>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Gdzie znajdę obserwowane tematy?
Poszukałbym odpowiedzi w wcześniejszych treściach, ale... strasznie wolno śmiga mi forum.
Kliknij w swój profil. Wejdź w &quot;Twój kanał wiadomości&quot; i tam masz obserwowane fora, tematy i wiele innych
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brakuje wyśrodkowania tekstu lub po prostu go nie widzę, dodatkowo nie zawsze Mój post po napisaniu się dodaje, czasem trzeba odświeżyć przez co posty lubią się dublować.
Dodatkowo brak odnośników do bukmacherów
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przydalby sie na dole przycisk nawigacji &quot;Powrot do gory&quot;, coby nie trzeba bylo za kazdym razem przewijac calej strony recznie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Nauczy mnie ktoś edytować post?
Na samym dole button &quot;edytuj post&quot;. Juz dziala. Jesli nie wklej prosze screen co sie u Ciebie dzieje.
Pracujemy nad wiekszoscia zglaszanych przez Was problemow. Dam znac jak uznamy, ze mamy wszystko i wtedy bedziemy czekac na Wasze potwierdzenie takiego stanu rzeczy ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Też nie mam tylu opcji pod postem, możliwe, że ibis ma tyle z racji rangi jaką ma na forum, u mnie wygląda to tak

od siebie proponuję jeszcze, żeby na buttonie po prawej zmienić słowo &quot;Odpowiedz&quot; na &quot;Cytuj&quot; byłoby chyba bardziej przejrzyście.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Co mam zrobic zeby przestac dostawac te raporty na maila? Przeciez to idzie kurwicy dostac jak co 5 minut mi komorka dzwoni.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
nadal jest problem z reputacja, dzisiaj rano nie bylo tego kompletnie. raz jest raz nie ma lipa straszna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom