>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Meridianbet Freebet 2 EUR

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Date &amp; time Bet Ref W/P/S stake Bet type Event/Market description Selection Price Result Status Total Stake Return

24.Apr 2009 13:46 2/2 1.00 W Single St.Pauli - Freiburg : Match Betting 90 Minutes Freiburg 2.20 Won Lost 0.00 0.00

Postawiłem na Freiburg i wygrali tylko że na koncie nie mam zaksięgowanej żadnej kasy.
I nie bedziesz mial, mozna grac tylko kombi wiec zwrot dostaniesz za jakis czas
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dają 100 % pierwwszego bonusu do 300 euro bonusu , obrót x 6 , ale min 2 zdarzenia na kuponie ,a kursy dubletonów powyżej 2 każdy, nie wiem tylko czy w formie bonusu do konta czy freebeta ? kodrzystał ktoś może już z tej promocji?
 
H 5

horcyk

Użytkownik
No i niby wpadło 11 euro teraz mam pytanie:
Załóżmy że ugram z tego coś jeszcze i wpłacę im to 5 euro żebym mógł kasę wypłacić ale jak to jest z tym bonusem powitalnym ??
Czy przed wypłatą nie będę musiał obrócić jeszcze 10 euro 6 krotnie ??
 
L 0

lyth

Użytkownik
witam!
ja ugrałem 25 euro, przelałem przez moneybookers 5 euro, po 10 sekundach była kasa na meridianbecie, od razu zleciłem wypłatę, wyskoczył mi komunikat, że właśnie wypłaciłem z konta 30 euro i teraz moje pytanie brzmi: jak długo będę czekał, aż pieniądze dotrą do mnie na mb?
 
L 0

lyth

Użytkownik
ale dlaczego jest tak, że mam czekać 30 dni? Nie skorzystałem z bonusu 100 % a freebet 2 euro mi odjęli po pierwszym zakładzie.
pieniądze znikły już z konta, a dostanę je dopiero za miesiąc?
 
L 0

lyth

Użytkownik
raczej tak, bo z boku wciąż jest napisane &#39;2 free no deposit bonus&#39;
już doczytałem regulamin + na livechacie napisali mi, że dopiero po 30 dniach od wpłaty, a teraz mogę grać albo poczekać 30 dni.
Jednak ja zleciłem już wypłatę, pieniądze znikły z konta, a przyjdą dopiero po 30 dniach?
Gdzie są teraz trzymane? Trochę dziwne.
 
O 0

onwet

Użytkownik
Ja mam taką dziwna sytuacje:
Dostałem tego free beta obstawilem jeden mecz z kursem 2,15 Sparta - Ostrava X do polowy i weszło. Jednak nie mam nigdzie zapisanego tego kuponu, a 2E z konta zniknely.
Moze ktos to wyjasnic ? Skoro mozna tylko multi to dlaczego przyjelo mi singla? dziwna sprawa.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Czytaj wszystkie posty od początku !!! Jak zrobiłeś singla to ci kupon anulowali i po czasie powinieneś znowu dostać 2 Euro .
 
S 378

songo

Użytkownik
Polecam, promo wciąż aktualne, pieniądze na koncie po 10 minutach od rejestracji. Warto, bo rzadko zdarza się, aby za free dostać 2 euro.
 
S 378

songo

Użytkownik
Faktycznie trzeba czeka aż 30 dni na wypłatę od momentu dokonania wpłaty??? A może ta procedura jest szybsza i ma już ktoś pieniądze na swoim koncie???? Jeszcze jedno pytanie, jak z rzetelnością tego buka. Wygrałem dosyć sporo i boję się o wypłatę.
Z góry dzięki za info na ten temat
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Nie pękaj, wypłacaj po 30 dniach, jak będą się dąsać napisz, że powiadomisz SBR, przewżnie pomaga hehe
 
dawidb1988 30

dawidb1988

Użytkownik
zalozylem sobie kiedys u nich konto i tak z ciekawosci dzisiaj zalogowalem sie a tutaj 10 euro ???? i dwa kuponiki poszly ????
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Da się z nimi na live chacie porozmawiać???? cały czas okienko mi się zamyka, za cholere nie można się z nimi porozumieć ani poprzez email ani przez ten niby llive chat........
 
czarodz1ej 256

czarodz1ej

Użytkownik
po zarejstrowaniu i wyslaniu maila, na koncie widnieje mi takie cos
Free balance: DKK 15.00
tzn 2 euro? czy ile mam? co to jest te DKK i czy mozna to jakos zmienic aby normalnie wyswietało
 
Do góry Bottom