>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Media

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Przypomnij też jak 5 dziennikarzy w 2011 roku startowało z list Platformy Obywatelskiej do sejmu.

Goebels jest z Ciebie dumny ????
Warto wspomniec tez, ze Michnik byl w tym samym czasie redaktorem naczelny GW i poslem ;)

Kwasniewski Tadeusz Zwiefka, Misiu Kamiński tez jakos pracowali jako dzienikarze i nikomu to nie przeszkadzalo .
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W tym tygodniu Hanna Lis popełniła dwa błędy na wizji, które internauci z lubością jej wytykali. Pierw w środę pomyliła format dotyczący rozmów o konflikcie między Rosją a Ukrainą – zamiast „normandzki” dwa razy określiła go mianem „norymberski”. Zaś w piątkowy wieczór w programie „Po przecinku” nie wiedziała z kim rozmawia.
Obie sytuacje były podstawą do krytykowania warsztatu dziennikarskiego Hanny Lis. W internecie nie pozostawiono na dziennikarce suchej nitki, a słowa zrozumienia i otuchy były wręcz znikome. Co więcej, przypominano także o innej gafie, która zwróciła mniejszą uwagę widzów – Lis błędnie nazwała Radę Bezpieczeństwa Narodowego tytułując ją Biurem Bezpieczeństwa Narodowego.
Do krytykowania wpadek dołączyli się także koledzy po fachu. Wpisy nieprzychylne Lis pojawiały się zwłaszcza na Twitterze. Znana dziennikarka nie pozostawiła jednak sprawy bez komentarza. Wypowiedziała się na temat piątkowej sytuacji, kiedy to zapomniała nazwiska swojego rozmówcy, a także na temat „formatu norymberskiego”.
Miałam producentkę „na słuchawce” i nie wiedziałam, czy kończyć, czy dalej prowadzić rozmowę. Jeśli chodzi o przejęzyczenie z formatem normandzkim – cóż, mogę tylko przeprosić widzów i liczyć na wyrozumiałość. Zmęczenie zabija niekiedy koncentrację. Dziennikarz też człowiek, mam nadzieję, że państwo zrozumieją” – wypowiedziała się Lis dla portalu wirtualnemedia.pl
http://pikio.pl/hanna-lis-tlumaczy-sie-ze-swoich-ostatnich-wpadek/
 
J 127

jester72

Użytkownik
Goebels jest z Ciebie dumny ????
Nie znam człowieka ????
A najważniejsze i ad meritum - żadna z wymienionych przez Ciebie i blady9mks osób nie prowadziła debaty prezydenckiej (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), w sposób wyraźnie stronniczy na rzecz jednego z kandydatów. W dodatku tego, który odwdzięczył się w taki a nie inny sposób. I to jest clue całej sprawy.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Nie znam człowieka ????

A najważniejsze i ad meritum - żadna z wymienionych przez Ciebie i blady9mks osób nie prowadziła debaty prezydenckiej (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), w sposób wyraźnie stronniczy na rzecz jednego z kandydatów. W dodatku tego, który odwdzięczył się w taki a nie inny sposób. I to jest clue całej sprawy.
A co to za nagroda ? Czlowiek stanie sie szeregowym poslem za jakies 5-6 tys. miesiecznie i do konca zycia bedzie to sie za nim ciagnac, juz wczoraj wiekszosc publicystow byla zgodna , ze idzie sie w takiej roli po to do Parlamentu , bo ma sie chce i podaza dana ideologia. Zreszta mozna lepszy hajs zrobic /robic niz jako posel.

Ale nie rozumiem czemu tak wiele osob to uderza , ze dzienikarz staje sie poslem ? Toc jakos jak lekarz staje sie poslem to nikogo to nie denerwuje, a to ten sam zawod. Oglosila swoj start, zrezygnowala z pracy w gazecie i TV i dla mnie temat zamkniety.

Zreszta wystarczy poczytac ile kasy od telewizji publicznej i rzadu dostaje Lis i Michnik i wtedy zobaczysz kto za swoja stronniczosc dostaje prawdziwe pieniadze ;)

Zreszta najbardziej stonniczymi dzienikarzami, ktorzy prowadzili debate to J.Pochanke i M.Olejnik . Kazdy Ci to stwierdzi i wystarczy obejrzec powtorki jak sie obie panie skompromitowaly ostatnio :]
 
J 127

jester72

Użytkownik
A co to za nagroda ? Czlowiek stanie sie szeregowym poslem za jakies 5-6 tys. miesiecznie i do konca zycia bedzie to sie za nim ciagnac,
Biedactwo, normalnie aż mi się żal zrobiło. No to może jeszcze jakiś dodatek za pracę w warunkach szkodliwych dostanie. A potem i rentę zdrowotną.
Zreszta najbardziej stonniczymi dzienikarzami, ktorzy prowadzili debate to J.Pochanke i M.Olejnik . Kazdy Ci to stwierdzi i wystarczy obejrzec powtorki jak sie obie panie skompromitowaly ostatnio
Tyle tylko, że one nie kandydują.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
yle tylko, że one nie kandydują.
No ale nie rozumiem gdzie jest problem, skoro kazdy ma jakies poglady i ma prawo kandydowac?
Oglosila start, zakonczyla prace dzienikarki i tyle . Nie ma juz teraz dzienikarzy bez pogladow, sa tylko rzetelni , ktorzy przekazuja informacje bez manipulacji. Lekarz tez moze miec poglady , by potem kandydowac. Dziwne by bylo jaakby startowala z PO ;)
Ja wiem , ze teraz Lis bardzo smutny jest bo mial zapedy na Prezydenta, ale no coz za slaby jest by nawet na listy wejsc.
 
J 127

jester72

Użytkownik
A co to za nagroda ? Czlowiek stanie sie szeregowym poslem za jakies 5-6 tys. miesiecznie i do konca zycia bedzie to sie za nim ciagnac, juz wczoraj wiekszosc publicystow byla zgodna , ze idzie sie w takiej roli po to do Parlamentu , bo ma sie chce i podaza dana ideologia. Zreszta mozna lepszy hajs zrobic /robic niz jako posel.
Jeszcze to mi się przypomniało, pojechałeś klasykiem ????
Bieńkowska: Za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota
http://www.wprost.pl/ar/507484/Afera-tasmowa-Bienkowska-Za-6-tys-zl-to-pracuje-zlodziej-albo-idiota/
 
Do góry Bottom