>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

S 39

szopenkoks

Użytkownik
Mi kazali dosłać (i nie dosłałem tak nawiasem :p) po czym dostałem maila na następny dzień, że weryfikacja przebiegła prawidłowo i zasili mi konto, zleciłem wypłatę, która chwilę widniała na koncie expektu. Później znikła i za 2 dni pojawiła się na moim koncie bankowym także wszystko przebiegło dobrze ????
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Udało się otrzymać, oczekuję na pieniążki które wyszły już z Expext
Weryfikacja typowa: skan dowodu w b.dobrej jakości, skan z konta i tyle...
Jeżeli weryfikację robi się przed postawieniem zakładów nie robią problemów...
Ja żadnych nie uświadczyłem, e-mail o zwrot napisany koło 3:00, rano stawka wróciła na konto
Btw. Ile czekaliście na przelew ? 2 dni ?
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
UWAGA
Panowie/Panie
Nastąpiła zmiana zmiana regulaminu zainteresowani niech się zapoznają !
Cashback obowiązuje tylko i wyłącznie na zakłady 3 drogowe. Zakłady wielokrotne nie wchodzą już w grę !
Zatem tenisa już na przykład nie obstawimy. [ OFERTA pkt. 1.6]
 
P 0

przemek2909

Użytkownik
Mam pytanie. Założyłem konto, wpłaciłem pieniądze 200 zł i postawiłem mecz. Teraz coś czytam tu na forum o jakichś skanach dowodu i wyciągach? O co biega? Gdzie ja mam to dosłać?
 
Q 0

qbala7

Użytkownik
Mam pytanie czy jeśli juz posiadałem konto i dokonywalem kiedys wplaty za pomoca mooneybookers(ktorej sie nie uwzglednia w tej promocji) mogę dokonać wpłaty za pomocą przelewów24 i otrzymam bonus ?
 
C 0

ch.

Użytkownik
Witam, czy też ktoś ma problem z tym, aby otrzymać zwrot cashback na konto gracza? W betclicu z tym problemu nie było, a tutaj dziadostwo robi pod górkę...
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Orientuje się ktoś może czy zdjęcia dowodu z obydwu stron i wyciąg z konta bankowego w formie PDF mogą być zamiast skanów tych rzeczy ?
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Ja zawarłem zakład, nie trafiłem. Napisałem meila, w odp na którego dostałem prośbe o weryfikację tożsamości (skany dowodu z obu stron - kolorowe plis zdjęcie z dowodem koło twarzy plus potwierdzenie adresu). Wysłałem w/w rzeczy i czekam na odp - mam nadzieję że zwrotu się doczekam.
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Orientuje się ktoś może czy zdjęcia dowodu z obydwu stron i wyciąg z konta bankowego w formie PDF mogą być zamiast skanów tych rzeczy ?
Sądzę, że tak. Długa trwa ta weryfikacja. Zalecam aby przed zawarciem zakładu ją przebrnąć. A Ty czekasz na cashback i też dostałeś takiego meila jak ja?
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Sądzę, że tak. Długa trwa ta weryfikacja. Zalecam aby przed zawarciem zakładu ją przebrnąć. A Ty czekasz na cashback i też dostałeś takiego meila jak ja?
Niestety zacząłem ją już po przegranym zakładzie tzn będę im teraz to dosyłał. Poprosili o zdjęcie z dowodem przy twarzy, dowód z obydwu stron plus jakiś rachunek, aczkolwiek ja im właśnie wyślę chyba PDF wyciąg. Natomiast support napisał mi, że wystarczy dla potwierdzenia zdjęcie dowodu z obydwu stron plus np. screen z konta bankowego jeżeli rachunku nie są na mnie
 
A 0

andri25

Użytkownik
witam wiem ze na jeden komputera i adres przypada mozliwosc skorzystania tylko raz z bonusu, moj brat zalozyl ostatnio konto skuszony zakładem bez ryzyka i go wygrał i odrazu wyplacil pieniadze. Tzn nie skorzystal z promocji przynajmniej ja tak uwazam bo zwrotu nie dostal. Pytanie jest takie czy mogę załozyć z tego samego komputera konto na siebie i przy ewentualnej porażce skorzystać z tej promocji? Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
witam wiem ze na jeden komputera i adres przypada mozliwosc skorzystania tylko raz z bonusu, moj brat zalozyl ostatnio konto skuszony zakładem bez ryzyka i go wygrał i odrazu wyplacil pieniadze. Tzn nie skorzystal z promocji przynajmniej ja tak uwazam bo zwrotu nie dostal. Pytanie jest takie czy mogę załozyć z tego samego komputera konto na siebie i przy ewentualnej porażce skorzystać z tej promocji? Pozdrawiam
Myślisz że jak ktoś wygrywa i go limitują to można sobie założyć konto na brata albo chomika i grać dalej?
Takie pytania to zadawaj do buka, jak jakiś głupek ci na to pozwoli to lepiej zrób screena z takiej rozmowy.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Jeżeli chcecie żeby weryfikacja przebiegła szybciej to klikając na &quot;Wpłata&quot;, jest opcja aby &quot;zostawić&quot; im dokumenty bezpośrednie na stronie/koncie expekt. Jeżeli wrzucicie co od was chcą, piszecie na livechat, że wrzuciliście te dokumenty a Gabi albo inne Jarek weryfikuje wam dane od razu. Sprawdzone dzisiaj przeze mnie. Kasa na koncie tego samego dnia i można wypłacać.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Napisze jak to u mnie wyglądało. Założyłem konto, odrazu na stronie uploadowałem skan dowodu. Wpłaciłem 200, postawiłem - przegrałem. Napisałem maila i po 25 minutach 200 wróciło na moje konto. Wszystko jest ok - polecam ; )
 
Do góry Bottom