>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

slander 10

slander

Użytkownik
no ale ja mam 100 zł więc jak mam obrócić 300 zł nie rozumiem...
Znaczy to nie mniej ni więcej, że przed wypłatą środków musisz postawić zakłady na łączną sumę 300zł. Czyli musisz trochę wygrać żeby mieć jakąkolwiek szansę wypłaty.
 
mlodzinalks 0

mlodzinalks

Użytkownik
Jako że nie mam doświadczenia w bukmacherach internetowych chciałbym się dowiedzieć jedną rzecz.
Czy aby przelać pieniądze na bet-at-home można tego dokonać za pomocą przelewu na poczcie ?
 
I 0

intersg

Użytkownik
Witam
Wlasnie zarejstrowlem sie na forum oraz zamierzam zarejestowac sie na bet-at-home.
Mam pytanie odnosnie punktu w ramach bonusu:
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Zamierzam wplacic 40zeta, czyli do wykorzystania na gre powinienem miec 80zeta i z tej pulimusze postawic wszystko na gry [co najmniej 3] zanim bede mogl wyplacic pieniadze?
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Witam!
Nie dawno zarejestrowałem sie na forum i w bah.
Niestety pospieszyłem sie,niedoczytałem dokładnie regulaminu dotyczącego bonusu i wpłaciłem do bah&#39;a przez mooneybank,a tam nie uznają bonusu poprzez taką wpłate.
Mam więc pytanie-czy jeśli teraz wpłace normalnie,poprzez zwykły bank (w tym wypadku mBank),to dostane bonus?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Nie dawno zarejestrowałem sie na forum i w bah.
Niestety pospieszyłem sie,niedoczytałem dokładnie regulaminu dotyczącego bonusu i wpłaciłem do bah&#39;a przez mooneybank,a tam nie uznają bonusu poprzez taką wpłate.
Mam więc pytanie-czy jeśli teraz wpłace normalnie,poprzez zwykły bank (w tym wypadku mBank),to dostane bonus?
My ci nie odpowiemy na to pytanie. Po prostu spytaj ich w emailu lub porozmawiaj na żywo (Livechat). Wtedy dostaniesz pewną odpowiedź. Wg mnie twoja druga wplata uprawni cie do bonusa.
 
szu__ 0

szu__

Użytkownik
witajcie, niedawno zarejestrowałem sie na bah , wpłaciłem 40 zł dostałem drugie 40 , mam juz 300zł czyli juz moge wypłacić bo bonus jest obrócony ?
 
P 0

piotrekp2507

Użytkownik
Takie pytanko. Czy można wypłacić pieniążki na konto o innych danych. Jeżeli dam na wypłatę to imię i nazwisko jest już wpisane ja chciałbym je zmienić czy jest to możliwe?
 
P 0

piotrekp2507

Użytkownik
Hmm czyli najlepiej założyć na moneybookers konto o takich samych danych no a po przelaniu tam kasy wypłacić na moje konto ????
brudne pieniądze hehe
 
P 0

pj.patryk

Użytkownik
Witam,
mam pytanko.
Wpłaciłem na BAH 10zł. Skorzystałem z bonusu, czyli miałem 20PLN. Trosze już tą kasa poobracałem - w tej chwili mam 13zł na koncie, ale czy stawki np 1.10, 1.20 po dodaniu do siebie liczą się też aby spłacić ten bonus? I czy po ewentualnej przegranej, tzn. przegrywam moje 13zł i na konie zostanie mi np 0,15PLN następnie wpłacę znowu 10PLN na moje konto na BAH to już nie będzie mnie obowiązywał bonus, tzn. żeby się nie okazała że dalej będę musiał obracać kwotą żeby spłacić bonus, którego nie udało mi sie tak jakby wykorzystać.
pozdrawiam
 
draki 1

draki

Użytkownik
...
Jedno pytanko ???? gram na bwin ???? i chce jeszcze zalozyc konto na bah ???? a moje pytanie brzmi tak: Jaki jest limit wyplaty z konta bah na moje konto bankowe??pozdrawiam
 
camek 0

camek

Użytkownik
Jedno pytanko ???? gram na bwin ???? i chce jeszcze zalozyc konto na bah ???? a moje pytanie brzmi tak: Jaki jest limit wyplaty z konta bah na moje konto bankowe??pozdrawiam
o ile się nie mylę to 10 zł jest najniższa, chyba że mniej, ale jakoś tak.Dokładnie ci nie powiem bo ja takich małych sum nigdy nie wypłacałem:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom