>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

R 0

rolnik123

Użytkownik
A jak to wygląda z przelewami ? Czy jeżeli ja nie brałem udziału w promocji, to mogę wykonać 10 przelewów (przelewy24) graczom, którzy będą brali udział w promocji. Czy expekt widzi od kogo jest ten przelew, czy dzięki tytułowi przelewu, jest to robione z automatu i tylko przelewy24 mają widok kto jest nadawcą ?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Tylko weź od tych graczy ładną fotkę z dowodem przy twarzy.
Expekt nie widzi kto jest nadawcą poprzez przelewy24, więc wszystko ładnie się na pewno uda.
 
R 0

rolnik123

Użytkownik
Zdjęcie samego dowodu nie będzie problemem, ale mam nadzieję że cyrków z dowodem przy twarzy expekt nie będzie odwalał ;)
I jeszcze jedno pytanko. Do końca im nie mogę jakoś zaufać, czy mogę wysłać skany zamazując pesel i podpis na dowodzie ?
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
Miał ktoś problem z rejestracją? Wpisuję wszystkie dane, hasło według wymogów i nie chce założyć mi konta, po naciśnięciu utwórz konto mam przy każdym polu ten zielony &quot;ptaszek&quot; nawet przy haśle ale pola z hasłem są puste, próbowałem na różnych przegladarkach i komputerach i to samo...
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Gdy nie ma pewności, być może ktoś się zarejestrował z naszego ip, albo sami wcześniej założyliśmy konto, bardzo dawno, istnieje możliwość jakoś upewnienia się pytając w supporcie, już po zarejestrowaniu? Żeby była 100% pewność, że kasa nam nie przepadnie?
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Gdy nie ma pewności, być może ktoś się zarejestrował z naszego ip, albo sami wcześniej założyliśmy konto, bardzo dawno, istnieje możliwość jakoś upewnienia się pytając w supporcie, już po zarejestrowaniu? Żeby była 100% pewność, że kasa nam nie przepadnie?
Tak, możesz zapytać na czacie. Mi udzielono odpowiedzi, że póki co jest aktywny.
Jutro lecę wpłacić kasę na swoje konto i przelewam do Expektu ????
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Miał ktoś problem z rejestracją? Wpisuję wszystkie dane, hasło według wymogów i nie chce założyć mi konta, po naciśnięciu utwórz konto mam przy każdym polu ten zielony &quot;ptaszek&quot; nawet przy haśle ale pola z hasłem są puste, próbowałem na różnych przegladarkach i komputerach i to samo...
Mam ten sam problem, ktoś wie o co chodzi? Na Betclic normalnie rejestruje, a tu w kółko to samo co kolega...
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Cóż wypada się pochwalić, bo skorzystałem z bonusu i zgarnąłem całkiem niezła sumke okrągłe 1740 złociszy ????
Teraz czekam, bo przetwarzają wypłatę, wysłałem zdjęcia dowodu do potwierdzenia.
Mam nadzieję, że nie będzie przykrych niespodzianek i wszystko pójdzie sprawnie ????
 
F 0

franek_tm

Użytkownik
Witam,

chciałem założyć konto, i przy rejestracji wyskakuje mi komunikat ze juz jest konto na podany adres e mail... wie ktoś jak odzyskać login i hasło mając tylko meila ???

Czy wybrać opcję taką: założyć nowe konto na siebie na innym komputerze na innego meila? robił ktoś tak ? były problemy z kasą potem? Proszę o szybką odpowiedź...
 
R 0

rolnik123

Użytkownik
Nie kombinowałbym. Przecież dane osobowe masz wciąż takie same, a nie można zakładać dwóch kont na te same dane osobowe. Załóż na brata/siostre/żone/tate/mame/znajomego ????
Cóż wypada się pochwalić, bo skorzystałem z bonusu i zgarnąłem całkiem niezła sumke okrągłe 1740 złociszy ????
Teraz czekam, bo przetwarzają wypłatę, wysłałem zdjęcia dowodu do potwierdzenia.
Mam nadzieję, że nie będzie przykrych niespodzianek i wszystko pójdzie sprawnie ????
Przy wygranych nie ma problemów, czasem schody zaczynają się przy porażkach ????
 
Do góry Bottom