>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 17.04-03.05.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ass, nigdy nie mów, że ktoś nie ma nawet 1% szans na zwycięstwo, przed meczem Ronnie vs Penfei też tak myślałes? Większośc osób tak myslala a tu jednak niespodzianka. Ale będą jazdy jeśli wygra Dott :p

Pozdrawiam
Nie, nie myślałem tak. Owszem stawiałem na Rońka, ale dawałem jakieś tam szansę Tianowi. W tym wypadku Dottowi nie daje żadnych.
Mogę nawet zastrzec, że jeśli Szkot wygra mistrzostwa świata to ja do końca roku nie napisze w tym dziale żadnego posta.. ;)
 
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Wreszcie i ja znalazłem trochę czasu więc wtrącę swoje dwa grosze.Ja postanowiłem odpuścić zagranie jakiejś taśmy z samych faworytów jak i dokładanie na nich handi.Wolę sobie obejrzeć pierwsze mecze i potem zadecydować co dalej.
Od dawna chodzi za mną spotkanie Hedry - Zhang.Stephen ostatnio poprawił swoją grę co mnie bardzo cieszy ???? Przed CO chciałem grać na Zhanga że tu sprawi niespodziankę ale nie,nie Hendry to stary wyga i liczę na zacięty pojedynek czego wynikiem będzie OVER 16 @ 2.25
Drugie spotkanie,które wybrałem to opisany wcześniej Ebdon - Dott.
Myślę że tu niespodzianki nie będzie,KROPEK ostatnio w bardzo kiepskiej formie a Petera mogliśmy trochę pooglądać i w CLS i CO gdzie pokonał Robertsona 5:1 typ Ebdon -1.5 @ 1.9
Mam mało czasu ale postaram się coś zawsze wrzucić.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
I ja dorzucę kilka zdań od siebie.
Na początek w pierwszym dniu mamy spotkania Higgins - Hawkins, Allen - Ford, Perry - Holt, Hendry - Zhang oraz Selby - Doherty.
W pierwszym spotkaniu nie wiem, czy faktycznie handi -4.5 jest dobre. Trochę duży, Barry potrafi dobrze zagrać i może zdobyć właśnie 6-7 frejmów. Dlatego ja wybrałbym handi -3.5, kurs w okolicach 1.70, więc nie najgorszy.
Spotkanie Allen - Ford również -3.5 na Allena. Tu nie widzę innej opcji niż pewnego zwycięstwa Irlandczyka z Północy.
Perry - Holt, bardzo wyrównany mecz. Ciężko wskazać faworyta, ale przy takich kursach, zaryzykowałbym grać na Holta. Chociaż ostatnie wyniki nie przemawiają za nim, to również jego rywal z gatunku średnich, który prezentuje niezbyt ciekawy styl.
Hendry - Zhang - nie ma co się rozpisywać, Szkot musi to wygrać i to w handi -4.5.
No i Selby - Doherty. Może być to wyrównane spotkanie. Dla mnie miłym zaskoczeniem byłaby wygrana Kena. Tutaj stawiam overek frejmowy i liczę na zacięte spotkanie, które w ostatecznym rozrachunku przyniesie wygraną Dohertego.
To na tyle z pierwszego dnia, później zobaczę, co i jak zagram w dniu następnym ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja jednak zdecydowałem, że dziś nie zagram nic. No, chyba że na live, ale to nie będę wpisywał i raczej lekkimi stawkami pogram. Generalnie w pierwszych rundach lubią dziać się różne dziwne rzeczy i chciałbym zobaczyć jak się potoczą te pojedynki bez stresu ;)
Wydaje mi się że w meczu Higginsa może paść rezultat 10-6, 10-7, ale to tylko moje domysły niczym nie podparte. Liczę jedynie na solidną wygraną Stephena Hendry&#39;ego z chińczykiem. Pożyjemy, zobaczymy ;)
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Pół godziny ???? Tylko tyle już dzieli Nas od kolejnych Snookerowych Mistrzostw Świata w Sheffield.
Czekam na pierwsze frame&#39;y, stawiane kolejne snookery i wbijane kolejne &quot;setki&quot;. Liczę że już pierwszego dnia obejrzymy parę takowych. Ja osobiście zaciskam kciuki za Alistera Cartera który jest moim ulubionym graczem, ale drabinka go nie oszczędziła. Już w pierwszym spotkaniu zmierzy się z Copem który w zeszłorocznym turnieju odpadł po jednym z bardziej emocjonujących meczów z późniejszym Mistrzem Świata Johnem Higginsem. Teraz może i Carterowi sprawić problemy jeszcze przed ewentualnym półfinałem Carter natrafi na kogoś z dwójki Ding Junhui i S. Murphy. Więc jego gra w decydującej fazie MŚ jest niestety mało realna. Ale to jest snooker więc dyspozycja dnia jednego gracza może zdecydować. Do tego Liczę na dobre występy Higginsa, Ronniego i wspomnianego wcześniej Murphy&#39;ego. Ciekawi mnie również jak Neil Robertson wypadnie w Mistrzostwach bo tego gracza również darzę sympatią.
Eurosport odpalony i liczę na wielkie 2 tygodnie ze snookerem ????
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Już za niecałe 30 min odbedą sie inauguracyjne spotkania snokerowych Mistrzostw Świata.Jako pierwsi do stołu podejdą obrońca tytułu i zarazem jeden z faworytów do zdobycia kolejnego trofeum-John Higgins.Jego przeciwkiniem będzie Barry Hawkins.Przy drugim stole zobaczymy Marka Allena i Toma Forda.Mam nadzieje,że całe mistrzostwa bedą stały na bardzo wysokim poziomie,że w finale zagrają ci którzy na niego będą zasługiwać.Życze sobie żeby może padł jakiś max a może nawet dwa ????

Z mojej strony chciałbym życzyć wszystkim dobrych meczy,emocji i oczywiście wysokich wygranych.

Pozdrawiam ???





Jesteśmy po pierwszych sesjach...Allen świetnie,szkoda tej ostatniej parti i bo max był na wyciągniecie ręki.... ????

Higgins...nie wiem co myśleć ,kupon pewnie zajebie bo dałem -16,5 parti ale nie oszukujmy sie John gra słabo,bardzo słabo.Hawkins potrafi to wykorzystywać.Naprawde nie zdziwie sie jak barry go ogra dziś wieczorem.

P.S Jestem ciekaw co ma do powiedzienia Assitalia na temat pierwszej sesji.Chyba troche Hawkinsa nie doceniłes...
 
batata 12

batata

Użytkownik
To może ja się wypowiem.
Higgins tradycyjnie słabo wchodzi w 1 rundę. Wydaje mi się, że z biegiem czasu John będzie się rozkręcał i w 2 sesji wybije Hawkinsowi z głowy granie w snookera. Ja tutaj widzę 10:6, może 10:7, a kurs 1.38 w tym momencie na Szkota wydaje się być niezłą lokatą.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To może ja się wypowiem.

Higgins tradycyjnie słabo wchodzi w 1 rundę. Wydaje mi się, że z biegiem czasu John będzie się rozkręcał i w 2 sesji wybije Hawkinsowi z głowy granie w snookera. Ja tutaj widzę 10:6, może 10:7, a kurs 1.38 w tym momencie na Szkota wydaje się być niezłą lokatą.
Nie ma co ukrywać, że gdyby grał na swoim poziomie to byłoby przynajmniej 5-4, a nie 4-5. Mam nadzieję, że ogarnie drugą sesję choć handicap -3,5 wydaję się być bardzo odległy. Co do drugiego meczu, owszem, typowałem na Allena, ale 8-1 się nie spodziewałem. Szkoda tylko tej zielonej.. :|
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
No ja również nie takich wyników się spodziewałem, w żadnym z pierwszych meczów. O ile wynik 8-1 nie nie dziwi to strata jedno-fraemowa Higginsa to mnie zwaliła z nóg. Wydaje mi się że na handica nie masz co Ass liczyć. Jeśli Hawkins utrzyma swoją dyspozycję to możemy być świadkami mega sensacji. Mój ostateczny typ na ten mecz to 10-8 dla Higginsa. Może coś na temat drugiego meczu Allen-Ford, narazie dwie setki w tym jedna 107 pkt Forda i 122 pkt Allena(ta słynna zielona ???? ) Jak narazie czekam na mecz Selbiego z Dohertym i utrzymuje swój typ:
Mark Sleby win -3,5 ????
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
to co zrobił Hendry to jakaś tragikomedia...
gra z facetem (?) który ma niewielkie pojęcie o snookerze, popełnia mnóstwo błędów a wynik: 5-4. Jestem wściekły, bo gdy było 4-0, byłem niemal pewien, że handi -3.5 spokojnie wejdzie. Teraz jestem przekonany, że nie ma na to szans.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Spokojnie ludzie, spotkanie jest grane dalej dopiero jutro. Więc możemy zobaczyć całkowicie inny pojedynek. Dzisiaj Hendry troszkę zabardzo był rozluźniony i sam zaliczał wpadki. Jutro już może wyjść mocno zmotywowany i odjechać szybko na 2-3 frejmy i wtedy rywalowi się już odechce grać.
Dzisiaj oby Higgins nie zawalił. Ja nie brałem pod uwagę typu na Higginsa -3,5. Co innego również, że Higgins oddał sam 2 frejmy. Liczę, że wieczorem zobaczymy Higginsa z 5-6 frejma czyli szybkiego i wbiającego wygrywające breaki.
Pierwszy raz zagrałem jedynkę po tak niskim kursie 1,2 na Higginsa jako podbicie kuponu. Wszystko pięknie siada i jak Higgins zawali to chyba na długi czas odechce mi się go jak Murphiego.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Postawiłem na kuponie w bah ze hinggins wygra jak narazie jest 8-5 a mi rozliczyli jako porazke co moge zrobic jak mecz sie nie zakonczył
Napisz email do nich z informacją. Możesz zrobić skan zakładu i im przesłać w emailu. Napisz numer gracza swojego itd . Zobaczysz co ci odpowiedzą. Może uznali, że 1 sesja to koniec meczu ????
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Jutro mamy 5 pierwszych pojedynków. Oto moje typy na jutro :
Allen - Ford ( +3,5 ) typ 1
Hendry - Zhang typ 1
Perry - Holt(+1,5 ) typ 1
Selby - Doherty typ 1
Zanosi się 4/4 z 2 bardzo fajnymi kursami. Szczególnie Perry bardzo dobry typ. Dużo z was grało na Holta , troszke się dziwiłem czemu no ale nie ważne. Allen to chyba formalność . Hendry wynik na styku po 1 sesji ale w 2 powinien szybko odjechać. Selbiego wkońcu nie zagrałem za kasę ale powinien wygrać.

Za to handi na Higginsa to do Częstochowy ???? Higgins w 2 sesji poprostu genialny. Już dawno nie widziałem go w takiej formie. Co prawda, Hawkins wyszedł tak stremowany, że musiał to przegrać. Higgins mega pewne wbicia i naprawdę szacunek. Nie za samą wygraną ale wygrać 6-1 drugą sesję to jest coś.

1 dzień super udany typersko. Duża kasa już wygrana a to dopiero początek ????
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Ufff musze zwrócic honor.Nie wiem czy 2 sesji nalezy napisać&quot;Bravo John&quot; czy &quot;Fatalnie Hawkins&quot; dla mnie to teraz bez znaczenia.Typ -16,5 wszedl.Tak czy inaczej kolejna runda dla Johna może okazać się duuuuużo fatwiejsza niż ta pierwsza.Szkoda Barrego,nie ma szczęscia do MŚ.

P.S Assitalia dzięki tobie ten typ,miałes racje .Dziekuje.
 
batata 12

batata

Użytkownik
Bardzo dobra 2 sesja Higginsa. Moje przewidywania na szczęście się sprawdziły. ????
Jutro naprawdę ciężko będzie coś wybrać. Ali Carter niby powinien wygrać z Cope, ale Jamiego nie można stawiać na straconej pozycji. W moim odczuciu może to być bardzo zacięty mecz i zadecydować tutaj mogą pojedyncze błędy. Fu z Gouldem też powinien wygrać, ale Fu to strasznie nierówny zawodnik, dobre uderzenia przeplata z pudłami i ostatnio częściej przegrywa niż wygrywa. Nie wiem jeszcze na co się zdecyduje. Musze się poważnie zastanowić... ????
A Selbiemu właśnie bila z kieszeni wyleciała. ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dobra druga sesja Higginsa.

Całkiem inny zawodnik niż rano - lepiej skoncentrowany, bardziej opanowany i przede wszystkim nie popełniający błędów.To co Hawkins nie trafiał to od razu Szkot potrafił wykorzystać i budował brejka na frejma.Dwa razy udało się wbić stówkę choć można mieć również tam zastrzeżenia bo raz spudłował na łatwej niebieskiej, a raz na różowej.
Nie mniej jednak zrobił dobre wrażenie i gra dalej.Ciekawą sprawą jest to, że nie wiem jaki jest ten &#39;&#39;prawdziwy&#39;&#39; Higgins bo rano grał katastrofalnie, a wieczorem już lepiej - mówią, że potrafi lepiej, ciekawe bo jeśli tak jest to może pokaże to w późniejszych rundach.

Co do typów to ja nie podaję bo się nie znam.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ufff, chciałoby się rzec. Higgins idealnie trafił w handi -3.5, co cieszy ???? Obydwa typy z konkursu, czyli handi -3.5 na Allena i Higginsa, można uznać już za trafione, do tego grałem jeszcze Hendry&#39;ego -3.5, myślę, że Stephen da radę w dniu dzisiejszym.
Co do spotkań jutrzejszych, wygrać powinien Fu. Wprawdzie nie lubię grać tego zawodnika, częste wahania formy, jednak z Gouldem jest zdecydowanym faworytem i powinien nie mieć problemów z pokonaniem rywala.
Następnie Carter z Copem. Widzę, że Ali was nie przekonuje, jednak w każdym turnieju zachodzi ostatnio wysoko, bez większych fajerwerków, ale robi to skutecznie. Myślę, że jutro po zaciętej pierwszej sesji, w drugiej Kapitan pokaże, na co go stać.
Co do drugich sesji, Allen już to wygrał, Selby - chciałbym żeby powinęła mu się noga, jednak dziś grał naprawdę pewnie, brejki przez niego układane miały sens i był skuteczny. Doherty nie na jakiś minus, miał dobrze dysponowanego rywala. Chciałbym jednak, by sprawił niespodziankę. Pod wieczór Perry i Hendry powinni pokonać swych rywali.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pierwszy dzień za nami. U mnie to na chwilę obecną wygląda &gt;&gt;&gt; TAK &lt;&lt;&lt;

Higgins, jak to on w pierwszej rundzie, pomęczył się ale w konsekwencji i tak wygrał. Hawkins nie grał źle ale to głównie wina słabej postawy Johna niż dobrej Anglika. Kiedy &quot;Czarodziej z Wishaw&quot; wrócił choć przez chwilę do swojego poziomu to Barry nie wiedział gdzie jest. Handi udało się pokryć ale łatwo nie było. Nie mniej jednak obojętnie z kim Jaś nie zagra w drugiej rundzie (King lub Davis) będe znów grał handicap na aktualnego msitrza świata.

O panu Holcie już kiedyś miałem się nie wypowiadać. Mimo iż nie zagrałem na niego nigdzie poza konkursem World Championship Snooker Typer to jednak patrząc na to co on wyprawia przy stole można obrzydzić sobie snookera. Głupie miny, wyzwiska pod nosem, machanie głową, rękami, pokładanie się na stole. Pasują dwa słowa - snookerowym pajac. I naprawdę, jeśli ktoś taki byłby w szesnastce rankingowej to ja byłby bardzo rozczarowany.

Hendry po 1 sesji tylko 5-4, ale on podobnie jak Higgins się ogarnie. Anda słabiutki. Myślę, czy nie zagrać handi -2,5 ale chyba jednak odpuszczę.

Podam jednak taki typ w konkursie &quot;Typy Dnia&quot;:

Spotkanie: Hendry (5) - Zhang (4)
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Analiza:


Szkocki mistrz słabo rozpoczął pierwszą sesję pojedynku z Andą Zhangiem. Hendry, który podczas swojej długoletniej kariery siedem razy triumfował w Crucible mimo początkowego wyjścia na pewne prowadzenie najprawdopodobniej zlekceważył mało doświadczonego rywala i musiał patrzeć jak jego przewaga się zmniejsza. Sesję zakończył prowadzeniem zaledwie 5-4. Myślę, że gdy po kilkunastogodzinnej przerwie obaj panowie ponownie wyjdą na środek Crucible Theatre Hendry będzie już wiedział, że musi prezentować się tak jak na samym początku bo Zhang nie jest aż tak słaby jak wielu przed rozpoczęciem MŚ uważało. Ja jako kibic snookera nie wyobrażam sobie aby &quot;Golden Boy&#39;a&quot; zabrakło w drugiej rundzie, nie sądze też żeby Anda dał radę wygrać jeszcze aż 4 frejmy. Moim zdaniem, jeśli tylko Szkocki super czempion wróci na właściwe tory, a spodziewam się, że tak będzie to wygra przewagą trzec, czterech frejmów.

Szkoda mi bardzo Doherty&#39;ego, mimo, że nie gra najgorzej to jednak z Selby nie ma większych szans, niestety.

Na dziś oby nie zawiódł Fu, a Stephen wygrał z trzyfrejmową przewagą. Allen i Perry jedną ręką &quot;dowiozą prowadzenie&quot; więc o nich się nie martwię.

___________

Apeluje, aby w tym temacie dyskusja była rzeczowa. Wypisywanie, że Higgins zepsuł mi kupon, albo, że Hendry jest taki i owaki będzie karane..
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
U mnie to jest następująca sytuacja:
Mam w kuponie win Selbiego z -3,5. Po pierwszych wczorajszych fraemach myślałem, że nic z tego, ale później na całe szczęście, Mark się obudził i w konsekwencji prowadzi z Kenem Dohertym 6-3. Mecz stoi narazie na średnio-wysokim poziomie. Jak narazie dwa breaki powyżej stu pkt. Oba w wykonaniu Marka Selbiego. W drugim fraemie 103, a w czwartym 106 punktów. Możnaby było pomyślec, że pójdzie po tych breakach jak burza Selby i tak się również stało. Dziś o 15.30 dokończenie tego meczu i myślę, że kupon spokojnie wejdzie. Końcowe zwycięstwo MArka Selbiego jest praktycznie pewne. A co do faworytów to chyba upodobali sibie wyniki 5-4 z outsiderami. Zacząć trzeba od Higginsa przez Hendrego i kończąc na MArko Fu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom