>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

O 10

olo-48059

Użytkownik
Czy dane konta na expekt i dane z banku muszą być takie same ? czy ktoś inny może zrobić przelew na moje konto na expekt i czy możliwa będzie wtedy wypłata także nie na moje konto, tylko tej wpłacającej osoby ?
 
sirsuchy 0

sirsuchy

Użytkownik
Wpłacić możesz z konta bankowego innej osoby - pod warunkiem, że ta osoba nie brała udziału w promocji cashback (wtedy nie będziesz mógł z niego skorzystać). Wypłata natomiast na konto bankowe osoby, której dane wpisujesz podczas rejestracji.
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Panowie a jak dokonam wpłaty z konta właściciela którego nazwisko było kilka lat temu ( 2006rok) zarejestrowane w Expekt ? Co wtedy ze zwrotem ? Oczywiście teraz konto założyłem na inne nazwisko. Pozdrawiam
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Może Ci się uda, a może poproszę Cie o zdjęcie z dowodem przy twarzy najlepiej z wakacji w roku 2002 bo inaczej nie przejdzie ;)

No risk no fun ????
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
jednak nie grałem na expekcie znaczy grałem na wujka bo wtedy nie miałem 18 lat ???? Dziękuje bardzo ;)
edit: zrobiłem przelew koło 12:30 i jeszcze do tej pory nie ma na koncie, a robiłem przelew z PEKAO S.A do PEKAO S.A, mogę im zrobić skan przelewu i wysłać potwierdzenie na emaila ?
 
M 0

mozzy9

Użytkownik
expekt
Witam. Zastanawiam się nad cashbackiem, przejrzałem Wasze wpisy i nie znalazłem takiego pytania jak moje, otóż:

Mam zmienny adres IP. Chcę postawić zakład na niedzielę. Dzisiaj dowiadywałem się, że moje IP jest ok, czyste i cashback mi przysługuje. Ale, jeśli dobrze rozumiem jak działa zmienne IP, w niedzielę lub w poniedziałek, kiedy będę chciał ewentualnie wypłacić kasę przy niepowodzeniu, może się okazać że trafię na IP, którego już ktoś wcześniej używał do tego zakładu?

Nie jest to dla mnie do końca jasne, a wolałbym się upewnić gdzie lokuję swoje 400 zł ;)
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Sprawa wygląda tak. Dziewczyna &quot;założyła&quot; sobie konto, pograłem zakład za 400zł i wszedł. Teoretycznie nie wykorzystałem promocji bo nic mi (jej) nie zwrócili, dlatego wychodzi moje pytanie czy mogę założyć konto na siebie z tego samego IP i w razie niepowodzenia będzie przysługiwał mi zwrot?
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Przecież jest napisane jak byk, że bonus przysługuje na jeden nr IP, rodzinę itd... Więc z tego IP postawiłeś już pierwszy zakład i był on bez ryzyka.
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Mam pytanie, dokonałem przelewu zwykłego z banku Pekao S.A wczoraj koło 12, jednak dowiedziałem się na czacie że przelew dojdzie dopiero pewnie w poniedziałek a ja chciałbym dzisiaj zagrać, czy mogę teraz skorzystać z przelewy24 ? Expekt zaksięguje potem tę wpłatę z piątku czy jest szansa że o niej zapomni ? pozdrawiam
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mam pytanie, dokonałem przelewu zwykłego z banku Pekao S.A wczoraj koło 12, jednak dowiedziałem się na czacie że przelew dojdzie dopiero pewnie w poniedziałek a ja chciałbym dzisiaj zagrać, czy mogę teraz skorzystać z przelewy24 ? Expekt zaksięguje potem tę wpłatę z piątku czy jest szansa że o niej zapomni ? pozdrawiam
Dziwie się że teraz nie skorzystałeś z przelewów 24. Nie masz się co martwić pieniądze na pewno dojdą w poniedziałek.
 
O 10

olo-48059

Użytkownik
Jeśli ja posiadam już konto na expekcie, a mój kolega ma problem z netem to czy może zagrać swój kupon z mojego komputera i nie będzie żadnych problemów ? Konto zakładał u siebie, z innego IP
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
A wie ktoś jak to wygląda w przypadku kiedy zarejestruje sie teraz, wpłace, postawie kupon na piątek, a do piątku promocja sie skończy?
I jeszcze powiedzcie czy jeżeli konto ma ktoś z rodziny z tego samego IP, ale już stare, to czy teraz nie będzie problemu z uzyskaniem bonusu jeżeli założe konto na siebie?
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
forumek sobie ladnie nabija za rejestracje z ich linku i to pisza ze tylko z tego dziala ;)
nasze free bety i tak sa biedne w porownaniu np z angielskimi
ogolnie expekt to slaby buk , szybko mnie zlimitowali a do tego maja biedna oferte i live
 
J 573

jarekone

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem 400 zł na konto w Expekcie, po czym spytałem się pani na czacie czy przysługuje mi bonus. Powiedziała, że tak, więc spokojnie obstawiłem sobie zakład. Zakład niestety okazał się przegrany, na moje konto Expekt zostało ponownie zaksięgowane 400 zł. Zleciłem wypłatę, po czym następnego dnia otrzymałem maila o następującej treści:

Z przykrością informujemy, iż prośba o przyznanie bonusu została odrzucona z powodu rozbieżności na Twoim koncie.

Pragniemy także przypomnieć, iż przyznanie tego bonusu lub innej oferty promocyjnej jest uzależnione od decyzji firmy. Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem Expekt.com, który stwierdza, że jeden bonus przypada na jednego gracza (jeden adres IP, komputer).

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Klienta
Czy miał już ktoś podobną sytuację i czy jest jakaś nadzieja na odzyskanie pieniędzy ?
 
R 0

reebok1000

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem 400 zł na konto w Expekcie, po czym spytałem się pani na czacie czy przysługuje mi bonus. Powiedziała, że tak, więc spokojnie obstawiłem sobie zakład. Zakład niestety okazał się przegrany, na moje konto Expekt zostało ponownie zaksięgowane 400 zł. Zleciłem wypłatę, po czym następnego dnia otrzymałem maila o następującej treści:



Czy miał już ktoś podobną sytuację i czy jest jakaś nadzieja na odzyskanie pieniędzy ?


tak. taka sama miałem sytuację. mają krętacki regulamin, ale tak jest wszędzie. ja z nimi piszę od tygodnia i nie potrafią mi napisać rzetelnej odpowiedzi mimo, że powołuje się na regulamin w każdym zdaniu.
 
karol13x 3

karol13x

Użytkownik
Zakładałem konto w lipcu i nic nie wpłacałem jeszcze, rozmawiałem dziś na czacie o powiedzili mi, że normalnie obowiązuje mnie cashabck 400 zł
 
Do góry Bottom