>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Metoda warszawskich matematyków?? Prawda??

C 0

chlystek

Użytkownik
I prawdopodobieństwo nierownomiernego kursu co do meczu rośnie np. pamiętam natknełem się z jakiś czas temu na mecz jakiiejś z odległych lig angielskich z oferty TOTO-MIXA okazało się, że grała pierwsza drużyna z przed ostatnią, tylko tyle że ta pierwsza drużyna grała na wyjeździe, a ta ostatnia u siebie... co nie zmienia faktu że faworytem jest pierwsza drużyna itp. z tabeli i drobnych statystyk wypadało wszystko, że wygra pierwsza drużyna ligi. Ale co sie okazuje wg. bukmacherów faworytem jest ta ostatnia drużyna ligi !!!! Ma troche mniejszy kurs niż druga drużyna, ale zawsze coś. Kurs na drużyne HOME troche ponad 2.0 a na AWAY ponad 2.20 więc kurs jak na taki mecz cudny :mrgreen: ofc postawiłem i wygrałem.
Ok, ale jak to jest z tymi surbetami w piłce nożnej, przeciez często są remisy ....
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Z tego co dokładnie wiem Ci bukmacherzy grali surebety czego jestem raczej pewien. Nie wiem jak z typami takimi, że się typuje z 3 typów 2 których jest sie pewien.
Nie wydaje mi się, żebyś miał rację. Grając w ten sposób bardzo łatwo jest wtopić cały kapitał, a zyski nie są aż tak duże. To tak samo, jakbyś grał typy 1X, X2 czy 12. Czyli:
Stawiając tylko na 1 albo X za stawke 100 zł wygląda to tak
1 stawka 75.44 / zysk 5.61
X stawka 24.56 / zysk 5.61
Grając jeden zakład na 1X zysk będzie porównywalny. Co do value betów no powiedzmy, że mogę się zgodzić, ale w sumie, to zaczynam się zastanawiać, czy ten artykuł nie był zwykłą dziennikarską &quot;plotką&quot;
 
treter 0

treter

Użytkownik
No ten artykuł raczej mi się wydaje, że nie był plotką, ale był troche naciągany. Gdyby to było w jakiejś lepszej gazecie napisane byłbym pewien, że to prawda a gdyby to było w FAKCIE to bym w to w życiu nie uwierzył :mrgreen: a SUPEREXPRESS jest średnio zaufaną gazetą i sądze, że to z tym że koleś kupił se dom itp. mogło by być przesadą czy coś w tym stylu.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Przecież surebety to taktyka stara jak świat... sam gram ich po kilka/kilkanaście dziennie i dobrze na tym wychodzę.
 
treter 0

treter

Użytkownik
Przecież surebety to taktyka stara jak świat... sam gram ich po kilka/kilkanaście dziennie i dobrze na tym wychodzę.
grzech potwierdzam śmieszny i niepoważny user.... możesz mieć tyle surebetów jeśli grasz może zakłady live choć wątpie... pewnie Ci się mogły pomylić surebety z valuebety albo innym... najlepiej wytłumacz nam swój styl gry - swoje surebety ;c
 
treter 0

treter

Użytkownik
Zresztą nie wiem, po co ja się tutaj tłumaczę... zyski rekompensują mi wasze obelgi. Do niezobaczenia i puszczajcie sobie dalej tasiemce.
Tym tekstem udowodniłeś, że jesteś nie poważny i śmieszny... I ogólnie całym swoim postem, siedzisz często 12 godzin dziennie ? naprawde ciekawe wstajesz o 10 i siedzisz do 22 godziny ? Jak chcesz graj se prosze bardzo swoje surebety ???? nikt Ci nie broni... I z twojej definicji wyszło, że jesteś naprawde beznadziejnym typerem i tylko umiesz grać surebety ???? ale to moje odczucie :mrgreen: POZDRO i troche pokory w pisaniu postów życzę bo widziałem all twoje posty no i niestety :;/:
 
A 0

analityk

Użytkownik
Ale na jakiej podstawie moga im zabronic wejsc do bukamchera??
Moga nie przyjac zakladu ale zakaz wstepu do bukmachera naziemnego jest chyba niemozliwe do wykonania bo bedzie stala ochrona ze zdjeciem tych gosci i zatarasuja wejscie ?? bezsensu to poprosi swoja mame i mama zagra
 
C 0

coturnis

Użytkownik
A ja Wam powiem tak: wierzcie sobie czy nie, jak chcecie, ale ja myślę, że to miało miejsce naprawdę ????

W pewnym magazynie on-line, bodajże E-Play był wywiad z niejakim Krzysztofem G. i pod spodem drobnym druczkiem pisało: ,, Krzysztof G. znany jest w pokerowym środowisku jako Karelli&quot;. Wystarczylo wyszukac w google frazę &quot;Karelli&quot; i można odnaleźć tego czlowieka.
Udziala/ł (?) się on na forum pokerzysta.pl jako Karelli właśnie, brał udział z pewnymi sukcesami w kilku większych turkach live, a on-line zaakcentował swój udział na ps dochodząc do final table w turku ,,sunday million&quot;. ???? Z tego co się zdążyłem zorientować to całkiem dobry gracz, czego dowodem może być zaliczenie z całkiem dobrymi rezultatami kilku większych eventow.

To by było na tyle, reszta jest w guglach ????

pzdr ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
swoją drogą to toto-miks wali gafy i to dosć często- ostatni jaki udało mi się wyłapać to mecz z ok. przed roku węgry-portugalia u21 lub u20 kursy wtedy wystawili 3.7 3.? 1.7 bodajze i na x2 dali kurs 3.7. takze - tylko czekać na takie okazje ...
 
C 0

coturnis

Użytkownik
A ja słyszałem o gościu, który dorobił się na produkcji owiewek samochodowych. Tylko co to ma wspólnego z bukmacherką!?
Ano to, że jak byś se poczytał ten artykuł to byś wiedział co i jak. Tam ,,Karelli&quot; wyłożył kawę na ławę i powiedział jak oni zawierali zakłady.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Ludzie ale w tym artykule nic odkrywczego nie ma, zwykle surebety które przy wchodzeniu na rynek naziemnych buków były rzeczą powszednią, chłopaki zauwazyli sprawe, zarobili co sie dało i tyle, teraz znaleźć surebeta u bukow stacjonarncyh graniczy z cudem, gdyby nie 10% podatek napewno by kilka dziennie dało sie wyjąć a tak to zapomnijcie o sprawie. Sam żałuje ze w czasach w których było owo &quot;eldorado&quot; byłem jeszcze zbyt młody i zbyt głupi żeby takie rzeczy zauwazyc i na tym zarobić.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Co za bzdura ta cala akcja z matematykami, jak można wierzyć w takie coś jak źle ocenione szanse zespołów po spojrzeniu na tabele, przypominam o zwycięstwie decyduje gra w ten konkretny dzień a nie jakaś martwa tabela ludzie. To tak jakbym zerkał w tabelę i patrzył jak 1 gra u siebie z 4 i na 4 jest 4,80 podczas gdy 2 x w tym sezonie 4 pokonała 1 , czy to świadczy, że warto zagrać akurat ten mecz ? Czemu nie zagrać, że barca wtopi po 11 ? Czym to się różni ? I tak pewnie wejdzie 1... a jak wejdzie 1 to jesteśmy w plecy , czysty toto lotek.
Jest dobry sposób na zarobek , idziecie do stsu stawacie 100 PLN ze barca strzeli po 1,05 = 100 x 1,05 = 105 zł - 10% podatku = 94,50 czyli 5,50 w plecy ale jakby to zagrał progresją to w kilka miechów można przegrać cały Polski budżet na ten rok , polecam !
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ludzie ale w tym artykule nic odkrywczego nie ma, zwykle surebety które przy wchodzeniu na rynek naziemnych buków były rzeczą powszednią, chłopaki zauwazyli sprawe, zarobili co sie dało i tyle, teraz znaleźć surebeta u bukow stacjonarncyh graniczy z cudem, gdyby nie 10% podatek napewno by kilka dziennie dało sie wyjąć a tak to zapomnijcie o sprawie. Sam żałuje ze w czasach w których było owo &quot;eldorado&quot; byłem jeszcze zbyt młody i zbyt głupi żeby takie rzeczy zauwazyc i na tym zarobić.
Nie surebety tylko jak już valuebety a to zasadnicza różnica
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Co za bzdura ta cala akcja z matematykami, jak można wierzyć w takie coś jak źle ocenione szanse zespołów po spojrzeniu na tabele, przypominam o zwycięstwie decyduje gra w ten konkretny dzień a nie jakaś martwa tabela ludzie. To tak jakbym zerkał w tabelę i patrzył jak 1 gra u siebie z 4 i na 4 jest 4,80 podczas gdy 2 x w tym sezonie 4 pokonała 1 , czy to świadczy, że warto zagrać akurat ten mecz ? Czemu nie zagrać, że barca wtopi po 11 ? Czym to się różni ? I tak pewnie wejdzie 1... a jak wejdzie 1 to jesteśmy w plecy , czysty toto lotek.

Jest dobry sposób na zarobek , idziecie do stsu stawacie 100 PLN ze barca strzeli po 1,05 = 100 x 1,05 = 105 zł - 10% podatku = 94,50 czyli 5,50 w plecy ale jakby to zagrał progresją to w kilka miechów można przegrać cały Polski budżet na ten rok , polecam !
Jakie patrzenie w tabele? po prostu gość tam opowiada o zestawieniu kursu czyli szansa jaką wystawil na dane zdazenie bukmacher z szansa jaka on sam daje czyli granie valubetów wyykorzystujące pomyłki buków. Dzisiaj ggrając valuebety można nieźle zarobić a nie co dopiero wtedy. Wiec to raczej bajki nie są. Zreszta słyszałem o tym już wcześniej.
 
Do góry Bottom