>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Meridianbet Freebet 2 EUR

kitinho 0

kitinho

Użytkownik
2 euro na koncie po 20 minutach po napisania wiadomości... tylko nie rozumiem warunku obrotu...
Singles are not allowed. Free bets must be Multiples.
Multiple bets must only contain selections priced at Evens (2.0) or bigger...
jak ktoś wiee o co w Tym chodzi niech napisze...
nie może być to singiel... i kurs każdego spotkania wyższy lub równy 2.0
 
rivmel 0

rivmel

Użytkownik
yhyhy czyli jeśli dobrze rozumiem to muszę grać minimum 2 spotkania na jednym kuponie i kurs każdego zdarzenie musi wynosić 2.00 i minimalne Ako to 4 zł.. czy ako ma wynosić minimum 2.00 ?
 
P 5

progamer

Użytkownik
yhyhy czyli jeśli dobrze rozumiem to muszę grać minimum 2 spotkania na jednym kuponie i kurs każdego zdarzenie musi wynosić 2.00 i minimalne Ako to 4 zł.. czy ako ma wynosić minimum 2.00 ?
masz 5 lat ? dwa genialne pytania...
 
zoperto 21

zoperto

Użytkownik
Kombinacyjne tylko. Każde zdarzenie powyżej kursu 2.0
Ja przez wczorajszą LM przegrałem. Może nawet i dobrze, bo w dalszym ciągu nie wiadomo czy owy buk wypłaca...
 
kamen77 43

kamen77

Użytkownik
4.Nov 2009 18:08 5/5 2.00 W Treble Unirea Urziceni - Rangers : Match Betting 90 Minutes Draw 3.30 Won Won 0.00 44.12
Lyon - Liverpool : Match Betting 90 Minutes Draw 3.25 Won
Dinamo K - Inter Milan : Match Betting 90 Minutes Inter Milan 2.15 Won
za2euro wygrałem 45, jak wypłacic?
 
marcinqfcb 0

marcinqfcb

Użytkownik
Postawiłem za te 2 ojro na Ajax (handi -1), Galatasaray i Salzburg... Austriacy gola w 93 minucie strzelili ???? Mam 29 ojro jak na razie.
 
A 0

amaruu1

Użytkownik
Jednak &quot;z dupy&quot; jest ten przepis o tym, że trzeba czekać miesiąc od wpłaty aby móc wypłacić ugraną kwotę tak jak już ktoś tu wspomnial... ja z 2$ zrobiłem 109 i czekam obstawiając czasem jakieś single, jeżeli ktoś wypłaci przede mną i pieniądze pojawią się na koncie- dajcie znać, przynajmniej bede wiedział na czym stoję
 
B 0

bubel181

Użytkownik
tez dostalem 4 euro jak z wyplata i jaki obrot trzeba wykonac bo jestem w stanie wplacic te 5 euro prez mb ale czy wyplaca to nie wiem wlasnie
 
Do góry Bottom