>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Meridianbet Freebet 2 EUR

zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ta waluta to korony dunskie. 1 korona dunska to ok 50 gr liczac na polskie wiec za 4 zl masz ok 8 koron a za 8 zł czyli 2 ojro masz ok 16 koron - to tak pi razy drzwi.czyli te 2 ojro to 15 koron dunskich. nie wiem ale raczej waluty juz nie zmienisz przynajmniej w innych bukach nie mozna zmienic- tu raczej zapewne tez nie- walute wybiera sie przy zakłądaniu konta wiec pewnie nie spojrzałes i masz korony dunskiej jako walute konta..
 
picia 13

picia

Użytkownik
Do skasowania (błąd przeglądarki, odpowiedź na ten post już była, post nic nie wniesie do tematu)
 
R 0

rodzynr

Użytkownik
Działa ten sposób ???? Otrzymałem mail&#39;a po 20 minutach .
Obstawiłem 3 mecze i mam nadzieje że wejdą (do wygrania 40 EUR)

Hhe tylko Spartak,Belchatów,Werder,Deportivo : )
 
dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
Patrzysz na kurs, przeliczasz i wysyłasz daną ilośc złotówek, najlepiej ciut więcej.

Miał ktoś jakieś problemy z wypłatą? I czy jesli jest kilka kont na jedno domostwo i IP to chcą skanu dokumentu?
 
M 0

magu666

Użytkownik
A ja mam znowu taką sytuację, trochę jej nie rozumiem. Postawiłem kupon taki jak poniżej,
Orlando - LA Lakers : Match Prices 3 Way - La Lakers 2.45 Lost Lost 0.00 0.00
Korona Kielce - Cracovia : Match Betting 90 Minutes Korona 2.35 Open
Dziwią mnie tutaj pozycje Result oraz Status (Lost) ponieważ zakład był na LA Lakers i wygrali oni swój mecz. Natomiast mecz Korony i Cracovi zgodnie z postanowieniami PZPN został wstrzymany i wciąż nie wiadomo czy się odbędzie. Co o tym sądzicie?
 
Do góry Bottom