>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Media

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Promocja dewiacji w telewizji publicznej! Czy TVP złamie polskie prawo?

Telewizja publiczna zamierza propagować homozwiązki. W telewizji będzie emitowany nieodpłatnie spot przygotowany przez środowisko dewiantów przedstawiający parę „małżeńską” lesbijek. Jak informuje Onet.pl decyzja o emisji zapadła po wrześniowym posiedzeniu Komisji ds. Kampanii Społecznych TVP, która „wydała zgodę na bezpłatną emisję klipu na antenach TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Kultura oraz TVP Historia. W samej TVP 1 najprawdopodobniej będzie to 10 emisji spotu. A łącznie, na wszystkich antenach, emisje spotu mają trwać co najmniej 9 minut głównie w godzinach 6-18. W praktyce może to być jednak więcej”.
http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/237-promocja-dewiacji-w-telewizji-publicznej-czy-tvp-zlamie-polskie-prawo

Nietuzinkowe słowa cisną się na usta biorąc pod uwagę sytuację z minutą ciszy przy okazji Powstania Warszawskiego
 
T 0

trodder

Użytkownik
Media są jednak wybiórcze, a wszyscy trąbią o tym samym, czasami myślę, że tych wszystkich gazet i telewizji jest zbyt dużo z tego właśnie powodu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik

Nie spodziewałem się rzetelności dziennikarskiej po takich ścierach medialnych jak TVN24 czy Gazeta.pl. Nie zawiodłem się i gdy tylko wszedłem na portal Gazety Wyborczej zobaczyłem wstrętną manipulację.
Na głównej stronie takie oto trio artykułów. Najpierw cytat, który sugeruje, że policja ma rację, bo „policja nie przekroczyła uprawnień”, więc film z monitoringu wcale nic nie zmienia w całej sprawie.
http://pikio.pl/zenujace-manipulacje-tvn24-i-gazeta-pl/
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Stanowski poczuł krew:
Kajdanowicza śmierć zawodowa, a TVN24 na moralnym dnie
Był pijany i dostał za swoje, czyli o komentarzach w internecie
Skoro dzisiaj było trochę o polityce, to napiszę wam, dlaczego powiedziałem sobie, że nigdy nie zagłosuję na PO. To moje wewnętrzne postanowienie, którego nie mam zamiaru złamać nawet za 100 lat. I nie oznacza to, że jestem za PiS, bo nie jestem.
Otóż ja zawsze sobie żyłem jakoś z boku, nie czułem, że polityka to jest coś, co realnie wpływa na moje życie. To znaczy rozumiem, że ktoś musi zbudować drogi, zapewnić kasę na szpitale, emerytury, wprowadzić system podatkowy – to jasne. Natomiast zawsze wychodziłem z założenia, że ktokolwiek to zrobi, to mi to w sumie rybka (bo de facto każdy zrobi to samo i tego samego nie zrobi – vide górnicy, z którymi sytuacja wygląda identycznie, bez względu na to, kto rządzi). No więc żyłem tak sobie z boku, pojawiła się partia i zakrzyknęła: jesteśmy liberałami! Że ogólnie będzie wolny rynek, klimat dla biznesu, wolność obywatelska itd. Dobrze, tego chciałem.
Nigdy żadna zmiana w prawie nie zmieniła mojego życia jakoś znacząco na plus, a przynajmniej nigdy tego nie zauważyłem (mogłem przeoczyć). Przyszło PO – łagodnie mówiąc – praca im się nie paliła w rękach, dni mijały raczej na jakiejś paplaninie do kamer, ale raz zostali przymuszeni do wprowadzenia nowej ustawy. Wprowadzili ustawę antyhazardową.
Było więc tak: liberałowie, wolny rynek, mają mój głos, będę sobie dalej spał snem leminga i robił swoje. Miałem bardzo dobrą, bardzo dobrze płatną pracę – no powiedzmy, że na poziomie czołowego piłkarza polskiej ligi. Aż tu nagle ktoś podsłuchał jakieś łachudry na cmentarzu, a ci – żeby obronić własną dupę – wprowadzili idiotyczne zmiany w prawie, które nie miały nic wspólnego z hasłami, z jakimi szli do wyborów. W efekcie tych zmian oczywiście ja pracę straciłem. No, poradziłem sobie i tak, ale ogólnie wolałbym tamtej pracy nie stracić.
Czyli politycy w moim całym życiu zmienili jedną ustawę, która wpłynęła na moje życie. Jedną. Wpłynęła tak, że miałem pracę i nagle jej nie mam. A wszystko dlatego, bo musieli odwrócić uwagę od swoich cmentarnych korupcyjnych pogaduszek.
Z tego względu – nigdy na PO.
fb.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Łatwa sztuka manipulacji
Żeby bronić paskudnej okładki „Polityki” radio TOK FM zaprezentowało podobną stronę tytułową innego pisma, przekonując mimo widocznej nazwy redakcji, że to przecież... okładka „Do Rzeczy”.
Bulwersującej okładki tygodnika „Polityka” z widocznym na niej zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego stylizowanego na generała Wojciecha Jaruzelskiego, z wielkim podpisem „Prezes Kaczyński wprowadza ” nie da się obronić. Jako niesmaczną, nieprawdziwą, wreszcie krzywdzącą lidera PiS skrytykowali ją niemal wszyscy publicyści od prawa do lewa. Kropkę nad „i” postawił Tomasz Skory z RMF FM pisząć „Widziałem już okładki słabe, głupie, infantylne i prymitywne. Fajnie, że ktoś to połączył”.
Rzeczy niemożliwej czyli obrony wspomnianej okładki zdecydował się podjąć portal Radia TOK FM. Jak? Uciekając się do dość prostej manipulacji. „ nie była pierwsza”- ogłosił. Dziennikarz TOK FM w krótkim tekście stwierdził, że szlak przetarły wcześniej prawicowe tygodniki. I w tym kontekście wymienił m.in. tygodnik „Do Rzeczy” przekonując, że w lutym 2013 roku umieściliśmy na swojej okładce zdjęcie Donalda Tuska stylizowanego na Jaruzelskiego.
Rzeczywiście, jeden z tygodników taką stronę tytułową przed rokiem zamieścił. Tyle, że nie było to „Do Rzeczy”, ale „Uważam Rze” przejęte przez Jana Pińskiego.
W listopadzie 2012 roku w ramach solidarności z Pawłem Lisickim redaktorem naczelnym i twórcą „Uważam Rze” wyrzuconym wówczas z pracy przez Grzegorza Hajdarowicza, z „Urze” zrezygnowała olbrzymia większość publicystów tego tytułu. Nominat Hajdarowicza - Jan Piński wówczas próbował dość hardcorowymi okładkami bezskutecznie walczyć z odpływem czytelników i drastycznym spadkiem sprzedaży. Drukował wtedy okładki z Tuskiem stylizowanym na bezdomnego czy twórcę stanu wojennego.
Czy autor TOK FM mógł pomylić oba tytuły? Tak. O ile oczywiście ma problemy z czytaniem bądź rozumieniem tekstu czytanego. Oto bowiem na okładce, którą portal zamieścił jako ilustrację tekstu widnieje wielki tytuł periodyku - „Uważam Rze”. Żeby było jeszcze śmieszniej, wspomnianą okładkę „Uważam Rze” na portalu TOK FM podpisano „okładka Do Rzeczy”.
Nasze pytania kierowane na Twitterze do autorów portalu radia TOK FM pozostały bez odpowiedzi. Za to po wielu w godzinach w tekście dokonano poprawki pisząc, że w rzeczywistości chodzi.. no właśnie o okładkę „Uważam Rze”. Podpis pod ilustracją zostawiono jednak bez zmian. Zawsze przecież jest szansa, że cytując klasyka „ciemny lud to kupi”.
http://m.tokfm.pl/Tokfm/51,110223,17107942.html?i=2
http://wybranowski.dorzeczy.pl/id,5066/Latwa-sztuka-manipulacji.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tygodnik Lisa dyskryminuje chrześcijan! Wstrząsający raport o prześladowcach Kościoła w Polsce!
Tygodnik, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis, wymieniany jest razem z innymi pismami, które dyskryminują katolików w Polsce - „Nie” Jerzego Ubrana oraz „Faktami i Mitami”, których wydawca dostał się do Sejmu z ramienia ugrupowania Janusza Palikota.
http://wpolityce.pl/kosciol/225592-tygodnik-lisa-dyskryminuje-chrzescijan-wstrzasajacy-raport-o-przesladowcach-kosciola-w-polsce
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dziennikarze na imprezie Nowaka. &quot;Nie obchodzi mnie, jak to komentują&quot;
&quot;Nie obchodzi mnie, jak dziennikarze to komentują. Ja sprawy nie komentuję&quot; - powiedziała &quot;Presserwisowi&quot; Janina Paradowska. Czołowa publicystka &quot;Polityki&quot; pojawiła się na imprezie urodzinowej Sławomira Nowaka. Razem z Pawłem Siennickim byli jedynymi dziennikarzami na urodzinach polityka.
http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/478878,paradowska-siennicki-impreza-nowaka-belvedere.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
&quot;Tak czy nie&quot; stał się jednym z hitów Polsat News. Na programie znanym z ostrych, choć niekoniecznie merytorycznych sporów, popularność zbudowała też Agnieszka Gozdyra. Dziennikarka przez jednych nazywana &quot;aspirantką do roli nowej Moniki Olejnik&quot;, przez innych uważana za ostoję bezstronnego dziennikarstwa. W internecie staje się zjawiskiem na miarę Janusza Korwin-Mikkego czy Przemysława Wiplera.
http://natemat.pl/109089,monika-olejnika-wanna-be-czy-jedyna-obiektywna-dziennikarka-agnieszka-gozdyra-i-jej-tak-czy-nie-hitem-internetu
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
1 stycznia o 10:30 znam już chyba najgorszy artykuł roku
Nie trzeba zaglądać do kalendarza. Zaczęły się ataki na Owsiaka, znaczy - idzie styczeń, zaraz zagra WOŚP. Potem majówka - święto lemingów, lato – przeklęty Woodstock, jesień - żale na maratony. Jakie to proste. Prawicowy rok od hejtu do hejtu się toczy.
http://natemat.pl/128801,rytualne-obrzydzanie-wosp-hejt-na-grillowanie-ten-straszny-woodstock-kalendarz-prawaka-2015
autor: Michał Gąsior
 
M 176

michal93

Użytkownik
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Dominika Wielowieyska, dziennikarka &quot;Gazety Wyborczej&quot;, która niedawno dostała program w telewizji publicznej, być może już nie pamięta swoich słów, dlatego tak łatwo się odsłoniła. - Są sytuacje w których państwo powinno być nieugięte - broniła dziś ministra Bartosza Arłukowicza z PO. Tymczasem gdy resortem zdrowia kierował śp. Zbigniew Religa... przestrzegała, że jeśli lekarze nie dostaną więcej pieniędzy, &quot;nie będzie miał kto leczyć&quot; Polaków.

Jak mówią niektórzy: media i politycy mogą zapomnieć, ale internet nie zapomina nigdy. Jeden z użytkowników na Twitterze, podpisujący się nickiem @itiNieWracaj postanowił zestawić ze sobą opinie wygłaszane na temat relacji lekarze-państwo przez Wielowieyską z maja 2007 r. i te z dzisiaj:

Styczeń 2015 r. Ministrem zdrowia jest Bartosz Arłukowicz z PO

Rząd nie powinien ustępować lekarzom ani nawet próbować negocjacji. (...) Są sytuacje, w których państwo powinno być nieugięte - stwierdziła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska. Jej zdaniem taką sytuacją jest spór z lekarzami z Porozumienia Zielonogórskiego. Wielowieyska podkreślała, że rząd nie powinien ustępować lekarzom ani nawet próbować z nimi negocjować. (cytat za tokfm.pl)

Maj 2007 r. Ministrem zdrowia w rządzie PiS jest Zbigniew Religa

Zdaniem Wielowieyskiej, lekarze powinni ubiegać się o podwyżki, a ekipa Prawa i Sprawiedliwości powinna przeprowadzić niezbędną reformę zdrowia. Wielowieyska powiedziała w &quot;Salonie prasowym Trójki&quot;, że największym problemem Polaków będą kolejne masowe wyjazdy lekarzy za granicę. Jeśli władza nie zapewni lekarzom godziwych warunków, nie będzie nas kto miał leczyć - podkreśliła dziennikarka. (cytat za wiadomosci.wp.pl)
http://niezalezna.pl/62943-hipokryzja-dziennikarki-tvp-i-wyborczej-w-2007-r-zadala-dla-lekarzy-wiecej-pieniedzy-od-panstw
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Z głoszonej w październiku analizy posłów Prawa i Sprawiedliwości, przedstawionej przez posła Adama Kwiatkowskiego, wynika, że rząd i podległe mu instytucje w latach 2008-2013 wydały prawie 7 milionów złotych na ogłoszenia i reklamy w „Gazecie Wyborczej” i prawie 21 milionów złotych na ogłoszenia i reklamy w Telewizji TVN.
W święto Trzech Króli należałoby to przeliczyć na złoto. Wychodzi, że władza dostarczyła „Gazecie Wyborczej” około 50 kilogramów złota a do telewizji TVN - 150 kilogramów złota.
W zamian za złoto, rzeczone media systematycznie dostarczają władzy kadzidło…
http://wpolityce.pl/polityka/228511-media-iii-rp-kadzidlo-w-zamian-za-zloto
 
Do góry Bottom