>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Media

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jest i odpowiedź:

Wygląda na to, że jestem kompletnie niepotrzebny. A przynajmniej niepotrzebny jest kierowany przeze mnie ośrodek zajmujący się naruszeniami wolności słowa w Polsce. Po ostatnim raporcie organizacji „Reporterzy bez granic” nie pozostaje nic innego jak przyznać się, że wszystko zmyśliliśmy - ja, a także inne osoby zajmujące się tą dziedziną.
http://wpolityce.pl/dzienniki/swietlik-w-sieci/46207-reporterzy-bez-oczu-wspaniali-reporterzy-ustalili-ze-polska-jest-prawie-ze-rajem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
O metodzie dziennikarskiej tygodnika „Newsweek”, czyli rozmowa, której nie było

„Newsweek” wyznacza nowe standardy w debacie publicznej. W ostatnim numerze, w tekście o pedofilii w Kościele cytuje rozmowę ze mną, które nie odbył. I powołuje się na słowa, których w rozmowie na temat pedofilii w Kościele nie wypowiedziałem. A nie powiedziałem, bo takiej rozmowy ze mną tygodnik nie przeprowadzał.

- Ludzie mają klapki na oczach – miałem mówić bez ogródek. - Znam wiele osób wierzących, przecież obracam się w tym środowisku, ale wiele z nich nie wierzy w Boga, tylko w księdza – miałem uzupełnić w rozmowie o pedofilii w Kościele. Problem polega tylko na tym, że na temat pedofilii w Kościele czy książki Ekke Overbeeka „Newsweek” ze mną nie rozmawiał. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie zadał pytania, nie próbował nawet nawiązać kontaktu. Ale za to zacytował rozmowę, które nie było.



A szkoda, bo – choć uważam, a jestem już po jej lekturze – książkę Overbeeka za słabą, to nie lekceważyłbym kwestii, które ona porusza. I jestem też zdania, że czasem (ale dalece nie tak często, jak twierdzi Everbeek) mamy klapki na oczach, że bardziej troszczymy się, jako wspólnota o kapłana, niż o jego ofiary, a okazując mu miłosierdzie w istocie okazujemy niesprawiedliwość (odbieraną jako pogarda) ofiarom pedofilów czy molestujących młodych ludzi. Na to zgody być nie może. I powiedziałbym o tym także „Newsweekowi”, gdyby ten raczył się ze mną skontaktować, a nie cytować jakieś wymyślone czy udzielone przy zupełnie innej okazji i w innym kontekście, wypowiedzi.



Tomasz P. Terlikowski
http://www.fronda.pl/a/o-metodzie-dziennikarskiej-tygodnika-newsweek-czyli-rozmowa-ktorej-nie-bylo,25939.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dzisiejszy dzień w TVP: Na dzień dobry w Kawie czy herbacie gość specjalny poranka Anna Grodzka, na dobranoc u Tomasza Lisa... Anna Grodzka
 
A 47

all_in

Użytkownik
Swoją drogą warto sprawdzić kim był/była może było nie wiem nie znam się na tym w przeszłości obecna gwiazda mediów:
Anna Grodzka dawniej Krzysztof Bęgowski
Swoją drogą ciekawe jest to całe zamieszanie, które zdominowało wszystkie media, gazety kiedy to chcą wprowadzić u nas ustawę pozwalającą sprowadzić służby mundurowe do naszego kraju i nadanie im takich samych przywilejów jak &quot;naszym&quot; służbom
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Do &quot;Rzeczpospolitej&quot; wracają dziennikarze, którzy zerwali współpracę z Presspublicą po tym, jak Paweł Lisicki został przez zarząd spółki zwolniony ze stanowiska redaktora naczelnego &quot;Uważam Rze&quot;. Na łamy &quot;Rz&quot; powrócili Ziemkiewicz, Mazurek, Semka i Warzecha. &quot;Nie rozumiem sensacji&quot; - odpowiada na Twitterze internautom zarzucającym mu brak konsekwencji Łukasz Warzecha.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13342776,Autorzy_niepokorni_wracaja_do_Hajdarowicza.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
Wyjdźmy jednak od konkretu. „Gazeta Wyborcza” zlepiła z niczego „newsa” pt. „Niepokorni wracają do Hajdarowicza”. Sama sformułowała go przebiegle, z wykorzystaniem wieloznaczności sformułowania „wracają”, ale natychmiast uruchomiony głuchy telefon − portal Lisa podkręcił jej „sensację” do wersji „wracają do redakcji »Rzeczpospolitej«”. Założony przekaz oczywisty: „niepokorni to zdrajcy i oszuści”, cel też oczywisty – uderzenie w kampanię reklamową wchodzącego na rynek tygodnika „Do Rzeczy”, w jej podstawowy przekaz „nie daliśmy sobie zamknąć ust, wracamy”.
http://dorzeczy.pl/subotnik-nowe-ramie-wladzy/
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Po osiągnięciu w Brukseli celu oczywistego, a byłby on takim dla każdej ekipy rządzącej, premier musi się zdecydować, czy wybierze teraz politykę celu, czy politykę trwania – zastanawia się w swoim „wstępniaku” nasz redaktor naczelny Tomasz Lis.
????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
pan terlikowski, filozof, w ostatnim &quot;Do Rzeczy&quot; pomylił prawo Murphy&#39;ego z prawem Godwina, beka, co.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Autorzy. Tu początkowo swój głos oddałem na &quot;W Sieci&quot;(wiem, to głupio brzmi - na &quot;W Sieci&quot; - ale nie ja im ten tytuł wymyślałem).
Bo &quot;Do rzeczy&quot; nie pisze kto jest w &quot;Do rzeczy&quot; kim (wiem, że &quot;w &quot;Do rzeczy&quot;&quot; brzmi idiotycznie, ale i tego tytułu nie wymyśliłem)
Tomasz Lis, współwłaściciel natemat.pl ????
http://tomaszlis.natemat.pl/50751,niepokornych-walentynkowo-sciskam
 
Do góry Bottom