 1
Czy trzeba tutaj się bardzo rozpisywać? Jeżeli Ford ugra jutro aż 6 frejmów co pozwala na wejście tego typu to uznam to już za jego sukces. Allen powinien szybko odjechać na 2-3 frejmy i napewno udany start podbuduje jego morale. Ford to zawodnik który często buduje swoją grę na breakach 40-50 punktowych. Ostatnio totalnie zawiódł i nie wierzę w jego dobrą postawę.
Hendry - Zhang typ 1
Kurs nie powala na kolana ale na podbicie w sam raz. Innego rozwiązania poprostu nie widzę, tyle w tym temacie.
Perry - Holt(+1,5 ) typ 1
Holt ma totalnie nie udany sezon. Nie wystąpił w China Open , Welsch Open i Uk Championship. Perry również nie zachwycił w turniejach rankingowych ale w China open ograł Drago 5-1 a później nawiązał walkę z Carterem 3-5. Myślę,że Perry jutro odniesie zwycięstwo, Holt niewiem czy odnajdzie w sobie odpowiednią motywację. Ważny będzie tutaj początek spotkania. Obydwaj panowie nie charakteryzują się mega ambicją do walki i jeżeli któryś z nich szybko odskoczy na 2 lub 3 frejmy to już do końca meczu może dojechać w roli zwycięzcy.
Selby - Doherty typ 1
Tutaj również zwykła 1 na podbicie na kuponie. DOherty swoje najlepsze lata ma już za sobą. W tym spotkaniu może być trochę walki ponieważ Selby zawsze z wolna zaczyna turnieje. Pierwsze jego pojedynki często są średnio udane ale zwycięskie. Mistrzostwa Świata to turniej gdzie najlepsi podchodzą z pełną parą i innego rezultatu się nie spodziewam.
Zostaje jeszcze Higgins. Oczywiście dla mnie faworyt do zwycięstwa w ty meczu i jeden z głównych do wygrania Mistrzostw. Higgins zawsze się mocno mobilizuje na ten turniej. W fortunie mam +4,5 na Hawkins i dlatego odpuszczam. Dostać praktycznie 5 frejmów na stracie to już spore handi a Hawkins to walczak i on nawet przy wysokim prowadzeniu Higginsa będzie próbował coś ugrać. Nie podważam wogólę zwycięstwa Higginsa ale +4,5 trochę za duże handi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom