>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

D 0

dziadek997

Użytkownik
Witam.
Jak wyczytałem w przypadku wygranej bonusem nie trzeba obracać, a całość można odrazu wypłacić. A jeśli postawie kupon z np 5 meczami, przegram go to czy pieniadze wpłacone mogę odrazu wypłacić z powrotem na konto?
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Pytanie czemu piszecie w 1 poście tego wątku, że tylko rejestracja z linku na forum upoważnia do bonusu? Przecież można samemu wejść na stronę Expekt, zarejestrować się i tak samo skorzystać z cashbacka, no chyba że się mylę?
 
G 0

galagda

Użytkownik
nigdzie na nie ma czy owy cashback można od razu wypłacić na konto,dlatego-pytam czy ktoś już dostał zwrot i próbował go wypłacić ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja pier**** wielokrotnie już ludzie wypłacali. Jak przegrasz dostajesz od razu zwrot w postaci prawdziwych pieniędzy. I możesz od razu wypłacać. Jest to najlepsza promocja na rynku. Ale można z niej tylko jeden raz skorzystać na komputer/domostwo/adres ip. Czyli jak sam skorzystasz to np. twój brat nie będzie już mógł skorzystać. No i jak się wygra 1-szy zakład to też jest po promocji. Nie ważne że nie dostało się cashback-a.
 
D 30

danielqs

Użytkownik
A ja tak się jeszcze w sumie zastanawiam, czy korzystanie z cashbackow u kilku buków jednocześnie do obstawienia przeciwstawnych wyników tego samego zdarzenia jest legalne i zgodne z regulaminem?
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli zamknę swoje konta w expekt i założę drugie nowe z tymi samymi danymi to czy będę mógł skorzystać z tego cashbacka? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
M 0

matti1916

Użytkownik
czyli musze zagrac minimum 3pozycje z 3różnymi wynikami czyt. 1, x, 2? Czy tylko mogę jeden mecz psotawić i cashback bedzei obowiązywał?
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
Założ konto teraz, a promocja bedzie Cie obowiązywac nawet za miesiąc jesli cahback bedzie mniejszy.
Co racja to racja ????


czyli musze zagrac minimum 3pozycje z 3różnymi wynikami czyt. 1, x, 2? Czy tylko mogę jeden mecz psotawić i cashback bedzei obowiązywał?
Możesz zagrać jedną pozycję ale zdarzenie musi być 3-drogowe czyli np. piłka nożna 1,x,2. Możesz też zagrać siatkę, snooker, tenis itp. ale muszą być minimum 2 takie zdarzenia w kuponie.
 
M 0

matti1916

Użytkownik
nadal jestem nie do końca świadomy hehe czyli przypuśćmy, że gram dzisiaj Rayo - Barca i stawiam 2. Nie mogę zagrać 1x, ani 2DNB, lub Barca -2? Myle się czy nie?
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
nadal jestem nie do końca świadomy hehe czyli przypuśćmy, że gram dzisiaj Rayo - Barca i stawiam 2. Nie mogę zagrać 1x, ani 2DNB, lub Barca -2? Myle się czy nie?
1x wydaje mi się że możesz zagrać gdyż jest to zakład 3-drogowy bo jest 1x, x2 i 12. Ale nie mam 100% pewności. Lepiej zapytaj na czacie. Natomiast DNB na Barcę w singlu nie możesz pograć ale połączone w dublu z jakimś nawet niskim kursem już tak. Ale jeśli grasz freebeta to radzę grać jakieś wyższe kursy żeby ako było ok. 2 bo i tak nic nie tracisz ????
 
M 0

matti1916

Użytkownik
gigix właśnie moje snobstwo polega na tym, że nie weim co to znaczy 3-drogowo hehe
wiadoma sprawa, Barce napisalem tylko dla przykładu bo pierwsza do głowy mi przyszła ;)
 
Do góry Bottom