>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Media

bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ale kogo obchodzi jakas impreza dla moherow? Przeciez to jest taki Rydzyk zdolny biznesmen kapuche trzepie na naiwniakach i ma miec darmowa reklame?
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Materiał o relacjonowaniu rekolekcji na Stadionie Narodowym w mediach(...)
Nie żebym chciał bronić tefałenów... ???? ale widziałem krótki reportaż na, którymś z kanałów informacyjnych i akurat w moim odczuciu przekaz nie był negatywny. A te &quot;krzyki, spazmy i omdlenia&quot;, o których mowa w tym filmiku to jakaś tragedia? Przynajmniej wiadomo, że ludzie mocno to przeżyli i nie jest to wcale takie rzadkie zjawisko przy okazji spotkań z jakimiś religijnymi autorytetami.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
&quot;Ten Sikora to jakiś troll?&quot;, &quot;Matka się ciebie nie wstydzi?&quot; i &quot;Ile płaci ci PO?&quot;. Odpowiadam na pytania komentatorów
http://natemat.pl/150133,ten-sikora-to-jakis-troll-matka-sie-ciebie-nie-wstydzi-i-ile-placi-ci-po-odpowiadam-na-pytania-komentatorow#comments-150133
Ani śmieszne, ani specjalnie bystre. Totalnie nie trawię gościa, zresztą chyba nie tylko ja, bo powstał nawet szyderczy profil na fejsbuku Czytam artykuły Kamila Sikory dla beki https://www.facebook.com/pages/Czytam-artyku%C5%82y-Kamila-Sikory-dla-beki/893699750694931?fref=ts
szef działu politycznego i od czasu do czasu wydawca strony głównej ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik


Kontynuując trend odpowiedzialności zbiorowej: &quot;Zrzut ekranu powyżej pokazuje jak lewicowe dziennikarstwo manipuluje przekazem&quot;
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Paweł Rybicki, piszący m.in. do &quot;Gazety Polskiej&quot; i serwisu Niezalezna.pl, znany też jako bloger Rybitzky, odpowiadał za media społecznościowe Andrzeja Dudy w jego kampanii prezydenckiej. Jednocześnie w swoich publikacjach krytykował prezydenta Bronisława Komorowskiego. Uważa, że wszystko jest w porządku, a swojej pracy dla sztabu Dudy nie ujawniał, bo nikt go o to nie pytał. (http://www.press.pl)
http://www.press.pl/newsy/internet/pokaz/49556,Rybitzky-godzil-prowadzenie-mediow-spolecznosciowych-dla-Dudy-i-role-felietonisty
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Przecież to wiadomo, że media pierwszego nurtu okłamują ludzi na każdym kroku, żadna nowość. Lepiej już mieć wgląd w niezależne media.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie ma w Polsce niezależnych mediów. U nas rynek mediów, informacji to ciągła walka o pieniądze, których ciągle ubywa. Tygodniki, dzienniki potrzebują kasy od polityków, spółek skarbu państwa, więc włażą władzy aktualnej, albo przyszłej w cztery litery. Tabloidy można czytać jak ktoś lubi, ale to jest żaden głos w debacie o poważnych sprawach.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wam się nie wydaj, że on odpowiedział na pytanie przygotowane wcześniej, o ile w ogóle zadane.
Dlaczego nie odpowiedziała na którekolwiek z powtarzających się pytań np. o Stonogę? Zresztą pytań była masa, Duda poleciał w banał i ominął kontrowersję. #SłabeToByło
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Wam się nie wydaj, że on odpowiedział na pytanie przygotowane wcześniej, o ile w ogóle zadane.

Dlaczego nie odpowiedziała na którekolwiek z powtarzających się pytań np. o Stonogę? Zresztą pytań była masa, Duda poleciał w banał i ominął kontrowersję. #SłabeToByło
Spotkales sie kiedys z taka sytuacja , ze sedzia komentuje sprawe przed zapoznaniem sie z aktami ? Bo ja nie ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spotkales sie kiedys z taka sytuacja , ze sedzia komentuje sprawe przed zapoznaniem sie z aktami ? Bo ja nie ;)
hehe blady to było blade. pytania dostał bardzo dobre od profilu &quot;beata przestań kłamać&quot; ???? czekamy na odpowiedzi.

Żeby nie było : modlę się za A. Dudę żeby mu się udało. Naprawdę chcę żeby był dobrym prezydentem. nie będę pierdolił jak jakieś cfele, że nie jest moim prezydentem - JEST. Dlatego życzę mu jak najlepiej i liczę, że będzie po prostu dobry. jak chciałem żeby WSZYSCY Polacy szanowali Komora, tak chcę żeby wszyscy szanowali Andrzeja.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
hehe blady to było blade. pytania dostał bardzo dobre od profilu &quot;beata przestań kłamać&quot; czekamy na odpowiedzi.
Moglbys podac te pytania , bo wlasnie szukam i nie moge znalezc zadnych.
Co do samego profilu wstawiaja same teksty zmanipulowane przez GW i natemat.pl . I w komentarzach ludzie je prostuja a onie dalej swoje .
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jeszcze tokfm tak z ostatnich źródeł zapomniałeś dodać.. ????

Ten obrazek co wstawiłem w temacie obok też jest zmanipulowany? chodzi mi oczywiście o ten nt. rzecznika pis
 
Do góry Bottom