>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
zeby wypłacic pieniadze musze wpisac tam jakis Numer konta w formacie IBAN* mam konto w Kredytn Bank wiecie gdzie moge to znalesc?
 
D 5

dami21

Użytkownik
MAcie problem z tym weryfikacją bo przsłali mi takie e-mail garm u nich 4 lata i jzu przechodzilame to ale znowu i JAKIES POTWIERDZENIA NOTARIALNE SZOK !! O co chodzi ?
nformujemy, iż środki znajdujące się na Koncie australijskim nie mogą zostać wypłacone do momentu przejścia procesu weryfikacji tożsamości (&lt;?xml:namespace prefix = st1 ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:smarttags&quot; /&gt;KYC). Jest to wymóg nałożony na nas przez prawo obowiązujące w Australii. Na mocy ostatnich zmian w Prawie australijskim, wszystkie dokumenty muszą zostać potwierdzone notarialnie (koszt maksymalny to 6 PLN za strone). Prosimy zauważyc, iż nie ma to wpływu na zakłady oraz środki znajdujące się na Koncie brytyjskim Betfair. Wymóg ten dotyczy jedynie Konta australijskiego.&lt;?xml:namespace prefix = o ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;
 
B 0

baieros

Użytkownik
Nie wiem czy nadal masz ten problem, ale jesli masz konto australijskie betfair (w dolarach australijskich), to musisz isc do notariusza, zeby Ci potwierdzil kopie dowodu osobistego(ze np nie robisz tego w photoshopie). On tam walnie parafke i pieczatke i przesylasz im to poczta, albo skanem(nie wiem jaka opcje daja).
 
C 5

cadd

Użytkownik
...proszę jeszcze raz o odpowiedź na wcześniej postawione pytanie, bo nie mogę się nigdzie jej dopatrzyć: ile trzeba wpłacić na początku, aby mieć prawo do bonusa? 30E czy min. wpłątę jaką przyjmuje Betfair?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, ma pilne pytanie

Wpłaciłem tam kasę przez Netellera, zrobiłem zakłady za 30E i teraz czekam na bonus, ale chciałbym sobie jeszcze pograć za większą kasę i zamierzam wpłacić kasę przez MB. I nie wiem czy nie złamię przez to regulaminu promocji, bo wpłaty przez MB jest wyłączona z promocji.

No ale myślę, że chyba liczy się tylko pierwsza wpłata, którą dokonałem przez Netellera.

proszę o pomoc i potwierdzenie czy mam rację
 
simons 646

simons

Forum VIP
promo nadal aktualne? Bo na stronie nie moge znalezc ... :/
Zreszta zawsze mialem problemy ze znalezieniem tej promo na stronie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
promo nadal aktualne? Bo na stronie nie moge znalezc ... :/
Zreszta zawsze mialem problemy ze znalezieniem tej promo na stronie.
Aktualna promocja, kliknij na link w pierwszym poście. Jak nie ma info o promocji to wyczyść ciasteczka i spróbuj ponownie
 
T 0

tomek90

Użytkownik
https://referandearn.betfair.com/sports/index.html

Czy mi się wydaje czy promocja się zmieniła? Zamiast 30e dostaniemy 35e?
Poza tym w warunkach ogolnych jest napisane
Wszystkie nagrody pieniężne wypłacane są w postaci wypłat na konto Betfair, mogą one zostać przeznaczone wyłącznie na zakłady Betfair oraz nie mogą zostać wypłacone
Czyli co? Jak poza bonusem dostaniemy jakieś nagrody pieniężne to możemy je sobie mnożych i mnożych na koncie, a i tak ich nie wypłacimy?

Jeszcze znalazłem taką promocję: http://promo.betfair.com/ Ktoś wię czy jest aktualna, bo w tym przypadku jeśli postawimy pierwszy zakład i przegramy, to nam zwrócą do 25 funtów w ciągu 24h.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
zmienić to i chyba się zmieniła ale na 10e, więc gorzej dla nowych.
A jednak dalej jest 30 euro. Wpisujemy kod POS103. Dziwne bo najpierw dostyałem odpowiedź z supportu że już nie aktualne, a potem że jednak jest
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
To jak jest w końcu z tą promocją? Dają nadal 30 euro bonusu, czy już tylko 10 euro. Na stronie jest napisane, ze przy otwarciu konta otrzymamy w bonusie zaledwie 10 euro, także chyba już zmienili te promo... Ma ktoś jakieś info?
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Mi dali 20 Euro tydzień temu.
Napisali do mnie że jak postawię zakład za 20 Euro to dostanę 20 kolejne,ale muszę do nich napisać po wniesieniu zakładów za 20 Euro bo automatycznie bonus nie będzie dopisany bo promocja jest inna.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Z tego co wiem, to wpłacasz 30 euro, stawiasz zakład po obojętnie jakim kursie np. 1,01 dostajesz bonusowe 30 euro i całą sumę bez obracania możesz już wypłacać. Nie jestem pewny co do takiego rozwoju spraw związanych z tym bonusem, ponieważ nie wpłacałem tam kaski na razie, ale w tym tygodniu to zrobię i chciałbym dowiedzieć się czy to prawda?
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Powiem szczerze, że ten bukmacher zaczyna powoli mnie irytować. W dniu wczorajszym otworzyłem u nich konto z linku do rejestracji podanego na forum.bukmacherskie.com, w tym samym dniu dokonałem depozytu w wysokości 130 zł (nieco ponad 30 euro). Wszystko niby elegancko, tylko czekać aż pieniążki zdeponują na koncie. Jednak problemy dopiero się zaczęły. Po południu otrzymałem maila, w którym betfair prosi o weryfikację konta informując, że do czasu weryfikacji konto zostało zawieszone. Myślę sobie, ok. Zwykła weryfikacja, niektórzy żądają przed wypłatą, niektórzy przy weryfikacji. Wieczorem wysłałem wszystkie konieczne dokumenty: skan dowodu, skan karty z mBanku oraz skan rachunku za prąd. Rano otrzymuję maila zwrotnego z informację, że weryfikacja została potwierdzona i konto zostaje odwieszone. Chcąc to sprawdzić loguję się do swojego konta, a tu nie miła niespodzianka: &quot;Twoje konto Betfair zostało zamknięte, proszę skontaktować się z działem obsługi w razie jakichś komplikacji&quot; - coś w tym stylu. Normalnie żal. Od razu poleciał do nich mail, zobaczymy co będzie. Myślałem, że cały proces rejestracji u nich przebiegnie szybko łatwo i bez problemowo i że nie długo otrzymam swoje 30 euro bonusu. Miał ktoś podobny problem?
 
Do góry Bottom