>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Raczej ostatni kupon na dziś, Liga Korupcyjna ????
Hapoel Beer Sheva + Krasnodar = 5,49 Betsson Stawka:5j
Strata:5j⛔
Edit: Bzdura nie stawiam tej piłki więcej, tu żadne analizy nie pomagają, dyscyplina przypadku, bez oglądania meczów poszczególnych drużyn i rozumienia dyscypliny to można sobie typować z Flashscora w ściane ...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk z tego miesiąca wynosi 35,29j✅ Jedziemy dalej raz, jest lepiej raz jest gorzej ????
Koszykówka Euroliga 19:00
Cska Moskwa-Panathinaikos WYNIK: 81:77⛔
Typ: Panathinaikos under 75 points
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betsson
Cska zmiażdży słaby zespół Panathinaikosu, grecy będą &quot;próbowali&quot; bronić i zapowiada się underowe spotkanie, Cska nie powinno narzucać super tempa gry wypunktują sobie rywali jak zechcą i kiedy zechcą handicap -14,5 duży ciężki do gry, nie powinno być moim zdaniem radosnej koszykówki, Panathinaikos wydałby na siebie wyrok grając up tempo, myślę że będą grali długie akcje i próbowali bronić, z konstruowaniem u nich punktów jest tragedia i kwestia tego czy w pewnym momencie nie runie ich taktyka i Rosjanie zaczną się bawić i grać szybkie akcje i przestać bronić i pozwalać Grekom na więcej w ofensywie, moim zdaniem tak nie będzie i Grecy nie wyjdą z 75 punktów w meczu
Koszykówka Euroliga 19:00
Galatasaray-Crvena Zvezda Belgrad WYNIK:83:85✅
Typ:Over 152,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsson
Gracze Galaty nie potrafią bronić będą grali szybkie akcje a Crvena ma zawodników którzy przyjmą taki rozwój zdarzeń i pójdą na wymianę ciosów, zapowiada się wg mnie over jak dzwon

Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,87 x 1,91 = 3,57
Stawka:15j
Strata:15j⛔
Edit: Zamiast zagrać under który tutaj wychodził wybrałem złą opcję, jeszcze 24 sekundy przed końcem mieli 72 oczka na koncie...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
I na jutro też pograłem:
Fenerbahce +2 1,91✅ + Baskonia Win 2,02⛔ = 3,86 Betsson Stawka:15j
Strata:15j⛔

Przeciw Barcelonie kursy zaczynają spadać, nie zagra Navarro, zespół w rozsypce, Bartzokas nie panuje nad tym składem,brak Koponena, Lawala, Ribasa, sam Rice nie wygra meczu, Fenerbahce ten sam skład nikt nie odszedł nikt nie doszedł, Bobby Dixon będzie niewygodnym obrońcą dla Rica, pod koszem przewaga Fenerbahce, jest Pero Antic mogący grać na kilku pozycjach, Vesely powinien zdetronizować Tomica, obawiam się aby Dolleman nie miał dnia, ale moim zdaniem Fenerbahce zagra mądrze w obronie i lepiej niż z Bambergiem kursy zaczynają spadać, Obradovic to nie jest trener frajer jak Bartzokas i nie da przegrać takiego meczu znając słabości rywala, będzie obrona i konsekwentne budowanie przewagi, Barcelona ma w meczu przynajmniej dwa przestoje kiedy przez 3-4 minuty nie potrafią rzucić punktów i tym bardziej będą je mieli w starciu z Turkami a wtedy Obradovic tak pokieruje rotacją że wypunktuje Barcelone i mecz będzie rozstrzygnięty.... Baskonia dla mnie powinna gładko pokonać Litewski zespół
Edit: Baskonia katastrofa w ataku z taką słabą drużyną przegrać, kompromitacja
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ja pograłem coś takiego z tenisa dzisiaj:
Edmund+ Cuevas+ 1,5 seta Elias = 5,59 Betsson⛔
Stawka:10j
Strata:10j⛔
Edmund za bardzo regularny na króla uderzeń w siatkę jakim jest Seppi, wczoraj wyciągnął w zasadzie już przegrany mecz z Ferrerem, Seppi pokonał tych co miał pokonać z kimś w lepszej dyspozycji zaczną się schody i błędy, defensywa Seppiego to dramat, Kyle będzie przyspieszał grę z Forhandu i zdobywał masę winnerów
Cuevas ma większy wachlarz zagrań niż Schwartzman, lepsze podanie, lepiej porusza się po korcie, chodzi do siatki, gra service &amp;volley, drugie podanie Argentyńczyka to będą darmowe punkty dla Urusa jest to w zasadzie wprowadzenie piłeczki do gry i tak znakomity deblista to wykorzysta, nie przekonują mnie zwycięstwa Schwartzmana nad Mahutem i Fritzem, to było do przewidzenia, fakt że Pablo kaleczy grę na hardzie i ostatnie mecze mogą być wyznacznikiem gorszej dyspozycji ale w hali gra zdecydowanie lepiej i myślę że pokona Schwartzmana bo jest graczem lepszym
Granie Socka po 1,22 mija się z celem, tydzień temu rozegrał dużo spotkań, dużo długich spotkań, tutaj tak samo dwie trzysetówki i zapowiada się kolejna, Elias na hali gra bardzo dobrze, nawierzchnia nie ma zbyt wielkiego znaczenia dla tego zawodnika oprócz harda, na hali gra bardzo dobrze nawet pamiętam go kiedyś z challengerów jego grę i była zawsze bardzo dobra pod dachem, tutaj pokonał Dodiga i Monfilsa, pewnie trzymał serwis i był bardzo regularny, Sock ma wielkie problemy z koncentracją i traci sety Portugalczyk jest w stanie spokojnie ugrać seta albo nawet wygrać, dłużej potrafi przebijać niz Amerykanin, Socka przewagą jest tylko to że potrafi więcej punktów zdobywać serwisem, wymiany będą wyrównane i z dużym wskazaniem na Gastao
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Typy dodaje już dzisiaj bo jutro będzie krucho z czasem, nie mam siły na analizy więc będą suche typ, dziś nie poszło ale jutro musi być lepiej niż dzisiaj ???? Strata z tego miesiąca wynosi 5j
Ratiopharm Ulm + Monaco + Nancy = 3,73 Betsson Stawka:10j Strata:10j⛔
Aris-Paok Under 148 points + Zadar-Mega Leks Under 168 points = 3,57 Betsson Stawka:10j Strata:10j⛔
Lekvadas +26,5 + Trikala + 5,5= 3,61 Betsson Stawka:10j Strata:10j⛔
Bilbao + Stelmet Zielona Góra -10,5 = 3,78 Betsson Stawka: 10j Strata:10j⛔
Legia Warszawa nożna + Ironi Nahariya = 3,13 Betsson Stawka:10j ZYSK:21,3j✅
SAME STRATY DZISIAJ ???? Może jutro będzie lepiej przepraszam wszystkich za typy ????
Edit: Znowu to popierdolone Nancy przegrywa wygrany mecz a wygrają za tydzien pewnie na wyjezdzie jak nikt na nich nie postawi... ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Obiecane typy z ligi Bułgarskiej:
Spartak Pleven (kurs już spada radzę łapać) + Beroe -7,5 = 3,52 Stawka:10j Betsson
Strata:10j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Po każdej burzy musi wyjść słońce, strata z tego miesiąca wynosi 49j⛔ Jeśli zejdę do ⛔125j to będzie dłuższa przerwa od gry ale się nie poddajemy typujemy dalej ????

Wydaje mi się że to jest KUPON MUST WIN

Pau Orthez✅ + Banvit +6✅ = 3,48✅ Betsson Stawka:15j
Strasbourg gra kataklizm w tym sezonie wątpię aby w meczu z takim mocnym rywalem i to jeszcze na wyjeździe odpalili szykuje się kolejna porażka kursy spadają łeb na szyję, Banvit gra dobrze w obronie i Filipovski tak pokieruje rotacją że będzie łapał faule na tych pseudo obrońcach, i sobie ich wypunktuje, kurs papierowy dla tych co wolą łapać wyższe kursy niech grają czyste zwycięstwo Banvitu,Crvena pokazała jak należy grać z Galatasaray, Banvit to półka wyżej niż Serbowie...
ZYSK:37,2j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Fmp Belgrad-Partizan WYNIK: 56:65=121✅
Typ:Under 154,5
Kurs:1,88
Bukmacher:Betsson
Derby Belgradu szykuje sie obrona i defens, Fmp się nie otworzy nie ma kto tam rzucać żadnego Amerykanina w składzie,skład oparty na graczach bałkańskich i młodych Serbach, Partizan powinien przyjąć takie warunki zapowiada się under jak dzwon, jeśli Fmp pójdzie na wymianę ciosów skończyłoby się to wysoką porażką, Partizan ma szeroką rotację nie powinno być zmęczenia po meczu w Niemczech, jedyna przewaga to hala Fmp, linia bardzo wysoka ja bym tu dał 148

Chimki Moskwa - Lokomotiv Kuban WYNIK:73:65✅
Typ: Chimki Moskwa wygrają mecz
Kurs:1,42
Bukmacher:Betsson
Kuban przegrał ostatnio u siebie z miernym Eniseyem, drużyna rozsprzedana całkiem nowa, nie ma kto tam zdobywać punktów niskie wyniki próbóją bronić, ledwo mi weszli za 1,25 w spotkaniu w Lublanie w Europucharze, grają katastrofę w ataku, Chimki też rozsprzedane ale mają lepszy skład + własna hala i to musi przynieść efekty w postaci zwycięstwa.
1,88 x 1,42 = 2,67 Betsson
Stawka:15j
ZYSK:25,05j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Trochę po czubach mam nadzieję że faworyci nie zawiodą:
Lechia Gdańsk nożna✅ + Unicaja Malaga✅ + Tsmoki Minsk✅ + Maccabi Rishon Lezion✅= 5,21✅ Betsson Stawka:10j
Piast słaby w defensywie, Lechia powinna sporo sytuacji swtorzyć u siebie nie przegrywają ostatni mecz z Zagłębiem pewnie wygrany seria Piasta się skończy w Gdańsku i z przodu strzelają bramki fartowne albo po stałych fragmentach dwa mecze ostatnie to szczęśliwe wygrane seria sie jutro kończy odważni mogą dać Lechię w handicapie
Minsk,Rishon Lezion zespoły silniejsze dużo od rywali i w niezłej dyspozycji Kalev/Cramo nawet mistrzostwa nie zdobyło w Estonii budżet dużo mniejszy w tym sezonie aż dziw że grają w lidze VTB, Rishon powinno zmiażdżyć w handicape Hasharon zespół dobrze funkcjonuje i wygrali w Lidze Mistrzów na wyjeździe na trudnym terenie gdzie nikt na nich nie stawiał u siebie są dużo mocniejsi Hasharon drużyna walcząca o utrzymanie tylko zbudowana na szybko patrząc po datach przyjścia zawodników i to takich wypalonych których ściągnięto z myślą że się odbudują
Malaga gra o dziwo świetnie w tym sezonie drużyna przeszła prawdziwe trzęsienie ziemii ale wyszło to na dobre trener Plaza to świetny taktyk i wiedział jak dobrać sobie zawodników by wygrywać mecze, ostatnio zmietli na ciężkim terenie mocny zespół Buducnosta gdzie skazywani byli na pożarcie, roster Fogg, Musli, Diaaz, Laffayete, Waczyński robi świetne wyniki póki co dodając jeszcze obwodowych strzelców jak Dani Diez i Hamady nie zapominając o zadaniowcu Suarezie który grał w najsilniejszych zespołach Hiszpańskich taka kombinacja musi przynieść jutro zwycięstwo i kursy zaczynają spadać i to dosyć mocno, Tenerife zaskakuje ale grali ze słabszymi dużo drużynami i te mecze powygrywali ale jutro seria ich się kończy Unicaja rok temu była dużo słabsza i wygrała na hali Teneryfy a teraz wszystko funkcjonuje dużo lepiej powinni wygrać w handicapie
ZYSK:42,1j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na jutro można delikatnie spróbować tenis, wtorek-piątek Champions league, Eurocup,Eurochallenge i Euroliga typów będzie mnóstwo radzę śledzić temat jutro wieczorem kiedy wystawione zostaną pierwsze kursy postaram się od razu wyłapać valuebety i zamieścić je tutaj!
Andreas Seppi⛔ +1,5 seta +Federico Delbonis✅ +1,5 seta = 2,38 Stawka:10j Betsson
Strata:10j⛔
Ja bym ustawił inaczej kursy Seppiego bym zrobił faworytem, Khachanov robi się powoli bogiem bukmacherów ale to może i dobrze, gra Rosjanina opiera się na serwisie i jak najszybszym skończeniu forhandem, przegoniony po korcie popełnia błędy, Seppi zagrał niezłe dwa mecze z Delbonisem i Haase w moim odczuciu lepszymi zawodnikami niż Rosjanin, jeśli Kharena opuści pierwszy serwis to przegra ten mecz z kretesem Seppi jest lepszy bardziej doświadczony zawodnik jeśli chodzi o grę pod dachem
Kuznetsov gra bardzo słabo ostatnio a Delbonis jest zawsze niedoceniany przez bukmacherów,1,36 na Rosjanina mi mocno śmierdzi i doświadczeni typerzy widzą w tym becie value, Delbonis na każdej nawierzchni oprócz trawiastej potrafi napsuć krwi lepszym zawodnikom od siebie przynajmniej lepszym rankingowo,Kuznetsov stracił seta u siebie w kraju z Pellą który jest dużo mniej wszechstronnym zawodnikiem niż Delbonis i przegrał z Beluccim którego uważam za gorszego zawodnika niż Delbonis, wszystkie ostatnie mecze Argentyńczyka to pourywane sety, w wymianach powinien narzucać swój styl gry i wygrywać ich większość, jeśli mnie pamięć nie myli to zawsze nieźle grało mu się w tym turnieju w Bazylei i nie odpadał w pierwszych rundach
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk z tego miesiąca wynosi 45j trzeba zrobić progres do końca miesiąca ????
Ako proste jak konstrukcja cepa:
Neptunas + Ventspils =2,09✅ Betsson
Stawka:25j
ZYSK: 27,25j✅
Varese odpokutuje na Litwie niedzielną dogrywkę, pisałem już o tej drużynie gra słabo akcje szarpane brak zespołowości mecze wygrane na własnej hali bardzo szczęśliwie, na wyjazdach będą duże problemy, mało kto wygrywa na hali Neptunasa nie muszę przypominać jakie wyniki ten zespół osiągał w Eurolidze 2 sezony temu i jakie drużyny płynęły tam z Olympiakosem na czele,skład się wiele nie zmienił, mnóstwo doświadczonych zawodników z przeszłością w dobrych europejskich drużynach, roster bardzo mocny jak na litewskie możliwości Larry Drew, Sarakauskas, Siksnius, Girdziunas,doszedł Jerai Grant w obwodzie pozostaje super strzelec Mazeikia czy Klimavicius, ławka bardzo mocna, drużyna wygrała w Turcji na cieżkim terenie gdzie nikt na nich nie stawiał u siebie na hali są jeszcze mocniejsi
Rosa Radom gra słabo akcje szarpane, wolne nieprzemyślane, nawet w Polskiej lidze nie wygrywają meczy na wyjazdach co mówić na Łotwie z tak dobrą drużyną jaką jest Ventspils, Ventspils pechowo przegrał pierwszy mecz w końcówce z Oldenburgiem drużyną dużo silniejszą niż Rosa, skład oparty na zawodnikach z przeszłością w Polskiej lidze wyróżniających się zawodników a konkretnie w Czarnych Słupsk którzy grają w pierwszej piątce w tym sezonie Folarin Cambell i Cheik Mbodji, dodając rozgrywającego Le Havre Williego Deana który jest hamulcowym i gra długie akcje i szuka partnerów ustawionych na lini 6m 23cm a strzelców w ekipie Łotewskiej nie brakuje każdy zawodnik praktycznie w drużynie dysponuje rzutem za 3 ławka bardziej rozbudowana i lepsza niż ławka Rosy, myślę że Polski zespół może wysoko przegrać ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Le Mans-Khimik WYNIK: 68:49=117✅
Typ:Under 151,5
Kurs:1,86
Bukmacher:Betsson
Khimik jeśli zagra up tempo co potrafi to przegra mecz na własne życzenie, będą bronili w zespole nie ma żadnych strzelców którzy mogą pociągnąć zespół poza rozgrywającym który co mecz rzuca ponad 30 punktów Jamie Smithem drużyna oparta o młodych i niedoświadczonych graczach, Le Mans zbytnio nie będzie podkręcało tempa a jeśli nawet podkręci to Khimik wiele nie rzuci pozatym rozgrywający Le Mans Oliver Hanlan to dobry defensor będzie niewygodnym rywalem dla Smitha, pierwszy mecz z Umano Reyer Venezia gdzie tamta drużyna dysponuje wieloma strzelcami to zajebisty under a w Khimiku nie ma kto zbytnio rzucać i zapowiada sie under jak dzwon
Dorzucam do dubla
Olympiakos✅ 1,25 Betsson
Olympiakos wygra ten mecz są mocniejsi kadrowo i w lepszej dyspozycji niż Armani które chyba tylko raz w swojej bogatej karierze wygrało w Grecji, Olympiakos to nie pazdziochy z Darrusafaki wypunktują sobie rywala i będą kontrolowali spotkanie, ostatni mecz ligowy odpuszczony w drugiej połowie rotacja zawodników którzy mało grali w obecnym sezonie aby skupić się na Eurolidze.
1,86 x 1,25= 2,33
Stawka:25j
ZYSK:33,25j✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatnie ako z Euroligi, wieczorem ako z Fiba Europe Cup (dawny Eurochallenge) jak wystawią kursy bo póki co nie ma:
Unics Kazan+Real Madryt = 2,08 Stawka:15j Betsson
Strata:15j⛔
Unics ten mecz wygra zespół może nie mocniejszy kadrowo ale lepiej funkcjonuje, własna hala będzie mega atutem, trio Langford Pankrashov Clarke poprowadzą zespół do zwycięstwa, w tej edycji Euroligi dwa mecze przegrane na styku lub w końcówkach, z Barceloną prowadzili 60-51 by przegrać fragment 13-0, tak samo w Niemczech w mocnym Bambergu prowadzili by w końcówce ulec, Darrusafaka gra słabo zlepek indywidualności, rozgrywający Wanamaker czasem gra sam pod siebie rzadko szuka partnerów, oni słabo bronią pozatym trener Blatt nie panuje nad drużyną minie kilka miesięcy zanim zacznie to funkcjonować, Unics jutro wygrywa we własnej hali
Real wygra bez problemu na własnym parkiecie z Baskonią która skompromitowała się w Kownie w poprzedniej kolejce.
Edit: Clarke nie zagrał to było wiadome kto wygra trzeba czekać z typami do 2 godzin przed rozpoczęciem spotkania, Pankrashov kontuzja w 4 kwarcie...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Siden Toruń 3,05✅ Betsson
Stawka: 7,5j
ZYSK:15,37j✅
Popieram typ na Toruń, wystrzelali Rose Radom trójacze leciały hurtowo,, Toruń świetnie broni strefą, jak drużyna ma fragment to może rozstrzygnąć mecz w zasadzie,Wiśniewski i Diduszko w dobrej formie wysoki procent rzutowy z pewnością w tygodniu pracowali nad tym elementem i udoskonalali go, trochę kloc pod koszem Sulima najsłabsze ogniwo ale mecz rozstrzygnie się na obwodzie, mocniejsza ławka Torunian jak i zajebisty trener jakim jest Jacek Winnicki który pokieruje tak rotacją że wygrają ten mecz, kurs na Dąbrowe papierowy, Amerykanie zagrali bardzo dobrze z Anwilem który na wyjazdach w tym sezonie nic nie ugra i nie należy się tą wygraną sugerować, Milicic to trener dramat, ale w tym meczu ciężki matchup dla Johnsona Trotter i Śnieg, Bet-At-Home wycofał handicap na Betssonie 1,65 trzeba zagrać czystą dwójeczkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Śledzę ofertę i oczom nie wierzę:
Koszykówka Liga Bałtycka 17:00
Pieno Zvaigzdes - Borisfen WYNIK: 102:68⛔
Typ: Under 157,5 points
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Pieno rzuci koło 90 maxymalnie a borisfen max 55 tu będzie zajebisty minus punktowy żaden plus...
Zastanawiałem się z czym połączyć typ i wymyśliłem
Atp Vienna 13:00
Kyle Edmund-David Ferrer WYNIK: 2:3 i krecz
Typ: David Ferrer wygra mecz
Kurs:1,60
Bukmacher:Betsson
Ferrer niezwykł przegrywać dwa razy z tymi samymi zawodnikami tydzień w tydzień, do tego nawierzchnia w Wiedniu wolniejsza dużo niż w Antwerpi i dlatego wygra, Edmund za dużo meczy rozegrał w ciągu ostatnich tygodni, mobilizacja u Hiszpana będzie większa aby się odegrać w tamtym meczu ubiegło tygodniowym prowadził 5:4 30:15 by przegrać mecz w tie breaku

Stawka: 12,5j
Strata:12,5j⛔

Ostatni kupon na dziś muszę trzymać bankroll
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Śledzę ofertę i oczom nie wierzę:

Koszykówka Liga Bałtycka 17:00

Pieno Zvaigzdes - Borisfen WYNIK:
Typ: Under 157,5 points
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson

Pieno rzuci koło 90 maxymalnie a borisfen max 55 tu będzie zajebisty minus punktowy żaden plus...

Zastanawiałem się z czym połączyć typ i wymyśliłem

Atp Vienna 13:00

Kyle Edmund-David Ferrer WYNIK:
Typ: David Ferrer wygra mecz
Kurs:1,60
Bukmacher:Betsson

Ferrer niezwykł przegrywać dwa razy z tymi samymi zawodnikami tydzień w tydzień, do tego nawierzchnia w Wiedniu wolniejsza dużo niż w Antwerpi i dlatego wygra, Edmund za dużo meczy rozegrał w ciągu ostatnich tygodni, mobilizacja u Hiszpana będzie większa aby się odegrać w tamtym meczu ubiegło tygodniowym prowadził 5:4 30:15 by przegrać mecz w tie breaku

Typ Zakładu: Double (podwójny)

1,88 x 1,60 = 3,01

Stawka: 12,5j


Ostatni kupon na dziś muszę trzymać bankroll
na bet 365 linia 162pkt.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Wg mnie będzie under, 162 ciekawe czym się kierują bukmacherzy, tym że liga białoruska jest żałośnie słaba i grają tam amatorzy którym Borisfen nawrzucał koło 90 punktów, Pieno gra wolne akcje a Białorusini debiutują w lidze bałtyckiej i będą próbowali bronić i nie ma tam żadnego amerykanina skład oparty na młodych Ukraińcach i Białorusinach więc kto ma rzucać? Pieno gra dużo meczy w ostatnich tygodniach praktycznie co 3 dni a zespoły litewskie traktują z przymrużeniem oka mecze w lidze bałtyckiej i stosują szeroką rotację dawając grę mniej wykorzystywanym zawodnikom dotychczas
Edit:Ustawka na over, Litwini w pierwszej kwarcie wcale nie bronili, ostatnia kwarta odpuszczona dla amatorów po wysokim kursie
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na razie Eurocup, z rana typy: Liga Mistrzów i Euroliga i może tenis...

Union Olimpija-Hapoel Jerozolima WYNIK:
Typ: Hapoel -9,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Hapoel po porażce ligowej kiedy zabrakło pary po wyczerpującym spotkaniu z Valencią kiedy nikt na nich nie stawiał i wygrali mecz musi się zrehabilitować w pucharach, roster amerykański bardzo mocny z potencjałem spokojnie na półfinał EuroCup a mianowicie: Amare Stoudemire, Curtis Jerrels, Travis Peterson, Jerome Dyson, i rozgrywający Tarense Kinsey dodając rezerwowych graczy, reprezentantów Izraela jak Eliyahu czy Bar Timor to jest mega pakieta doświadczenie i umiejętnosci przewyższają zawodników z Lublany którzy grają i w lidze Słoweńskiej lidze Adriatyckiej i wygrali z tego co pamiętam tylko jedno spotkanie z Mega Leksem i Europucharze w zasadzie grają co 3 dni a to kosztuje sporo sił, Hapoel powinien zniszczyć w handicapie słabą drużynę jaką jest Olimpija
Dorzucam do tripla Zenit 1,36 i Bilbao 1,25 drużyny dużo silniejsze od swoich rywali grające na własnych halach, Zenit to praktycznie u siebie przegrywa w sezonie spotkania które można policzyć na palcach jednej ręki jak z CSKA w lidze VTB czy z Unicsem Kazan, Bilbao jest po porażce z Albą Berlin teraz trzeba wygrać Litwini to dużo niższa półka niż Hiszpanie składowo na obwodzie i pod koszem
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,88 x 1,36 x 1,25= 3,20 Betsson
Stawka:15j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom