>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Meridianbet Freebet 2 EUR

zoperto 21

zoperto

Użytkownik
Tak, tylko mi chodziło o to, czy wypłacają pieniądze czy robią jakieś problemy ;)
Wiadomo, że chcą 5EUR depozyt, jednak nie wiem czy będzie warto ( o ile coś dziś wygram :p)
 
U 4

ukasz

Użytkownik
A ja się zarejestrowałem, wysłałem i maila z id i kasy nie ma po 3 godzinach, a wy tu piszecie że dostaliscie po pół godziny, coś mi tu nie widzi się z tym bukmacherem:-|
 
macieyrks 0

macieyrks

Użytkownik
A ja się zarejestrowałem, wysłałem i maila z id i kasy nie ma po 3 godzinach, a wy tu piszecie że dostaliscie po pół godziny, coś mi tu nie widzi się z tym bukmacherem:-|
Mają na to 72 godziny ;)
Ja tam dostałem te 2 euraski po godzinie.
Widocznie mają sporo chetnych i nie nadążają z dopisywanie freebetów, stąd dają sobie aż tyle czasu :-D
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
A ja się zarejestrowałem, wysłałem i maila z id i kasy nie ma po 3 godzinach, a wy tu piszecie że dostaliscie po pół godziny, coś mi tu nie widzi się z tym bukmacherem:-|
także dostałem po dwóch godzinach, ale spokojnie maję na to jak wyżej kolega napisał aż 72 h ????
 
rivmel 0

rivmel

Użytkownik
jak 10 minut temu wysłałem e mila . a tak wogule mam pytanko kasa pojawi sie na koncie automatycznie czy trzeba będzie coś robić ?:&gt;
 
D 30

dede37

Użytkownik
Chyba ślepnę na starość bo nie mogę znaleźć miejsca gdzie są zawarte przeze mnie zakłady, sorry za banał ale no nie widzę...hehe Więc Pytanie brzmi gdzie tego szukać:p?...
 
rivmel 0

rivmel

Użytkownik
2 euro na koncie po 20 minutach po napisania wiadomości... tylko nie rozumiem warunku obrotu...
Singles are not allowed. Free bets must be Multiples.
Multiple bets must only contain selections priced at Evens (2.0) or bigger...
jak ktoś wiee o co w Tym chodzi niech napisze...
 
Do góry Bottom