>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Metoda warszawskich matematyków?? Prawda??

herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Jest dobry sposób na zarobek , idziecie do stsu stawacie 100 PLN ze barca strzeli po 1,05 = 100 x 1,05 = 105 zł - 10% podatku = 94,50 czyli 5,50 w plecy ale jakby to zagrał progresją to w kilka miechów można przegrać cały Polski budżet na ten rok , polecam !
i co, to ma być smieszne :p?
 
kader 0

kader

Użytkownik
Członkowie &quot;gangu matematyków&quot; wykorzystali po prostu niedoskonałości nowego bukmachera naziemnego, który dawał valuebety i nic więcej. W artykułach o nich i w linku z poprzedniej strony oczywiście nie ma nic o przegranych, które musiały być. Tak w życiu bywa, że jest czas na dany interes a później go nie ma. Natomiast przechodząc do sedna to nie widzę tutaj jakiegoś uniwesalnego systemu na wygrywanie dużych pieniędzy ani żadnej matematyki, a po prostu ludzi, którzy mieli trochę szczęścia i potrafili wykorzystać błędy nowego bukmachera oraz wyolbrzymianie tego faktu przez gazety. Pamiętam jak kilka lat temu pierwszy raz usłyszałem o tych ludziach to wszyscy mówili, że to jacyś prawdziwi naukowcy, którzy dzięki swoim umiejętnościom matematycznym ogrywali bukmachera, a rzeczywistość jaka jest każdy widzi.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jest dobry sposób na zarobek , idziecie do stsu stawacie 100 PLN ze barca strzeli po 1,05 = 100 x 1,05 = 105 zł - 10% podatku = 94,50 czyli 5,50 w plecy ale jakby to zagrał progresją to w kilka miechów można przegrać cały Polski budżet na ten rok , polecam !
Ty chyba sam nie widzisz co piszesz???? Stek bzdur. Podatek potrącany jest od stawki a nie od wygranej. Zapoznaj się najpierw z podstawami bukmacherki, a później próbuj szpanować w internecie swoją elokwencją.
A co do tabeli to mnie rozbawiłeś. CO prawda sama tabela ligowa to dość mało informacji, ale grając bez opierania się na statystykach już dawno poszedłbym z torbami.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ty chyba sam nie widzisz co piszesz???? Stek bzdur. Podatek potrącany jest od stawki a nie od wygranej. Zapoznaj się najpierw z podstawami bukmacherki, a później próbuj szpanować w internecie swoją elokwencją.

A co do tabeli to mnie rozbawiłeś. CO prawda sama tabela ligowa to dość mało informacji, ale grając bez opierania się na statystykach już dawno poszedłbym z torbami.
Przecież widać, że ten post ktoś napisał z przymrużeniem oka, ironią.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Czyli nie ma różnicy czy ci potrącą np.10% ze 100zl(załóżmy że to stawka) cz 10% ze 150zł(załóżmy że to wygrana)?Podstawy matematyki sie kłaniają...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Czyli nie ma różnicy czy ci potrącą np.10% ze 100zl(załóżmy że to stawka) cz 10% ze 150zł(załóżmy że to wygrana)?Podstawy matematyki sie kłaniają...
Jeśli już rozmawiamy o podstawach matematyki.

Stawka 100 zł, kurs 1,50.

Wygrana przy potrąceniu ze stawki:
(100 zł - 10%) * 1,50 = 90 zł * 1,50 = 135 zł

Potrącenie przy wygranej:
(100 zł * 1,50) - 10% = 150 zł * 0,9 = 135 zł

Jak dla mnie to jedno i to samo, więc o co Ci chodzi? Chcesz błysnąć, czy co? Z podstaw matematyki najwyraźniej brakuje Ci przemienności mnożenia.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ghs ma racje, nie ma roznicy. Nie wierzysz to stworz sobie jakikolwiek kupon i odejmij podatek od stawki, a pozniej to samo od wygranej... wyjdzie taka sama kwota EWK
 
hoolies 0

hoolies

Użytkownik
Przecież 80&amp; forum to under 18 którzy zamiast chodzic do szkoły to walą browary po lasach. Ja na miejscu Marcina bym weryfikował przy rejestracji, skan dowodu i świadectwo maturalne i ogień ????
Wiadomo, że to nie gwarantowało by wielkiego poziomu, ale napewno wyższy ????
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
Jeśli już rozmawiamy o podstawach matematyki.

Stawka 100 zł, kurs 1,50.

Wygrana przy potrąceniu ze stawki:
(100 zł - 10%) * 1,50 = 90 zł * 1,50 = 135 zł

Potrącenie przy wygranej:
(100 zł * 1,50) - 10% = 150 zł * 0,9 = 135 zł

Jak dla mnie to jedno i to samo, więc o co Ci chodzi? Chcesz błysnąć, czy co? Z podstaw matematyki najwyraźniej brakuje Ci przemienności mnożenia.
Jeżeli bukmacherzy stajcjonarni tak pobierają swoją prowizję, to przy kursach około 1.12 i mniej, wychodzimy na minusie.

Wg mnie to wygląda tak:

100 zł * 1,5 = 150 zł
150 zł - 100 zł = 50 zł
50 zł * 10% = 5 zł - to jest kasa dla buka
50 zł - 5 zł = 45 zł - to jest nasz zysk

Czyli wg mnie buk powinien pobierać prowizję od zysku, a nie od stawki.
Jeżeli weźmiemy kurs 1,08:

Przy 100 zł zysk wynosi 8 zł.
Buk zabiera 80 gr, a 7,2 zł jest dla nas.

Jak to wygląda np. w STS naziemnym czy Millenium ?
Jeżeli buk zabiera 10% stawki to powodzenia w typowaniu.
 
B 0

barti

Użytkownik
100 zł * 1,5 = 150 zł
150 zł - 100 zł = 50 zł
50 zł * 10% = 5 zł - to jest kasa dla buka
50 zł - 5 zł = 45 zł - to jest nasz zysk
Nie jest tak, poprzednicy mieli rację, a obliczenie jest bardzo proste:
100 zł * 1,5 * 0.9 = 135 nasz zysk


Poza tym bardzo podoba mi się nazywanie małolatów &quot;under18&quot; - ładnie pachnie to bukmacherką ????
 
Do góry Bottom