>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
freak 0

freak

Użytkownik
Ja sadze, ze warto skupic sie na meczu Ukraina-Polska.
Leo powowolal pilkarzy, na ktorych ma zamiar stawiac podczas eliminacji mistrzostw swiata. Mysle, ze Kowalczyk na obronie to jest ktos, kogo potrzebuje ta formacja. W bramce mamy Boruca, ktory zawsze jest silnym punktem naszej druzyny. Na prawej stronie, grac beda Golanski z Blaszczykowskim, co jest duzym plusem. Podczas eliminacji euro 2008 wspolpraca miedzy tymi zawodnikami ukladala sie bardzo dobrze.
Powrot do kadry Jelenia napawa optymizmem, poniewaz pilkarz znajduje sie obecnie w calkiem niezlej formie i jesli wyjdzie w pierwszej jedynastce moze napsuc troche krwi Ukraincom. Slabym punktem naszej reprezentacji moze byc niedoswiadczony obronca Cracovii-Polczak, ktory prawdopodobnie zagra na srodku obrony obok Michala Zewlakowa. Nastepnym minusem w naszej kadrze, jest brak zawodnikow Wisly Krakow, ktorzy, nie dostali powolan z powodu ostatnio rozgrywanej duzej ilosci spotkan.
Czas powiedziec cos o gospodarzach meczu.
Ukraincy sa na etapie budowania druzyny, trener nie gral z tym zespolem jeszcze meczu o stawke. Trener ma do dyspozycji wszystkich powolanych pilkarzy. Najlepszym pilkarzem naszych wschodnich sasiadow jest srodkowy pomocnik Anatolij Tymoszczuk. Warto zwrocic uwage na dwojke napastikow: Andrij Szewczenko i Andrij Woronin. Andrijowi daleko do jego optymalnej formy, ale on zawsze jest grozny, do tej pory w meczach z Polska szlo mu calkiem dobrze. Szewczenko zajety jest teraz bardziej swoim transferem do Ac Milan. Sytuacja Voronina w Liverpoolu tez sie skomplikowala po przyjsciu Keana do zespolu The Reds.
Sila Ukrainy polega na grze zespolowej. Powolani pilkarze walacza o miejsce w kadrze na eliminacje mistrzostw swiata(podobnie jak u nas).
Zapowiada sie bardzo wyrownany mecz, jednak mysle, ze Polska ma przewage juz przed meczem, poniewaz mamy trenera, ktory pracuje z nami dluzszy czas i lepiej zna swoich pilkarzy niz trener Ukrainy.
Moj typ to x2 po niezlym kursie 1,8
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Miałem pisac analizę dotyczącą meczu Anglii z Czechami ale widzę Robson mnie wyręczył i napisał wszystko co potrzeba więc nie będę się powtarzał. Także i ja myślę że podopieczni Capello będą chcieli pokazac się z jak najlepszej strony przed ogromną publicznością na Wembley i pokazac że nie wystąpienie na Euro to był wypadek przy pracy. Czechy nie mają siły ognia, w obronie wyglądają całkiem nieźle ale to może się okazac za mało na Anglię.
Co do drugiego typu Robsona to także ma spore szanse na dobre rozstrzygniecie. Francja bez skrzydłowych ale i środek pola nie jest taki jak kiedyś, na tą chwilę najsłabszą formacją Francji jest pomoc, a kiedyś było to nie do pomyślenia byli przecież Makelele, Vieira, Zidane, Ribery w tym meczu ich nie ma i Francja może miec problemy z rozegraniem piłki. Atak mają dobry ale tak jak napisał kolega niżej ktoś musi podac im tą piłkę
 
bania 0

bania

Użytkownik
Niemcy - Belgia ✅
Niemcy -1.5 (handicap azjatycki)
1.75
bet365


Nie ma większości graczy z Belgii, powodem ich absencji były IO. Na ich miejsce powołano innych, jak wiadomo Belgia nie gra jak jakiś super zgrany kolektyw, a zmiany im to na pewno utrudnią. Siła rażenia Niemców będzie osłabiona przez brak takich zawodników jak Frings i Ballack, mają dobrych zmienników którzy dobrze sobie poradzą. Drużyna narodowa Niemców ma duża przewagę w postaci własnego stadionu i osłabień przeciwnika.
Mam wielka nadzieje że wygrają wysoko nie dając szans przeciwnikom.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Cos takiego znalazlem:

Argentyna:
Roberto Abbondanzieri
Juan Pablo Carrizo

Gabriel Heinze
Gonzalo Rodríguez
Javier Zanetti
Nicolás Burdisso
Fabricio Coloccini

Maximiliano Rodríguez
Esteban Cambiasso
Pablo Ledesma
Mariano González
Luis González
Jonás Gutiérrez

Carlos Tévez
Fernando Cavenaghi
Germán Denis
Lisandro López
 
makaveli23 289,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Rosja-Holandia over 2.5 1.9
Pamietamy wszyscy mecz na EURO 08, duzo osob stawialo wtedy na over, ale zakonczylo sie wynikiem 1-1. To byl mecz o stawke, teraz mamy mecz sparingowy, ale napewno jedna z druzyn bedzie chciala udowodnic ze tamten mecz to byl wypadek przy pracy, bedzie to Holandia, w ktorej nie zabraknie wielu znanych pilkarzy. W ofensywie beda brylowac Van Persie, Van der Vaart, Robben oraz Huntelaar. Juz w tym meczu zabraknie Van Der Saara i w bramce stanie Stekelenburg, troche nieraz wpuszcza w Ajaxie sporo bramek po bledach. W obronie zabraknie Boulahrouz, rowniez spore oslabienie. Rosjanie zagraja rowniez w oslabionym skladzie w obronie, nie zagra stoper zenitu Aleksandr Anyukov, a takze ofensywnie usposobiony skrzydlowy Diniyar Bilyaletdinov, ale w ataku mamy Arshavina i Pavluchenke, w meczu z Holandia na euro to Arshavin byl pierwszoplanowa postacia, i dzisiaj spodziewam sie dobrej postawy rowniez Pavluchenki, ktory bedzie chcial rowniez udowodnic swoja wartosc.
Szwecja-Francja under 2.5 1.6
Pomoc Francji wyglada bardzo mizernie, i nawet nie pomoze to ze Anelka jest w superformie. Szwecja rowniez zagra w nie najlepszym skladzie, Ibra najprawdopodbniej nie zagra. Francja napewno bedzie mulic w srodku pola, a w ataku probowac cos wykorzystac beda Enalka ktory jest w dobrej formie, jak i Henry ktory bedzie pelnil po raz pierwszy role kapitana druzyna. Obie druzyny wrecz kojarza sie ze slowem under i innego typu jaki dal Robson nie widze, jestem takze za minimalna wygrana Francozow.
Estonia-Malta 1 1.65
Estonia zagra pod wodza nowego trenera, liga w tym kraju trwa nie jak na malcie, takze zawodnicy powinni byc dobrze przygotowani wytrzymalosciwo napewno lepiej od pilkarzy Malty. Estonia jest w tym momencie lepsza druzyna, w skladzie optymalnym tylko brak obroncy Stepanova, trener Piiroja zapewnial na konferencji ze druzyna jest dobrze przygotowana i pewna siebie przed tym pojedynkiem, i bardzo chca wygrac ten mecz aby byc gotowym psychicznie na kwalifikacje do mistrzostw swiata ktore juz niebawem.
Norwegia-Irlandia under 2.5 1.65
Norwegia bez dwoch kluczowych graczy jesli chodzi o napad( Steffen Iversen, John Carew) a takze, pomocnikow z Brann Eirik Bakke i Jan Gunnar Solli natomiast Irlandia bez Stephen Ireland. Jak wiemy jest Giovanni Trappattoni to trener kladacy duza uwage na defensywe i takie tez wyniki mielismy w dwoch meczach Irlandi za jego kadencji(May 29 (N) v Colombia 1-0 W Friendly,May 24 (H) v Serbia 1-1 D Friendly). Norwegia bedzie miala naprawde ciezko w tym meczu, bez jak juz wspominalem dwoch waznych zawodnikow z przodu, a Irlandia z nowym trenerem to zdecydowanie bardzo dobra druzyna pod wzgledem defensywnym, i w tym meczu bardzo prawdopodobne jest ze utrzymaja czyste konto.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
wyjsciowy sklad Argentyny na mecz z Bialorusia:

Carrizo (Lazio); Javier Zanetti, Nicolás Burdisso, Fabricio Coloccini, Gabriel Heinze; Pablo Ledesma (Boca Juniors), Esteban Cambiasso, Luis Gonzalez, Jonás Gutiérrez; Tevez, Denis

W Białorusi nie zagra 3 zawodnikow. Trener białoruskiej druzyny mowi, ze jego druzyna jest juz na ostatnim etapie przygotowan przed Eliminacjami MŚ.. sa silni i sa w stanie wygrac z Argentyna, ale ja w to nie wierze. Argentyna nie zagra w najsilniejszym skladzie jednak obrone i atak w tym meczu maja solidna. Stawiam na zwyciestwo Argentyny.

Warto dodac, ze z Argentyna leci trener Mourinho. Co bedzie dla nich dodatkowa motywacja.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Ukraina - Polska (1p)
Typ: X
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pora na analizę &quot;meczu dnia&quot; jakim niewątpliwie jest spotkanie w Kijowie pomiędzy Ukrainą a Polską...
Bukmacherzy faworyzują Ukrainę co można brać pod uwagę aczkolwiek nasi chłopcy po słabym Euro 2008 musza szybko się otrząsnąć...mój typ to typ na remis w pierwszej połowie...
Kurs kusi i wydaje się wielce prawdopodobny :smile:
Przejdźmy do analizy formy Ukrainy:
01/06/2008 International Friendlies Sweden vs. Ukraine W - 0:1&lt;/SPAN&gt; 24/05/2008 International Friendlies Netherlands vs. Ukraine L - 3:0&lt;/SPAN&gt; 26/03/2008 International Friendlies Ukraine vs. Serbia W - 2:0&lt;/SPAN&gt; 06/02/2008 International Friendlies Cyprus vs. Ukraine D - 1:1
Nie ma co się oszukiwać, Ukraina w 2008 roku jeszcze nie przegrała meczu !!!
Dzisiaj mecz z Polską, która jak wiemy Euro skończyła dośc szybko:
16/06/2008 Euro Cup, Group B Poland vs. Croatia L - 0:1&lt;/SPAN&gt; 12/06/2008 Euro Cup, Group B Austria vs. Poland D - 1:1&lt;/SPAN&gt; 08/06/2008 Euro Cup, Group B Germany vs. Poland L - 2:0
W naszej kadrze jest wiele niewiadomych, przeanalizowałem skład naszej kadry wyjściowy na ten mecz:
Polska: Łukasz Fabiański - Dariusz Dudka, Michał Żewłakow, Adam Kokoszka, Paweł Golański, Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Jakub Błaszczykowski, Ireneusz Jeleń, Euzebiusz Smolarek.
Jestem ciekaw gry przede wszystkim Murawskiego, Kuby Błaszczykowskiego oraz dwójki w przodzie Irka Jelenia oraz Ebiego...
Leo zapowiada przejście z ustawienia 3-5-2 na 4-4-2 poczas meczu co może rywala zaskoczyć...
Nie oszukujmy się jednak...ten mecz to wielka niewiadoma, Ukraina ma za sobą dobre mecze do tego doping kibiców więc naszym nie będzie łatwo...W kadrze są Szewczenko oraz Tymoszczuk jak dla mnie w tej chwili najlepsi ukraińscy gracze (Szewczenko za zasługi nieco :p)...jest Woronin czy Nazarenko (pamiętamy go z P.UEFA z ubiegłego sezonu)...zapowiada się ciekawy mecz...pierwsza połowa jednak powinna być spokojna, stawiam tutaj na remis w pierwszych 45 minutach bo wydaje mi się, że mecz rozstrzygnie się w granicach 60-75 minuty...oby na korzyść Polski :wink:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Anglia - Czechy (Ile goli strzeli team 2?) ⛔
Typ: bez goli
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin

Analiza: Już dziś o 21.00 polskiego czasu na słynnym Wembley zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Anglii i Czech, będący zarazem pierwszym po EURO i ostatnim przed rozpoczynającymi się we wrześniu eliminacjami do Mistrzostw Świata, które w 2010 roku rozegrane zostaną w Republice Południowej Afryki.
Angielscy kibice mają w końcu okazję podziwiać grę swoich piłkarzy, którym nie dane było wystąpić na boiskach w Austrii i Szwajcarii podczas zakończonych niedawno Mistrzostw Europy.
Na zmianę selekcjonera nie trzeba było długo czekać - Steve&#39;a McClarena zastąpił Włoch Fabio Capello.
Reprezezentacja Czech nie najlepiej zaprezentowała się podczas EURO 2008, kiedy po porażkach z Portugalią i Turcją nie wyszła z grupy.
Selekcjoner Synów Albionu powołał dość niespodziewanie Emile&#39;a Heskey&#39;a z Wigan Athletic, a zrezygnował z Petera Croucha z Portsmouth.
Anglicy nie mają innego wyjścia, jak wygrać dzisiejsze spotkanie i poprawić sobie nastroje, a przede wszystkim pokazać kibicom, jak silną ciągle są drużyną.
Moim zdaniem reprezentacji Czech nie będzie stać na zdobycie choćby jednej bramki na Wembley, stąd mój typ.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Mecze towarzyskie U21
Spotkanie: Szwecja U21 - Polska U21
Typ: Szwecja U21 1/1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj o godzinie 19:30 w Szwecji zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy młodzieżową reprezentacją do lat 21 Szwecji, a Polski w tej samej kategorii wiekowej. Nie ma najmniejszych wątpliwości kto jest faworytem dzisiejszej konfrontacji, a mianowicie jest nim zespół gospodarzy. Szwedzi nie grają w eliminacjach, ponieważ mistrzostwa odbędą się właśnie w Szwecji, dodam, że Polakom nigdy łatwo ze Szwedami się nie grało. Natomiast reprezentacja Polski to co gra w tych eliminacjach inaczej nazwać nie można niż kompromitacją. Podopieczni Andrzeja Zamilskiego po 7 seriach spotkań zajmuje przedostatnie miejsce w grupie z dorobkiem 6 punktów - 2 zwycięstwa odniosła reprezentacja Polski oraz zanotowała aż 5 porażek. Polacy zdołali wygrać jedynie z Gruzinami i Kazachami i to na terenie swojego kraju, Polacy na wyjazdach zupełnie nie istnieją, a potwierdziła to ostatnio dość kompromitująca porażka z reprezentacją Kazachstanu, Polacy ulegli w Ałmatach swoim rówieśnikom aż 0:3. Po tej porażce Polacy całkowicie stracili szanse na awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy U21.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik

Spotkanie: Niemcy U21 - Izrael U21
Typ: handi (0:1) - Niemcy
Kurs: 1.95
Bukmacher: bah
Jutro kolejne potyczki u-21 - Niemcy podejmą reprezentację Izraela. Nasz zachodni sąsiad, to jedna z najlepszych młodzieżowych drużyn na świecie (czyt. reprezentacji). I trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Wystarczy zobaczyć wyniki : z Danią, Ukrainą po 4:0, niedawno porażka z Mołdawią 0:1 (nie wiem jak ją wytłumaczyć...) no i zwycięstwo z Północną Irlandią 3:0. Śmieszne, że niektórzy młodzieżowcy, są warci więcej niż nasi zawodnicy ... W niemieckiej ekipie u-21 gra, wielu utalentowanych młodzianów. Przykłady? Proszę bardzo: Kruska, Kroos, Hennings. Jutro myślę, że atut własnego boiska, no i o jedną klasę lepszy zespół (kto wie czy nie o dwie), zostaną ukazane. Stawiam na Niemcy - handi (0:1), gdyż &quot;czuję&quot; pogrom :]
Kadra Niemców: Fährmann, Fromlowitz, Sippel, Aogo, Beck, Boenisch, Bungert, Höwedes, Hummels, Schwaab, Grote, Khedira, Kroos, Kurska, Özil, Rosenthal, Steinhöfer, Halfar, Hennings, Schindler, Wagner
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
I mam tez prosbe o podanie skladu jaki powolal na mecz z Węgrami trener Irlandii Północnej.Z góry dzieki
Bramkarze: Maik Taylor (Birmingham City); Alan Mannus (Linfield); Jonathan Tuffey (Partick Thistle):
Obrońcy: Chris Baird (Fulham); Gareth McAuley (Ipswich Town); Jonathan Evans (Manchester United); George McCartney (Sunderland); Aaron Hughes (Fulham); Michael Duff (Burnley); Ryan McGivern (Manchester City- on loan at Morecambe):
Pomocnicy: Steven Davis (Rangers); Michael O&#39;Connor (Crewe Alexandra); Dean Shiels (Hibernian); Keith Gillespie (Sheffield United); Grant McCann (Scunthorpe United); Chris Brunt (WBA); Niall McGinn (Derry City); Sammy Clingan (Norwich City):
Napastnicy: David Healy (Sunderland); Warren Feeney (Cardiff City-on loan at Dundee United); Kyle Lafferty (Rangers); Peter Thompson (Stockport County); Martin Paterson (Burnley):
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to może ja spróbuje rozpocząć dyskusje na temat zbliżających się meczy środowych;)

VS

⚽Irlandia-POLSKA
Typ : Poniżej 2,5 gola
Kurs : 1,65 Unibet


Na początek może coś o meczu Irlandia-POLSKA w Dublinie. Otóż powinien nas cieszyć fakt że w zespole gospdoarzy tego meczu nie zagrają gwiazdy jak Robbie Keane i Aiden McGeady co powoduje znaczną utrate wartości tego teamu. Z drugiej strony ma to minusy bo przecież Nasza reprezentacja powinna ogrywać się z najlepszymi a bez dwóch wymienionych zawodników będzie to już słabysz zespół. Ogólnie to nie tylko oni nie znajdą się w składzie na mecz z Polakami.Ponadto Giovanni Trapattoni nie może skorzystać z Dean Kiely(bramkarz WBA). Ale to już nieco mniejszego kalibru brak bo podstawowym golkiperem u nich jest Shay Given. Zatem na kogo trzeba uważac ze strony gospodarzy. Ogólnie to Trap kładzie duży nacisk na defensywe w której pierwsze skrzypce gra defensor Man.United John O&#39;Shea. Cała formacja spisuje się dobrze tracąc mało goli w meczach odkąd objął stery Włoch, a wiadomo włoscy trenerzy mają we krwi coś z cattenaccio ;) Repra Irlandi w ostatnich 6 meczach stracila ledwo 3 bramki.
Jak pewnie wszystkim wiadomo Leo nie może skorzystać z Boruca i może nawet dobrze bo mając na uwadze ostatnie jego poczynania( Nic do niego nie mam żeby nie było ) to dobrze mu zrobi przerwa w kadrze. Ale i tak poddal sie operacji wiec nawet nie miał możliwości przyjazdu na kadre. Poziom w bramce powinien zachować Łukasz Fabiański wychwalany za gre w Carling Cup przeciw Wigan i super interwencje powinien w tym meczu potwierdzić swoją klase. W defensywie będzie nam z pewnośćią brakować Michała Żewłakowa. Jego miejsce zajmie będący na początku sezonu w dobrej formie Bartosz Bosacki. W przodzie Irlandczycy mają braki wyżej wymienione co z pewnością się odbije na ich składnych akcjach. Polacy z Fabiańskim w bramce będą także trudni do przejścia a z przodu gra nam się zbytnio nie klei a już skutecznośc to porażka. Sądze że będzie to typowy mecz na under.

P.S.Będe dodawał swoje analizy być może po jakimś czasie;)

Zapraszam do pisania swoich analiz i prowadzenia dyskusji ????
 
P 0

pumex

Użytkownik
Mój typ na jutro to Czarnogóra-Macedonia 1.Czarnogóra z Vucinicem i Vukcevicem na czele jest zdecydowanym faworytem.Tak wysoki kurs na nich(2.00) spowodowany jest tym,że niedawno dołączyli do FIFA i są nisko w rankingu.To,że potrafią grać pokazali w meczu z Irlandią,gdzie zabrakło im szczęścia i zremisowali,choć mieli przewagę.W eliminacjach MŚ nastraszyli też Włochów(1-2),grając na ich terenie.
Czarnogóra wygra,bo musi zbierać punkty w rankingu,aby w następnych eliminacjach byli losowani z wyższego koszyka.
Macedonia?Remis to max co mogą wyciągnąć w tym meczu,ale mam nadzieję,że nie dadzą rady ;)
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Jak już wyżej napisałem na jutro polecam mecz ostatniej kolejki elininacji w strefie Concacaf Honduras - Meskyk na remis.W tym meczu chyba zadna z druzyn nie bedzie sie krzywdzic i remisujac spokojnie zapewnia sobie obie wyjscie z grupy.Meksyk już ma awans gra na wyjezdzie i 1pkt da im pierwsze miejsce a 1 pkt hondurasowi da drugie miejsce gdyz ma lepszy bilans z jamajka ktora planowo ogra zapewne kanadyjczyków.

Co do spotkan towarzyskich moja uwage zwrucily dwa spotkania mianowicie
Irlandia - Polska typ 1 a czemu to wszyscy wiemy ze nasi ligowcy to sobie moga kopac w ekstraklasie a nie na wyspach jedynie skim potrafimy grac na wyspach to z Irlandia ale Północna i Walia chociaz teraz i z nimi mielibysmy klopoty i miec mozemy juz w marcu.(na williamiehillu dałem juz typ 1 na betathome 1x)

Drugi z meczy to Irlandia Półncna - Węgry typ 1.
Węgrzy chyba podobnie jak my nie lubią grac z druzynami wyspairskimi i bardziej sa groźni u siebie niz na wyjazdach za to Irlandia Północna bardzo dobrze sobie radzi u siebie i ktos powie ze sie wymadrzam bo zremisowali ostatnio z slabymi Czechami ale zobaczycie w tych eliminacjach ze moze bedzie i tak ze to tylko ci slabi Czesi urwali im te punkty na ich terenie (typ na williamie hillu 1 na betathome 1x)

Godny uwagi jest jeszcze mecz Oman - Paragwaj ale nic nie wiem na temat Paragwaju jakim skladem zagraja i gdzie jest rozgrywane to spotkanie bo nie wiem czy ten Oman ma boiska do pilki nożnej:p
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
SKŁAD ARGENTYNY NA MECZ ZE SZKOCJĄ :

Carrizo, Romero; Zanetti, Demichelis, Heinze, Burdisso, Coloccini, Cata Díaz; Jonás Gutiérrez, Lucho González, Gago, Mascherano, Maxi Rodríguez; Sosa, Di María (injured), Tévez, Agüero, Lisandro López, Lavezzi, Denis

Nie zagra na pewno messi i di maria

ale i tak skład bardzo silny

skład szkocji

Bramkarze:
Craig Gordon (Sunderland)
David Marshall (Norwich City)
Allan McGregor (Rangers)

Obrońcy:
Graham Alexander (Burnley)
Darren Barr (Falkirk)
Christophe Berra (Hearts)
Kirk Broadfoot (Rangers)
Gary Caldwell (Celtic)
Alan Hutton (Tottenham Hotspur)
Stephen McManus (Celtic)
Jamie McAllister (Bristol City)
Gary Naysmith (Sheffield United)

Pomocnicy:
Scott Brown (Celtic)
Kris Commons (Derby County)
Barry Ferguson (Rangers)
Darren Fletcher (Manchester United)
Paul Hartley (Celtic)
Shaun Maloney (Celtic)
James Morrison (West Bromwich Albion)
Barry Robson (Celtic)

Napastnicy:
David Clarkson (Motherwell)
Steven Fletcher (Hibernian)
Chris Iwelumo (Wolverhampton Wanderers)
Ross McCormack (Cardiff City)
James McFadden (Birmingham City)
Kenny Miller (Rangers
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Osłabienia anglii i niemiec na środowy mecz w berlinie :

Bez Wayne&#39;a Rooneya, Stevena Gerrarda, Rio Ferdinanda i Davida Beckhama zagra w środę anglia mecz z niemcami a pod znakiem zapytania stoi występ kapitana Chelsea Londyn Johna Terry&#39;ego, który narzeka na ból stopy.

Cappelo &quot;Postawię na młodych i mniej doświadczonych zawodników. Chcę sprawdzić ich na tle mocnego rywala&quot; - zapowiedział włoski szkoleniowiec.


niemcy bez ballacka lama metzeldera i fringsa

Według mnie czysta jedyneczka wchodzi jak w masło Niemcy z Podolskim i Klose w składzie myśle że pokona mocno osłabioną repre anglii !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom