>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

S 39

szopenkoks

Użytkownik
Mi kazali dosłać (i nie dosłałem tak nawiasem :p) po czym dostałem maila na następny dzień, że weryfikacja przebiegła prawidłowo i zasili mi konto, zleciłem wypłatę, która chwilę widniała na koncie expektu. Później znikła i za 2 dni pojawiła się na moim koncie bankowym także wszystko przebiegło dobrze ????
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Udało się otrzymać, oczekuję na pieniążki które wyszły już z Expext
Weryfikacja typowa: skan dowodu w b.dobrej jakości, skan z konta i tyle...
Jeżeli weryfikację robi się przed postawieniem zakładów nie robią problemów...
Ja żadnych nie uświadczyłem, e-mail o zwrot napisany koło 3:00, rano stawka wróciła na konto
Btw. Ile czekaliście na przelew ? 2 dni ?
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
UWAGA
Panowie/Panie
Nastąpiła zmiana zmiana regulaminu zainteresowani niech się zapoznają !
Cashback obowiązuje tylko i wyłącznie na zakłady 3 drogowe. Zakłady wielokrotne nie wchodzą już w grę !
Zatem tenisa już na przykład nie obstawimy. [ OFERTA pkt. 1.6]
 
P 0

przemek2909

Użytkownik
Mam pytanie. Założyłem konto, wpłaciłem pieniądze 200 zł i postawiłem mecz. Teraz coś czytam tu na forum o jakichś skanach dowodu i wyciągach? O co biega? Gdzie ja mam to dosłać?
 
Q 0

qbala7

Użytkownik
Mam pytanie czy jeśli juz posiadałem konto i dokonywalem kiedys wplaty za pomoca mooneybookers(ktorej sie nie uwzglednia w tej promocji) mogę dokonać wpłaty za pomocą przelewów24 i otrzymam bonus ?
 
C 0

ch.

Użytkownik
Witam, czy też ktoś ma problem z tym, aby otrzymać zwrot cashback na konto gracza? W betclicu z tym problemu nie było, a tutaj dziadostwo robi pod górkę...
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Orientuje się ktoś może czy zdjęcia dowodu z obydwu stron i wyciąg z konta bankowego w formie PDF mogą być zamiast skanów tych rzeczy ?
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
Ja zawarłem zakład, nie trafiłem. Napisałem meila, w odp na którego dostałem prośbe o weryfikację tożsamości (skany dowodu z obu stron - kolorowe plis zdjęcie z dowodem koło twarzy plus potwierdzenie adresu). Wysłałem w/w rzeczy i czekam na odp - mam nadzieję że zwrotu się doczekam.
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
Orientuje się ktoś może czy zdjęcia dowodu z obydwu stron i wyciąg z konta bankowego w formie PDF mogą być zamiast skanów tych rzeczy ?
Sądzę, że tak. Długa trwa ta weryfikacja. Zalecam aby przed zawarciem zakładu ją przebrnąć. A Ty czekasz na cashback i też dostałeś takiego meila jak ja?
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Sądzę, że tak. Długa trwa ta weryfikacja. Zalecam aby przed zawarciem zakładu ją przebrnąć. A Ty czekasz na cashback i też dostałeś takiego meila jak ja?
Niestety zacząłem ją już po przegranym zakładzie tzn będę im teraz to dosyłał. Poprosili o zdjęcie z dowodem przy twarzy, dowód z obydwu stron plus jakiś rachunek, aczkolwiek ja im właśnie wyślę chyba PDF wyciąg. Natomiast support napisał mi, że wystarczy dla potwierdzenia zdjęcie dowodu z obydwu stron plus np. screen z konta bankowego jeżeli rachunku nie są na mnie
 
A 0

andri25

Użytkownik
witam wiem ze na jeden komputera i adres przypada mozliwosc skorzystania tylko raz z bonusu, moj brat zalozyl ostatnio konto skuszony zakładem bez ryzyka i go wygrał i odrazu wyplacil pieniadze. Tzn nie skorzystal z promocji przynajmniej ja tak uwazam bo zwrotu nie dostal. Pytanie jest takie czy mogę załozyć z tego samego komputera konto na siebie i przy ewentualnej porażce skorzystać z tej promocji? Pozdrawiam
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
witam wiem ze na jeden komputera i adres przypada mozliwosc skorzystania tylko raz z bonusu, moj brat zalozyl ostatnio konto skuszony zakładem bez ryzyka i go wygrał i odrazu wyplacil pieniadze. Tzn nie skorzystal z promocji przynajmniej ja tak uwazam bo zwrotu nie dostal. Pytanie jest takie czy mogę załozyć z tego samego komputera konto na siebie i przy ewentualnej porażce skorzystać z tej promocji? Pozdrawiam
Myślisz że jak ktoś wygrywa i go limitują to można sobie założyć konto na brata albo chomika i grać dalej?
Takie pytania to zadawaj do buka, jak jakiś głupek ci na to pozwoli to lepiej zrób screena z takiej rozmowy.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Jeżeli chcecie żeby weryfikacja przebiegła szybciej to klikając na &quot;Wpłata&quot;, jest opcja aby &quot;zostawić&quot; im dokumenty bezpośrednie na stronie/koncie expekt. Jeżeli wrzucicie co od was chcą, piszecie na livechat, że wrzuciliście te dokumenty a Gabi albo inne Jarek weryfikuje wam dane od razu. Sprawdzone dzisiaj przeze mnie. Kasa na koncie tego samego dnia i można wypłacać.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Napisze jak to u mnie wyglądało. Założyłem konto, odrazu na stronie uploadowałem skan dowodu. Wpłaciłem 200, postawiłem - przegrałem. Napisałem maila i po 25 minutach 200 wróciło na moje konto. Wszystko jest ok - polecam ; )
 
Do góry Bottom