>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Media

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najlepsze jest to, że Kuźniarek ciągle broni się tylko tak: ahhh ci hejterzy i całą konstruktywną krytykę spłyca do słowa hejter.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
https://www.youtube.com/watch?v=HaPTAY0tPGw

Redakcja vod: autor filmu pisze, że to był redaktor z TVN…

Gwoli wyjaśnienia tym, którzy nie wiedzą o co chodzi: z niezwykłą inicjatywą wyszło kierownictwo Lechii Gdańsk. W przypadku porażki w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze (godz. 20.30, PGE Arena) klub zwróci pieniądze za bilety kibicom obecnym na trybunach. Akcja odbywa się pod hasłem #MyWierzymy.
&quot;My wierzymy tylko w BKS (...)&quot; to hymn kibiców Lechii, który rozlega się na trybunach PGE Areny (a wcześniej stadionu przy Traugutta) przed każdym meczem biało-zielonych. Akcją #MyWierzymy klub chce okazać zaufanie, jakim darzy piłkarzy, i przyciągnąć na stadion jak najwięcej widzów. Na czym ona polega?

Propozycja klubu jest następująca: jeśli Lechia przegra z Górnikiem, kibice na nim obecni otrzymają zwrot pieniędzy za bilet na ten mecz lub będą go mogli wymienić na darmowe zaproszenie na spotkanie z Legią Warszawa (11 kwietnia). &quot;Ty też pokaż biało-zielonym, że ich wspierasz, i przyjdź w sobotę 21 marca na mecz. Pomóż swoim dopingiem w odniesieniu trzeciego zwycięstwa z rzędu i w walce o czołowe miejsca w pierwszej ósemce T-Mobile Ekstraklasy&quot; - brzmi komunikat skierowany do kibiców Lechii.
http://vod.gazetapolska.pl/9563-nie-ma-glupich-pytan-sprawdz-sam-seba-vs-tvn

Dziennikarze czasem popełniają błędy. Ale przez 3. dni (!) zadawali JKM to samo pytanie inspirowane &quot;newsem&quot; z ‪#‎ASZdziennik‬. Polecam od 2:10... Są trzy możliwości: 1) &quot;Publiczna&quot; ma zlecenie na Janusz Korwin-Mikke. 2) Dla TVP newsy &quot;ASZdziennik&quot;, czyli &quot;Najlepsze zmyślone newsy w kraju&quot; są wiarygodnym źródłem informacji. 3) Realizację dostały osoby niepełnosprawne umysłowo. Poprosimy o wyjaśnienie Prezesa TVP i szefa KRRiTV, który wariant oni obstawiają. PS. Obie te instytucje do likwidacji!
https://www.dailymotion.com/video/x2k3zy7_janusz-korwin-mikke-na-lotnisku-w-toruniu-20-03-2015_webcam?start=213

@wipler
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przyznam się, że po długiej przerwie postanowiłem sprawdzić, czy coś zmieniło się w TVN24 (nie oglądam tej stacji od czasu wywiadu Kajdanowicza z Wiplerem). Włączyłem wczoraj „Szkło Kontaktowe” i akurat trafiłem na moment, gdy Grzegorz Miecugow zacytował Pawła Kukiza: „Często za podróże w ramach kampanii wyborczej płacę z własnej kieszeni”.
Dziennikarz z błyskiem w oku stwierdził: - Aha! Skoro często płaci z własnej, to znaczy, że nie zawsze. Ciekawe, kto płaci w pozostałych przypadkach!
A na to nudziarz Jachimek zaśmiał się głupkowato, jak to on.
No więc chciałem pana Miecugowa zapytać, czy Bronisław Komorowski z własnej kieszeni płaci za swój „bronkobus”, chociaż czasami? Czy o tym TVN24 wspomni, czy tylko będzie się zajmował dyskretnym obrzydzaniem pomniejszych kandydatów? Bo jeśli Kukiz płaci za swoje przejazdy co jakiś czas, a Komorowski nigdy, to chyba należałoby raczej uderzyć w tego drugiego, prawda?
Cóż, niedoczekanie. Weryfikacja zakończona: TVN24 nie zmienił się nic a nic, to nadal stacja szmaciarska. Trzymam się z daleka.
To naprawdę istotne, byście wyczuli i zapamiętali tę delikatną różnicę.
Polityk - kręci na delegacjach, oczywiście z miejsca śmierć zawodowa, dziennikarze nie wybaczają (zwłaszcza ci z TVN24).
Dziennikarz - kręci w delegacjach, w zasadzie to wręcz kradnie i się tym chwali, bo to tylko cwaniactwo, trzeba sobie w życiu radzić.
@Stanowski na FB
 
W 0

wiliibaker

Użytkownik
Kuźniar przeszedł samego siebie tym tekstem. Jako osoba z której wielu bierze przykład (swoją drogą nie wiem dlaczego, mnie kojarzy się tylko z wygórowanym mniemaniem o samym sobie i pretensjonalnym sposobie pracy &quot;dziennikarskiej&quot;) powinien dawać przykład. Osoba o takim statusie społecznym i finansowym nie powinna pozwalać sobie na takie wypowiedzi i zachowanie. Osoba poniżej poziomu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grafik płakał jak rysował na Czerskiej ????

O teraz widzę że mam słabszy tajming niż Macieq ????
Wersja poprawiona.
 
Do góry Bottom