>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Media

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
http://tomaszlis.natemat.pl/147659,wikisyf-czyli-lapy-precz-od-mojej-rodziny

Lis jak zwykle wielka forma :grin:. &quot;Kali ukraść - dobrze, Kalemu ukraść - źle.&quot;
Piekny komentarz
Oburzony na sprawdzenie życiorysu swojej rodziny napisał facet, który:
a) grzebał w życiorysie ojca Kaczyńskich
b) napisał podszyty antysemityzmem tekst o teściu Andrzeja Dudy
c) zacytował NIEPRAWDZIWE informacje na temat córki Andrzeja Dudy i sprzedał je jako prawdę na tydzień przed drugą turą wyborów

No po prostu rewelacja ????
Zasiałeś wiatr - zbieraj burzę.

Wikisyf? Chyba raczej WikiLis.
Albo inne połączenie tych dwóch wyrazów ale nie będę schodził na poziom nadredaktora, który od lat nie napisał tekstu bez wyzwisk od &quot;swołoczy&quot;, &quot;bydła&quot; itp.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W czwartek w nowy programie Marcina Roli, Szewach Weiss vs. Grzegorz Braun ;).
Kto stoi za Marcinem Rolą? Gość jest stosunkowo początkującym dziennikarzem, a zdołał namówić do udziału w swoim programie Ziemkiewicza, Korwina, Kukiza, Terlikowskiego teraz Weiss, Braun i wielu innych.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kto stoi za Marcinem Rolą? Gość jest stosunkowo początkującym dziennikarzem, a zdołał namówić do udziału w swoim programie Ziemkiewicza, Korwina, Kukiza, Terlikowskiego teraz Weiss, Braun i wielu innych.
To jakiś warszawski, lokalny, działacz - aktywista. Zdążył już nawet napisać kilka tekstów do prawicowych gazet, chociaż nie ma współpracy z „niepokornymi”. Ma/miał zdaje się też program w którejś z warszawskich tv – ja nie jestem z Warszawy to się nie znam.
Poza tym jest przecież NamZależy.pl, którzy też robią wywiady i mają mocną obsadę, więc może nie jest tak trudno. Jeśli się jest aktywnym w stowarzyszeniach lokalnych.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=rUR3dgOlZWo
Ordyński: Nie można się trząść jak galareta z tego powodu, że PiS dojdzie do władzy
Po czym przez ponad minutę trzęsie się jak galareta &quot;bo wie że wyleci&quot; z mediów publicznych jak PiS dojdzie do władzy ????
Nie wiem czy oglądacie czasami jego program na TVP Info, jakoś między 19 a 19:30 (edit, inforozmowa o 19:10), zaprasza najczęściej gości typu: Borowski, Nałęcz, Krzemiński, Borusewicz, Kwaśniewski i się dziwi że jest pierwszy do wywalenia.
Szukając w sieci kogo on tam jeszcze zaprasza natrafiłem na taką informację.
 
Do góry Bottom