>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Ukraine - Slovakia
Typ: x
Kurs: 3,30
Buk: UNIBET

Jutro o 18:00 na Cyprze zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Ukrainą a Słowacją. Obie drużyny zapewne będą bardzo zmotywowane, żeby wygrać. Myślę jednak, że jutro padnie remis. W historii spotkań między tymi drużynami dwukrotnie padł remis, zakończony wynikiem 1:1. Ostatnie 6 meczy obu drużyn:

19/11-08 International Friendly Games Ukraine vs. Norway 1:0
11/10-08 World Cup Qualification, UEFA Group 6 Ukraine vs. Croatia 0:0
10/09-08 World Cup Qualification, UEFA Group 6 Kazakhstan vs. Ukraina 1:3
06/09-08 World Cup Qualification, UEFA Group 6 Ukraine vs. Belarus 1:0
20/08-08 International Friendly Games Ukraine vs. Poland 1:0
01/06-08 International Friendly Games Sweden vs. Ukraine 0:1

19/11-08 International Friendly Games Slovakia vs. Liechtenstein 4:0
15/10-08 World Cup Qualification, UEFA Group 3 Slovakia vs. Poland 2:1
11/10-08 World Cup Qualification, UEFA Group 3 San Marino vs. Slovakia 1:3
10/09-08 World Cup Qualification, UEFA Group 3 Slovenia vs. Slovakia 2:1
06/09-08World Cup Qualification, UEFAGroup 3 Slovakia vs.Northern Ireland2:1
20/08-08 International Friendly Games Slovakia vs. Greece 0:2

Jak widzimy obie drużyny miały mniej więcej równe sobie drużyny. Remis Ukrainy z Chorwacja oraz wygrana Słowacji z Polską. Myślę, że to jedyne niespodzianki po obu stronach. Myślę jednak, że jutro nie będzie żadnej niespodzianki i padnie remis.

Polecam :spokodfhgfh:
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Włochy
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: expekt
Analiza:

Reprezentacja Brazylii po raz kolejny rozegra swoje międzypaństwowe spotkanie na stadionie Arsenalu, Emirates Stadium. Tym razem rywalem &#39;Canarinhos&#39; będą aktualni mistrzowie świata, drużyna Włoch. Dla mnie bezwzględnym faworytem jest Brazylia. Dlaczego? Przede wszystkim są lepsi ???? Może nieobiektywne jest odnoszenie się do niedawno wygranego spotkania z Portugalią 6:2 gdyż Brazylia na swoim boisku wręcz czaruję jednak ja zauważam pewną relację. Przecież Emirates Stadium to bardzo szczęśliwe miejsce dla Brazylii. To tutaj wygryali 3:0 z Argentyną czy 1:0 ze Szwecją. Oczywiście przeciwnik jest z najwyższej półki ale nie w optymalnej formie. Brazylijczycy pokażą świeżośc w grze i pewnie pokonają europejską potęgę.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Angola - Mali
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj krótko bo czas mnie goni. Grają drużyny na mniej-więcej równym poziomie, ponadto Angola lubi remisować, co jest dość rzadkie w Afryce. W ostatnim meczu tej reprezentacji zremisowali bezbramkowo z Wenezuelą. Mali natomiast zremisowało z Algierią. Pamiętamy występy Angoli na Mistrzostwach Świata w Niemczech, gdzie grała dość defensywnie. Myślę, że to im już zostało, i dzisiaj także będzie remis.
 
R 0

rockefellaz

Użytkownik
Polska - Walia
typ : Polska, kurs : 2,0
wynik : Polska ✅

Już jutro odbędzie się spotkanie sprawdzające forme naszych reprezentantów. Niestety zabraknie świeżo po kontuzji Kuby natomiast Walia zagra bez swojej gwiazdy, Craiga Bellamy&#39;ego, napastnik reprezentacji Walii i Manchesteru City, jest kolejnym piłkarzem na liście kontuzjowanych zawodników drużyny Johna Toshacka. Kurs zachęcający, a szanse na powodzenie spore :spokodfhgfh:


Francja - Argentyna
typ : Argentyna , kurs : 2,85
wynik : Argentyna ✅

Spotkanie Francja - Argentyna odbędzie się 11 lutego na Stade Velodrome w Marsylli.Raymond Domenech musiał dokonać dodatkowych powołań na towarzyski mecz reprezentacji Francji z Argentyną. Z powodu kontuzji na zgrupowanie Francuzów nie przyjadą Gael Clichy z Arsenalu i Julien Escude z FC Sevilla. Po drugiej stronie zagra zaś Messi w wyśmienitej formie, który jak mam nadzieję, doprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa.

Pierwszy post jak najbardziej udany, ja niestety postawiłem jeszcze na 2 mecze i umoczyłem.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ Polska - Walia [1-0]
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.90 :gool:
Bukmacher: Bet-at-home

Już jutro na terenie neutralnym dojdzie do spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski i Walii. Faworytem są Polacy i to oni raczej powinni wygrać ten mecz. Do tej pory obie reprezentacje spotkały się 6-krotnie: 5 zwycięstw Polaków i 1 remis. Wszystkie mecze były w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Tak więc teraz dojdzie do pierwszego spotkania towarzyskiego pomiędzy Polską a Walią. Walijczycy przystąpią do meczu mocno osłabieni, ze składu wypadli m.in. Koumas, Earnshaw i Davies. Niepewny występu jest również największa obecnie gwiazda Walii - Craig Bellamy. W Polskim składzie warta odnotowania jest kontuzja Kuby Błaszczykowskiego. Mecz ten z pewnością będzie ważniejszy dla Leo Beenhakkera, gdyż będzie on przetarciem przed marcowym meczem kwalifikacji do Mistrzostw Świata z Irlandią Północną. Walijczycy nie są żadną piłkarską potęgą, dodatkowo mają ogromne problemy z kontuzjami. Wg mnie jutro wygrają Polacy, którzy z pewnością nie będą chcieli odpuścić tego meczu. Walia w takim składzie jest absolutnie do ogrania i inny wynik niż zwycięstwo Polaków będzie sporą niespodzianką.
Kadry przedmeczowe:
▶ Walia:
Bramkarze: Wayne Hennessey (Wolves), Boaz Myhill (Hull City), Owain Fon Williams (Stockport)
Obrońcy: Gareth Bale (Tottenham Hotspur), James Collins (West Ham United), Neal Eardley (Oldham Athletic), Chris Gunter (Tottenham Hotspur), Lewin Nyatanga (Derby County), Rhys Williams (Middlesbrough), Sam Ricketts (Hull City), Ashley Williams (Swansea City)
Pomocnicy: Jack Collison (West Ham United), Andrew Crofts (Peterborough United), David Edwards (Wolves), Carl Fletcher (Crystal Palace), Owain Tudur Jones (Swansea City), Joe Ledley (Cardiff City), Aaron Ramsey (Arsenal), David Vaughan (Blackpool)
Napastnicy: Craig Bellamy (?) (Manchester City), David Cotterill (Sheffield United), Ched Evans (Manchester City), Sam Vokes (Wolves)
Na czerwono zaznaczeni zawodnicy, którzy nie zagrają z Polską. Występ Bellamy&#39;iego niepewny.
▶ Polska:
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Adam Kokoszka (Empoli), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Dariusz Dudka (Auxerre), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Jakub Wawrzyniak (Panathinaikos Ateny)
Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Łukasz Trałka (Lechia Gdańsk), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin)
Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (Bolton), Robert Lewandowski (Lech Poznań)

Leo Beenhakker, selekcjoner biało-czerwonych.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Włochy
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 1.61
Bukmacher: betsson
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20.45 na Fly Emirates Stadium dojdzie do jednego z najciekawszych meczy towarzyskich. Kibice beda mohli zobaczyc w akcji reprezentacje Brazylii i Wloch. Dla Canarinhos to juz czwart mecz jaki rozegraja na stadionie w Londynie. Na obiekt Arsenalu zawita wiele swiatowych indywidualnosci. Oabj trenerzy traktuja ten mecz bardzo powaznie powolujac na niego najlepszych swoich pilkarzy. Pewne jest, ze w tym meczu w reprezentacji Kanarkow nie zagra Luis Fabiano i Ricardo Kaka, &quot;bohater&quot; meczu z Reggina, ktory strzalem z rzutu karnego uratowal remis druzynie Milanu. W tym meczu dozanl jednak kontuzji, ktora wykluczyla go z dzisiejszego prestizowego pojedynku. Trener Wlochow nie bedzie mogl skorzystac z Alessandro Del Piero, Antonio Cassano i Giorgio Chielliniego. Wg mnie faworytem tego spotkania sa pilkarze z Ameryki Poludniowej i to oni wyjdaz zwyciesko z tego pojedynku. Z pewnoscia jednak szykuja sie wielkie emocje okraszone popisami tuzow swiatowego futbolu.

Przypuszczalne składy:

Brazylia: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Juan, Adriano, Gilberto Silva, Felipe Melo, Elano, Ronaldinho, Robinho, Pato

Włochy: Buffon - Zambrotta, Cannavaro, Legrottaglie, Grosso, De Rossi, Pirlo, Perrotta, Di Natale, Toni, Camoranesi
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Spotkanie: Anglia U21 - Ekwador
Typ: 2
Kurs: 3.25
Buk: wzbmilenium
Analiza:
Reprezentacja Anglii U21 spotka się dzisiaj o 21.00 z reprezentacją Ekwadoru. Drużyna Anglii złożona z młodych piłkarzy głównie championship a także kilku z premier league może mieć problemy ze zgraniem, a doszły mnie także słuchy że może zabraknąć do tego kilku podstawowych reprezentantów tej kategori wiekowej . Ekwador wystąpi dziś w składzie seniorskim więc posiadają już przewage wiekową do tego nic mi nie wiadomo o jakiś ważniejszych osłabieniach. Podsumowując uważam że wygra Ekwador.
2:3
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie: Maroko - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-at-home

Jutro nasz grupowy rywal w el. MŚ 2010 rozegra mecz towarzyski z Maroko. Mowa oczywiście o reprezentacji Czech. Czesi w rankingu są na 11 miejscu, natomiast Maroko awansowało na 41. Te 30. miejsc jakie ich dzieli, to po prostu różnica klasy. Owszem, Marokańczycy mają dobrego trenera i kilku ciekawych zawodników, jednak wątpię aby nasi południowi sąsiedzi nie potrafili z nimi wygrać.

Kadra Czech na mecz z Maroko:


Bramkarze: Petr Cech (Chelsea Londyn), Jaroslav Drobny (Hertha Berlin)

Obrońcy: Zdenek Grygera (Juventus Turyn), Michal Kadlec (Bayer Leverkusen), Radoslav Kovas (West Ham United), Tomas Marek (Banik Ostrawa), Zdenek Pospech (FC Kopenhaga), David Rozehnal (Lazio Rzym), Tomas Ujfalusi (Atletico Madriyt)

Pomocnicy: Lubos Husek (Sparta Praga), David Jarolim (Hamburger SV), Marek Matejovsky (Reading), Jan Polak (Anderlecht Bruksela), Jaroslav Plasil (Osasuna Pampeluna), Libor Sionko (FC Kopenhaga)
Napastnicy: Milan Baros (Galatasaray Stambuł), Martin Fenin (Eintracht Frankfurt), Tomas Necid (CSKA Moskwa)

Jak widać w 18. osobowej kadrze są &quot;grube&quot; ryby + kilka nowych twarzy. Szykuje nam się jutro ciekawe spotkanie. Myślę, że Czesi są w stanie wygrać i to uczynią.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Moja uwage zwrucily 4 mecze

Macedonia- Mołdawia typ 1 Macedończycy zawsze sa groźni na własnym terenie a Mołdawia to druzyna dla mnie bez pojecia i Macedonia nawet jesli to jest mecz towarzyski mósi takie mecze wygrywac by zbierac punkciki do rankingu

Nigeria-Jamajka typ 1 Spotkanie na neutralnym sezonie w Londynie i chyba troche czarno na trybunach bedzie ???? Mysle ze Nigeria bez problemu poradzi sobie z ekipa z Ameryki Srodkowej gdyz nie jest to jakas szczegolna potega

Ilandia - Gruzja typ 1 Tutaj spotkanie eliminacyjne Irlandia 3 mecze i 7 pkt drugie miejsce Włosi 4 mecze 10 pkt pierwsze miejsce wiecej mobilizacji dla Irlandczykow byc nie mosi a Gruzini raczej na Wyspach duzo nie nawojuja

Walia - Polska typ 2 najbardziej z tych meczy obawiam sie tego ale postawie na rodakow gdyz pewnie beda chcieli poprawic sobie morale przed marcowymi meczami eliminacyjnymi w dodatku w Walii ze znanych mi graczy zagra jedynie Ramzey bo Bellamy do konca nie wiadomo.
 
makaveli23 521,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Widze w Walii dwoch ofensywnych graczy z swietnego Wolves Vokes i Evans, beda sie ze soba rozumiec, jeszcze jakbym wiedzial ze gra Bellamy to tutaj Walia byla by swietnym typem. Jednak trzeba zagrac bezpieczniej 1x. Polska ma zakwasy, widac to bylo w meczu z Lietwa. Wiem ze dochodza jeszcze gracze z zagranicznych lig, ale na mnie jakiegos wrazenia wielkiego nie robia. Powiem tylko ze w obronie powinnismy byc pewni, a w ataku sam nie wiem. Walijczycy maja nad nami przewage kondycyjna. Moj typ 1X. Do tego mam dwa overy Austrii ze Szwecja ( kurs 2.00) i Niemcow z Norwegia (kurs 1.72). Po dluzszych przemysleniach odpadl over Portugolii z Finami. Oni jako jedyni moga zagrac dobrze w obronie i sfrustrowac zawsze niepewna Portugalie. Niemcy? Ze skandynawami zawsze sporo strzelali, a Austria i Szwecja to bedzie ofensywny pojedynek z obudwu stron. Obie druzyny w eksperymaentalnych skladach w Austrii m.in pojawi sie ekstra bramkostrzelny napastnik Salzburga Janko, powinno byc troche bledow w obronie i ofensywa obydwu zespolow dopelni formalnosci.
(AKO: 5.84)
Austria - Szwecja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Walia - Polska
Typ: 1X
Kurs: 1.70
Niemcy - Norwegia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Walia - Polska
Typ: 2
Kurs: 2.05
BUK: Expekt

Dopiero w poniedziałek po południu trener Leo Beenhakker miał do dyspozycji wszystkich kadrowiczów powołanych na towarzyski mecz z Walią, który odbędzie się w środę o 18.15. To ostatni sprawdzian Polaków przed meczem eliminacyjnym z Irlandią Północną.
Niedziela była dniem przylotów i odlotów. Do portugalskiego Faro przybyli piłkarze z klubów zagranicznych, których selekcjoner powołał na mecz z Walią. Z kolei w odwrotnym kierunku udawali się zawodnicy z klubów polskich, którzy mieli za sobą zgrupowanie i mecz z Litwą (1:1).
W niedzielę dotarło do Portugalii 9 z 13 kadrowiczów. Dzień później dojechali Mariusz Lewandowski, Łukasz Fabiański, Jacek Krzynówek i Jakub Wawrzyniak. Szczególnie ci dwaj ostatni byli bardzo zadowoleni, bo zadebiutowali w nowych klubach - Hannover 96 i Panathinaikosie Ateny. Obaj zagrali po 90 minut, ale tylko Wawrzyniak mógł być był zadowolony z wyniku, bo &quot;Wszechateńscy&#39;&#39; pokonali PAOK Saloniki 3:0. Z kolei ekipa Krzynówka poległa w Cottbus z Energie 1:3. Jednak popularny &quot;Krzynek&#39;&#39; i tak był szczęśliwy z jednego powodu, że w końcu gra, po wielu miesiącach przesiadywania na ławce VfL Wolfsburg.
promocja
Dwa treningi
Wczoraj nasi reprezentanci mieli dwa treningi. Na porannym nie było jeszcze Krzynówka i Wawrzyniaka. Zajęcia rozpoczęły się od tradycyjnej gry w &quot;dziada&#39;&#39;. Potem były ćwiczenia gry w ataku pozycyjnym. - Mamy 48 godzin do ważnego meczu - przypominał Beenhakker. - Szybciej! Celniej! Mamy zadanie do wykonania - krzyczał Holender. Następnie trener podzielił zespół na dwie grupy. Jedna ćwiczyła strzały, a druga grę w defensywie, szczególnie odbiór piłki. Po półtorej godzinie nasi piłkarze udali się do hotelu.
8 raz ze &quot;Smokami&#39;&#39;
Historia naszych potyczek z Walijczykami sięga 1973 roku. Wtedy z popularnymi &quot;Smokami&#39;&#39; zmierzyliśmy się dwukrotnie w eliminacjach do mistrzostw świata w RFN. Pierwszy mecz przegrali 0:2, ale w rewanżu byliśmy lepsi o jednego gola. Potem zmierzyliśmy się z Walią towarzysko w Radomiu w 1991 roku. Padł bezbramkowy remis. Na kolejne mecze czekaliśmy do eliminacji MŚ Japonia - Korea Płd. W Warszawie było bez bramek, ale w Cardiff na Millennium Stadium wygraliśmy 2:1, co bardzo przybliżyło nas do mundialu. W kolejnych kwalifikacjach do światowego czempionatu w Niemczech w 2006 roku pokonaliśmy Walijczyków 3:2 i 1:0. W sumie cztery razy wygraliśmy, były dwa remisy i jedna porażka, bramki - 9:5 dla nas.
Zmiany w kadrze
Trenerowi naszych środowych rywali Johnowi Toshackowi wypadają kolejni piłkarze ze składu. Po Craigu Morganie i Craigu Martinie Daviesie okazało się, że w meczu z Polską nie zagrają także Simon Davie, Robie Earnshaw, Jason Koumas i James Michael Collins. W ich miejsce Toshack powołał tylko obrońcę Rhysa Williamsa z Burnley FC.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Rumunia - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 2,48 (fortuna)
Rumunia dziś bez Mutu i kapitana Chivu co jest znacznym osłabieniem. Ponadto trener Rumunów ma wystawić tylko Marice jako napastnika. Linia obrony i bramkarz Rumunów mogą być trudna zaporą ale myślę że Chorwaci którzy zagrają prawie najmocniejszym składem mają dużą szansę na odniesienie zwycięstwa. Bardzo prawdopodobnie że w tym spotkaniu zagra Eduardo który powraca do gry po ciężkiej kontuzji.
Rumunia:
G : Lobont (Dinamo), Pantilimon (Poli Timisoara)
D : Contra (Getafe), Goian (Steaua), Nesu (Utrecht), Ogararu (Steaua), Rat (Shaktior Donetk), Tamas (Dinamo)
M : Bourceanu (Arges), Cocis (Lokomotiv Moscova), Codrea (Siena), Fl. Petre (Terek Groznii), Ov. Petre (Steaua), Radoi (Al Hilal), Tames (Arges), Tanase (Arges)
F : Gh. Bucur (Poli Timisoara), Costea (Craiova), Marica (Stuttgart), Varga (Sportu Studentesc Bucuresti, league 2)
Prawdobodobny skład Chorwacji:
Pletikosa-Ćorluka, Šimunić, Kovač, Pranjić-Srna, Vukojević, Modrić, Kranjčar??-Olić, Petrić
Jak dla mnie wszystko przemawia dziś za Chorwacją a i kurs warty ryzyka ;)
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Spotkanie : Turcja - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ : over 2,5 bramki
Kurs : 2,02
Buk : Betsson
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 19.30 zmierzą się ze sobą w meczu towarzyskim dwie reprezentancje : Turcji i WKS-u. Według mnie w meczu tym zobaczymy dużo bramek , ponieważ jak wiemy obydwie drużyny bardzo dobrze czują się w ataku , grają bardzo ofensywną i zarówno ładną dla oka piłkę. Zarówno Turcja jak i Wybrzeże Kości Słoniowej mają kim &quot;postraszyć&quot; , mają olbrzymi potencjał w ataku , natomiast w obydwu zespołach sytuacja wygląda już gorzej jeśli chodzi o obrone. Podsumowując myślę , że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy dużo goli , ponieważ obydwa zespoły lepiej czują sięa ataku niż w obronie , a także dlatego , że jest to mecz towarzyski i obydwa zespoły przystąpią do niego bardzo ofensywnie nastawione i na pewno w obu reprezentacjach pojawi się kilku młodych , głodnych gry zawodnikow , którzy w meczu towarzyskim będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony .
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Leo odpuść sobie i daj szansę komuś innemu. Bo gdy w reprezentacji grają tacy piłkarze jak ostatnio grają to się normalnie człowiekowi słabo robi.
Proponowałbym taki skład REPREZENTACJI POLSKI:
Bramkarz: Arkadiusz Malarz
Obrońcy: Piotr Brożek, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Bronowicki, Tomasz Jodłowiec
Pomocnicy: Ireneusz Jeleń, Jakub Błaszczykowski, Rafał Murawski, Sławomir Peszko, Łukasz Garguła
Napastnicy: Artur Wichniarek
Taktyka: 4-5-1
Rezerwa:
Bramkarze: Artur Boruc, Łukasz Załuska
Obrona: Grzegorz Wojtkowiak, Adam Kokoszka, Seweryn Garncarczyk
Pomocnicy: Rafał Grzelak, Sebastian Mila, Jarosław Lato, Radosław Majewski, Maciej Iwański, Roger, Maciej Rybus, Jakub Wilk, Patryk Rachwał
Napastnicy: Łukasz Sosin, Adrian Sikora, Dawid Nowak, Paweł Brożek
Matko mamy tylu fajnie grający piłkarzy a ten Holender dziwaczny bierze do składu np. Pawłowskiego czy Komorowskiego. Odejdz pan wstydu oszczędz Pzdr
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
ehh nasze orły wygrały ale grajac takim składem powinni spokojnie wygrac 2-0 no nie wiem jak to bedzie dalej ale cienko to widze.....
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd! Żeby 9 (Brożek się starał) Polaków stało i patrzyło jak Brazylijczyk ratuje nam honor!

Roger to jedyna postać której w tym meczu zależało na dobrym wyniku! No i Brożek się starał ale co on jeden mógł zrobić jak podań nie było.

Łobodziński to porażka człowiecza! Widzieliście jego dośrodkowania? A jak piłkę prowadzi? W okręgówce są lepsi skrzydłowi.

Smolarek to wogóle nie wiem czemu gra w piłkę. Oprócz fauli niczym się nie wyróżnił.

Obrona to od czasu do czasu ruszające się słupki. O ile Wasyl w miare ujdzie o tyle reszta to nie wiem co robiła. Bajeczne było jak ich Walijczycy robili w 1połowie (w drugiej mniej ale też). A już rozwaliło mnie jak Dudka dał się oszukać na skrzydle.

Strzały. Po co strzelać z 40metrów z wolnego (i nie tylko) skoro się nie umie strzelać (nawet z bliska)? Tego pojąć nie mogę. Mogliby wziąć przykład z Lecha który jako jedyny zespół potrafi bić wolne. Dośrodkowanie lecące w bramkę zawsze sieje zagrożenie a gra na dojście z boku to przy naszych wirtuozach jest po prostu bez sensu.

Taktyka. Od początku gra jednym napastnikiem nie przynosiła wielkiego rezultatu ale dziadek Benhaker chyba jest zbyt dumny by posłuchać ludu potrafiącego obiektywnie ocenić gre. 4-4-2 lub 3-4-3 to odpowiednie taktyki dla naszej druzyny.

Trening. Petrescu zarzuca naszym piłkarzom że są leniwi i niezbyt ambitni. No jak mu nie przyznać racji? Od czasu do czasu im sie zechce zagrać ale tak o to nie ma mowy. Prezentują wręcz żenujący poziom. Nie biegają. Gra przypomina coś takiego jakby każdy bał sie podjąć decyzji o zagraniu.

Temat jak rzeka i nie poruszyłem wszystkiego ale nie można nie wspomnieć o personaliach. 3/4 składu out. Powołać tych którzy POTRAFIĄ GRAĆ NA PEWNYM POZIOMIE.
Mój skład:
Bramkarz:Boruc
Obrona:Wasyl,Jodłowiec,Kokoszka,........... niech będzie Żewłakow
Pomoc:Błaszczykowski,Garguła,Iwański,Roger(małe przekwalifikowanie w pomocy)
Atak:Saganowski,Brożek,

Rezerwa:Jeleń,Wichniarek i kogoś by się tam znalazło
 
H 0

hey

Użytkownik
Spotkanie: Tunezja - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 1,95
Buk: bet365
Analiza: Spotkanie towarzyskie między reprezentacją Tunezji a reprezentacją Holandii. Oczywiście moim skromnym, a nawet bardziej skromnym faworytem w tym spotkaniu jest zespół Pomarańczowych. Zespół Van Bastena zagra dziś mocnym składem z największymi gwiazdami, jest to ważny sprawdzian formy. Tunezja moim zdaniem to średni zespół, który jedynie ma mocną defensywę. Gracze z tyłu grają naprawdę na wysokim poziomie i stanowią siłę w obronie Tunezji jak i swoich klubach. Belhajd i Jaidi, którzy są bardzo ważni dla swej ekipy dziś jednak nie zagrają. Mocna Holandia, która preferuję ofensywny styl gry, będzie chcieć wygrać i stanowczo przekonać trenera do dobrej formy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

⚽ Hiszpania - Anglia 1 2 ✅ 2:0
▶ Bet365
Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie za około 25min na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Aktualnie mistrzowie Europy - Hiszpanie podejmą wyglądającą na powracającą do formy reprezentacje Anglii. Ostatnimi czasy obydwa zespoły spotykały się ze sobą dwa razy i właśnie dwa razy wygrywali piłkarze z półwyspu Iberyjskiego po 1:0. Hiszpanie 18 ostatnich spotkań wygrali ! ( lecz jedno po rzutach karnych z Włochami ) a od 29 spotkań nie schodzili z boiska pokonani. To jest prawie 2,5 roku !. Po mistrzostwach Europy , gdy Aragonesa zastąpił del Bosqe mówiło się że Hiszpanie stracą trochę z jakości i już tak dobrze może u nich nie będzie. Lecz wszystko okazało się mylne i od zakończenia ME wygrali wszystkie mecze towarzyskie jak i o punkty i stracili przy tym tylko jedną bramke. Dziś prawdopodobnie zagra trochę mieszanie. Tzn obok szkieletu drużyny tzn Xavi czy Iniesta zagrają również młodzi również zdolni Busqets czy Pique. Lecz prawdopodobnie w I jedenastce wystąpi najsilniejszy skład tzn Casillas; Ramos, Pique, Albiol, Capdevila; Senna, Xabi Alonso, Iniesta, Xavi; Villa i Fernando Torres.
U wyspiarzy natomiast również po zmianie trenera widać sporo ✅. Druzynę przede wszystkim poukładał Fabio Capello. Przykładem są osiągiwane wyniki przez Anglików w ostatnim czasie. Wygrane z Chorwacja (4:1) i z Niemcami ( 2:1) świadczy że wracają do optymalnej formy ;). Lecz dziś Anglicy wystąpią bez mózgu i egzekutora. Nie zagrają Gerrard oraz Rooney.
Tak więc mecz zapowiada sie bardzo ciekawie ale fakt iż mistrzowie Europy grają taki mecz u siebie w domu , przy &quot;żyjącej&quot; widowni powinni pokonać wyspiarzy tym bardziej iż dziś wystąpią poważnie osłabieni. Realnym typem jest też również Under 2,5 po kursie 1,60 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom