>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Metoda warszawskich matematyków?? Prawda??

N 31

nazz

Użytkownik
to nie tak że oni szukali tylko błędów buków oni poprostu stworzyli matematyczny system błedy też były ich specjalnością ale chya nie powiecie że znaleźli by po 20 meczy tygodniowo !!!! :!: :!: :!:
Jeśli bukmacher ma wystawione 10 000 zakładów tygodniowo albo więcej to napewno będzie w tym 20 błędnie obliczonych kursów. Z tego co zrozumiałem, matematycy znajdowali właśnie takie źle obliczone kursy. To tak, jak napisał grzegorz78: kurs np. 3 a prawdopodobieństwo ponad 50%. Mnie by się nie chciało przeglądać tych 10-ciu tysięcy zakładów, no nie mam czasu. Może w wakacje ???? Ale i tak by nic z tego nie wyszło, bo jeszcze nie czytałem w ogóle działu &quot;sposoby i systemy gry&quot; ani nie orientuję się w jaki sposób bukmacherzy wyliczają kursy. A poza tym trzeba by było mieć dziesiątki tabel i statystyk na kompie i przeglądać wiele stron internetowych a to na moim kompie jest niemożliwe, bo mi się dysk chrzani ???? Najpierw muszę ugrać 200 zł na nowy HDD ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Bukmacher gra nie fair ma dużą gotówkę i stać go żeby zapłacić jakimś drużynom żeby wygrała np. zamiast 2:0 wygra 3:0

Bzdura to co napisales:]
Hubert, bzdura to po co bukmacherzy sponsoruja ligi np. portugalską. Podam przykład możesz napisać oczywiście że to przypadek.
Kolejka ligi portugalskiej:
Niedziela: 8 meczy - 8 underków
Poniedziałek: gra beznadziejna na wyjeździe Braga: średnio na mecz strzela 0.53 bramki, Academica traci 0.93 bramki na mecz, co wszyscy obstawiają underek.
Wynik niesamowite :eek: braga wygrywa 3:0 pierwszy raz w sezonie braga strzela 3 bramki!
Brawo Braga walcząca praktycznie o pietruszkę gryzie trawę żeby rozgromić Academice.
Może uwarzasz że to jest gra fair ok myśl sobie tak dalej.
Świat jest super, bez korupcji, układów i bukmacher bardzo chce ci oddać swoją kasiorkę-obudz się!!!!! :wink:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Hubert, bzdura to po co bukmacherzy sponsoruja ligi np. portugalską.

A po co tyske sponsoruje Wisle , po co Orange I lige nie wiesz??? Po to zeby sie zareklamowac PRzecierzz bukmacher nie bedzie sie reklamowal w przyjaciółce tylko tam gdzie zdabedzie najweicej klientów
Niedziela: 8 meczy - 8 underków
Bo to raz widzilemdziwne rzeczy kilka razy w Lidze wloskiej 8 spotkan 8 remisów
Wynik niesamowite Surprised braga wygrywa 3:0 pierwszy raz w sezonie braga strzela 3 bramki!
Brawo Braga walcząca praktycznie o pietruszkę gryzie trawę żeby rozgromić Academice.
Może uwarzasz że to jest gra fair ok myśl sobie tak dalej.
Takich spotkan sa setki tygodniow tysiace miesiecznie wiec nie wiem o co ci chodzi



Świat jest super, bez korupcji, układów i bukmacher bardzo chce ci oddać swoją kasiorkę-obudz się!!!!!
Czyste polemizowanie:/
 
P 0

parzol

Użytkownik
Ludzie zrozumcie wreszcie, że nie ma takiego gystemy, który GWARANTUJE wygraną. Zatem nawet najlepsi matematycy nie wymyślą czegoś, co tak naprawdę jest niemożliwe.
Takiego nie ma gdyż bukmacherzy też znają matematyke! Ale poszukać można systemu który matematycznie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej...... 8)
 
curculio 0

curculio

Użytkownik
WIEM ZE TO PRAWDA PODOBNIE JAK WY Z WIELU ZRODEL ALE CHCE ZWROCIC NA COS UWAGE. CZYTALISCIE KIEDYS UWAZNIE REGULAMIN NP STS-U? PISZE TAM WYRAZNIE ZE PRZYMUJACY ZAKLAD MOZE ODMOWIC JEGO PRZYJECIA BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY ????
JEDNYM SLOWEM &quot;TYCH KLIENTOW NIE OBSLUGUJEMY&quot; ????
A JAK MYSLICIE DLACZEGO :mrgreen:
 
D 0

darekciech

Użytkownik
Witam i wtrące się do dyskusji:

1.Nie ma czegos takiego jak system gwarantujacy wygrana,znasz się na jakiejs dyscyplinie i masz dobre info to wygrywasz!!

2.Oczywiscie ze buki ingeruja w wyniki spotkan np niskich lig(pol europy gra pewniaka z 2 ligi szkockiej po pewnym info(np sytuacja kadrowa)a tu kontra i walek :wowsdf:

3.najpewniej jest kierowac sie wlasnym doswiadczeniem ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
I holenderska ???? jakies pare tyg temu bylo przeciez, ze pierwsze 3 druzyny z ligi przegaly z jakimis sredniakami wszytkie 3 bramkami.... Juz nie wspomne o Ajaxie, ktory w przedostatniej kolejce wygrywal 2:0 zeby przegrac 4:2.... :-? Wydaje mi sie to przynajmniej dziwne... no ale tak to wyglada... Jak ktos ma kase o glowe do interesu... ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
hmm a nie uważacie, że nawet w Ajaksie grają tylko ludzie, którzy mogą mieć słabszy dzień Nie jest możliwością wygrywanie wygrywać zawsze.
 
sawyer 0

sawyer

Użytkownik
mi sie wydaje, że buki nie maczali w tym swoich paluszków, bo przecież jak wszytcy wiemy dziennikarze śą żądni sensacji i gryby pojawił się choć maleńki sygnał, że buki są zkorumpowane wybuchł by skandal i dany buk był by skończony...
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Nie tylko te ligi te były ustawiane. Przecież jedna z lepszych lig świata Serie A też była ustawiona przez pare gigantów. Bo Polska liga i ligi podobne jej, czyli te mniej znaczące się na bank są, były i będą ustawiane:p ???? Pamiętacie chyba również mecz pomiędzy Danią a Szwecją, obydwóm drużynom do przejścia potrzebny był wynik 2:2 i co to przypadek że taki wynik padł ??:p Albo ostatnio w LM jak Arsenal grał z Porto i obydwie drużyny satysfacjonował wynik 0:0 i myślicie że to przypadek że taki wynik padł :p ???? Ustawianie meczy było od zawsze i będzie zawsze , dlatego tak jak napisał przedmówca &quot;wystarczy&quot; się w kręcić w jakąś mafie, np PZPN:p i można robić kasiurę na maxa ????
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Nie wiem, czy ktos to pisal, ale w artykule jest napisane, ze koles wygral raz 300tys a przeciez jest chyba jakis limit wygranej i on jest mniejszy?
 
treter 0

treter

Użytkownik
Mhm z tymi &quot;Warszawskimi Metamatykami Typerami&quot; to prawda. I prawdą jest, że grali surebety albo valuebety..... Np. Czasami zdażają się niedociągnięcia u bukmacherów wiadomo, że rzadko zdarza się bukmacherom wpadka w np. 1 lidze włoskiej... ponieważ bukmacher ma wszelkie informacje, tabele, statystyki itp. to raczej małe jest prawdopodobieństwo pomyłki przy kursie itp. ale w odleglejszych ligach mhm mniej informacji, mniej tabeli, mniej statystyk. I prawdopodobieństwo nierownomiernego kursu co do meczu rośnie np. pamiętam natknełem się z jakiś czas temu na mecz jakiiejś z odległych lig angielskich z oferty TOTO-MIXA okazało się, że grała pierwsza drużyna z przed ostatnią, tylko tyle że ta pierwsza drużyna grała na wyjeździe, a ta ostatnia u siebie... co nie zmienia faktu że faworytem jest pierwsza drużyna itp. z tabeli i drobnych statystyk wypadało wszystko, że wygra pierwsza drużyna ligi. Ale co sie okazuje wg. bukmacherów faworytem jest ta ostatnia drużyna ligi !!!! Ma troche mniejszy kurs niż druga drużyna, ale zawsze coś. Kurs na drużyne HOME troche ponad 2.0 a na AWAY ponad 2.20 więc kurs jak na taki mecz cudny :mrgreen: ofc postawiłem i wygrałem.

Jeśli chodzi o tych matematyków itp. na mecze są różne typy.... Oprócz akumulacyjnych są jeszcze połowa czasu/ handicap/ over-under/ podwójna szansa/ itd.
Czasem zdaża się, że jeden bukmacher daje kurs 2.10 akumulacyjny na drużyne 1 (home) a drugi bukmacher daje handicapa na drużyne away również 2.10 ! co znaczy, że w przypadku remisu bądź wygranej drużyny wyjazdowej zakład jest wygrany.

Z tego co dokładnie wiem Ci bukmacherzy grali surebety czego jestem raczej pewien. Nie wiem jak z typami takimi, że się typuje z 3 typów 2 których jest sie pewien.
Np. mecz drużyna A - drużyna B
1 = 1.40
X = 4.30
2 = 9.25

Stawiając tylko na 1 albo X za stawke 100 zł wygląda to tak
1 stawka 75.44 / zysk 5.61
X stawka 24.56 / zysk 5.61

będąc pewniejszym wygranej gospodarzy można grać tak
1 stawka 76.74 / zysk 7.44
X stawka 23.26 / zysk 0.00

będąc pewniejszym remisu można grać tak
1 stawka 71.43 / zysk 0.00
X stawka 28.57 / zysk 22.86

Tego typu typowanie ma minus kiedy padnie np. typ 2 to przegrywamy całą kase. Oczywiście da się znaleść lepsze typy z lepszymi kursami to jest tylko przykład, i grając większymi stawkami większy zysk np. grając za 10000 zł za tym pewniejszego remisu do wygrania w przypadku remisu mamy 2286.00 zł ale wiadomo zawsze jest prawdopodobieństwo wyniku 2. Gdyby znaleźć lepsze różnice kursowe w odleglejszych ligach np. u jednego buka typ na 1= 1.60 X= 4.50 a u drugiego buka 1= 1.90 X= 3.80
Grając u jednego typ 1.90 u drugiego 4.50 dobrze podstawiając i mając pewność można wygrać sporo więcej.....

Jeśli ktoś miał nadzieje, że Ci &quot;genialni matematycy&quot; wynaleźli boski 100% sposób/system na ogrywanie bukmacherów, niestety musze was rozczarować :sad: Ci bukmacherzy nie zastosowali nic innego jak sure bet&#39;s albo value bet&#39;s or sth. Mając w internecie kilkadziesiąt - kilkaset bukmacherów nie trudno znaleść różnice w kursach (oczywiście nie trudno w przeności bo trudno przeszukać tyle serwisów bukmacherskich) ale znajdując perełki w odleglejszych ligach można nieźle zarobić.... Równie dobrze, można grać typy online/live gdyż kursy w czase meczu na faworytów znacznie rosną, po czase 30 minut meczu kurs może wzrosnąć z 1.40 nawet do 2.40 jeśli ofc drużyna przegrywa 1 golem albo remisuje itp.

Ale tak jak było napisane, Ci typerzy przeglądali oferty po 10 godzin dziennie co np. dla mnie by trwało znacznie dłużej. Gdyż zanim coś postawili znali wszystkie statystyki, kursy, tabele itp. Opłacało im się obstawiać odleglejsze ligi z powodu ofc kursów i pomyłeczek bukmacherskich np. takich jak marża która wynosiła sporo ponad 100% albo znaczne różnice między jednym/drugim/trzecim rodzajem typów.

Szczerze też się zawiodłem po analizie wszystkich artykułów na ten temat myślałem, że paru matematyków opracowało boski system jak puszczać kupony tasiemce po kursie ponad 10.0 za dużą stawkę i pewną wygraną. Ale sądze, że nigdy nie powstanie taki super system gdyż gdyby to było możliwe firmy bukmacherskie już teraz by się pozamykały. Czasem buki blokują konta w internecie dla typerów jak widzą, że ktoś stawia 500 złotych na remis np. Manchesteru - West Ham gdzie kurs jest 3.0 albo 4.0 albo podobny i domyślą się, że jest to surebet to potem no niestety, ale niektóre formy nie lubią dobrych graczy, którzy wiedzą jak wygrywać itp. Czasem taka gra jest niebezpieczna bo masz surebeta u 3 różnych bukmacherów i nagle właśnie swój wygrany kupon postawiłeś u bukmachera, który odmawia Ci zaliczenia kuponu, zwraca Ci kase za ten typ, ale nie zwróci Ci za przegrane 2 typy u innych buków. Co gorsza bet and win może CI zablokować konto i nie zwrócić ani grosza z kuponu a nawet konta... zdażają się takie rzeczy. Niby surebet pewny jest i 100%, ale w życiu nic nie wiadomo.
 
Do góry Bottom